Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

EUROLEAGUE 2019/20 SPĖJAM !!!!!


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2019 09 30 d. 12:40 pradėjo  sanitarė, peržiūrėta 32155 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3663

2019-09-30 12:40 1 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
SPĖLIONĖS Taisyklės

Kiekvienas dalyvis spėja rungtynių rezultato skirtumą vienos ar kitos komandos naudai.
Pvz. spėjate Žalgiris-Partizan +8, tai reiškia, kad tikitės Žalgirio pergalės 8 taškų skirtumu. Jei spėjimas būtų -8, tai 8 taškų laimėjimo tikitės iš "svečių"(dešinėje parašytos) komandos.
Galima spėti ir +0 arba -0 tikintis, kad rungtynėse bus pratęsimas. Tokiu atveju +5tšk bonus!

Tikslus rezultato skirtumo atspėjimas +10tšk ir +5tšk bonus!
Taip pat +3tšk už atspėtą laimėtoją!

Apsirikimas:
1 - 9tšk
2 - 8tšk
3 - 7tšk
4 - 6tšk
5 - 5tšk
6 - 4tšk
7 - 3tšk
8 - 2tšk
9 - 1tšk
10- 0tšk
11-20 - -1tšk
21-30 - -3tšk
daugiau negu 30 - -5tšk
Praleistos arba pavėluotos rungtynės NULIS tšk !!!

Taškai bus skaičiuojami nuo galutinio rezultato (su pratęsimu).
Spėjimai priimami iki rungtynių pradžios (apeliacijos dėl vėlavimų griežtai nepriimamos)

Spėjimo taisymas galimas iki rungtynių pradžios.
!!!Keičiant spėjimą rašoma NAUJA žinutė!!!
Praleisti 3 turai t.y.nepateikti spėjimai,dalyvis bus salinamas is speliones.

Iki pirmo turo pradžios spėjam FINAL 4

SPĖTI ŽALGIRIO GALUTINE VIETĄ UŽ TAI 40 TŠK.

2019 metų spalio 03 d.prasideda eurolygos turnyras. Reguliarus sezonas truks iki 2020 metų balandžio 10 d.
Eurolygos turnyro formatas:

Turnyre dalyvauja 18 komandų,kurios tarpusavy susitiks po du kartus,namie ir išvykoj.Reguliariam sezone bus sužaista 34 rungtynės.
8 geriausios komandos sudarys play-off poras,kurios kovos iki trijų pergalių.Poros bus sudaromos po reguliaraus sezono sekančiai:
play off A
1su 8
Play off B
4 su 5
Play off C
3 su 6
Play off D
2 su 7
Final 4
Pirmas pusfinalis:play off A poros nugaletojas su play off B poros nugaletoju
Antras pusfinalis:play off C poros nugaletojas su play off D poros nugaletoju
Finalas:pusfinaliu nugaletojai

Play-off 2020-04-21 iki 2019-05-06
Final 4 2020-05-22/24


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3663

2019-09-30 12:41 2 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
EuroLeague 2019-20 Teams

ALBA Berlin

Anadolu Efes Istanbul

AX Armani Exchange Milan

Crvena Zvezda mts Belgrade

CSKA Moscow

FC Barcelona

FC Bayern Munich

Fenerbahce Beko Istanbul

Khimki Moscow Region

KIROLBET Baskonia Vitoria-Gasteiz

LDLC ASVEL Villeurbanne

Maccabi FOX Tel Aviv

Olympiacos Piraeus

Panathinaikos OPAP Athens

Real Madrid

Valencia Basket

Zalgiris Kaunas

Zenit St Petersburg


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3665

2019-09-30 12:42 3 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
EUROLYGOS GARBĖS LENTA
2018/2019(18 dalyvių)1.Silver1582(15):2 sanitarė(11):3. Capalas* 1468(14)
2017/2018(22 dalyviai)1.romutis(10). 2. Altobelli(10).3.paulijus(7).
2016/2017(18 dalyviu)1.diudia1469(10).2.Rutebi1440(12).3.Mawras1440(9)
2015/2016(21 dalyvis) 1.Altobelli 1272(8)2.Capalas*1253(12)2.BaltasWilkas1253(12)
2014/2015(47 dalyviai) 1. paulijus 1460(12)2. Mantisss 1451(9)3. Migelitas 1423(13)
2013/2014 (56 dalyviai) 1.diudia 1741(14) 2.romutis1736(8)3.Mantisss1728(11)
2012/2013: (67 dalyviai) 1.Mantisss 1387 (10) 2.Deco2 1385 (10) 3.mindzius 1363 (12)
2011/2012: (65 dalyviai) 1.romutis 1066(10) 2.Nenorma 1032(5) 3.Andriux 1012(10)
2010/2011: (78 dalyviai) 1.sanitarė 1064(8) 2.Nenorma 1035(15) 3.Altobelli 986(7)
2009/2010: (88 dalyviai) 1.rio ferdinandas 1065(13) 2.ramiakass 1051 (8) 3.Storm 1036(18)
2008/2009: (101 dalyviai) 1.Altobelli 1011(11) 2.afganistanas 994(12) 3.ramiakass 992(8)
2007/2008: (99 dalyviai) 1.M-antas 1303(11) 2.Mawras 1291(12) 3.adelis 1247(10)
2006/2007: (66 dalyviai) 1.Milito 1329 2.Altobelli 1304 3.Vicente 1291
2005/2006: (69 dalyviai) 1.TevasFiodoras 1126 2.ramiakass 1119 3.jinglas 1088
2004/2005: (64 dalyviai) 1.Nevada 2.paulijus 3.gdrs


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3666

2019-09-30 12:42 4 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI 89-83 (+6)
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA 87-82 (+5)
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI 78-64 (+14)
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE 81-77 (+4)
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA 58-70 (-12)
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA 64-74 (-10)
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT 85-65 (+20)
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS 82-63 (+19)
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA 71-96 (-25)

2 TURAS
10.10. 19:00 CET CSKA-BAYERN 79-68 (+11)
10.10. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA - FENERBAHCE 68-56 (+12)
10.10. 20:45 CET ASVEL -PANATHINAIKOS 79-78 (+1)
10.10. 21:00 CET REAL-MACCABI 86-85 (+1)
10.11. 19:00 CET ZENIT-BARCELONA 63-87 (-24)
10.11. 19:00 CET KHIMKI-BASKONIA 79-76 (+3)
10.11. 19:30 CET ANADOLU EFES-ALBA 106-105 (+1) OT
10.11. 20:30 CET OLYMPIACOS - VALENCIA 89-63 (+26)
10.11. 20:45 CET ARMANI-ZALGIRIS 85-81 (+4)

3 TURAS
10.17. 19:00 CET CSKA-KHIMKI 99-86 (+13)
10.17. 19:00 CET ZALGIRIS-REAL 86-73 (+13)
10.17. 19:45 CET FENERBAHCE-BASKONIA 87-80 (+7)
10.17. 20:05 CET MACCABI-CRVENA ZVEZDA 84-69 (+15)OT
10.17. 20:30 CET PANATHINAIKOS-ARMANI 78-79 (-1)
10.17. 20:30 CET BAYERN-ASVEL 104-63 (+41)
10.18. 20:30 CET OLYMPIACOS-ZENIT 68-77 (-9) OT
10.18. 21:00 CET BARCELONA-ALBA 103-84 (+19)
10.18. 21:00 CET VALENCIA-ANADOLU EFES 78-83 (-5)

4 TURAS
10.24. 19:00 CET ZENIT- PANATHINAIKOS 79-89 (-10)
10.24. 19:15 CET ANADOLU EFES-REAL 76-60 (+16)
10.24. 20:05 CET MACCABI- VALENCIA 76-63 (+13)
10.24. 20:30 CET BAYERN- KHIMKI 74-87 (-13)
10.24. 21:00 CET CRVENA ZVEZDA- BARCELONA 65-73 (-8)
10.25. 19:00 CET ZALGIRIS- ASVEL 70-56 (+14)
10.25. 20:00 CET ALBA-CSKA 66-82 (-16)
10.25. 20:45 CET ARMANI- FENERBAHCE 87-74 (+13)
10.25. 21:00 CET BASKONIA- OLYMPIACOS 82-66 (+16)

5 TURAS
10.29. 18:00 CET KHIMKI - PANATHINAIKOS 103-86 (+17)
10.29. 18:30 CET ANADOLU EFES- CRVENA ZVEZDA 85-70 (+15)
10.29. 20:00 CET ALBA - ARMANI 78-81 (-3)
10.29. 20:45 CET ASVEL - BASKONIA 66-63 (+3)
10.30. 18:00 CET CSKA- OLYMPIACOS 79-84 (-5)
10.30. 19:00 CET ZALGIRIS- ZENIT 70-82 (-12) OT
10.30. 20:05 CET MACCABI- FENERBAHCE 67-55 (+12)
10.30. 20:30 CET BAYERN- REAL 95-86 (+9)
10.30. 21:00 CET BARCELONA- VALENCIA 83-77 (+6)

6TURAS
10.31. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA- KHIMKI 90-78 (+12)
10.31. 20:00 CET PANATHINAIKOS- ANADOLU EFES 86-70 (+16)
11.01. 18:00 CET ZENIT-CSKA 70-87 (-17)
11.01. 18:45 CET FENERBAHCE-ZALGIRIS 76-79 (-3)
11.01. 19:00 CET VALENCIA- ASVEL 81-72 (+9)
11.01. 20:00 CET ARMANI- BARCELONA 83-70 (+13)
11.01. 20:30 CET OLYMPIACOS- MACCABI 65-90 (-25)
11.01. 21:00 CET BASKONIA- BAYERN 93-60 (+33)
11.01. 21:00 CET REAL-ALBA 85-71 (+14)

7TURAS
11.07. 18:00 CET ZENIT- KHIMKI 73-87 (-14)
11.07. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA- REAL 60-75 (-15)
11.07. 20:00 CET OLYMPIACOS- ANADOLU EFES 67-86 (-19)
11.07. 20:05 CET MACCABI- ALBA 104-78 (+26)
11.07. 20:45 CET ARMANI- BASKONIA 81-74 (+7)
11.08. 18:45 CET FENERBAHCE- BAYERN 90-82 (+8)
11.08. 19:00 CET ZALGIRIS- BARCELONA 86-93 (-7)
11.08. 20:30 CET PANATHINAIKOS- VALENCIA 91-80 (+11)
11.08. 20:45 CET ASVEL-CSKA 67-66 (+1)

8TURAS
11.14. 18:00 CET KHIMKI - ARMANI 87-79 (+8)
11.14. 18:30 CET ANADOLU EFES - ZENIT 90-88 (+2)
11.14. 20:00 CET PANATHINAIKOS - - ALBA 105-106 (-1) 2OT
11.14. 21:00 CET BASKONIA - MACCABI 83-113 (-30)
11.14. 21:00 CET REAL- BARCELONA 86-76 (+10)
11.15. 18:00 CET CSKA - FENERBAHCE 88-70 (+18)
11.15. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA- ASVEL 72-74 (-2) OT
11.15. 20:30 CET OLYMPIACOS- ZALGIRIS 83-74 (+9)
11.15. 21:00 CET VALENCIA-BAYERN 82-56 (+26)

9 TURAS
11.19. 18:30 CET ZALGIRIS- PANATHINAIKOS 85-86 (-1)
11.19. 20:00 CET ALBA- CERVENA ZVEZDA 93-80 (+13)
11.19. 20:30 CET BAYERN- OLYMPIACOS 85-82 (+3)
11.19. 20:45 CET ASVEL- ANADOLU EFES 84-90 (-6)
11.19. 20:45 CET ARMANI- MACCABI 92-88 (+4)
11.19. 21:00 CET REAL- KHIMKI 104-76 (+28)
11.19. 21:00 CET VALENCIA- ZENIT 94-90 (+4)
11.20. 21:00 CET BARCELONA- FENERBAHCE 89-63 (+26)
11.20. 21:00 CET BASKONIA- CSKA 80-70 (+10)

10 TURAS
11.21. 19:00 CET ZALGIRIS- CERVENA ZVEZDA 59-61 (-2)
11.21. 20:00 CET ALBA- OLYMPIACOS 80-99 (-19)
11.21. 20:45 CET ARMANI - ANADOLU EFES 76-81 (-5)
11.21. 21:00 CET VALENCIA - KHIMKI 89-84 (+5)
11.22. 20:30 CET BAYERN - PANATHINAIKOS 75-87 (-12)
11.22. 20:45 CET ASVEL - FENERBAHCE 72-88 (-16)
11.22. 21:00 CET BARCELONA - MACCABI 96-73(+23)
11.22. 21:00 CET BASKONIA - ZENIT 70-60 (+10)
11.22. 21:00 CET REAL- CSKA 97-81 (+16)

11 TURAS
11.28. 18:45 CET FENERBAHCE - KHIMKI 89-76 (+13)
11.28. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - VALENCIA 76-73 (+3)
11.28. 20:00 CET ALBA - ZALGIRIS 69-62 (+7)
11.28. 20:00 CET PANATHINAIKOS - BASKONIA 100-68 (+32)
11.28. 20:05 CET MACCABI - ASVEL 93-62 (+31)
11.29. 18:00 CET ZENIT - REAL 71-86 (-15)
11.29. 18:30 CET ANADOLU EFES - BAYERN 104-75 (+29)
11.29. 20:30 CET OLYMPIACOS - ARMANI 91-70 (+21)
11.29. 21:00 CET BARCELONA - CSKA 67-96 (-29)

12 TURAS
12.05. 18:00 CET CSKA - ZALGIRIS 85-82 (+3) OT
12.05. 20:05 CET MACCABI - BAYERN 77-55 (+22)
12.05. 20:45 CET ARMANI - CERVENA ZVEZDA 67-77 (-10)
12.05. 21:00 CET REAL - VALENCIA 111-99 (+12)
12.06. 18:00 CET ZENIT - ASVEL 75-70 (+5)
12.06. 18:00 CET KHIMKI - BARCELONA 94-102 (-8)
12.06. 18:45 CET FENERBAHCE - ALBA 107-102 (+5) OT
12.06. 20:30 CET PANATHINAIKOS - OLYMPIACOS 99-93 (+6) OT
12.06. 21:00 CET BASKONIA - ANADOLU EFES 77-102 (-25)

13 TURAS
12.12. 18:00 CET KHIMKI- ALBA 104-87 (+17)
12.12. 18:45 CET FENERBAHCE- ANADOLU EFES 73-81 (-8)
12.12. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA- BASKONIA 64-72 (-8)
12.12. 20:05 CET MACCABI- CSKA 90-80 (-10)
12.12. 21:00 CET REAL- OLYMPIACOS 93-77 (+16)
12.13. 19:00 CET ZALGIRIS- VALENCIA 82-86 (-4)
12.13. 20:30 CET BAYERN- ZENIT 77-69 (+8)
12.13. 20:45 CET ASVEL- ARMANI 89-82 (+7)
12.13. 21:00 CET BARCELONA- PANATHINAIKOS 98-86 (+12)

14 TURAS
12.17. 18:00 CET ZENIT - MACCABI 71-82 (-11)
12.17. 19:00 CET ZALGIRIS - ANADOLU EFES 68-74 (-6)
12.17. 20:00 CET REAL - ARMANI 76-67 (+9)
12.17. 20:00 CET PANATHINAIKOS - FENERBAHCE 81-78 (+3)
12.17. 21:00 CET BARCELONA - ASVEL 80-67 (+13)
12.17. 21:00 CET VALENCIA - BASKONIA 105-77 (+28)
12.18. 18:00 CET CSKA - CERVENA ZVEZDA 100-74 (+26)
12.18. 20:00 CET ALBA - BAYERN 76-77 (-1) OT
12.18. 20:00 CET OLYMPIACOS - KHIMKI 109-98 (+11) OT

15 TURAS
12.19. 18:45 CET FENERBAHCE - ZENIT 81-84 (-3)
12.19. 20:05 CET MACCABI - PANATHINAIKOS 88-79 (+9)
12.19. 20:45 CET ARMANI - VALENCIA 78-71 (+7)
12.19. 21:00 CET BASKONIA - REAL 55-77 (-22)
12.20. 18:00 CET KHIMKI - ZALGIRIS 83-74 (+9)
12.20. 18:30 CET ANADOLU EFES - CSKA 80-81 (-1)
12.20. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - OLYMPIACOS 88-81 (+7)
12.20. 20:30 CET BAYERN - BARCELONA 67-77 (-10)
12.20. 20:45 CET ASVEL - ALBA 93-81 (+12)

16 TURAS
12.26. 17:00 CET CSKA - ARMANI 78-75 (+3)
12.26. 18:30 CET ANADOLU EFES - MACCABI 99-79 (+20)
12.26. 20:00 CET ALBA - BASKONIA 81-57 (+24)
12.26. 20:00 CET PANATHINAIKOS - REAL 75-87 (-12)
12.26. 20:45 CET ASVEL - KHIMKI 92-88 (+4)
12.27. 18:00 CET ZENIT - CERVENA ZVEZDA 58-65 (-7)
12.27. 18:45 CET FENERBAHCE - VALENCIA 98-100 (-2) OT
12.27. 20:30 CET BAYERN - ZALGIRIS 73-98 (-25)
12.27. 21:00 CET BARCELONA - OLYMPIACOS 90-80 (+10)

17 TURAS
01.02. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - BAYERN 93-63 (+30)
01.02. 19:00 CET ZALGIRIS - MACCABI 73-68 (+5)
01.02. 20:00 CET OLYMPIACOS - FENERBAHCE 87-96 (-9)
01.02. 21:00 CET BASKONIA - BARCELONA 76-74 (+2)
01.03. 18:00 CET CSKA - PANATHINAIKOS 102-106 (-4) OT
01.03. 18:30 CET ANADOLU EFES - KHIMKI 101-82 (+19)
01.03. 20:45 CET ASVEL - REAL 77-87 (-10)
01.03. 20:45 CET ARMANI - ZENIT 73-72 (+1)
01.03. 21:00 CET VALENCIA - ALBA 91-77 (+14)

18 TURAS
01.09. 20:00 CET ALBA - MACCABI 89-95 (-6)
01.09. 20:45 CET ARMANI - PANATHINAIKOS 96-87 (+9)
01.09. 21:00 CET BASKONIA - FENERBAHCE 65-79 (-14)
01.09. 21:00 CET REAL - ZALGIRIS 88-82 (+6)
01.10. 18:00 CET KHIMKI – ZENIT 81-83 (-2)
01.10. 20:30 CET BAYERN - CSKA 77-84 (-7)
01.10. 20:45 CET ASVEL - CERVENA ZVEZDA 80-83 (-3)
01.10. 21:00 CET BARCELONA - ANADOLU EFES 82-86 (-4)
01.10. 21:00 CET VALENCIA - OLYMPIACOS 91-93 (-2)

19 TURAS
01. 14. 18:00 CET CSKA - REAL 60-55 (+5)
01. 14. 18:00 CET KHIMKI - VALENCIA 75-84 (-9)
01. 14. 18:30 CET ANADOLU EFES - ARMANI 88-68 (+20)
01. 14. 18:45 CET FENERBAHCE - ASVEL 86-64 (+22)
01. 14. 20:00 CET OLYMPIACOS - ALBA 86-93 (-7)
01. 14. 20:05 CET MACCABI - BARCELONA 92-85 (+7)
01. 15. 18:00 CET ZENIT - BASKONIA 72-66 (+6)
01. 15. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - ZALGIRIS 70-76 (-6)
01. 15. 20:00 CET PANATHINAIKOS - BAYERN 98-83 (+15)

20 TURAS
01. 16. 18:00 CET KHIMKI- REAL 102-94 (+8)
01. 16. 18:45 CET FENERBAHCE- BARCELONA 74-80 (-6)
01. 16. 20:05 CET MACCABI - ARMANI 69-63 (+6)
01. 17. 18:00 CET CSKA - BASKONIA 94-90 (+4)
01. 17. 18:00 CET ZENIT - VALENCIA 81-86 (-5)
01. 17. 18:30 CET ANADOLU EFES - ASVEL 101-74 (+27)
01. 17. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - ALBA 85-94 (-9) OT
01. 17. 19:30 CET OLYMPIACOS - BAYERN 89-72 (+17)
01. 17. 20:30 CET PANATHINAIKOS - ZALGIRIS 96-94 (+2)

21 TURAS
01. 23. 18:00 CET CSKA - VALENCIA 81-70 (+11)
01. 23. 18:00 CET ZENIT - OLYMPIACOS 91-87 (+4)
01. 23. 20:30 CET BAYERN - MACCABI 80-68 (+12)
01. 23. 21:00 CET BARCELONA - CERVENA ZVEZDA 86-82 (+4)
01. 23. 21:00 CET BASKONIA - KHIMKI 83-79 (+4)
01. 24. 18:45 CET FENERBAHCE - ARMANI 73-64 (+9)
01. 24. 19:00 CET ZALGIRIS - ALBA 104-80 (+24)
01. 24. 20:30 CET PANATHINAIKOS - ASVEL 100-88 (+12)
01. 24. 21:00 CET REAL - ANADOLU EFES 75-80 (-5)

22 TURAS
01.30. 18:00 CET KHIMKI- CSKA 69-78 (-9)
01.30. 19:30 CET ALBA - FENERBAHCE 70-74 (-4)
01.30. 20:00 CET OLYMPIACOS - BASKONIA 80-70 (+10)
01.30. 20:05 CET MACCABI - REAL 77-81 (-4)
01.30. 20:45 CET ASVEL– ZALGIRIS 74-79 (-5)
01.30. 21:00 CET BARCELONA - ZENIT 90-72 (+18)
01.30. 21:15 CET ARMANI - BAYERN 79-78 (+1)
01.31. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - ANADOLU EFES 78-85 (-7)
01.31. 21:00 CET VALENCIA - PANATHINAIKOS 94-87 (+7)

23 TURAS
02.04. 18:00 CET CSKA - ANADOLU EFES 80-82 (-2)
02.04. 19:00 CET ZALGIRIS - OLYMPIACOS 94-69 (+25)
02.04. 20:45 CET ASVEL - BAYERN 75-65 (+10)
02.04. 20:45 CET ARMANI - ALBA 96-102 (-6)
02.04. 21:00 CET REAL – BASKONIA 70-69 (+1)
02.05. 18:00 CET ZENIT - FENERBAHCE 68-73 (-5)
02.05. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - PANATHINAIKOS 78-73 (+5)
02.05. 20:05 CET MACCABI - KHIMKI 80-77 (+3)
02.05. 21:00 CET VALENCIA - BARCELONA 76-77 (-1)

24 TURAS
02.06. 18:30 CET ANADOLU EFES - ZALGIRIS 96-91 (+5)
02.06. 20:00 CET ALBA - REAL 97-103 (-6)
02.06. 20:00 CET OLYMPIACOS - CSKA 72-59 (+13)
02.06. 21:00 CET BASKONIA - ASVEL 79-65 (+14)
02.07. 18:00 CET KHIMKI - CERVENA ZVEZDA 78-72 (+6)
02.07. 18:45 CET FENERBAHCE - MACCABI 77-78 (-1)
02.07. 20:30 CET BAYERN - VALENCIA 59-66 (-7)
02.07. 20:30 CET PANATHINAIKOS - ZENIT 96-81 (+15)
02.07. 21:00 CET BARCELONA - ARMANI 84-80 (+4)

25 TURAS
02.20. 18:00 CET ZENIT - ALBA 81-83 (-2)
02.20. 18:15 CET OLYMPIACOS - ASVEL 77-68 (+9)
02.20. 18:45 CET FENERBAHCE - REAL 65-94 (-29)
02.20. 20:45 CET ARMANI - KHIMKI 69-78 (-9)
02.20. 21:00 CET BASKONIA - ZALGIRIS 60-74 (-14)
02.21. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - CSKA 81-86 (-5)
02.21. 20:30 CET BAYERN - ANADOLU EFES 63-88 (-25)
02.21. 20:30 CET PANATHINAIKOS - BARCELONA 81-92 (-11)
02.21. 21:00 CET VALENCIA - MACCABI 82-85 (-3)

26 TURAS
02.24. 21:00 CET REAL - PANATHINAIKOS 96-78 (+18)
02.27. 18:00 CET CSKA - BARCELONA 80-82 (-2)
02.27. 18:00 CET ZENIT - BAYERN 68-77 (-9)
02.27. 20:00 CET ALBA - ANADOLU EFES 86-99 (-13)
02.27. 20:05 CET MACCABI – OLYMPIACOS 71-70 (+1)
02.27. 21:00 CET BASKONIA - CERVENA ZVEZDA 71-56 (+15)
02.28. 18:00 CET KHIMKI - ASVEL 108-79 (+29)
02.28. 19:00 CET ZALGIRIS - ARMANI 105-97 (+8) OT
02.28. 21:00 CET VALENCIA - FENERBAHCE 86-93 (-7)

27 TURAS
03.03. 18:00 CET CSKA - ZENIT 86-78 (+8)
03.03. 19:00 CET ZALGIRIS - KHIMKI 96-85 (+11)
03.03. 20:00 CET OLYMPIACOS - PANATHINAIKOS 81-78 (+3)
03.03. 20:45 CET ASVEL - VALENCIA 72-65 (+7)
03.03. 20:45 CET ARMANI - REAL 73-78 (-5)
03.04. 18:45 CET FENERBAHCE - CERVENA ZVEZDA 66-63 (+3)
03.04. 20:00 CET ALBA - BARCELONA 80-84 (-4)
03.04. 20:05 CET MACCABI - ANADOLU EFES 77-75 (+2)
03.04. 20:30 CET BAYERN - BASKONIA 71-80 (-9)

28 TURAS
03.05. 18:00 CET ZENIT - ZALGIRIS 76-75 (+1) OT
03.05. 20:00 CET PANATHINAIKOS - CSKA 66-97 (-31)
03.05. 21:00 CET REAL - ASVEL 87-78 (+9)
03.05. 21:00 CET VALENCIA - ARMANI 81-83 (-2) OT
03.06. 18:00 CET KHIMKI - FENERBAHCE 82-68 (+14)
03.06. 18:30 CET ANADOLU EFES - OLYMPIACOS 91-79 (+12)
03.06. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - MACCABI 92-76 (+16)
03.06. 21:00 CET BARCELONA - BAYERN 83-80 (+3)
03.06. 21:00 CET BASKONIA - ALBA 73-72 (+1)













sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3667

2019-09-30 12:43 5 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
REZULTATAI

1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI 89-83 (+6)
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA 87-82 (+5)
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI 78-64 (+14)
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE 81-77 (+4)
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA 58-70 (-12)
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA 64-74 (-10)
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT 85-65 (+20)
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS 82-63 (+19)
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA 71-96 (-25)

2 TURAS
10.10. 19:00 CET CSKA-BAYERN 79-68 (+11)
10.10. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA - FENERBAHCE 68-56 (+12)
10.10. 20:45 CET ASVEL -PANATHINAIKOS 79-78 (+1)
10.10. 21:00 CET REAL-MACCABI 86-85 (+1)
10.11. 19:00 CET ZENIT-BARCELONA 63-87 (-24)
10.11. 19:00 CET KHIMKI-BASKONIA 79-76 (+3)
10.11. 19:30 CET ANADOLU EFES-ALBA 106-105 (+1) OT
10.11. 20:30 CET OLYMPIACOS - VALENCIA 89-63 (+26)
10.11. 20:45 CET ARMANI-ZALGIRIS 85-81 (+4)

3 TURAS
10.17. 19:00 CET CSKA-KHIMKI 99-86 (+13)
10.17. 19:00 CET ZALGIRIS-REAL 86-73 (+13)
10.17. 19:45 CET FENERBAHCE-BASKONIA 87-80 (+7)
10.17. 20:05 CET MACCABI-CRVENA ZVEZDA 84-69 (+15)OT
10.17. 20:30 CET PANATHINAIKOS-ARMANI 78-79 (-1)
10.17. 20:30 CET BAYERN-ASVEL 104-63 (+41)
10.18. 20:30 CET OLYMPIACOS-ZENIT 68-77 (-9) OT
10.18. 21:00 CET BARCELONA-ALBA 103-84 (+19)
10.18. 21:00 CET VALENCIA-ANADOLU EFES 78-83 (-5)

4 TURAS
10.24. 19:00 CET ZENIT- PANATHINAIKOS 79-89 (-10)
10.24. 19:15 CET ANADOLU EFES-REAL 76-60 (+16)
10.24. 20:05 CET MACCABI- VALENCIA 76-63 (+13)
10.24. 20:30 CET BAYERN- KHIMKI 74-87 (-13)
10.24. 21:00 CET CRVENA ZVEZDA- BARCELONA 65-73 (-8)
10.25. 19:00 CET ZALGIRIS- ASVEL 70-56 (+14)
10.25. 20:00 CET ALBA-CSKA 66-82 (-16)
10.25. 20:45 CET ARMANI- FENERBAHCE 87-74 (+13)
10.25. 21:00 CET BASKONIA- OLYMPIACOS 82-66 (+16)

5 TURAS
10.29. 18:00 CET KHIMKI - PANATHINAIKOS 103-86 (+17)
10.29. 18:30 CET ANADOLU EFES- CRVENA ZVEZDA 85-70 (+15)
10.29. 20:00 CET ALBA - ARMANI 78-81 (-3)
10.29. 20:45 CET ASVEL - BASKONIA 66-63 (+3)
10.30. 18:00 CET CSKA- OLYMPIACOS 79-84 (-5)
10.30. 19:00 CET ZALGIRIS- ZENIT 70-82 (-12) OT
10.30. 20:05 CET MACCABI- FENERBAHCE 67-55 (+12)
10.30. 20:30 CET BAYERN- REAL 95-86 (+9)
10.30. 21:00 CET BARCELONA- VALENCIA 83-77 (+6)

6TURAS
10.31. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA- KHIMKI 90-78 (+12)
10.31. 20:00 CET PANATHINAIKOS- ANADOLU EFES 86-70 (+16)
11.01. 18:00 CET ZENIT-CSKA 70-87 (-17)
11.01. 18:45 CET FENERBAHCE-ZALGIRIS 76-79 (-3)
11.01. 19:00 CET VALENCIA- ASVEL 81-72 (+9)
11.01. 20:00 CET ARMANI- BARCELONA 83-70 (+13)
11.01. 20:30 CET OLYMPIACOS- MACCABI 65-90 (-25)
11.01. 21:00 CET BASKONIA- BAYERN 93-60 (+33)
11.01. 21:00 CET REAL-ALBA 85-71 (+14)

7TURAS
11.07. 18:00 CET ZENIT- KHIMKI 73-87 (-14)
11.07. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA- REAL 60-75 (-15)
11.07. 20:00 CET OLYMPIACOS- ANADOLU EFES 67-86 (-19)
11.07. 20:05 CET MACCABI- ALBA 104-78 (+26)
11.07. 20:45 CET ARMANI- BASKONIA 81-74 (+7)
11.08. 18:45 CET FENERBAHCE- BAYERN 90-82 (+8)
11.08. 19:00 CET ZALGIRIS- BARCELONA 86-93 (-7)
11.08. 20:30 CET PANATHINAIKOS- VALENCIA 91-80 (+11)
11.08. 20:45 CET ASVEL-CSKA 67-66 (+1)

8TURAS

11.14. 18:00 CET KHIMKI - ARMANI 87-79 (+8)
11.14. 18:30 CET ANADOLU EFES - ZENIT 90-88 (+2)
11.14. 20:00 CET PANATHINAIKOS - - ALBA 105-106 (-1) 2OT
11.14. 21:00 CET BASKONIA - MACCABI 83-113 (-30)
11.14. 21:00 CET REAL- BARCELONA 86-76 (+10)
11.15. 18:00 CET CSKA - FENERBAHCE 88-70 (+18)
11.15. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA- ASVEL 72-74 (-2) OT
11.15. 20:30 CET OLYMPIACOS- ZALGIRIS 83-74 (+9)
11.15. 21:00 CET VALENCIA-BAYERN 82-56 (+26)

9 TURAS
11.19. 18:30 CET ZALGIRIS- PANATHINAIKOS 85-86 (-1)
11.19. 20:00 CET ALBA- CERVENA ZVEZDA 93-80 (+13)
11.19. 20:30 CET BAYERN- OLYMPIACOS 85-82 (+3)
11.19. 20:45 CET ASVEL- ANADOLU EFES 84-90 (-6)
11.19. 20:45 CET ARMANI- MACCABI 92-88 (+4)
11.19. 21:00 CET REAL- KHIMKI 104-76 (+28)
11.19. 21:00 CET VALENCIA- ZENIT 94-90 (+4)
11.20. 21:00 CET BARCELONA- FENERBAHCE 89-63 (+26)
11.20. 21:00 CET BASKONIA- CSKA 80-70 (+10)

10 TURAS
11.21. 19:00 CET ZALGIRIS- CERVENA ZVEZDA 59-61 (-2)
11.21. 20:00 CET ALBA- OLYMPIACOS 80-99 (-19)
11.21. 20:45 CET ARMANI - ANADOLU EFES 76-81 (-5)
11.21. 21:00 CET VALENCIA - KHIMKI 89-84 (+5)
11.22. 20:30 CET BAYERN - PANATHINAIKOS 75-87 (-12)
11.22. 20:45 CET ASVEL - FENERBAHCE 72-88 (-16)
11.22. 21:00 CET BARCELONA - MACCABI 96-73(+23)
11.22. 21:00 CET BASKONIA - ZENIT 70-60 (+10)
11.22. 21:00 CET REAL- CSKA 97-81 (+16)

11 TURAS
11.28. 18:45 CET FENERBAHCE - KHIMKI 89-76 (+13)
11.28. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - VALENCIA 76-73 (+3)
11.28. 20:00 CET ALBA - ZALGIRIS 69-62 (+7)
11.28. 20:00 CET PANATHINAIKOS - BASKONIA 100-68 (+32)
11.28. 20:05 CET MACCABI - ASVEL 93-62 (+31)
11.29. 18:00 CET ZENIT - REAL 71-86 (-15)
11.29. 18:30 CET ANADOLU EFES - BAYERN 104-75 (+29)
11.29. 20:30 CET OLYMPIACOS - ARMANI 91-70 (+21)
11.29. 21:00 CET BARCELONA - CSKA 67-96 (-29)

12 TURAS
12.05. 18:00 CET CSKA - ZALGIRIS 85-82 (+3) OT
12.05. 20:05 CET MACCABI - BAYERN 77-55 (+22)
12.05. 20:45 CET ARMANI - CERVENA ZVEZDA 67-77 (-10)
12.05. 21:00 CET REAL - VALENCIA 111-99 (+12)
12.06. 18:00 CET ZENIT - ASVEL 75-70 (+5)
12.06. 18:00 CET KHIMKI - BARCELONA 94-102 (-8)
12.06. 18:45 CET FENERBAHCE - ALBA 107-102 (+5) OT
12.06. 20:30 CET PANATHINAIKOS - OLYMPIACOS 99-93 (+6) OT
12.06. 21:00 CET BASKONIA - ANADOLU EFES 77-102 (-25)

13 TURAS
12.12. 18:00 CET KHIMKI- ALBA 104-87 (+17)
12.12. 18:45 CET FENERBAHCE- ANADOLU EFES 73-81 (-8)
12.12. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA- BASKONIA 64-72 (-8)
12.12. 20:05 CET MACCABI- CSKA 90-80 (-10)
12.12. 21:00 CET REAL- OLYMPIACOS 93-77 (+16)
12.13. 19:00 CET ZALGIRIS- VALENCIA 82-86 (-4)
12.13. 20:30 CET BAYERN- ZENIT 77-69 (+8)
12.13. 20:45 CET ASVEL- ARMANI 89-82 (+7)
12.13. 21:00 CET BARCELONA- PANATHINAIKOS 98-86 (+12)

14 TURAS
12.17. 18:00 CET ZENIT - MACCABI 71-82 (-11)
12.17. 19:00 CET ZALGIRIS - ANADOLU EFES 68-74 (-6)
12.17. 20:00 CET REAL - ARMANI 76-67 (+9)
12.17. 20:00 CET PANATHINAIKOS - FENERBAHCE 81-78 (+3)
12.17. 21:00 CET BARCELONA - ASVEL 80-67 (+13)
12.17. 21:00 CET VALENCIA - BASKONIA 105-77 (+28)
12.18. 18:00 CET CSKA - CERVENA ZVEZDA 100-74 (+26)
12.18. 20:00 CET ALBA - BAYERN 76-77 (-1) OT
12.18. 20:00 CET OLYMPIACOS - KHIMKI 109-98 (+11) OT

15 TURAS
12.19. 18:45 CET FENERBAHCE - ZENIT 81-84 (-3)
12.19. 20:05 CET MACCABI - PANATHINAIKOS 88-79 (+9)
12.19. 20:45 CET ARMANI - VALENCIA 78-71 (+7)
12.19. 21:00 CET BASKONIA - REAL 55-77 (-22)
12.20. 18:00 CET KHIMKI - ZALGIRIS 83-74 (+9)
12.20. 18:30 CET ANADOLU EFES - CSKA 80-81 (-1)
12.20. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - OLYMPIACOS 88-81 (+7)
12.20. 20:30 CET BAYERN - BARCELONA 67-77 (-10)
12.20. 20:45 CET ASVEL - ALBA 93-81 (+12)

16 TURAS
12.26. 17:00 CET CSKA - ARMANI 78-75 (+3)
12.26. 18:30 CET ANADOLU EFES - MACCABI 99-79 (+20)
12.26. 20:00 CET ALBA - BASKONIA 81-57 (+24)
12.26. 20:00 CET PANATHINAIKOS - REAL 75-87 (-12)
12.26. 20:45 CET ASVEL - KHIMKI 92-88 (+4)
12.27. 18:00 CET ZENIT - CERVENA ZVEZDA 58-65 (-7)
12.27. 18:45 CET FENERBAHCE - VALENCIA 98-100 (-2) OT
12.27. 20:30 CET BAYERN - ZALGIRIS 73-98 (-25)
12.27. 21:00 CET BARCELONA - OLYMPIACOS 90-80 (+10)

17 TURAS
01.02. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - BAYERN 93-63 (+30)
01.02. 19:00 CET ZALGIRIS - MACCABI 73-68 (+5)
01.02. 20:00 CET OLYMPIACOS - FENERBAHCE 87-96 (-9)
01.02. 21:00 CET BASKONIA - BARCELONA 76-74 (+2)
01.03. 18:00 CET CSKA - PANATHINAIKOS 102-106 (-4) OT
01.03. 18:30 CET ANADOLU EFES - KHIMKI 101-82 (+19)
01.03. 20:45 CET ASVEL - REAL 77-87 (-10)
01.03. 20:45 CET ARMANI - ZENIT 73-72 (+1)
01.03. 21:00 CET VALENCIA - ALBA 91-77 (+14)

18 TURAS
01.09. 20:00 CET ALBA - MACCABI 89-95 (-6)
01.09. 20:45 CET ARMANI - PANATHINAIKOS 96-87 (+9)
01.09. 21:00 CET BASKONIA - FENERBAHCE 65-79 (-14)
01.09. 21:00 CET REAL - ZALGIRIS 88-82 (+6)
01.10. 18:00 CET KHIMKI – ZENIT 81-83 (-2)
01.10. 20:30 CET BAYERN - CSKA 77-84 (-7)
01.10. 20:45 CET ASVEL - CERVENA ZVEZDA 80-83 (-3)
01.10. 21:00 CET BARCELONA - ANADOLU EFES 82-86 (-4)
01.10. 21:00 CET VALENCIA - OLYMPIACOS 91-93 (-2)

19 TURAS
01. 14. 18:00 CET CSKA - REAL 60-55 (+5)
01. 14. 18:00 CET KHIMKI - VALENCIA 75-84 (-9)
01. 14. 18:30 CET ANADOLU EFES - ARMANI 88-68 (+20)
01. 14. 18:45 CET FENERBAHCE - ASVEL 86-64 (+22)
01. 14. 20:00 CET OLYMPIACOS - ALBA 86-93 (-7)
01. 14. 20:05 CET MACCABI - BARCELONA 92-85 (+7)
01. 15. 18:00 CET ZENIT - BASKONIA 72-66 (+6)
01. 15. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - ZALGIRIS 70-76 (-6)
01. 15. 20:00 CET PANATHINAIKOS - BAYERN 98-83 (+15)

20 TURAS
01. 16. 18:00 CET KHIMKI- REAL 102-94 (+8)
01. 16. 18:45 CET FENERBAHCE- BARCELONA 74-80 (-6)
01. 16. 20:05 CET MACCABI - ARMANI 69-63 (+6)
01. 17. 18:00 CET CSKA - BASKONIA 94-90 (+4)
01. 17. 18:00 CET ZENIT - VALENCIA 81-86 (-5)
01. 17. 18:30 CET ANADOLU EFES - ASVEL 101-74 (+27)
01. 17. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - ALBA 85-94 (-9) OT
01. 17. 19:30 CET OLYMPIACOS - BAYERN 89-72 (+17)
01. 17. 20:30 CET PANATHINAIKOS - ZALGIRIS 96-94 (+2)

21 TURAS
01. 23. 18:00 CET CSKA - VALENCIA 81-70 (+11)
01. 23. 18:00 CET ZENIT - OLYMPIACOS 91-87 (+4)
01. 23. 20:30 CET BAYERN - MACCABI 80-68 (+12)
01. 23. 21:00 CET BARCELONA - CERVENA ZVEZDA 86-82 (+4)
01. 23. 21:00 CET BASKONIA - KHIMKI 83-79 (+4)
01. 24. 18:45 CET FENERBAHCE - ARMANI 73-64 (+9)
01. 24. 19:00 CET ZALGIRIS - ALBA 104-80 (+24)
01. 24. 20:30 CET PANATHINAIKOS - ASVEL 100-88 (+12)
01. 24. 21:00 CET REAL - ANADOLU EFES 75-80 (-5)

22 TURAS
01.30. 18:00 CET KHIMKI- CSKA 69-78 (-9)
01.30. 19:30 CET ALBA - FENERBAHCE 70-74 (-4)
01.30. 20:00 CET OLYMPIACOS - BASKONIA 80-70 (+10)
01.30. 20:05 CET MACCABI - REAL 77-81 (-4)
01.30. 20:45 CET ASVEL– ZALGIRIS 74-79 (-5)
01.30. 21:00 CET BARCELONA - ZENIT 90-72 (+18)
01.30. 21:15 CET ARMANI - BAYERN 79-78 (+1)
01.31. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - ANADOLU EFES 78-85 (-7)
01.31. 21:00 CET VALENCIA - PANATHINAIKOS 94-87 (+7)

23 TURAS
02.04. 18:00 CET CSKA - ANADOLU EFES 80-82 (-2)
02.04. 19:00 CET ZALGIRIS - OLYMPIACOS 94-69 (+25)
02.04. 20:45 CET ASVEL - BAYERN 75-65 (+10)
02.04. 20:45 CET ARMANI - ALBA 96-102 (-6)
02.04. 21:00 CET REAL – BASKONIA 70-69 (+1)
02.05. 18:00 CET ZENIT - FENERBAHCE 68-73 (-5)
02.05. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - PANATHINAIKOS 78-73 (+5)
02.05. 20:05 CET MACCABI - KHIMKI 80-77 (+3)
02.05. 21:00 CET VALENCIA - BARCELONA 76-77 (-1)

24 TURAS
02.06. 18:30 CET ANADOLU EFES - ZALGIRIS 96-91 (+5)
02.06. 20:00 CET ALBA - REAL 97-103 (-6)
02.06. 20:00 CET OLYMPIACOS - CSKA 72-59 (+13)
02.06. 21:00 CET BASKONIA - ASVEL 79-65 (+14)
02.07. 18:00 CET KHIMKI - CERVENA ZVEZDA 78-72 (+6)
02.07. 18:45 CET FENERBAHCE - MACCABI 77-78 (-1)
02.07. 20:30 CET BAYERN - VALENCIA 59-66 (-7)
02.07. 20:30 CET PANATHINAIKOS - ZENIT 96-81 (+15)
02.07. 21:00 CET BARCELONA - ARMANI 84-80 (+4)

25 TURAS
02.20. 18:00 CET ZENIT - ALBA 81-83 (-2)
02.20. 18:15 CET OLYMPIACOS - ASVEL 77-68 (+9)
02.20. 18:45 CET FENERBAHCE - REAL 65-94 (-29)
02.20. 20:45 CET ARMANI - KHIMKI 69-78 (-9)
02.20. 21:00 CET BASKONIA - ZALGIRIS 60-74 (-14)
02.21. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - CSKA 81-86 (-5)
02.21. 20:30 CET BAYERN - ANADOLU EFES 63-88 (-25)
02.21. 20:30 CET PANATHINAIKOS - BARCELONA 81-92 (-11)
02.21. 21:00 CET VALENCIA - MACCABI 82-85 (-3)

26 TURAS
02.24. 21:00 CET REAL - PANATHINAIKOS 96-78 (+18)
02.27. 18:00 CET CSKA - BARCELONA 80-82 (-2)
02.27. 18:00 CET ZENIT - BAYERN 68-77 (-9)
02.27. 20:00 CET ALBA - ANADOLU EFES 86-99 (-13)
02.27. 20:05 CET MACCABI – OLYMPIACOS 71-70 (+1)
02.27. 21:00 CET BASKONIA - CERVENA ZVEZDA 71-56 (+15)
02.28. 18:00 CET KHIMKI - ASVEL 108-79 (+29)
02.28. 19:00 CET ZALGIRIS - ARMANI 105-97 (+8) OT
02.28. 21:00 CET VALENCIA - FENERBAHCE 86-93 (-7)

27 TURAS
03.03. 18:00 CET CSKA - ZENIT 86-78 (+8)
03.03. 19:00 CET ZALGIRIS - KHIMKI 96-85 (+11)
03.03. 20:00 CET OLYMPIACOS - PANATHINAIKOS 81-78 (+3)
03.03. 20:45 CET ASVEL - VALENCIA 72-65 (+7)
03.03. 20:45 CET ARMANI - REAL 73-78 (-5)
03.04. 18:45 CET FENERBAHCE - CERVENA ZVEZDA 66-63 (+3)
03.04. 20:00 CET ALBA - BARCELONA 80-84 (-4)
03.04. 20:05 CET MACCABI - ANADOLU EFES 77-75 (+2)
03.04. 20:30 CET BAYERN - BASKONIA 71-80 (-9)

28 TURAS
03.05. 18:00 CET ZENIT - ZALGIRIS 76-75 (+1) OT
03.05. 20:00 CET PANATHINAIKOS - CSKA 66-97 (-31)
03.05. 21:00 CET REAL - ASVEL 87-78 (+9)
03.05. 21:00 CET VALENCIA - ARMANI 81-83 (-2) OT
03.06. 18:00 CET KHIMKI - FENERBAHCE 82-68 (+14)
03.06. 18:30 CET ANADOLU EFES - OLYMPIACOS 91-79 (+12)
03.06. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA - MACCABI 92-76 (+16)
03.06. 21:00 CET BARCELONA - BAYERN 83-80 (+3)
03.06. 21:00 CET BASKONIA - ALBA 73-72 (+1)





1. diudia 1322(8)
2. Kinas_Lunigelis 1315(12)
3. Migelitas 1279(11)
4. afganistanas 1252(10)
5. sanitarė 1248(6)
6. romutis 1243(10)
7. paulijus 1226(7)
8. Rutebi 1218(7)
9. rio ferdinandas 1212(12)
10. Mawras 1204(8)
11. Capalas* 1203(10)
12. mende 1202(15)
13. sadyvra 1188(9)
14. Altobelli 1181(10)
15. Diablo_III 1157(11)
16. mantaspats 1155(8)
17. monako 1115(15)
18. dsg 1113(6)
19. baras99 1063(12)
20. Silver 1009(9)
21. DAINIUSABC 947(8)





diudia
Blogas banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4578

2019-09-30 20:15 6 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: diudia Įtraukti diudia Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +4
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +9
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -5
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +7
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +5
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA -3
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +5
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -6
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -5

CSKA
BARCELONA
REAL
FENERBAHCE

Zalgiris 7 vieta


gediminas99
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 900

2019-09-30 21:20 7 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: gediminas99 Įtraukti gediminas99 Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI -6
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +10
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI +3
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +7
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +5
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA -8
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +9
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -10
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -8


Capalas*
Banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 24116

2019-10-01 07:07 8 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Capalas* Įtraukti Capalas* Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +5
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +9
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI +3
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +6
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +7
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +5
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +9
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS +4
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -5


sadyvra
Geriausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 59978

2019-10-01 08:06 9 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sadyvra Įtraukti sadyvra Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +6
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +11
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI +1
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +8
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA -4
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +5
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +7
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -3
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -4


mende
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 58196

2019-10-01 08:43 10 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: mende Įtraukti mende Į adresų knygelę
praeitais metais paveluotai siuliau prie final 4 pridet ir galutines zalgirio vietos spejimaNekaltastai gal seis dadekitNekaltas

sportas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 39458

2019-10-01 08:49 11 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sportas Įtraukti sportas Į adresų knygelę
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +5
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +15
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -5
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +5
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +5
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA -5
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +5
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -5
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -5


monako
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 765

2019-10-01 15:53 12 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: monako Įtraukti monako Į adresų knygelę

1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +6
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +12
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -7
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +4
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIS +5
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +2
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT -9
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS - 14
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -8





mende
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 58198

2019-10-01 16:07 13 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: mende Įtraukti mende Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +7
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +10
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -5
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +7
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIS -6
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +3
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT -8
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS - 10
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -7
FINAL 4

1 Real
2Fenerbachce
3Barcelona
4CSKA
ZALGIRIS 9Liūdnas


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3668

2019-10-01 19:10 14 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
manau galim dadeti,jei uz final 4 kiekvienos komandos atspejima po 10 tsk.,tai uz zalgirio vietos atspejima siulau 40

sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3669

2019-10-01 19:13 15 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +6
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +12
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -8
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +6
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA -7
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA -4
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +6
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -9
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -13

FINAL 4
BARCELONA
FENERBAHCE
REAL
CSKA

ZALGIRIS 9VIETA


Diablo_III
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 21470

2019-10-01 19:17 16 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Diablo_III Įtraukti Diablo_III Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +8
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +10
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI +8
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +6
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +8
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +7
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +10
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -10
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -4

FINAL 4
BARCELONA
FENERBAHCE
REAL
Zalgiris

ZALGIRIS Cempionas




romutis
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 871

2019-10-02 01:33 17 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: romutis Įtraukti romutis Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +3
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +10
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -3
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +6
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +3
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +2
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +4
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -5
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -4


romutis
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 872

2019-10-02 01:36 18 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: romutis Įtraukti romutis Į adresų knygelę
FINAL 4
BARCELONA
CSKA
REAL
Anadolu Efes


Altobelli
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 810

2019-10-02 04:17 19 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Altobelli Įtraukti Altobelli Į adresų knygelę

1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +7
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +9
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI +6
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +8
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +8
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +1
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +1
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS +0
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -7

Final 4:
1.Fenerbachce
2.Real
3.Barcelona
4.Panathinaikos

Žalgiris 11vieta


afganistanas
Geras senbuvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 8031

2019-10-02 07:33 20 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: afganistanas Įtraukti afganistanas Į adresų knygelę


1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +9
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +11
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI +5
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +7
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +6
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +2
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +3
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -4
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -7

Final 4:
1.Fenerbachce
2.Real
3.Barcelona
4.CSKA



Mawras
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1519

2019-10-02 11:59 21 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Mawras Įtraukti Mawras Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +5
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +10
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -3
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +5
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +5
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA +5
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +5
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -5
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -8

Final 4:

1.CSKA
2.Barcelona
3.Real
4.Fenerbachce

Žalgiris 10 vieta


Silver
Senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4973

2019-10-02 12:16 22 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Silver Įtraukti Silver Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +4
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +16
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI +4
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +4
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +4
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA -4
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +8
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -4
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA +4

Final 4:

1.CSKA
2.Barcelona
3.Real
4.Fenerbachce

Žalgiris 10 vieta


mantaspats
Dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 165

2019-10-02 12:33 23 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: mantaspats Įtraukti mantaspats Į adresų knygelę
1 TURAS
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI -5
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +11
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -4
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +5
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +6
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA -8
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT -5
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -11
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -15

Final 4:

1.CSKA
2.Barcelona
3.Real
4.Fenerbachce

Žalgiris 8 vieta


HotSauce23
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1569

2019-10-02 17:21 24 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: HotSauce23 Įtraukti HotSauce23 Į adresų knygelę
10.03. 19:00 CET KHIMKI-MACCABI +5
10.03. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA +10
10.03. 20:30 CET BAYER-ARMANI -5
10.03. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE +12
10.04. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +5
10.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA -6
10.04. 20:00 CET ALBA-ZENIT +7
10.04. 20:45 CET ASVEL-OLYMPIACOS -10
10.04. 21:00 CET VALENCIA-CSKA -14

F4: 1.Barcelona
2.Fenerbahce
3.Real
4.Efes
Zalgiris: 10 vieta


romutis
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 873

2019-10-02 19:44 25 žinutė iš 645 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: romutis Įtraukti romutis Į adresų knygelę
ŽALGIRIS 7 vieta

Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja tema



Pranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Sportas: 10.248 Žinučių forume 1.390.189 24.961 Narių klube 3.778 Banga.lt laikrodis 05:34 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai



Sportas

Moderuoja: BangaLT, Tom4s, Alvis, R.K., KROKODILIENA
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: EUROLEAGUE 2019/20 SPĖJAM !

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai