EUROLEAGUE 2016-2017 SPĖLIONĖ!!!
soriukas tech.klaida istaisiau tik lenteles ne ,viska po finalu
Na,mes su Mawru surinkom po 30 tšk.,o gavos,kad mane aplenkė…
kur klaida?
…klaida akis bado
tris is 4 [30 tsk.]
Mawras
Rutebi
Kestas
dsg
paulijus
romutis
#9
Altobelli
DAINIUSABC
Zeljko
rio ferdinandas
dvi is 4 [20 tsk.]
yessuz
sanitare
BENDRA;
- diudia 1457(10)
- Mawras 1445(9)
- Rutebi 1436(12)
- Kestas 1431(16)
- dsg 1407(16)
- Migelitas 1404(12)
- paulijus 1399(10)
- mende 1393(9)
- romutis 1387(11)
- #9 1341(11)
- Altobelli 1336(8)
- Capalas* 1330(8)
- sadyvra 1328(6)
- DAINIUSABC 1271(12)
- Zeljko 1201(10)
- rio ferdinandas 1188(11)
- sanitare 1157(6)
- yessuz 1114(14)
05.02.20:00 CET OLYMPIACOS-EFES PILSEN +9
04.18. 19:00 CET CSKA-BASKONIA +11
04.18. 20:00 CET PANATHINAIKOS-FENERBAHCE +7
04.19. 20:00 CET OLYMPIACOS-EFES PILSEN +12
04.19. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +14
04.20. 19:00 CET CSKA-BASKONIA +4
04.20. 20:00 CET PANATHINAIKOS-FENERBAHCE -4
04.21. 20:00 CET OLYMPIACOS-EFES PILSEN +14
04.21. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA +17
30 Turas
04.06. 19:45 CET FENERBAHCE-BARCELONA +10
04.06. 20:00 CET BROSE BAMBERG-GALATASARAY +8
04.06. 20:05 CET MACCABI-PANATHINAIKOS -9
04.06. 21:00 CET BASKONIS-ZALGIRIS +12
04.07. 19:00 CET CSKA-OLYMPIACOS +8
04.07. 19:00 CET DARUSSAFAKA-CRVENA ZVEZDA ±0
04.07. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-UNICS -6
04.07. 21:00 CET REAL-ANADOLU EFES +11
22 Turas
02.09. 17:00 CET UNICS-REAL -9
02.09. 18:30 CET ANADOLU EFES-EMPORIO ARMANI +8
02.09. 19:00 CET CSKA-CRVENA ZVEZDA +10
02.09. 20:05 CET MACCABI-BASKONIA -3
02.09. 20:15 CET PANATHINAIKOS-BROSE BAMBERG +9
02.10. 18:00 CET DARUSSAFAKA-FENERBAHCE +1
02.10. 20:00 CET OLYMPIACOS-ZALGIRIS +7
02.10. 21:00 CET BARCELONA-GALATASARAY +8
22 Turas
02.09. 17:00 CET UNICS-REAL -10
02.09. 18:30 CET ANADOLU EFES-EMPORIO ARMANI +14
02.09. 19:00 CET CSKA-CRVENA ZVEZDA +12
02.09. 20:05 CET MACCABI-BASKONIA +5
02.09. 20:15 CET PANATHINAIKOS-BROSE BAMBERG +13
02.10. 18:00 CET DARUSSAFAKA-FENERBAHCE +7
02.10. 20:00 CET OLYMPIACOS-ZALGIRIS +8
02.10. 21:00 CET BARCELONA-GALATASARAY +9
22 Turas
02.09. 17:00 CET UNICS-REAL +3
02.09. 18:30 CET ANADOLU EFES-EMPORIO ARMANI +12
02.09. 19:00 CET CSKA-CRVENA ZVEZDA +8
02.09. 20:05 CET MACCABI-BASKONIA -6
02.09. 20:15 CET PANATHINAIKOS-BROSE BAMBERG +7
02.10. 18:00 CET DARUSSAFAKA-FENERBAHCE -8
02.10. 20:00 CET OLYMPIACOS-ZALGIRIS -2
02.10. 21:00 CET BARCELONA-GALATASARAY +6
22 Turas
02.09. 17:00 CET UNICS-REAL -12
02.09. 18:30 CET ANADOLU EFES-EMPORIO ARMANI +10
02.09. 19:00 CET CSKA-CRVENA ZVEZDA +14
02.09. 20:05 CET MACCABI-BASKONIA +4
02.09. 20:15 CET PANATHINAIKOS-BROSE BAMBERG +9
02.10. 18:00 CET DARUSSAFAKA-FENERBAHCE -3
02.10. 20:00 CET OLYMPIACOS-ZALGIRIS +11
02.10. 21:00 CET BARCELONA-GALATASARAY +13
02.09. 17:00 CET UNICS-REAL -5
02.09. 18:30 CET ANADOLU EFES-EMPORIO ARMANI +12
02.09. 19:00 CET CSKA-CRVENA ZVEZDA +10
02.09. 20:05 CET MACCABI-BASKONIA +3
02.09. 20:15 CET PANATHINAIKOS-BROSE BAMBERG +5
02.10. 18:00 CET DARUSSAFAKA-FENERBAHCE -5
02.10. 20:00 CET OLYMPIACOS-ZALGIRIS +7
02.10. 21:00 CET BARCELONA-GALATASARAY +8
22 Turas
02.09. 17:00 CET UNICS-REAL -7
02.09. 18:30 CET ANADOLU EFES-EMPORIO ARMANI +9
02.09. 19:00 CET CSKA- CRVENA ZVEZDA +12
02.09. 20:05 CET MACCABI-BASKONIA -3
02.09. 20:15 CET PANATHINAIKOS-BROSE BAMBERG +8
02.10. 18:00 CET DARUSSAFAKA-FENERBAHCE -5
02.10. 20:00 CET OLYMPIACOS-ZALGIRIS +7
02.10. 21:00 CET BARCELONA-GALATASARAY +7
02.03. 18:00 CET GALATASARAY-PANATHINAIKOS +2
02.03. 20:30 CET BASKONIA-REAL +3
02.03. 20:45 CET CRVENA ZVEZDA-ANADOLU EFES +5