Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

EUROLEAGUE 2016-2017 SPĖLIONĖ!!!!!!!


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2016 10 07 d. 17:23 pradėjo  sanitarė, peržiūrėta 16824 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3167

2016-10-07 17:23 1 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
SPĖLIONĖS Taisyklės

Kiekvienas dalyvis spėja rungtynių rezultato skirtumą vienos ar kitos komandos naudai.
Pvz. spėjate Žalgiris-Partizan +8, tai reiškia, kad tikitės Žalgirio pergalės 8 taškų skirtumu. Jei spėjimas būtų -8, tai 8 taškų laimėjimo tikitės iš "svečių"(dešinėje parašytos) komandos.
Galima spėti ir +0 arba -0 tikintis, kad rungtynėse bus pratęsimas. Tokiu atveju +5tšk bonus!

Tikslus rezultato skirtumo atspėjimas +10tšk ir +5tšk bonus!
Taip pat +3tšk už atspėtą laimėtoją!

Apsirikimas:
1 - 9tšk
2 - 8tšk
3 - 7tšk
4 - 6tšk
5 - 5tšk
6 - 4tšk
7 - 3tšk
8 - 2tšk
9 - 1tšk
10- 0tšk
11-20 - -1tšk
21-30 - -3tšk
daugiau negu 30 - -5tšk
Praleistos arba pavėluotos rungtynės NULIS tšk !!!

Taškai bus skaičiuojami nuo galutinio rezultato (su pratęsimu).
Spėjimai priimami iki rungtynių pradžios (apeliacijos dėl vėlavimų griežtai nepriimamos)

Spėjimo taisymas galimas iki rungtynių pradžios.
!!!Keičiant spėjimą rašoma NAUJA žinutė!!!
Praleisti 3 turai t.y.nepateikti spėjimai,dalyvis bus salinamas is speliones.


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3168

2016-10-07 17:32 2 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
2016 metų spalio 12 d.prasideda eurolygos naujo formato turnyras.
Eurolygos turnyro formatas:

Turnyre dalyvauja 16 komandų,kurios tarpusavy susitiks po du kartus,namie ir išvykoj.Reguliariam sezone bus sužaista 30 rungtynių.
8 geriausios komandos sudarys play-off poras,kurios kovos iki trijų pergalių.Poros bus sudaromos po reguliaraus sezono sekančiai:
1 su 8
2 su 7
3 su 6
4 su 5
Porų nugalėtojai kovos final 4,kuris vyks Turkijoje Stambule 2017 metų gegužės 19-21d.

Reguliaraus sezono pradžia 2016-10-12 iki 2017-04-07
Play-off 2017-04-08 iki 2017-05-02


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3169

2016-10-07 17:43 3 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
Eurolygos komandų 16-ukas:

Anadolu Efes Istanbul Turkija
Brose Bamberg Vokietija
Crvena Zvezda Telekom Belgrade Serbija
CSKA Moscow Rusija
Darussafaka Dogus Istambul Turkija
EA7 Emporio Armani Milan Italija
FC Barcelona Lassa Ispanija
Fenerbahce Istambul Turkija
Galatasaray Odeabank Istambul Turkija
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz Ispanija
Maccabi FOX Tel Aviv Izraelis
Olympiacos Piraeus Graikija
Panathinaikos Athens Graikija
Real Madrid Ispanija
Unics Kazan Rusija
Zalgiris Kaunas Lietuva


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3170

2016-10-07 17:48 4 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
EUROLYGOS GARBĖS LENTA
2015/2016(21 dalyvis) 1.Altobelli 1272(8)2.Capalas*1253(12)2.BaltasWilkas1253(12)
2014/2015(47 dalyviai) 1. paulijus 1460(12)2. Mantisss 1451(9)3. Migelitas 1423(13)
2013/2014 (56 dalyviai) 1.diudia 1741(14) 2.romutis1736(8)3.Mantisss1728(11)
2012/2013: (67 dalyviai) 1.Mantisss 1387 (10) 2.Deco2 1385 (10) 3.mindzius 1363 (12)
2011/2012: (65 dalyviai) 1.romutis 1066(10) 2.Nenorma 1032(5) 3.Andriux 1012(10)
2010/2011: (78 dalyviai) 1.sanitarė 1064(8) 2.Nenorma 1035(15) 3.Altobelli 986(7)
2009/2010: (88 dalyviai) 1.rio ferdinandas 1065(13) 2.ramiakass 1051 (8) 3.Storm 1036(18)
2008/2009: (101 dalyviai) 1.Altobelli 1011(11) 2.afganistanas 994(12) 3.ramiakass 992(8)
2007/2008: (99 dalyviai) 1.M-antas 1303(11) 2.Mawras 1291(12) 3.adelis 1247(10)
2006/2007: (66 dalyviai) 1.Milito 1329 2.Altobelli 1304 3.Vicente 1291
2005/2006: (69 dalyviai) 1.TevasFiodoras 1126 2.ramiakass 1119 3.jinglas 1088
2004/2005: (64 dalyviai) 1.Nevada 2.paulijus 3.gdrs


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3171

2016-10-07 18:06 5 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES

2 Turas

10.20. 20:00 CET BROSE BAMBERG-UNICS
10.20. 20:05 CET MACCABI-REAL
10.20. 20:15 CET OlYMPIACOS-ANADOLU EFES
10.20. 20:45 CET DARUSSAFAKA-EMPORIO ARMANI
10.21. 19:00 CET CSKA-PANATHINAIKOS
10.21. 19:00 CET GALATASARAY-CERVENA ZVEZDA
10.21. 19:00 CET ZALGIRIS-BASKONIA VITORIA
10.21. 21:00 CET BARCELONA-FENERBAHCE

3 Turas

10.25. 18:00 CET UNICS-DARUSSAFAKA
10.25. 20:00 CET ANADOLU EFES-CSKA
10.25. 20:00 CET OlYMPIACOS-EMPORIO ARMANI
10.25. 21:00 CET REAL-BASKONIA VITORIA
10.26. 19:00 CET CERVENA ZVEZDA-BARCELONA
10.26. 19:45 CET FENERBAHCE-ZALGIRIS
10.26. 20:00 CET BROSE BAMBERG-PANATHINAIKOS
10.26. 20:05 CET MACCABI-GALATASARAY

4 Turas

10.27. 19:00 CET CSKA-UNICS
10.27. 19:15 CET DARUSSAFAKA-ANADOLU EFES
10.27. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-REAL
10.27. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-OlYMPIACOS
10.28. 19:00 CET GALATASARAY-FENERBAHCE
10.28. 19:00 CET ZALGIRIS-MACCABI
10.28. 20:15 CET PANATHINAIKOS-CRVENA ZVEZDA
10.28. 21:00 CET BARCELONA-BROSE BAMBERG

5 Turas

11.02. 18:45 CET MACCABI-BARCELONA
11.02. 19:00 CET FENERBAHCE-UNICS
11.03. 20:00 CET BROSE BAMBERG-EMPORIO ARMANI
11.03. 20:00 CET OlYMPIACOS-CSKA
11.03. 21:00 CET REAL-GALATASARAY
11.04. 18:00 CET ZALGIRIS-DARUSSAFAKA
11.04. 18:45 CET ANADOLU EFES-PANATHINAIKOS
11.04. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-BASKONIA VITORIA

6 Turas

11.10. 17:00 CET UNICS-CRVENA ZVEZDA
11.10. 18:00 CET DARUSSAFAKA-BROSE BAMBERG
11.10. 20:15 CET PANATHINAIKOS-MACCABI
11.10. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-ANADOLU EFES
11.10. 21:00 CET BARCELONA-ZALGIRIS
11.11. 18:00 CET GALATASARAY-OlYMPIACOS
11.11. 18:30 CET CSKA-REAL
11.11. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-FENERBAHCE

7 Turas

11.15. 18:00 CET ANADOLU EFES-UNICS
11.15. 20:00 CET BROSE BAMBERG-CRVENA ZVEZDA
11.15. 20:05 CET MACCABI-FENERBAHCE
11.15. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-BASKONIA VITORIA
11.16. 18:15 CET DARUSSAFAKA-CSKA
11.16. 19:00 CET OLYMPIACOS-BARCELONA
11.16. 19:00 CET ZALGIRIS-GALATASARAY
11.16. 21:00 CET REAL-PANATHINAIKOS

8 Turas

11.17. 17:00 CET UNICS-MACCABI
11.17. 18:45 CET FENERBAHCE-ANADOLU EFES
11.17. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-EMPORIO ARMANI
11.17. 20:30 CET BASKONIA VITORIA-BROSE BAMBERG
11.18. 18:00 CET CSKA-ZALGIRIS
11.18. 18:00 CET GALATASARAY-DARUSSAFAKA
11.18. 20:15 CET PANATHINAIKOS-OLYMPIACOS
11.18. 21:00 CET BARCELONA-REAL

9 Turas

11.24. 18:00 CET ANADOLU EFES-CRVENA ZVEZDA
11.24. 18:45 CET OLYMPIACOS-MACCABI
11.24. 19:00 CET ZALGIRIS-BROSE BAMBERG
11.24. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-FENERBAHCE
11.24. 21:00 CET REAL-UNICS
11.25. 18:00 CET CSKA-BASKONIA VITORIA
11.25. 18:00 CET GALATASARAY-BARCELONA
11.25. 20:45 CET PANATHINAIKOS-DARUSSAFAKA

10 Turas

12.01. 17:00 CET UNICS-EMPORIO ARMANI
12.01. 18:45 CET FENERBAHCE-REAL
12.01. 20:00 CET BROSE BAMBERG-CSKA
12.01. 20:05 CET MACCABI-ANADOLU EFES
12.02. 18:00 CET DARUSSAFAKA-OLYMPIACOS
12.02. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-ZALGIRIS
12.02. 21:00 CET BARCELONA-PANATHINAIKOS
12.02. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-GALATASARAY

11 Turas

12.07. 18:45 CET MACCABI-BROSE BAMBERG
12.08. 18:45 CET FENERBAHCE-CRVENA ZVEZDA
12.08. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-CSKA
12.08. 21:00 CET REAL-ZALGIRIS
12.09. 18:00 CET ANADOLU EFES-BARCELONA
12.09. 19:00 CET PANATHINAIKOS-GALATASARAY
12.09. 20:45 CET OLYMPIACOS-UNICS
12.09. 21:00 CET BASKONIA-DARUSSAFAKA

12 Turas

12.15. 17:00 CET UNICS-BASKONIA
12.15. 18:00 CET DARUSSAFAKA-REAL
12.15. 19:00 CET ZALGIRIS-OLYMPIACOS
12.15. 20:00 CET CRVENA ZVEZDA-MACCABI
12.15. 20:45 CET BROSE BAMBERG-ANADOLU EFES
12.16. 18:00 CET GALATASARAY-EMPORIO ARMANI
12.16. 18:30 CET CSKA-BARCELONA
12.16. 20:45 CET PANATHINAIKOS-FENERBAHCE

13 Turas

12.20. 17:00 CET UNICS-GALATASARAY
12.20. 18:30 CET ANADOLU EFES-ZALGIRIS
12.20. 20:00 CET OLYMPIACOS-CRVENA ZVEZDA
12.20. 20:45 CET REAL-BROSE BAMBERG
12.21. 18:45 CET FENERBAHCE-DARUSSAFAKA
12.21. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-PANATHINAIKOS
12.21. 20:05 CET MACCABI-CSKA
12.21. 20:30 CET BASKONIA-BARCELONA

14 Turas

12.22. 18:00 CET GALATASARAY-ANADOLU EFES
12.22. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-REAL
12.22. 19:00 CET ZALGIRIS-UNICS
12.22. 20:00 CET BROSE BAMBERG-OLYMPIACOS
12.23. 18:00 CET CSKA-FENERBAHCE
12.23. 18:45 CET DARUSSAFAKA-MACCABI
12.23. 20:15 CET PANATHINAIKOS-BASKONIA
12.23. 21:00 CET BARCELONA-EMPORIO ARMANI

15 Turas

12.29. 18:00 CET ANADOLU EFES-REAL
12.29. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-CSKA
12.29. 20:00 CET OLYMPIACOS-FENERBAHCE
12.29. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-ZALGIRIS
12.29. 21:00 CET BASKONIA-MACCABI
12.30. 17:00 CET UNICS-PANATHINAIKOS
12.30. 18:00 CET GALATASARAY-BROSE BAMBERG
12.30. 21:00 CET BARCELONA-DARUSSAFAKA

16 Turas

01.05. 18:30 CET ANADOLU EFES-GALATASARAY
01.05. 20:00 CET BROSE BAMBERG-BARCELONA
01.05. 20:05 CET MACCABI-DARUSSAFAKA
01.05. 21:00 CET BASKONIA-UNICS
01.06. 18:45 CET FENERBAHCE-EMPORIO ARMANI
01.06. 19:00 CET ZALGIRIS-CRVENA ZVEZDA
01.06. 20:00 CET OLYMPIACOS-PANATHINAIKOS
01.06. 21:00 CET REAL-CSKA

17 Turas

01.12. 17:00 CET UNICS-BROSE BAMBERG
01.12. 18:00 CET DARUSSAFAKA-BASKONIA
01.12. 20:45 CET CRVENA ZVEZDA-FENERBAHCE
01.12. 21:00 CET BARCELONA-OLYMPIACOS
01.13. 18:00 CET CSKA-EMPORIO ARMANI
01.13. 18:00 CET GALATASARAY-ZALGIRIS
01.13. 20:45 CET PANATHINAIKOS-ANADOLU EFES
01.13. 21:00 CET REAL-MACCABI

18 Turas

01.19. 18:00 CET CSKA-BROSE BAMBERG
01.19. 18:30 CET FENERBAHCE-PANATHINAIKOS
01.19. 20:05 CET MACCABI-CRVENA ZVEZDA
01.19. 20:15 CET EMPORIO ARMANI-GALATASARAY
01.19. 21:00 CET BARCELONA-ANADOLU EFES
01.20. 18:00 CET DARUSSAFAKA-UNICS
01.20. 18:00 CET ZALGIRIS-REAL
01.20. 20:00 CET OLYMPIACOS-BASKONIA

19 Turas

01.24. 17:00 CET UNICS-FENERBAHCE
01.24. 18:00 CET GALATASARAY-MACCABI
01.24. 19:00 CET ZALGIRIS-CSKA
01.24. 19:45 CET PANATHINAIKOS-BARCELONA
01.24. 21:30 CET BASKONIA-CRVENA ZVEZDA
01.25. 19:30 CET ANADOLU EFES-DARUSSAFAKA
01.25. 20:00 CET BROSE BAMBERG-REAL
01.25. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-OLYMPIACOS


20 Turas

01.26. 18:45 CET FENERBAHCE-GALATASARAY
01.26. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-PANATHINAIKOS
01.26. 20:05 CET MACCABI-UNICS
01.27. 18:00 CET CSKA-ANADOLU EFES
01.27. 18:45 CET DARUSSAFAKA-ZALGIRIS
01.27. 19:00 CET BARCELONA-BASKONIA
01.27. 20:00 CET OLYMPIACOS- BROSE BAMBERG
01.27. 21:00 CET REAL-EMPORIO ARMANI

21 Turas

02.02. 17:00 CET UNICS-OLYMPIACOS
02.02. 18:45 CET FENERBAHCE-CSKA
02.02. 19:00 CET ZALGIRIS-BARCELONA
02.02. 20:00 CET BROSE BAMBERG-MACCABI
02.02. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-DARUSSAFAKA
02.03. 18:00 CET GALATASARAY-PANATHINAIKOS
02.03. 20:30 CET BASKONIA-REAL
02.03. 20:45 CET CRVENA ZVEZDA-ANADOLU EFES

22 Turas

02.09. 17:00 CET UNICS-REAL
02.09. 18:30 CET ANADOLU EFES-EMPORIO ARMANI
02.09. 19:00 CET CSKA-CRVENA ZVEZDA
02.09. 20:05 CET MACCABI-BASKONIA
02.09. 20:15 CET PANATHINAIKOS-BROSE BAMBERG
02.10. 18:00 CET DARUSSAFAKA-FENERBAHCE
02.10. 20:00 CET OLYMPIACOS-ZALGIRIS
02.10. 21:00 CET BARCELONA-GALATASARAY

23 Turas

02.23. 18:00 CET CSKA-MACCABI
02.23. 18:45 CET FENERBAHCE-OLYMPIACOS
02.23. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-GALATASARAY
02.23. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-BARCELONA
02.24. 18:00 CET ANADOLU EFES-BASKONIA
02.24. 20:00 CET BROSE BAMBERG-ZALGIRIS
02.24. 20:15 CET PANATHINAIKOS-UNICS
02.24. 21:00 CET REAL-DARUSSAFAKA

24 Turas

03.02. 18:00 CET ZALGIRIS-FENERBAHCE
03.02. 18:45 CET GALATASARAY-REAL
03.02. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-BROSE BAMBERG
03.02. 20:05 CET MACCABI-OLYMPIACOS
03.02. 21:00 CET BASKONIA-EMPORIO ARMANI
03.03. 17:00 CET UNICS-ANADOLU EFES
03.03. 18:15 CET DARUSSAFAKA-PANATHINAIKOS
03.03. 21:00 CET BARCELONA-CSKA

25 Turas

03.09. 18:00 CET CSKA-GALATASARAY
03.09. 18:45 CET FENERBAHCE-BASKONIA
03.09. 19:00 CET ZALGIRIS-PANATHINAIKOS
03.09. 20:05 CET MACCABI-EMPORIO ARMANI
03.09. 21:00 CET BARCELONA-UNICS
03.10. 19:00 CET ANADOLU EFES-BROSE BAMBERG
03.10. 20:45 CET OLYMPIACOS-DARUSSAFAKA
03.10. 21:00 CET REAL-CRVENA ZVEZDA

26 Turas

03.16. 18:00 CET ANADOLU EFES-MACCABI
03.16. 20:15 CET PANATHINAIKOS-REAL
03.16. 20:45 CET BROSE BAMBERG-FENERBAHCE
03.16. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-CRVENA ZVEZDA
03.17. 17:00 CET UNICS-ZALGIRIS
03.17. 18:00 CET DARUSSAFAKA-BARCELONA
03.17. 20:00 CET OLYMPIACOS-GALATASARAY
03.17. 21:00 CET BASKONIA-CSKA

27 Turas

03.21. 18:45 CET FENERBAHCE-MACCABI
03.21. 19:00 CET ZALGIRIS-ANADOLU EFES
03.21. 20:00 CET BROSE BAMBERG-BASKONIA
03.21. 20:15 CET PANATHINAIKOS-EMPORIO ARMANI
03.22. 17:00 CET CSKA-DARUSSAFAKA
03.22. 19:00 CET GALATASARAY-UNICS
03.22. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-OLYMPIACOS
03.22. 21:00 REAL-BARCELONA

28 Turas

03.23. 18:30 CET ANADOLU EFES-FENERBAHCE
03.23. 20:05 CET MACCABI-ZALGIRIS
03.23. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-BROSE BAMBERG
03.23. 21:00 CET BASKONIA-PANATHINAIKOS
03.24. 17:00 CET UNICS-CSKA
03.24. 18:15 CET DARUSSAFAKA-GALATASARAY
03.24. 20:00 CET OLYMPIACOS-REAL
03.24. 21:00 CET BARCELONA-CRVENA ZVEZDA

29 Turas

03.30. 19:00 CET ANADOLU EFES-OLYMPIACOS
03.30. 20:45 CET BROSE BAMBERG-DARUSSAFAKA
03.30. 21:00 CET BARCELONA-MACCABI
03.31. 19:00 CET GALATASARAY-BASKONIA
03.31. 19:00 CET CRVENA ZVEZDA-UNICS
03.31. 19:00 CET ZALGIRIS-EMPORIO ARMANI
03.31. 20:45 CET PANATHINAIKOS-CSKA
03.31. 21:00 CET REAL-FENERBAHCE

30 Turas

04.06. 19:45 CET FENERBAHCE-BARCELONA
04.06. 20:00 CET BROSE BAMBERG-GALATASARAY
04.06. 20:05 CET MACCABI-PANATHINAIKOS
04.06. 21:00 CET BASKONIS-ZALGIRIS
04.07. 19:00 CET CSKA-OLYMPIACOS
04.07. 19:00 CET DARUSSAFAKA-CRVENA ZVEZDA
04.07. 20:45 CET EMPORIO ARMANI-UNICS
04.07. 21:00 CET REAL-ANADOLU EFES

































sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3172

2016-10-07 18:08 6 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
Iki pirmu rungtyniu pradzios speti final 4 (uz atspeta komanda 10 tsk.)

1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS 83-65
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA 84-109
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI 99-97
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA 70-73
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA 63-69
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG 67-66
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS 84-76
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES 85-84


Kęstas
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 37892

2016-10-07 23:00 7 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kęstas Įtraukti Kęstas Į adresų knygelę
Gerai uz temike
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +8
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -9
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +2
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -4
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -3
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +7
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +11
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES -2


ketvertukas
cska
real
fenerbache
barsa


diudia
Blogas senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4238

2016-10-10 19:01 8 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: diudia Įtraukti diudia Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +7
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -8
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +4
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -4
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -6
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +12
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +7
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +3

Ketvertas:
CSKA
Fenerbahce
Real
Olympiakos


DAINIUSABC
Dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 199

2016-10-10 19:12 9 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: DAINIUSABC Įtraukti DAINIUSABC Į adresų knygelę

1 Turas
10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +14
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -15
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +3
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -1
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA +5
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +16
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS -3Liežuvis
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +1


DAINIUSABC
Dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 200

2016-10-10 19:13 10 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: DAINIUSABC Įtraukti DAINIUSABC Į adresų knygelę
kETVERTAS
CSKA
FENERBACHE
REALAS
ZALGIRIS


Zeljko
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 17708

2016-10-10 19:47 11 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Zeljko Įtraukti Zeljko Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +10
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -6
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +10
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +5
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA +6
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +13
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +12
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +7

Ketvertas:
CSKA
Žalgiris
Real
Olympiakos





Altobelli
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 704

2016-10-11 11:44 12 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Altobelli Įtraukti Altobelli Į adresų knygelę

1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +9
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -7
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +0
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +3
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -1
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +21
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +8
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +5


TOP 4
cska
maccabi
fenerbache
olympiacos




sadyvra
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 57489

2016-10-11 12:47 13 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sadyvra Įtraukti sadyvra Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +7
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -7
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI -4
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +5
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -8
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +15
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +4
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +12


TOP 4
cska
Real
fenerbache
olympiacos


paulijus
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 989

2016-10-11 21:22 14 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: paulijus Įtraukti paulijus Į adresų knygelę
1 Turas
10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +7
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -8
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +4
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +2
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -5
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +9
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +8
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +7

TOP 4
Real
CSKA
Fenerbache
Barcelona


Capalas*
Banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 23982

2016-10-11 21:46 15 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Capalas* Įtraukti Capalas* Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +9
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -3
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +5
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +6
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -4
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +11
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +9
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +11


TOP 4
cska
Real
fenerbache
olympiacos


sanitarė
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3174

2016-10-12 11:34 16 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanitarė Įtraukti sanitarė Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +11
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -7
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI -4
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +8
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -9
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +13
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +16
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +6


Top4
cska
real
barsa
efes



#9
Geriausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 11424

2016-10-12 11:57 17 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: #9 Įtraukti #9 Į adresų knygelę

1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +7
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -9
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI -4
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -7
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -6
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +12
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +13
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +1

Ketvertas:
CSKA
Darussafaka
Real
Fenerbahche







yessuz
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 17672

2016-10-12 12:05 18 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: yessuz Įtraukti yessuz Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +5
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -10
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +2
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -15
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -8
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +15
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +10
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +8


Ketvertukas:
Basconia
Darussafaka
CSKA
Real


Rutebi
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 112324

2016-10-12 12:08 19 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Rutebi Įtraukti Rutebi Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +7
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -3
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +7
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -1
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -7
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +11
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS -1
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES -3

Ketvertas:
Fenerbahce
Real
Žalgiris
Olympiacos


mende
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 53758

2016-10-12 13:46 20 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: mende Įtraukti mende Į adresų knygelę
10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +7
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -9
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +7
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +1
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -7
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +12
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +14
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +5

cska
Real
fenerbache
olympiacos


dsg
Patyręs gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1847

2016-10-12 14:01 21 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: dsg Įtraukti dsg Į adresų knygelę
10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +8
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -2
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +4
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +2
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -6
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +9
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +12
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +4

CSKA
Real
Barcelona
Fenerbahce



romutis
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 660

2016-10-12 14:28 22 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: romutis Įtraukti romutis Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +8
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -7
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +5
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -3
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -4
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +10
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +10
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +4

Ketvertas:
CSKA Moscow
Fenerbahce
Real
F.C.Barcelona


carllos
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1955

2016-10-12 15:38 23 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: carllos Įtraukti carllos Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +5
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA +3
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +5
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -5
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA +5
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +10
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS -6
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +4

Ketvertas:
CSKA Moscow
Fenerbahce
Real
F.C.Barcelona


Migelitas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1081

2016-10-12 16:34 24 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Migelitas Įtraukti Migelitas Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +7
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -7
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +4
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA -4
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -6
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +11
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +9
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES -3

Ketvertas:
Fenerbahce
Real
CSKA
Olympiacos


rio ferdinandas
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 19973

2016-10-12 18:00 25 žinutė iš 714 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: rio ferdinandas Įtraukti rio ferdinandas Į adresų knygelę
1 Turas

10.12. 21:00 CET REAL-OlYMPIACOS +5
10.13. 19:00 CET GALATASARAY-CSKA -3
10.13. 20:00 CET EMPORIO ARMANI-MACCABI +5
10.13. 21:00 CET CERVENA ZVEZDA-DARUSSAFAKA +3
10.14. 18:00 CET UNICS-BARCELONA -7
10.14. 19:30 CET FENERBAHCE-BROSE BAMBERG +11
10.14. 20:15 CET PANATHINAIKOS-ZALGIRIS +3
10.14. 21:00 CET BASKONIA VITORIA-ANADOLU EFES +5

Ketvertas:
Fenerbahce
Real
CSKA
Barcelona


Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja tema



Pranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Sportas: 10.248 Žinučių forume 1.390.189 24.961 Narių klube 3.778 Banga.lt laikrodis 06:14 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai



Sportas

Moderuoja: BangaLT, Tom4s, Alvis, R.K., KROKODILIENA
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: EUROLEAGUE 2016-2017 SPĖLIONĖ!

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai