Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

EUROLYGAAA 18/19 SPEJAM !!!!!


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2018 10 03 d. 18:38 pradėjo  sanitarė, peržiūrėta 12496 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3511

2018-10-03 18:38 1 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
SPĖLIONĖS Taisyklės

Kiekvienas dalyvis spėja rungtynių rezultato skirtumą vienos ar kitos komandos naudai.
Pvz. spėjate Žalgiris-Partizan +8, tai reiškia, kad tikitės Žalgirio pergalės 8 taškų skirtumu. Jei spėjimas būtų -8, tai 8 taškų laimėjimo tikitės iš "svečių"(dešinėje parašytos) komandos.
Galima spėti ir +0 arba -0 tikintis, kad rungtynėse bus pratęsimas. Tokiu atveju +5tšk bonus!

Tikslus rezultato skirtumo atspėjimas +10tšk ir +5tšk bonus!
Taip pat +3tšk už atspėtą laimėtoją!

Apsirikimas:
1 - 9tšk
2 - 8tšk
3 - 7tšk
4 - 6tšk
5 - 5tšk
6 - 4tšk
7 - 3tšk
8 - 2tšk
9 - 1tšk
10- 0tšk
11-20 - -1tšk
21-30 - -3tšk
daugiau negu 30 - -5tšk
Praleistos arba pavėluotos rungtynės NULIS tšk !!!

Taškai bus skaičiuojami nuo galutinio rezultato (su pratęsimu).
Spėjimai priimami iki rungtynių pradžios (apeliacijos dėl vėlavimų griežtai nepriimamos)

Spėjimo taisymas galimas iki rungtynių pradžios.
!!!Keičiant spėjimą rašoma NAUJA žinutė!!!
Praleisti 3 turai t.y.nepateikti spėjimai,dalyvis bus salinamas is speliones.


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3512

2018-10-03 18:39 2 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
2018 metų spalio 11 d.prasideda eurolygos turnyras.
Eurolygos turnyro formatas:

Turnyre dalyvauja 16 komandų,kurios tarpusavy susitiks po du kartus,namie ir išvykoj.Reguliariam sezone bus sužaista 30 rungtynių.
8 geriausios komandos sudarys play-off poras,kurios kovos iki trijų pergalių.Poros bus sudaromos po reguliaraus sezono sekančiai:
play off A
1su 8
Play off B
4 su 5
Play off C
3 su 6
Play off D
2 su 7
Final 4
Pirmas pusfinalis:play off A poros nugaletojas su play off B poros nugaletoju
Antras pusfinalis:play off C poros nugaletojas su play off D poros nugaletoju
Finalas:pusfinaliu nugaletojai

Reguliaraus sezono pradžia 2018-10-11 iki 2018-04-05
Play-off 2019-04-16 iki 2019-04-30
Final 4 2019-05-17/19



sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3513

2018-10-03 18:39 3 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
Eurolygos komandų 16-ukas:

Anadolu Efes Istanbul Turkija
Budocnost VOLI Podgorica Juodkalnija
Darussafaka Istambul Turkija
CSKA Moscow Rusija
FC Bayern Munich Vokietija
Herbalaif Gran Canaris Ispanija
FC Barcelona Lassa Ispanija
Fenerbahce Dogus Istambul Turkija
Khimki Moscow Region Rusija
KIROLBET Baskonia Vitoria Gasteiz Ispanija
Maccabi FOX Tel Aviv Izraelis
Olympiacos Piraeus Graikija
Panathinaikos OPAP Athens Graikija
Real Madrid Ispanija
AX Armani Exchange Olimpia Milan Italija
Zalgiris Kaunas Lietuva


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3514

2018-10-03 18:40 4 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
EUROLYGOS GARBĖS LENTA
2017/2018(22 dalyviai)1.romutis(10). 2. Altobelli(10).3.paulijus(7).
2016/2017(18 dalyviu)1.diudia1469(10).2.Rutebi1440(12).3.Mawras1440(9)
2015/2016(21 dalyvis) 1.Altobelli 1272(8)2.Capalas*1253(12)2.BaltasWilkas1253(12)
2014/2015(47 dalyviai) 1. paulijus 1460(12)2. Mantisss 1451(9)3. Migelitas 1423(13)
2013/2014 (56 dalyviai) 1.diudia 1741(14) 2.romutis1736(8)3.Mantisss1728(11)
2012/2013: (67 dalyviai) 1.Mantisss 1387 (10) 2.Deco2 1385 (10) 3.mindzius 1363 (12)
2011/2012: (65 dalyviai) 1.romutis 1066(10) 2.Nenorma 1032(5) 3.Andriux 1012(10)
2010/2011: (78 dalyviai) 1.sanitarė 1064(8) 2.Nenorma 1035(15) 3.Altobelli 986(7)
2009/2010: (88 dalyviai) 1.rio ferdinandas 1065(13) 2.ramiakass 1051 (8) 3.Storm 1036(18)
2008/2009: (101 dalyviai) 1.Altobelli 1011(11) 2.afganistanas 994(12) 3.ramiakass 992(8)
2007/2008: (99 dalyviai) 1.M-antas 1303(11) 2.Mawras 1291(12) 3.adelis 1247(10)
2006/2007: (66 dalyviai) 1.Milito 1329 2.Altobelli 1304 3.Vicente 1291
2005/2006: (69 dalyviai) 1.TevasFiodoras 1126 2.ramiakass 1119 3.jinglas 1088
2004/2005: (64 dalyviai) 1.Nevada 2.paulijus 3.gdrs


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3515

2018-10-03 18:41 5 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
1 TURAS
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA 95-75
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI 89-84
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES 71-90
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA 109-93
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI 71-82
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS 66-87
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA 79-87
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA 97-72


2 TURAS
10.16. 19:15 CET DARUSSAFAKA- BUDUCNOST 71-63
10.16. 20:05 CET MACCABI-CSKA 86-89
10.16. 20:30 CET BAYERN- PANATHINAIKOS 80-79
10.16. 21:00 CET GRAN CANARIA- BARCELONA 87-86
10.17. 19:00 CET ANADOLU EFES-ZALGIRIS 79-93
10.17. 19:45 CET FENERBAHCE-KHIMKI 93-85
10.17. 20:30 CET BASKONIA-OLYMPIACOS 80-85
10.17. 20:45 CET ARMANI-REAL 85-91
3 TURAS
10.18. 19:00 CET CSKA- DARUSSAFAKA 79-75
10.18. 20:00 CET BUDUCNOST- MACCABI 68-78
10.18. 20:00 CET PANATHINAIKOS-GRAN CANARIS 102-87
10.18. 21:00 CET BARCELONA-BAYERN 83-73
10.19. 19:00 CET KHIMKI-ANADOLU EFES 84-85
10.19. 19:45 CET ZALGIRIS-FENRBAHCE 75-82
10.19. 20:00 CET OLYMPIACOS-ARMANI 75-99
10.19. 21:00 CET REAL-BASKONIA 97-79
4 TURAS
10.25. 19:30 CET ANADOLU EFES-FENERBAHCE 89-83
10.25. 20:00 CET BAYERN-BASKONIA 77-71
10.25. 20:45 CET ARMANI-KHIMKI 81-80
10.25. 21:00 CET REAL-BUDUCNOST 89-55
10.25. 21:00 CET OLYMPIACOS-MACCABI 88-80
10.26. 19:15 CET DARUSSAFAKA-BARCELONA 71-79
10.26. 20:00 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS 83-87 OT
10.26. 21:30 CET GRAN CANARIA-CSKA 91-106
5 TURAS

11.01. 18:00 CET CSKA-OLYMPIACOS 69-65
11.01. 18:30 CET BASKONIA-DARUSSAFAKA 82-56
11.01. 18:45 CET FENERBAHCE-BAYERN 88-84
11.01. 21:00 CET BARCELONA-MACCABI 74-58
11.02. 18:00 CET KHIMKI-GRAN CANARIA 87-72
11.02. 19:00 CET BUDUCNOST-PANATHINAIKOS 67-72
11.02. 19:00 CET ZALGIRIS-REAL 79-90
11.02. 20:45 CET ARMANI-ANADOLU EFES 81-80

6 TURAS

11.08. 20:00 CET BAYERN-DARUSSAFAKA 116-70
11.08. 20:05 CET MACCABI-REAL 66-87
11.08. 20:45 CET ARMANI-CSKA 85-90
11.08. 21:45 CET GRAN CANARIA-ANADOLU EFES 90-94
11.09. 18:00 CET KHIMKI-BARCELONA 80-87
11.09. 19:00 CET BUDUCNOST-ZALGIRIS 60-72
11.09. 20:00 CET PANATHINAIKOS-OLYMPIACOS 93-80
11.09. 20:30 CET BASKONIA-FENERBAHCE 72-74

7 TURAS

11.15. 18:15 CET DARUSSAFAKA-ARMANI 92-98
11.15. 19:00 CET BUDUCNOST-BASKONIA 99-84
11.15. 20:00 CET OLYMPIACOS-FENERBAHCE 72-73
11.15. 21:00 CET REAL-KHIMKI 79-74
11.16. 18:30 CET ANADOLU EFES-PANATHINAIKOS 78-62
11.16. 19:00 CET ZALGIRIS-BARCELONA 85-88 OT
11.16. 20:30 CET BAYERN-CSKA 79-93
11.16. 21:00 CET GRAN CANARIA-MACCABI 84-78

8 TURAS

11.20. 18:00 CET ANADOLU EFES-MACCABI 90-77
11.20. 19:00 CET FENERBAHCE-DARUSSAFAKA 100-79
11.20. 20:30 CET BAYERN-OLYMPIACOS 62-72
11.20. 21:00 CET REAL-GRAN CANARIA 89-76
11.21. 18:00 CET KHIMKI-BUDOCNOST 85-69
11.21. 18:45 CET CSKA-ZALGIRIS 99-97 OT
11.21. 20:00 CET PANATHINAIKOS-BARCELONA 76-70
11.21. 20:45 CET ARMANI-BASKONIA 93-90

9 TURAS

11.22. 18:15 CET DARUSSAFAKA-ANADOLU EFES 88-93
11.22. 19:45 CET OLYMPIACOS-REAL 88-83
11.22. 20:05 CET MACCABI-FENERBAHCE 70-74
11.22. 21:30 CET GRAN CANARIA-BAYERN 74-89
11.23. 18:45 CET ZALGIRIS-KHIMKI 83-84
11.23. 20:30 CET BASKONIA-PANATHINAIKOS 86-77
11.23. 20:30 CET BUDUCNOST-CSKA 93-92
11.23. 21:00 CET BARCELONA-ARMANI 90-80

10 TURAS

11.29. 18:15 CET DARUSSAFAKA-GRAN KANARIA 71-75
11.29. 19:00 CET ZALGIRIS-ARMANI 83-78
11.29. 20:05 CET MACCABI-BAYERN 95-71
11.29. 21:00 CET REAL-CSKA 88-93
11.30. 18:00 CET KHIMKI-PANATHINAIKOS 76-68
11.30. 18:30 CET ANADOLU EFES-BASKONIA 96-85
11.30. 20:30 CET OLYMPIACOS-BUDUCNOST 92-70
11.30. 21:00 CET BARCELONA-FENERBAHCE 65-84

11 TURAS

12.06. 19:00 CET BUDUCNOST-BARCELONA 67-64
12.06. 19:00 CET DARUSSAFAKA-MACCABI 71-73
12.06. 19:00 CET ZALGIRIS-OLYMPIACOS 83-75
12.06. 20:30 CET BAYERN-KHIMKI 72-65
12.06. 20:45 CET ARMANI-GRAN KANARIA 86-94
12.07 18:30 CET ANADOLU EFES-RAEL 82-84
12.07. 20:30 CET BASKONIA-CSKA 76-73
12.07. 20:30 CET PANATHINAIKOS-FENERBAHCE 69-81

12 TURAS

12.13. 17:45 CET OLYMPIACOS-ANADOLU EFES 88-81
12.13. 18:00 CET CSKA-KHIMKI 88-74
12.13. 19:30 CET FENERBAHCE-ARMANI 92-85
12.13. 20:05 CET MACCABI-BASKONIA 79-81
12.13. 21:00 CET REAL-BARCELONA 92-65
12.14. 20:30 CET BAYERN-ZALGIRIS 88-84
12.14. 20:30 CET PANATHINAIKOS-DARUSSAFAKA 75-67
12.14. 21:00 CET GRAN KANARIA-BUDUCNOST 95-85

13 TURAS

12.18. 18:00 CET ANADOLU EFES-BUDUCNOST 106-68
12.18. 18:45 CET FENERBAHCE-CSKA 79-75
12.18. 20:45 CET BARCELONA-OLYMPIACOS 60-69
12.18. 21:30 CET GRAN KANARIS-BASKONIA 71-84
12.19. 18:15 CET DARUSSAFAKA-ZALGIRIS 71-75
12.19. 20:05 CET MACCABI-KHIMKI 79-63
12.19. 20:45 CET ARMANI-BAYERN 78-80
12.19. 21:00 CET REAL-PANATHINAIKOS 89-68

14 TURAS

12.20. 18:00 CET CSKA-ANADOLU EFES 102-84
12.20. 20:00 CET BUDUCNOST-FENERBAHCE 65-89
12.20. 20:00 CET OLYMPIACOS-GRAN KANARIA 98-77
12.20. 21:00 CET BASKONIA-BARCELONA 70-77
12.21. 18:00 CET KHIMKI-DARUSSAFAKA 85-84
12.21. 19:00 CET ZALGIRIS-MACCABI 80-73
12.21. 20:00 CET BAYERN-REAL 72-82
12.21. 20:00 CET PANATHINAIKOS-ARMANI 83-86

15 TURAS

12.27. 18:00 CET KHIMKI-BASKONIA 77-85
12.27. 18:15 CET DARUSSAFAKA-OLYMPIACOS 79-75
12.27. 20:05 CET MACCABI-ARMANI 94-92
12.27. 21:00 CET BARCELONA-ANADOLU EFES 80-65
12.28. 18:30 CET FENERBAHCE-REAL 65-63
12.28. 20:00 CET PANATHINAIKOS-CSKA 96-84
12.28. 20:30 CET BAYERN-BUDUCNOST 93-88
12.28. 21:00 CET GRAN KANARIA-ZALGIRIS 73-66

16 TURAS

01.03. 18:30 CET ANADOLU EFES-BAYERN 92-77
01.03. 20:45 CET REAL-MACCABI 91-79
01.03. 20:45 CET ARMANI-BUDUCNOST 111-94
01.03. 21:30 CET GRAN CANARIA-KHIMKI 70-99
01.04. 18:45 CET FENERBAHCE-BASKONIA 96-87
01.04. 19:00 CET ZALGIRIS-CSKA 79-84
01.04. 20:00 CET OLYMPIACOS-PANATHINAIKOS 79-65
01.04. 21:00 CET BARCELONA-DARUSSAFAKA 97-65

17 TURAS

01.08. 18:00 CET KHIMKI-FENRBAHCE 84-78 OT
01.08. 19:30 CET ZALGIRIS-ANADOLU EFES 58-79
01.08. 20:00 CET OLYMPIACOS-BASKONIA 91-87 OT
01.08. 21:30 CET GRAN CANARIA-REAL 67-75
01.09. 18:15 CET DARUSSAFAKA-CSKA 65-80
01.09. 20:00 CET PANATHINAIKOS-BAYERN 77-67
01.09. 20:05 CET MACCABI-BUDUCNOST 81-76
01.09. 20:45 CET ARMANI-BARCELONA 85-90

18 TURAS

01.10. 18:00 CET ANADOLU EFES-KHIMKI 81-72
01.10. 18:45 CET FENERBAHCE-ZALGIRIS 78-61
01.10. 21:00 CET REAL-OLYMPIACOS 94-78
01.11. 18:00 CET CSKA-MACCABI 76-93
01.11. 19:00 CET BUDUCNOST-DARUSSAFAKA 75-74
01.11. 20:30 CET BASKONIA-GRAN CANARIA 83-66
01.11. 20:30 CET BAYERN-ARMANI 93-87
01.11. 21:00 CET BARCELONA-PANATHINAIKOS 79-68

19 TURAS

01.17. 18:00 CET CSKA-BAYERN 77-70
01.17. 20:00 CET OLYMPIACOS-KHIMKI 71-57
01.17. 20:05 CET MACCABI-BARCELONA 99-83
01.17. 21:00 CET GRAN CANARIA-FENERBAHCE 64-82
01.18. 18:30 CET ANADOLU EFES-DARUSSAFAKA 82-68
01.18. 19:00 CET BUDUCNOST-REAL 73-60
01.18. 19:00 CET ZALGIRIS-PANATHINAIKOS 82-69
01.18. 21:00 CET BASKONIA-ARMANI 80-75

20 TURAS

01.24. 18:30 CET FENERGAHCE-OLYMPIACOS 90-75
01.24. 20:30 CET MACCABI-PANATHINAIKOS 84-75
01.24. 20:45 CET ARMANI-ZALGIRIS 80-70
01.24. 21:00 CET REAL-ANADOLU EFES 92-84
01.25. 18:00 CET KHIMKI-BAYERN 60-71
01.25. 18:15 CET DARUSSAFAKA-BASKONIA 80-75
01.25. 19:00 CET BUDUCNOST-GRAN CANARIA 75-70
01.25. 21:00 CET BARCELONA-CSKA 76-84

21 TURAS

01.31. 18:00 CET KHIMKI-ZALGIRIS 74-64
01.31. 20:00 CET OLYMPIACOS-BARCELONA 55-76
01.31. 20:30 CET BAYERN-FENERBEHCE 90-86 2OT
01.31. 20:45 CET BASKONIA-MACCABI 97-73
02.01. 18:00 CET CSKA-BUDUCNOST 99-69
02.01. 18:15 CET DARUSSAFAKA-REAL 82-86
02.01. 20:30 CET PANATHINAIKOS-ANADOLU EFES 88-75
02.01. 21:00 CET GRAN CANARIA-ARMANI 104-106 OT

22 TURAS

02.07. 18:30 CET ANADOLU EFES-GRAN CANARIA 93-74
02.07. 19:00 CET BUDUCNOST-KHIMKI 90-98
02.07. 20:05 CET MACCABI-OLYMPIACOS 65-64
02.07. 21:00 CET BARCELONA-ZALGIRIS 78-72
02.08. 18:00 CET CSKA-REAL 82-78
02.08. 18:45 CET FENERBAHCE-PANATHINAIKOS 85-66
02.08. 20:30 CET BASKONIA-BAYERN 76-68
02.08. 20:45 CET ARMANI-DARUSSAFAKA 90-78

23 TURAS

02.21. 18:00 CET CSKA-GRAN CANARIA 107-85
02.21. 18:30 CET ANADOLU EFES-OLYMPIACOS 75-65
02.21. 20:45 CET ARMANI-MACCABI 87-83
02.21. 21:00 CET BARCELONA-BASKONIA 77-67
02.22. 18:15 CET DARUSSAFAKA-FENERBAHCE 75-97
02.22. 19:00 CET ZALGIRIS-BUDUCNOST 84-76
02.22. 20:00 CET PANATHINAIKOS-KHIMKI 94-85
02.22. 21:00 CET REAL-BAYERN 91-78

24 TURAS

02.28. 18:00 CET KHIMKI-ARMANI 88-90
02.28. 18:45 CET FENERBAHCE-ANADOLU EFES 84-66
02.28. 20:05 CET MACCABI-DARUSSAFAKA 77-58
02.28. 20:30 CET BASKONIA-ZALGIRIS 80-73
02.28. 21:00 CET GRAN CANARIA-PANATHINAIKOS 80-99
03.01. 19:00 CET BUDUCNOST-BAYERN 75-89
03.01. 20:30 CET OLYMPIACOS-CSKA 81-97
03.01. 21:00 CET BARCELONA-REAL 77-70

25 TURAS

03.07. 18:15 CET DARUSSAFAKA-PANATHINAIKOS 67-91
03.07. 19:00 CET ZALGIRIS-GRAN CANARIA 98-64
03.07. 20:30 CET BAYERN-MACCABI 70-77
03.07. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE 101-86
03.08. 18:00 CET CSKA-ARMANI 101-95
03.08. 18:30 CET ANADOLU EFES-BARCELONA
03.08. 19:00 CET BUDUCNOST-OLYMPIACOS
03.08. 20:30 CET BASKONIA-KHIMKI

26 TURAS

03.14. 18:00 CET KHIMKI-REAL
03.14. 19:00 CET ZALGIRIS-BAYERN
03.14. 20:05 CET MACCABI-ANADOLU EFES
03.14. 20:45 CET ARMANI-OLYMPIACOS
03.14. 21:30 CET GRAN CANARIA-DARUSSAFAKA
03.15. 18:00 CET CSKA-PANATHINAIKOS
03.15. 18:45 CET FENERBAHCE-BARCELONA
03.15. 20:30 CET BASKONIA-BUDUCNOST

27 TURAS

03.19. 18:00 CET ANADOLU EFES-CSKA
03.19. 18:45 CET FENERBAHCE-BUDUCNOST
03.19. 20:00 CET OLYMPIACOS-BAYERN
03.19. 21:00 CET BARCELONA-GRAN CANARIA
03.20. 18:15 CET DARUSSAFAKA-KHIMKI
03.20. 20:00 CET PANATHINAIKOS-BASKONIA
03.20. 20:05 CET MACCABI-ZALGIRIS
03.20. 21:00 CET REAL-ARMANI

28 TURAS

03.21. 18:00 CET CSKA-FENERBAHCE
03.21. 20:00 CET BUDUCNOST-ANADOLU EFES
03.21. 20:00 CET BAYERN-BARCELONA
03.21. 21:30 CET GRAN CANARIS-OLYMPIACOS
03.22. 18:00 CET KHIMKI-MACCABI
03.22. 19:00 CET ZALGIRIS-DARUSSAFAKA
03.22. 20:30 CET BASKONIA-REAL
03.22. 20:45 CET ARMANI-PANATHINAIKOS

29 TURAS

03.28. 20:00 CET PANATHINAIKOS-REAL
03.28. 20:05 CET MACCABI-GRAN CANARIA
03.28. 20:45 CET ARMANI-FENERBAHCE
03.28. 21:00 CET BARCELONA-BUDUCNOST
03.29. 18:00 CET KHIMKI-CSKA
03.29. 18:15 CET DARUSSAFAKA-BAYERN
03.29. 20:30 CET BASKONIA-ANADOLU EFES
03.29. 20:30 CET OLYMPIACOS-ZALGIRIS

30 TURAS

04.04. 19:00 CET CSKA-BASKONIA
04.04. 19:30 CET ANADOLU EFES-ARMANI
04.04. 20:00 CET PANATHINAIKOS-BUDUCNOST
04.04. 21:00 CET REAL-ZALGIRIS
04.05. 19:45 CET FENERBAHCE-MACCABI
04.05. 20:00 CET BAYERN-GRAN CANARIA
04.05. 20:30 CET OLYMPIACOS-DARUSSAFAKA
04.05. 21:00 CET BARCELONA-KHIMKI

PLAY OFFs

GAME 1
04.16. 19:00 CET CSKA-BASKONIA
04.16. 19:45 CET FENERBAHCE-ZALGIRIS
04.17. 19:00 CET ANADOLU EFES-BARCELONA
04.17. 21:15 CET REAL-PANATHINAIKOS

GAME 2
04.18. 19:00 CET CSKA-BASKONIA
04.18. 19:45 CET FENERBAHCE-ZALGIRIS
04.19. 19:15 CET ANADOLU EFES-BARCELONA
04.19. 21:15 CET REAL-PANATHINAIKOS












sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3516

2018-10-03 18:41 6 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
1 TURAS

10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA 95-75 {+20}
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI 89-84 {+5}
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES 71-90 {-19}
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA 109-93 {+16}
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI 71-82 {-11}
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS 66-87 {-21}
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA 79-87 {-8}
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA 97-72 {+25}


sadyvra
Geriausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 59077

2018-10-04 09:02 7 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sadyvra Įtraukti sadyvra Į adresų knygelę
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +7
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI+6
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES +2
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +14
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -8
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS +7
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA --4
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA+18


HotSauce23
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 843

2018-10-06 22:32 8 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: HotSauce23 Įtraukti HotSauce23 Į adresų knygelę
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +5
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +7
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES -8
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +14
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -18
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS -3
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA -8
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +16

F4:
FENERBAHCE
REAL
BASKONIA
CSKA


Mawras
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1460

2018-10-06 22:44 9 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Mawras Įtraukti Mawras Į adresų knygelę
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +8 
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +8 
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES -5 
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +10 
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -8 
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS +5 
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +5 
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +13 


rio ferdinandas
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 20182

2018-10-06 23:07 10 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: rio ferdinandas Įtraukti rio ferdinandas Į adresų knygelę
Kaip del Final 4 komandu spejimo ir bonuso uz tai?


p.s. pasiziurejau i garbes lenta. kazkada spelioneje dalyvavo 101 zmogus. wau Šypsena


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3517

2018-10-07 16:22 11 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
TaipGerai po 10 tasku uz ketvertuka.

sorry pamirsau

speti iki pirmu rungtyniu


Altobelli
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 777

2018-10-08 14:44 12 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Altobelli Įtraukti Altobelli Į adresų knygelę

10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +7
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +6 
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES +8
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +22
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -0
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS +2
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +1
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +10

Final 4:
1.CSKA
2.Olympiacos
3.Baskonia
4.Fenerbachce


rio ferdinandas
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 20183

2018-10-08 19:52 13 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: rio ferdinandas Įtraukti rio ferdinandas Į adresų knygelę
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA -3
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +5
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES -2
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +12
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -3
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS -2
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA -4
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +8

Final 4:
1.Fenerbahce
2.Olympiacos
3.Panathinaikos
4.Barcelona


Mawras
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1461

2018-10-08 20:41 14 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Mawras Įtraukti Mawras Į adresų knygelę
Final 4:

1.Real
2.Fenerbahce
3.Olympiacos
4.CSKA


romutis
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 810

2018-10-09 01:23 15 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: romutis Įtraukti romutis Į adresų knygelę
Final 4:

1.CSKA
2.Fenerbahce
3.Olympiacos
4.Real


monako
Atkaklus dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 483

2018-10-09 09:36 16 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: monako Įtraukti monako Į adresų knygelę

10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +12 
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI -5 
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES +7 
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +14 
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -11 
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS +9 
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA -8 
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +17 

Final four
1.Cska
2.Fenerbahce
3.Real
4.Baskonia



mende
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 56926

2018-10-09 10:06 17 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: mende Įtraukti mende Į adresų knygelę
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +9
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI+8
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES +4
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +15
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI +3
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS +4
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA -8
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA+15
Final 4:

1.Real
2.Fenerbahce
3.Olympiacos
4.CSKA


M-antas1
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3

2018-10-09 11:08 18 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: M-antas1 Įtraukti M-antas1 Į adresų knygelę
po ilgos pertraukos sudalyvausiu vėl Šypsena
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +10
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +5
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES -5
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +15
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -15
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS -5
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +5
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +15

Final four
1.Cska
2.Fenerbahce
3.Real
4.Olympiacos


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3518

2018-10-09 11:20 19 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
1 TURAS

10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +11
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +9
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES -6
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +14
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -7
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS -6
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA -7
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA -13


Final 4

1.REAL
2.CSKA
3.FENERBAHCE
4.BASKONIA


DAINIUSABC
Atkaklus dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 324

2018-10-09 13:38 20 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: DAINIUSABC Įtraukti DAINIUSABC Į adresų knygelę
1 TURAS
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +9
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +6
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES -4
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +8
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -6
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS -2
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +3
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +12



Panatinaikos
Real
Zalgiris
CSKA


sadyvra
Geriausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 59084

2018-10-09 16:16 21 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sadyvra Įtraukti sadyvra Į adresų knygelę
1.Cska
2.Fenerbahce
3.Real
4.Olympiacos


Diablo_III
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 20192

2018-10-09 16:47 22 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Diablo_III Įtraukti Diablo_III Į adresų knygelę
1 TURAS
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +12
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +8
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES +10
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +15
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI +5
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS +7
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA -5
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +14


CSKA
Fenerbahce
Real
Zalgiris





romutis
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 811

2018-10-09 22:52 23 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: romutis Įtraukti romutis Į adresų knygelę
1 TURAS
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +10
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +7
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES +3
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +15
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -6
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS +2
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +2
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +13


Silver
Senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4854

2018-10-10 18:59 24 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Silver Įtraukti Silver Į adresų knygelę
1 TURAS
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +4
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +8
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES +4
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +16
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -4
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS -4
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +4
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +12

CSKA
FC Barcelona
Real
Olympiakos


Rutebi
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 115693

2018-10-10 19:41 25 žinutė iš 716 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Rutebi Įtraukti Rutebi Į adresų knygelę
1 TURAS
10.11. 19:00 CET CSKA-BARCELONA +11
10.11. 20:00 CET PANATHINAIKOS-MACCABI +7
10.11. 20:30 CET BAYERN-ANADOLU EFES +4
10.11. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +11
10.12. 18:45 CET BUDUCNOST-ARMANI -9
10.12. 19:00 CET KHIMKI-OLYMPIACOS+9
10.12. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA +2
10.12. 19:45 CET FENERBAHCE-GRAN CANARIA +11

1.Panathinaikos
2.Real
3.Žalgiris
4.Olympiacos


Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja tema



Pranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Sportas: 10.479 Žinučių forume 1.352.266 24.943 Narių klube 3.779 Banga.lt laikrodis 12:45 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai



Sportas

Moderuoja: BangaLT, Tom4s, Alvis, R.K., KROKODILIENA
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: EUROLYGAAA 18/19 SPEJAM !

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai