Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Arūnas Matelis NUOSTABIEJI LŪZERIAI. KITA PLANETA (2017 m.)


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2018 02 09 d. 09:26 pradėjo  kertukas, peržiūrėta 4272 k.
Puslapiai: 1 
kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13738

2018-02-09 09:26 1 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Šiandien filmo premjera Lietuvoje. Dar nemačiau, bet reklamos ir žinių apie filmo pasiekimus užsienyje tiek daug, kad kokių tai abejonių dėl filmo kokybės negali būti !!!

Šios juostos herojai – sudėtingiausius iššūkius įveikiantys ir lyderių šešėlyje esantys sportininkai, neturintys teisės į asmeninę pergalę. Herojai, savo pasiaukojimu nutiesiantys kelią į pergalę komandos lyderiams, tapę universaliais pasiaukojimo dėl kitų pavyzdžiais.

"Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" jau įvertinti 3 tarptautiniais apdovanojimais, o komplimentų jam negaili kino ir sporto bendruomenės autoritetai. "71 minutė alsuojanti tikrumu," – neslepia "Giro d’Italia" ir "Tour de France" nugalėtoja Edita Pučinskaitė. "Filmas, pakeičiantis suvokimą apie laimėtoją. Nuostabu būti lūzeriu" – mano pasaulio kalnų dviračių sporto čempionas Elijus Čivilis.

"Filmas pakeri, net jei nesi dviračių lenktynių gerbėjas ir pats nevažinėji dviračiu, nes jis pasakoja apie tikrą aistrą ir pasiaukojimą bendram siekiui. Pasiaukojimą kitam žmogui", – teigia filmą geriausio dokumentinio filmo prizu apdovanojęs tarptautinio Varšuvos kino festivalio direktorius Stefanas Laudynas.

Beveik 8-erius metus režisieriaus A. Matelio kurtas filmas – didžiausias bendros gamybos Europoje kino projektas, kurio gamyboje dalyvavo net aštuonios šalys: Lietuva, Italija, Šveicarija, Airija, Šiaurės Airija, Latvija, Ispanija ir Belgija.

Filmo plakate vaizduojamas dviratininkas gregoris Chris Anker Sorensen. Šiam sportinininkui siekti tikslo nėra sutrukdę nei kraujuojantys pirštai, nei atviros odos žaizdos. Visa tai jis darė ne dėl savęs, bet dėl komandos lyderio.

"Epizodas su iki kraujų nusibrozdinusiu, purvinu Sorensenu, kuris nepamena, kad griuvo, bet vardina savo vaikų vardus, yra paskutinis filme ir nors tą kadrą mačiau jau daug kartų, jis kaskart iš naujo pribloškia. Nufilmavus šią sceną, pasakiau "viskas, filmas tikrai bus". Ji iš tiesų nukelia mane ir žiūrovus į kitą planetą", – sako A. Matelis.

Interviu su autoriumi ARŪNU MATELIU:

Po 40 metų pertraukos kino kūrėjai gavo leidimą filmuoti prestižinių dviračių lenktynių "Giro d’Italia" užkulisius ir pažvelgti į varžybas "iš vidaus". Kokį įspūdį režisieriui paliko lenktynės? Ko mes niekada nepamatysime stebėdami "Giro d’Italia" per televiziją?

Lenktynių neatlaiko mašinos, bet įveikia žmonės. Visi "Giro d’Italia" etapai užima beveik 4 tūkst. kilometrų, tokį atstumą per tris savaites įveikia dviratininkai. Tai, kas pavyksta nepriekaištingą valią ir fizinę formą demonstruojantiems sportininkams, nepavyksta mašinoms. "Cypiančios padangos yra lenktynių garso takelis, nuolatinė būsena.
Per vienerias lenktynes pakeitėme tris motociklus ir du automobilius, jie tiesiog sugedo. Kiekvienu iš automobilių nukeliavome po 15 tūkst. kilometrų.

Kas sunkiau: filmuoti dviračių ar krepšinio varžybas?

Automobilį ir motociklą, galintį važiuoti trasoje, leidžiama vairuoti tik profesionalaus lenktyninko pažymėjimą turinčiam vairuotojui. Nuo kalno dviratininkai leidžiasi greičiau už mašinas. Aplink tave nuolatos nardo sportininkai, užteks truputį ne į tą pusę pasisukti ir ištiest ranką alkūne per daug ir tu jį sužalosi. "Turėjome būti lenktynių dalimi ir išsiugdyti nuojautą, kaip elgtis. Filmuojant krepšinį, pasistatai kamerą šone prie aikštės ir kol kamuolys nepataikys ar kažkas nenugrius, nieko nenutiks. Čia visada esi tarsi krepšinio aikštelės viduryje.

Visagalis teisėjas

"Per visas lenktynes galite padaryti tris klaidas, vos pradėjus filmuoti mus įspėjo teisėjai. Mes po pačios pirmos dienos jau buvome padarę dvi, – prisimena režisierius. – Tačiau po truputį mums pavyko užsitarnauti teisėjų pasitikėjimą. Automobiliuose pirmieji paskui dviratininkus važiuojantys teisėjai lemia labai daug. Tik jie gali duoti ženklą, kada filmuoti, o kada atsitraukti". A.Matelis prisimena: "Tai buvo nuolatinė loterija. Prabangos, kad prisitaikome kaip norime, tada filmuojame, neturėjome. Filmuoti galėjome tik susiklosčius palankioms aplinkybėms".

Tik kažką paaukojęs, sulauki atpildo

Režisierius prisimena momentą, pakeitusį dviratininkų ir lenktynių teisėjų požiūrį į filmavimo komandą: "Mūsų operatorius Gintas Beržinskas filmavo nuo motociklo. Vienas dviratininkas metėsi į šoną ir motociklas turėjo du pasirinkimus: sukti, kur būtų rizikinga ir didelė tikimybė užkliudyti kitą dviratininką, arba stoti ir griūti. Motociklininkas su operatoriumi pasirinko griūti ir taip išgelbėjo dviratininką nuo sužalojimo. Visi pamatė, kad mes jau savo kūnu jaučiame lenktynes, elgiamės ne savo, o sportininkų naudai". Po šio momento teisėjai lietuvių komandai leido užfiksuoti išskirtinius kadrus, kurių filmuoti niekas neturi teisės.

Tai, ko nepamatysite per televiziją

Vienas pagrindinių herojų Daniele Colli paima buteliuką iš aptarnaujančio automobilio ir nuzvimbia iki komandos draugų. Kamera seka jį iš šono lenkiantį dviratininkų koloną. Ilgas, gražus, kinematografiškas kadras veda žiūrovus lenktynių trasa kartu su dviratininku. "Tokio kadro stebėdami lenktynes nepamatysite, – sako režisierius. – Jei gauni leidimą lenkti dviratininką, turi šauti kaip įmanydamas ir užtrukti kuo trumpiau. Jei filmuosi, pasikeis vėjas, visi sumažins greitį ir susispaus į krūvą, motociklas atsidurs dviratininkų būrio viduryje. Taip gali sužaloti sportininkus, tokie manevrai neleidžiami". Šį kadrą A.Matelio komandai užfiksuoti teisėjai leido įsitikinę: filmo kūrėjai jaučiasi "Giro d’Italia" dalimi, yra budrūs ir pasirengę dėl šio sporto rizikuoti viskuo, net ir savo sveikata.

Išsamiau apie unikalaus filmo kūrimą:

https://www.lzinios.lt/lzinios/Kultura-ir-pramogos/aruno-matelio-laisv
u-zmoniu-gentis/259430
kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13741

2018-02-09 22:47 2 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Filmas pateisina lūkesčius!
Neabejotina, jog geriausio lietuviško (ne vien dokumentinio, tikriausiai) kino simboliai – SIDABRINĖS GERVĖS savo pavasarinio skrydžio maršrutą sužinojo jau rudenį. Tikiu, kad A klasės Varšuvos, Minsko bei Triesto k/f pirmieji prizai dar ne riba šiam unikaliam filmui.

O jis išties unikalus, nes pakankamai žiaurų dviračių daugiadienių etapų sportą parodo visiškai kitaip, nei galime matyti jo turus per EUROSPORT TV. Ten bene įdomiausia, kaip šio sporto fanatikai aplipę pakeles išradingai palydi pralekiantį pro juos karavaną. Lūzeriuose tokiai atrakcijai skirta apie 10 sekundžių, kai parodomi transvesticiškai atrodantys vyrukai su "Gulbių ežero" baleto sijonukais šūkaudami bėgantys paskui į įkalnę kylančius dviratininkus. Na, ir vieno herojaus, gregory, dokumentiniai kadrai finišo tiesiojoje, kai jam pasiseka finišuoti pirmam prieš kitos komandos kapitoną garsujį Concadorą.
Bet filmas skirtas ne laimingų nugalėtojų pagerbimams. Kažin ar teisingai italų kalba vadinamuosius gregory, prancūzų domestique (talkininkas) vadinti lūzeriais – tiesiog toks jų kontraktas šiame specifiškame sporte.
O pamatome tikrai ko niekados nematome per TV ar natūraliai trasoje. Garsiausios šio sporto varžybos "Tour de France", kad lietuviai galėtų filmuoti, užsiprašė 300 t. €. Su "Giro d'Italia" pasielgta gudriau – Matelio komanda susirado savo "gregory" – pasaulio čempionę EDITĄ PUČINSKAITĘ. Skirtingai nuo tikrų "lūzerių" (kas kreipia dėmesį į 100-ąjį kirtusį finišo liniją dviratininką), ji filmo titruose parašyta iš karto po režisieriaus ir filmo herojų...

Įsivaizduokite, viena iš didžiausių filmo dalių yra mūsiškio operatoriaus filmavimas iš medicininio automobilio, kai daktaras suteikia pagalbą per priekinį keleivio langą, o daktarė – per kairį galinį. O operatorius filmuoja kas vyksta šalia jos...
Ilgai rodomas ligoninėje italas, kuris kelias dienas finišuodavo esant dubens lūžiui !!!. Tuo negalėjo patikėti chirurgai operuodami... Vėliau iš jo artimųjų, stovinčių prie paletono trasos, sužinome, kad dar jam ir auglį išpjovė (jei gerai supratau)...
Lyg ir turėtų kelti šypseną, kai kitas visas purvinas po griūties herojus, mina pedalus ir atsako daktarei, kad jau atsimena kas jis toks; atsimena ir abiejų dukrų vardus; žinąs kur važiuoja. Iki tol, jis teigė, kad prarado atmintį. Ir neigia, kad kas nors jam skaudėtų daugiau nei vidutiniškai. Nors skauda ir rankos, ir kojos, ir petys. Bet jis atsisako sustoti apžiūrai... Kino salėje prunkščiusių dėl situacijos, tikrai nebuvo...
Trečias atvejis, kai tęsia važiavimą akivaizdžiai šonkaulius susilaužęs dviratininkas.
Visos šios supervalios pasireiškimo apraiškos dėl atsidavimo komandai, nes nefinišavus, kituose etapuose jau nebeleidžiama startuoti.
Dar labai svarbios filme yra tų gregory išpažintys ir pamąstymai apie savo pasirinkimą. Ir viskas taip meistriškai parodyta, jog filmo žiūrėjimas pralekia tarsi akimirka. Ir atrodo, taip paprastai ir natūraliai nufilmuota, kad pagalvotum, jog pervažiavo vienų metų GIRO D'ITALIA varžybas ir "susuko" filmą. Iš kur tie 8-metai...
Taip jau yra – kas genialu, tas atrodo paprasta...
Ogi tokio gilaus filmo apie šios žiaurios sporto šakos vidinę pusę, vargu ar iš viso yra. Nerasite filmo, kur operatoriaus grafoje titruose būtų surašyta: Mark Olexa, Ivars Zviedris, Simone Rivoire, Giordano Bianchi, Valdis Celmins, Audrius Kemežys, Giacomo Becherini, Paolo Beniti, Vincent O'Callaghan, Arūnas Matelis, Fabio Saba, Jose Luis Gonzales.

Šią savaitę palaidotas sunkios ligos įveiktas, bene geriausias buvęs savo kartos kino operatorius, 44-ių Audrius Kemežys. Atrodė, kad paminklas menininkui buvo geriausio metų operatoriaus SIDABRINĖ GERVĖ už kūrybą Audriaus Stonio dokumentiniame filme "Moteris ir sniegynai". Tačiau, pasirodo, – ne vien! Kai matysite unikalų operatorinį darbą "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta", prisiminkite ir šį talentą.

Atrodo, filmas nėra dviračių sporto reklama. Bet kas žino – gal jaunimas kaip tik susižavės neįsivaizduojamais iššūkiais, kuriuos patiri šiame negailestingame sporte....


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13763

2018-02-28 13:01 3 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Tarptautiniame Dublino kino festivalyje

Tarptautinis Dublino kino festivalis (Audi DIFF) yra didžiausias Airijoje vykstantis kino festivalis su puikia tarptautine programa ir su ambicijomis iki 2022 m. tapti tapti vienu iš top 10 Europos kino festivalių. "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" buvo atrinkti į dokumentinių filmų konkursinę programą. A. Matelio filmas dėl geriausiojo vardo varžosi su 17 kitų filmų, tarp kurių "Oskaro" laureatės Vanessos Redgrave filmas "Sea Sorrow" ir prestižinio dokumentinių filmų festivalio IDFA laimėtojas "The Other Side of Everything" (rež.Mila Turaljic).

"Ši premjera ir dalyvavimas Dublino festivalyje man labai svarbus. Šiaurės Airijoje ir Airijoje prasidėjo mūsų filmo filmavimai, mat tuo metu 2016-aisiais ten vyko vienas "Giro d’Italia" etapas. Airių koprodiuseriai buvo pirmieji, kurie turėdami ribotus finansinius resursus, padarė labai daug", – sako režisierius.

Jis pasakoja, kad bilietai į filmo seansą Dubline buvo išparduoti jau prieš dvi savaites, o po seanso vykusią diskusiją moderavo režisierius Adrian McCarthy. Jis pats yra sukūręs dokumentinį filmą apie dviračių sportą "Rough Rider", paremtą buvusio airių dviratininko, o vėliau žurnalisto Paul Kimmage knyga.Zeljko
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 19883

2018-03-07 15:53 4 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Zeljko Įtraukti Zeljko Į adresų knygelę
Vis ner kada paziuret, tik 5 trailerius maciau, bet jau sesiu atrodo pagaliau prie teliko Gerai

kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13806

2018-03-27 09:39 5 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Meno kritikas Vaidas Jauniškis apibendrina tai, kas vis dėlto jautėsi, kai žiūrėjau įspūdingus besiaukojančių sportininkų kovos su savimi kadrus:

""Nuostabiuosiuose lūzeriuose. Kitoje planetoje" nebematau jo paties, fragmentus, smulkius anekdotus ar nutikimus plente regiu kaip per stiklą, nors kadras bando priartinti dviratininkų kraują ir raumenis visais full HD pikseliais. Gal tas kone beasmenis žvilgsnis ir yra stambios koprodukcijos kaina?"

15 min


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13831

2018-04-20 07:58 6 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Filmą nuo šiandien galima matyti ir internete:

http://www.epasaka.lt/lt/filmas/nuostabieji-luzeriai


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13855

2018-06-15 08:01 7 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
FILMAS gavo labai svarbias SIDABRINES GERVES:


Metų geriausias dokumentinis kino filmas – "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" (rež. Arūnas Matelis, prod. Arūnas Matelis, Algimantė Matelienė - STUDIO NOMINUM)

LRT.lt skaitytojų "Publikos pasirinkimas" – "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" (rež. Arūnas Matelis)

Metų geriausias kompozitoriaus darbas – Alberto Lucendo ("Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta", rež. Arūnas Matelis)


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13856

2018-06-29 20:37 8 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Sidabrinės Gervės apdovanojimuose kompozitorius Alberto Lucendo apdovanotas už geriausią kompozitoriaus darbą, kuriant Arūno Matelio filmo "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" garso takelį. Vakar, Birželio 27 dieną, pirmą kartą pristatyta limituota vinyl plokštelių serija su šio filmo muzika.

Alberto Lucendo – ispanų kompozitorius, gyvenantis Berlyne. Muziką kinui Alberto pradėjo kurti maždaug prieš 5 metus. Kompozitorius jau sukūrė garso takelį ne vienam filmui, tarp kurių ir "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta", už kurį jis buvo įvertintas Lietuvių Kino Akademijos apdovanojimu.

Vinyl plokštelė susideda iš šešių, dar niekur nepristatytų muzikos kūrinių, skambėjusių Arūno Matelio naujausiame filme. Tarp jų – ir paminėtasis "Planetų šokis" (eng. "Dancing planets").

Užsisakius vinyl plokštelę taip pat suteikiama galimybė visus kūrinius atsisiųsti skaitmeniniu formatu. Ketvirtadalis šios limituotos plokštelių serijos jau buvo nupirktas.

"Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" garso takelį galite įsigyti čia:
https://www.diggersfactory.com/vinyl/224717/alberto-lucendo-wonderful-
losers-a-different-world-original-motion-picture-soundtrack


Eva Sinicaitė
Studio Nominumkertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13883

2018-08-26 20:54 9 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Filmas atrinktas atstovauti LIETUVAI atrankoje "Oskarams".

Šiais metais "Oskarų" apdovanojimai pristatė naują atrankos taisyklę. Kiekviena šalis renka filmą, kuris bus svarstomas geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje. Jei tai – dokumentinis filmas, jis automatiškai pretenduoja ir į geriausio dokumentinio filmo kategoriją. Tai reiškia, jog "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" iš karto tampa svarstytinas dviejose "Oskarų" apdovanojimų kategorijose.


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13910

2018-10-09 21:23 10 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Filmas grandioziškai keliauja po Europą Štai žinios iš ŠVEICARIJOS:


Vakar, Spalio 8 dieną, įvyko šveicariška "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" premjera. Filmas parodytas Ciuriche – bilietai į seansą buvo išparduoti jau prieš dvi savaites. Nuo šio seanso prasidės filmo platinimas visoje Šveicarijoje. Vieni iš filmo ko-prodiuserių – Šveicarijos kompanija Dok Mobile.

Premjeroje, vykusioje Ciuriche, susirinko pilna salė. Renginyje dalyvavo vieni žymiausių Šveicarijos dviratininkų, žiniasklaidos atstovai.

Visam Spalio mėnesiui numatyti rodymai įvairiuose Šveicarijos miestuose, daugiau nei 15-oje kino teatrų: Ciuriche, Berne, Lucerne, Biele, Freiburge ir daug kitų miestų.

Filmas susilaukė žiniasklaidos dėmėsio, pagrindinėje medijoje – žurnale La Liberte, dienraštyje Neue Zürcher Zeitung, dviratininkų žurnale Ready to ride – pasirodė net kelios recenzijos. "Filmas "Nuostabieji lūzeriai" yra meilės deklaracija dviračių sporto pagalbininkams. Matelis parodo dviračių sportą tokį, koks jis iš tikrųjų yra, be jokio medijos iškreipimo, paprastai ir be patoso." – rašė Sebastian Bräuer viename iš pagrindinių Šveicarijos dienraščių Neue Zürcher Zeitung.

"Nuostabieji lūzeriai nuneša mus į šio chaoso širdį ir parodo jo pasekmes žmogui. Tai filmas, kuris privalo būti pamatytas ir parodytas... Graži duoklė mūsų sporto neapdainuotiems herojams. Arūno Matelio aistra dviračių sportui matosi ekrane." – citata iš Gaëtan Fragnière dienoraščio recenzijos jo garsiame internetiniame dienoraštyje.

Šiandien, Spalio 9 dieną, vyks išskirtinis seansas Liuksemburge, Cineast filmų festivalyje. Seanse dalyvaus Tour de France čempionas, Liuksemburgo dviratininkas Andy Schleck, taip pat legendinis rašytojas Mike McQuaide.

IEVA SINICAITĖ, nominum


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13927

2018-10-31 17:26 11 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Internete paskelbtas filmų sąrašas, oficialiai pretenduojančių į "Oskarų" nominaciją geriausio dokumentinio filmo kategorijoje.

Šis sąrašas įrodo, jog Arūno Matelio filmas "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" sėkmingai praėjo "Oskarų" kvalifikaciją ir toliau varžysis dėl geriausio dokumentinio filmo nominacijos. Tai yra pirmasis kartas, kai Lietuviškas filmas varžosi "Oskarų" dokumentinių filmų kategorijoje.

Paskelbtame sąraše iš viso įvardijami 77 oficialiai atrinkti dokumentiniai filmai iš viso pasaulio. Tarp jų – tokie žinomi filmai kaip "RGB", apie teisėją-pop žvaigždę, bei "Trys identiški nepažįstamieji", apie trynukų gyvenimo vingius. Tikimasi, jog galutinis sąrašas, kurį Lapkričio pradžioje paskelbs JAV Kino meno ir mokslo akademija, gali būti rekordiškai didelis.

https://www.thewrap.com/oscar-documentary-voters-record-eligible-workl
oad-doubled/kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14198

2019-04-25 20:55 12 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Filmas buvo pristatytas Čikagoje ir atstovavo Lietuvos kiną 22-ąjame Čikagos Europos sąjungos kino festivalyje. Festivalio uždarymo metu Arūno Matelio filmas buvo apdovanotas specialiuoju prizu (eng. honourable mention).
Tai jau 14-as šio dokumnentinio filmo apdovanojimas!


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14368

2019-11-25 13:51 13 žinutė iš 13 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
"Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta", išleistas daugiau nei prieš du metus, pasaulio kino festivaliuose vis dar skina prizus. Praėjusį mėnesį filmas laimėjo du prizus – geriausio režisieriaus apdovanojimą Rusijoje bei specialųjį paminėjimą Italijoje.

Šeštadienį paskelbta, jog "Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" laimėjo dar vieną prizą Danijoje.
Kopenhagoje vykstantis Šiaurės šalių nuotykių filmų festivalis (eng. Nordic Adventure
Film Festival), dar vadinamas Gran Fondo filmų festivaliu, šį šeštadienį uždarymo
ceremonijos metu paskelbė festivalio nugalėtojus. Pagrindiniu festivalio prizu – Gran Fondo
geriausiu metu filmu – apdovanotas Arūno Matelio filmas "Nuostabieji lūzeriai. Kita
planeta". Tai jau septynioliktasis šio filmo apdovanojimas.


Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kinomanai: 3.105 Žinučių forume 189.300 2.241 Narių klube 3.025 Banga.lt laikrodis 17:48 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Arūnas Matelis NUOSTABIEJI LŪZERIAI. KITA PLANETA (2017 m.)

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai