Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Politinių žmogžudysčių akivaruose


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2014 11 11 d. 11:01 pradėjo  Orvelas, peržiūrėta 7464 k.
Puslapiai: 1 
Orvelas
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1

2014-11-11 14:26 1 žinutė iš 4 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Orvelas Įtraukti Orvelas Į adresų knygelę
pamąstymą norėjau pavadinti "Nukneckintųjų sąrašas", deja, tokia forma kalbėti apie žuvusius teisybės ieškotojus būtų itin nepagarbu jų artimųjų atžvilgiu. Kita vertus, kokį kitokį, jeigu ne "nukneckinti", veiksmažodį pasirinkti, kad tinkamai Lietuvos Respublikos specialiųjų tarnybų požiūrį į šalies kairiuosius kovotojus išreikštum?

Kai praeitų metų gegužės 27-ąją "atsitiktinės" autovarijos metu leidinio "Laisvas laikraštis" redaktoriui Aurimui Drižiui furos vairuotuojas sulaužė keletą šonkaulių, įskėlė kaukolę, spauda kaip susitarusi tylėjo. Garbingieji prokurorai net nekėlė bandymo nužudyti versijos, viską suversdami "nelaimingo atsitikimo" sindromui.

Pastarosiomis dienomis mūsiškė spauda vėlei nutarė, tarsi "valstybės valstybėje", arba lietuviškojo saugumo užliūliuota, kooperuotis mirtinai tylai. Kai 2008 metais VDU doktorantas Vilis Normanas, aktyviai kovojęs už kairiosios minties idealogiją, buvo žiauriai sumuštas, vos išsikapanojo iš mirties nagų, apžvalgininkai toje tragedijoje nieko rimto neįžvelgė.

Ai, šiaip sau chuliganėliai kažkokį mažai žinomą, niekam gyvenime nemaišiusį jaunuolį lazdomis "pamasažavo". Apie tai "Delfi" ir dar keletas "naujienų" portalų suraitė vieną kitą šykštų komentarą, ir viskas. Jokiam apžvalgininkui nekilo ranka pasidomėti, kas tas Vilis Normanas, kokias knygas skaitė, kokius straipsnius rašė, kuo tikėjo, kokiu oru kvėpavo.

Taip ir šiuo metu nei vienai "Nuomonių" skilties darbščiajai bitutei nekyla įtarimų, kodėl perspektyvaus rašytojo, doktoranto, aštuonių knygų autoriaus, konservatorių aštraus kritiko, klaninės politinės – teisėsaugos puolėjo – Viliaus Normano – kūnas rastas upėje, metro gylyje?

Kaip sugebėjo itin gabus mokslininkas išeiti į universitetą, greičiausiai eilinei konsultacijai dėl disertacijos su darbo vadovu, tačiau iki universiteto taip ir nenuėjo?

Beje, keistas sutapimas – spalio pirmąją, kai iš akademinės visuomenės akių tiesiog tarsi į vandenį išnyko a.a. Vilius Normanas, tą pačią dieną Vilniaus rajono apylinkės teisme įvyko paskutinis baudžiamosios bylos, kurioje Varėnos gyventojas Martynas Levulis kaltinamas sunkiu "Laisvo laikraščio" redaktoriaus Aurimo Drižiaus kūno sužalojimu, posėdis.

Laikraštyje "Laisvas laikraštis" rašoma: "Dar vienas šio posėdžio akibrokštas – kaltinimą palaikęs prokuroras Ričardas Kubilius savo kalboje pareiškė, kad M.Levulis [furos vairuotojas – V.K.] turėjo matyti A.Drižiaus automobilį, mat šis stovėjo arba judėjo įsijungęs kairės pusės posūkio žibintus. Tačiau byloje apie tai nėra jokių duomenų, o tik prokuroro fantazijos vaisius".

Ko ne sutapimas – "turėjo, galėjo, bet nematė". O kodėl byloje tas "turėjo, galėjo, bet nematė" nefiksuotas? Kur įrodymai iš įvykio vietos? Kas praeitais metais skaitė "Laisvo laikrašio" publikacijas šia tema, pamena, kad tuomet prokuratūra nei kėlė pasikėsinimo nužudyti versiją, nei p. Levulis kažką matė. Jis tiesiog vaikiškai teisinosi, kad "aš nepastebėjau to "Renault Twingo". Vėl sutapimas.

Pats M.Levulis šiuo metu tikina, kad jis nepastebėjo lengvojo automobilio, susidūrimo metu neva žiūrėjo į kairę, kur matė važiuojantį savo draugą, ir staiga pajuto smūgį, pagalvojo, kad sprogo padanga.

M.Levulis sakė, kad jis "nedarė jokių manevrų, važiavo tiesiai, nieko nepastebėjo ir taranavo "Renault Twingo". Tačiau jo vilkikas trenkėsi į lengvąjį automobilį stačiu kampu – tai reiškia, kad vilkiko vairuotojas prieš smūgį staigiai susuko vairą".

Ir vėl sutapimas? Pirma p. M. Levulis turėjo matyti A. Drižiaus automobilį, kuris turėjo stovėti ??? su įjungtais kairės pusės posūkio žibintais, tada jau sako, kad nematė? Absurdas po absurdo.

Grįžkime prie a.a. Viliaus Normano žūties aplinkybių. Čia gi vėl sutapimas veja sutapimą.

Suradus Viliaus Normano kūną, šia tragiška jauno mokslininko žūtimi internete pradeda mėgautis tokie didieji analitikai, kaip Laurynas Ragelskis, blogeris "Kantas" ir save silpnųjų gynėju, analitiku pristatantis Vitalijus Balkus. Džiaugtis mirtimi žmogaus, savo gyvenimą pašventusio gražesnės, teisingesnės, šviesesnės Lietuvos ateities kūrimui, tegali sau leisti visiški degradai. Ir prokurorų visai nesudomina Vilijaus Balkaus žodžiai, esą pastarasis visai neliūdės, jei atsiras a.a. Viliaus Normano palaikai. Kam dirba šie žmonės, kokią kontorą..ee atsiprašau, poziciją jie atstovauja? Vėl sutapimas.

Pabandykime "Google" paieškos sistemoje įvesti du nekaltus žodžius – Vilis Normanas. Ir pasipils begalė nuorodų į a.a. rašytojo straipsnius, interviu, knygų recenzijas, mokslinių interesų aprašymus. Apie dingimą, galimą nužudymą surasite vos tris keturis straipsnius. Lygiai taip pat spauda tylėjo a.a. Romano Voinickio, Aurimo Drižiaus ir kitų piliečių, kuriuos dorojo ir doroja "demokratinė" Lietuvos Respublika, atvejais. Sutapimas ar stebuklas? Atsakymą į šį klausimą duoda sena lietuvių patarlė – "ir vilkas sotus, ir avis sveika".

Kokie jūs žurnalistai, gerbiamieji? Dvasios ubagai jūs, o ne tikri plunksnos broliai. Ponulis Rimvydas Valatka jau keletą pastarųjų mėnesių niekaip nuo sindromo "rusai puola" neišsigydo, "komsomolkė" su pasakoriais užkalniais ir pancerovais irgi seną dainelę traukia. Na, ir lieka "Delfi" portalas, kuriame – irgi nieko naujo: tai "rusai puola", bet niekaip neužpuola, tai p. A.Zuokas naujo elektroninio "BMW" automobilio sėdynę matuojasi – tiek tų naujienų ant svieto. Ir niekam net netopteli, kaip šio politikieriaus kišenėje pinigai naujai brangiai mašinai atsidūrė. Šlykštu žiūrėti.

Amžinatilsį Romanas Voinickis sugeba nusižudyti, įkišęs rankas į elektros lizdą, prieš tai dar nepamiršta tų savo stebuklingų rankelių susirišti.

Amžinatilsį "Vikondos" generalinio direktoriaus sūnaus Luko Grikšo kūnas randamas kitoje, negu pats gyveno, Panevėžio miesto pusėje.

Amžinatilsį Vilniaus miesto centre be pėdsakų dingsta Darius Mitka. Jo kūnas atsiranda po pusės metų Kauno mieste, irgi… upėje, nes stebuklingoje Lietuvoje žmonių palaikai paprastai kursuoja kryptimi Vilnius – Kaunas. Fantastikų fantastika.

Amžinatilsį chorvedys Juozas Kubilius gauna galą upelyje.

Upėje nuskęsta irgi chrovedys, buvusio KGB kadrinio darbuotojo Sergejaus Sokolovo, rašančio poleminius straipsnius, kritikuojančio naująsias politines jėgas, sūnus.

Ant kiekvieno kampo Lietuvoje – po stebuklą. Kiekvienoje upėje ir upelyje – atsitiktinai surandamas laimingai gyvenusio, priešų neturėjusio, darbą, šeimą, vaikus mylėjusio vieno ar kito piliečio kūnas. Ir atsitiktinio stebuklo dėka prokurorai, kaip visada, šiose žūtyse nieko keisto, jokios stebuklingos tendencijos neįžvelgia.

Tad, mieli skaitytojai, sekime didžiuosius "naujienų" portalus dar akyliau, nei iki šiolei. Ir jeigu kurią dieną perskaitysite, kad p. M. Levulis prigėrė, "užspringęs žolės lapu", ar koks nors nelabai žinomas žurnalistas, domėjęsis a.a. Viliaus Normano žūties aplinkybėmis, "išėjo grybauti ir numirė, pamatęs musmirę", žinokite, kad Lietuvos saugumo kardinolai klaidina jus sisteminės žiniasklaidos rankomis.

Čia net kaimo Jadzei patylėti – netgi pastarajai spėriai "dašustų", kas "prie ko, kas – ne prie ko."

Vygantas Kurėnas

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2014/10/13/politiniu-zmogzudysci
u-akivaruose-sutapimu-raizgalyne/


Majakovskis
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 5

2014-11-11 19:55 2 žinutė iš 4 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Majakovskis Įtraukti Majakovskis Į adresų knygelę
Nei vieno komentaro, "politikos" forume taippat tai visai neaktualu, o čia neva "progresyviosios" minties vivariume tikimasi kažkokių kontenpliacijų ar nuorodų. Supraskite "lokalizuotas" priešiškas demokratijai ir laisvajam žodžiui kenkėjiškas elementas......su lyg ir kažkokią "psichiatrine neformato" potekste, kaip kad dažnai stengiamasi pateikti.
Aš jumis patenkintas, nevatnikais ir nechuiliais.


propagandaDue
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 15

2014-11-12 20:04 3 žinutė iš 4 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: propagandaDue Įtraukti propagandaDue Į adresų knygelę

Majakovskis ra:
Nei vieno komentaro, "politikos" forume taippat tai visai neaktualu, o čia neva "progresyviosios" minties vivariume tikimasi kažkokių kontenpliacijų ar nuorodų. Supraskite "lokalizuotas" priešiškas demokratijai ir laisvajam žodžiui kenkėjiškas elementas......su lyg ir kažkokią "psichiatrine neformato" potekste, kaip kad dažnai stengiamasi pateikti.
Aš jumis patenkintas, nevatnikais ir nechuiliais.

Komentuoti kaip Kirpyčius "kosyliok kosyliok kokoi kosyliok hahahahahahaha" atrodytų visiškai kvailai, savo nuomonės padėstyti negali, nes liktų neėdę, o direktyvos ar įsakymo ką rašyti dar neturi, todėl ir nekomentuoja.


Betruger
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 156

2014-11-14 16:31 4 žinutė iš 4 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Betruger Įtraukti Betruger Į adresų knygelę
ad majorem Israeli gloriem. The world was created only for Israel: none are called the children of God; none are beloved before God but Israel. (Gerim, chap.1)

Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Moderatorių klubas: 6.546 Žinučių forume 136.594 32 Narių klube 80 Banga.lt laikrodis 15:51 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiModeratorių klubas

Moderuoja: BangaLT, edmundas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Politinių žmogžudysčių akivaruose

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai