Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Office 365 - klausimai, atsiliepimai


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2016 07 14 d. 22:01 pradėjo  WRATH, peržiūrėta 11866 k.
Puslapiai: <pirmas -10 14 15 16 
WRATH
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 18533

2018-11-01 10:51 376 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
Nors ir daugiau apie Windows 10, bet kadangi ir su Office susiję ir su Intune, tai čia rašauŠypsena

Delivery Optimization yra viena iš Windows 10 naujovių leidžiančių kompiuteriams tinkle pasidalinti Windows, Office ir Windows Store programų atnaujinimais išvengiant didelio kiekio siuntimų iš interneto. Kai pirmą kartą sužinojau apie tokį "peer-to-peer" modelį, įvertinau skeptiškai. Nes paprastam vartotojui gauti atnaujinimus iš nežinia ko neatrodė saugu ir aplamai reikalinga. Bet organizacijos kontekste ir su tinkamais nustatymais tai gali būti naudinga. Nors naudojant WSUS ar SCCM kaip vidinį atnaujinimų surinkėją jau išvengiama didelio interneto ryšio apkrovimo, tačiau didelis kiekis kompiuterių jungiantis prie šių servisų gali apkrauti juos. Todėl dalinimasis atnaujinimais tokiu atveju irgi gali būti naudingas.

Delivery Optimization naudoti ir konfigūruoti pačiam neteko, bet neseniai teko perskaityti įdomų blog’o įrašą, kuriuo detalėmis ir noriu pasidalinti https://techcommunity.microsoft.com/t5/Windows-IT-Pro-Blog/Delivery-Op
timization-Scenarios-and-configuration-options/bc-p/280634


Delivery Optimization (DO) veikia ir be jokio konfigūravimo. Paprasčiausias veikimo režimas (Download Mode 1 (LAN)) veiks vidiniame tinkle tarp naujausių Windows 10 kompiuterių, jeigu jie turi interneto ryšį (net jeigu gauna atnaujinimus iš WSUS/SCCM). Prisijungimas prie interneto reikalingas, nes viskas valdoma DO servise Microsoft duomenų centruose. Šis servisas paskirsto atnaujinimų dalis kompiuteriuose ir nurodo iš kokio kompiuterio galima gauti kokią dalį.

DO gali būti ypatingai naudingas neturint WSUS/SCCM ir visus atnaujinimus gaunant iš interneto (tarkim naudojant Windows Update for Business politkas, Intune).

Paprastai atnaujinimo duomenys laikomi 72 val. (cache). Bet šį laiką galima praplėsti.

Jeigu vidiniame tinkle yra keli atskirti potinkliai (VLAN), galima įjungti Group Download režimą, kuris leis kompiuteriams iš skirtingų potinklių dalintis atnaujinimais.

DO neįsijungia, kai kompiuteris veikia iš baterijos. Tai galima pakeist su nustatymu ir tarkim leisti DO įsijungt, kai baterija yra 60% ar daugiau pakrauta.

Galima atjungti Peer-to-peer bendrinimą tam tikrai grupei kompiuterių (tarkim serveriai) atlaisvinant jų resursus ir vietą diske kitiems dalykams.

DO paprastai veikia su 50+ MB parsiuntimais. Bet galima pakeist ir tarkim taikyti ir 10+ dydžio parsiuntimams. Tuomet ir mažus atnaujinimus tarpusavyje bendrins.

Su SCCM galima nustatyti boundary groups ir kompiuteriams suteikinėt Group ID ir tokiu būdu apriboti kokios grupės gali tarpusavyje keistis informacija ar tik savo grupės viduje (tarkim kai yra du ofisai su silpnu ryšiu tarp jų, kad DO neveiktų per šį silpną ryšį, kai pvz. abu ofisai naudoja vieną išorinį IP adresą). Kai kompiuteris atvyks į kitą ofisą, jis gaus kitos grupės ID.

Stebėt DO naudojimą galima su Delivery Optimization Analytics https://docs.microsoft.com/en-us/windows/deployment/update/update-comp
liance-delivery-optimization


DO nustatymai valdomi grupinių politikų būdu arba naudojant Intune. Delivery Optimization veikia visuose Windows 10 Desktop versijose (SKU), bet galima pritaikyti ir serveriams. Daugiau informacijos apie nustatymus https://docs.microsoft.com/lt-lt/windows/deployment/update/waas-delive
ry-optimization


WRATH
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 18556

2018-11-13 20:03 377 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
Intune kaip dalis EMS (Enterprise Mobility + Security) paketo dalis leidžia valdyti mobilias darbo vietas (ne tik išmanius telefonus, bet ir Windows 10), taikyti saugumo politikas ir pan. Taip pat šis servisas leidžia centralizuotai platinti LOB (Line of Business) aplikacijas ir programas iš Windows Store. Neseniai paskelbta ir apie galimybę tokiu būdu diegti Windows 10 kompiuteriuose ir įprastas Win32 aplikacijas (exe, msi, msp). Kol kas ši funkcija "preview" stadijoje. Susipažinti artimiau galima perskaičius blog’o įrašą https://techcommunity.microsoft.com/t5/Enterprise-Mobility-Security/Sn
eak-peek-Public-preview-of-Win32-application-deployment-using/ba-p/264
460
arba pažiūrėjus Ignite sesiją šia tema (kur yra gyvai rodomi demo) https://www.youtube.com/watch?v=odcYROf3fPE.

Kol kas palaikoma tik Enterprise versija (Windows 10 1607 ir aukščiau), bet rašoma, kad galima bandyti su Pro ir Edu ir pateikti atsiliepimus. Windows turi būti arba prijungtas prie Azure AD domeno (Azure AD joined) arba gali būti naudojamas hibridinis prijungimas prie domeno (Hybrid Azure AD joined). Taip pat kompiuteris turi būti valdomas Intune (MDM managed). Diegiamos aplikacijos dydis negali viršyti 2 GB (galbūt tai tik laikinas limitas).

Aplikacija su specialiu įrankiu yra supakuojama, šifruojama ir tada ją galima platinti per Intune. Platinant galima nustatyti daug įvairių parametrų (ar privalomas diegimas, ar po diegimo kažkas turi pasileist, patikrint ar yra vietos diske (bet reikia pagalvoti kiek užims ir parsiųstas paketas ir po diegimo) ir pan.). Po šito arba diegiasi kompiuteryje arba galima rasti Company Portal programoje (jei tik featured ar leidžiama diegti, bet ne privaloma). Aplikacija yra taikoma vartotojų grupėms, ne kompiuteriams tiesiogiai. Intune licencijos irgi yra taikomos vartotojams (nors yra paskelbta apie Device based licencijavimo būdą). Kompiuteryje turi būti Intune Management Extension, kuris atsiranda tik darant auto-enrollment (ne rankinį prijungimą prie Intune).

Pirmą kartą susijungiant su Intune yra diegiamas Intune Management Extension agentas/servisas (šis servisas yra su Delayed startup). Šis agentas su servisu susijungia patikrinimui kas valandą (kai Intune "check-in" yra 8 val.), todėl programų diegimas yra pakankamai greitas. Ši funkcija palaiko Geo-location (diegiama iš CDN tinklo). Diegimas vyksta tik kai vartotojas prisijungęs. Tačiau spalio Intune atnaujinimuose minima, kad jau tai nėra būtina. Taip pat galima programas galima diegti atskiriems vartotojams, o ne visiems vartotojams kompiuteryje.

Vėliau pridės galimybes leisti vartotojui atidėti perkrovimą, galimybę nerodyti "toast" pranešimų, diegti vieną programą po kitos ("dependencies"), Delivery Optimization palaikymą (kad galėtų programos dalimis pasidalinti tarp kompiuterių tinkle ir nereikėtų kiekvienai mašinai jos siųstis iš interneto).


WRATH
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 18577

2018-11-20 21:13 378 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
Ką nors paveikė vakarykštis (gal dar ir šian jaučiasi, bent sulėtėjimas) MFA neveikimas? Aš išėjau iš darbo neseniai, tai tiksliai nežinau, bet kadangi MFA dar nebuvo naudojamas, tai turbūt nepaveikėŠypsena

lukk
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89

2018-11-21 10:22 379 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: lukk Įtraukti lukk Į adresų knygelę
Admin centras vakar sukosi lėčiau nei įprasta ir tiek, bent jau pas mus.
Dabar su Outlook paieška kovoju, niekaip pas mane neveikia jinai jau koks mėnuo (Something went wrong and your search couldn't be completed).
Kaip naujas darbas? Office 365, kiek suprantu, nenaudojat. Įdomu koks jausmas grįžti nuo 365 prie tradicinio. Dabar taip atrodo, kad šūdas tas 365, bet kai prisimenu vietinį exchange, ofisų updeitus, spam problemas ir t.t., tai net nemalonu darosi Juokiasi


WRATH
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 18578

2018-11-21 18:27 380 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
Aš dar niekur nedirbuCha cha Bet prisimenu. Ypač kai po kažkokio Windows atnaujinimo neužsikraudavo ExchangeBaisus Nors mes po savo turėjom dar hostintą, tai pusė velnio, gerai prižiūrimas buvo tiekėjų. Su Office 365 irgi ne iškart su spamu gerai buvo, nemažai adresų ir domenų teko pridėti į black listą, taip pat false positives pasitaiko ar tekdavo transport rules kurti įkyriam phishingui. Dėl Office atnaujinimų tai mes tik kritinius ir saugumo diegdavom, tai tik vieną kartą pamenu probleminį, kurį teko atšaukti per WSUS. Bet čia buvo vienas paspaudimas ir po restarto visur išsidiegė. Pabandyk su Office 365 taip padarytŠypsena

Tiesa, paieška tik vienam kompe neveikia? Mano PC buvo matęs daug Office versijų, tai visokios problemėlės lįsdavo. Viena paskutinių buvo, kad rašant Excel celėje netęsdavo nustatytos spalvos ar šrifto, o rašė kaip naujai, tai jau buvau įpratęs vieną raidę iš seno teksto ištrint ir tada vėl rašyti, kad tuo pačiu stiliumi rašytųGirtas Dar kurį laiką išvis nusimesdavo stiliai celėse po saugojimo. Kadaise su supportu bandžiau aiškintis, registrus visokius krapštyt, trint, bet nieko neišėjo. Jau matyt laikas buvo perinstaliuot nuo nulio visą sistemą.


lukk
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 90

2018-11-23 09:35 381 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: lukk Įtraukti lukk Į adresų knygelę
Ne tai, kad vienam kompe, bet vienam useriui. Bet kokiame kompiuteryje, bet kokiame tinkle, su bet kokia office 365 versija. Būsiu jaučiu kažką pridirbęs, bet nepamenu, kad kažką būčiau su savo useriu krapštęs Juokiasi

WRATH
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 18584

2018-11-23 11:28 382 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
O su OWA veikia ar su mobilia Outlook programa?

lukk
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 91

2018-11-26 11:56 383 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: lukk Įtraukti lukk Į adresų knygelę
Jo, su OWA ir aktivsynku veikia. Suinstaliavau naują kompą, prijungiau savo ir vieną naują userį (gal dvi savaitės jam). Naujam useriui veikia, man ne Juokiasi

lukk
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 92

2018-11-27 11:13 384 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: lukk Įtraukti lukk Į adresų knygelę
Panašu, kad radau pats problemą. Testavimo sumetimais buvau sau išjungęs Exchange web services Laimingas

WRATH
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 18587

2018-11-28 09:01 385 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
Kažkur Office 365/EAC panelėje?

WRATH
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 18593

2018-11-29 16:23 386 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
Ir vėl MFA kenčia https://www.onmsft.com/news/dns-issues-cause-more-multi-factor-authori
zation-problems-for-office-365-users


WRATH
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 18605

2018-11-30 11:10 387 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
Naujas ribbon jau atsirado Office aplikacijoje. Ateityje laukia ir naujos ikonos https://www.youtube.com/watch?v=YplAU5myNP4

Shar
Ultra gerietis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 2306

2019-01-03 15:57 388 žinutė iš 388 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Shar Įtraukti Shar Į adresų knygelę
Viena organizacija pasigedo Calendar Publishing savybės, kuri pradingo ne tik iš Outlook programos, bet ir OWA. Patikrinau, kas galėjo nutikti ir radau štai ką:

1. Outlook programoje mygtukai/komandos "Publish Calendar" ir "Publish Internet Free/Busy" yra išlikę, juos galima įjungti, bet man jie taip pat nebeveikia.

2. Šios vietos Exchange Online pusės funkcionalumas paskutinį kartą buvo keistas 2016 m. pabaigoje ir jeigu adminas pats rankiniu būdu pakeitimų nedarė, tuomet viskas turėtų veikti iš OWA: https://outlook.office.com/owa/?path=/options/calendarpublishing

3. Jeigu adminas nepasiaiškinęs pravalė jam įtartinus domeno pavadinimus "Anonymous", tuomet reikia grąžinti juos atgal čia: Exchange admin center > Organization > Individual Sharing. Daugiau informacijos yra čia: https://support.microsoft.com/en-us/help/3187580/


Paskutinis puslapis. Atgal
Puslapiai: <pirmas -10 14 15 16 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

IT klubas: 70.263 Žinučių forume 997.985 3.940 Narių klube 3.435 Banga.lt laikrodis 23:31 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiIT klubas

Moderuoja: Netas, edmundas, Tomas, BangaLT, Dublis
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Office 365 - klausimai, atsiliepimai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai