Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Darbas internetu.


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2014 04 12 d. 16:26 pradėjo  Shannaningen, peržiūrėta 2409 k.
Puslapiai: 1 
Shannaningen
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1

2014-04-12 16:26 1 žinutė iš 2 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Shannaningen Įtraukti Shannaningen Į adresų knygelę
Sveiki, noriu jūs supažindinti su Neobux. Neobux tai reklaminė įmonė, ji sėkmingai gyvuoja nuo 2008 metų, kiekvieną dieną joje užsiregistruoja 10,000 žmonių (iš viso 10 mln.) ir kiekvieną dieną darbuotojams sumoka apie 100.000$ (iš viso sumokėjo 20 mln $) . Neobux garsėja patikimumu, sąžiningumu, geromis akcijomis ir draugiška bendruomenę. Neobux visiems moka iki paskutinio cento, moka kada tik jūs užsinorite, o svarbiausia pinigus išmoka akimirksniu! Neobux'e galima užsidirbti labai gerus pinigus, nuo 1000lt\mėn ir daugiau! Kad užsidirbti nereikia dėti didelių pastangų ar savo pinigų. (bet jei investuoji savo pinigus, viską pagreitini. Aš dirbu 4 mėnesius ir užsidirbau 230$, pradžioj investavau 100lt, kad viską pagreitinčiau.)

Šis darbas labai paprastas, tiesiog žiūrėti reklamas. Per dieną vienam žmogui duoda apytiksliai 50 reklamų, už kurias gaunasi nuo 0,001$ iki 0,02$ už kiekvieną, tiesą, tai nedaug, tačiau tai nėra iš ko pagrinde gaunu pinigus, pagrinde gaunu pinigus iš referalu. Referalai yra dviejų rūšių, tai Direct referrals – Tiesioginiai referąlai – tai žmonės kuriuos aš pakviečiu prisijungti i Neobux ir Rented referrals - Nuomojami referąlai – žmonės kuriuos užsisakau iš tinklalapio už pinigus (Iš jų pelnas eina daugiausiai). Už kiekvieną, tam tikra reklamą, kuria pražiūri referalas, iškart duodą po 0,005$ (pusę cento) auksiniams nariams 0.01$ (vienas centas). Jei susidomėjote, ir norite pabandyti dirbti, visą reikiama informacija apie referalus ir visą kitą rasite būtent čia. Stengiausi parašyti viską kuo smulkiau ir suprantamiau, tad paskaitykite viską, kad neliktu klausimu ar abejonių. Čia rasite laiko patikrinta strategija, klaidas kurias daro naujokai, ir svarbiausias šio darbo dalykus kuriuos reikia žinoti.

Norint pradėti dirbti reikia turėti vieną iš šių elektroninių banku - Paypal, Payza arba Netteler. Elektroninis bankas reikalingas kad jus galėtumėt investuoti i Neobux (tačiau kaip minėjau investuoti nebūtina) ir reikalingi tam, kad, Neobux galėtu jums persiusti pinigus i jųsu el. banko sąskaitą, o iš ten, jei norėsite, į savo banko kortelę. Jei dar neturite el. banko, rekomenduoju Paypal.

https://www.paypal.com/lt/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=L-M8Uxt_DYo
irNj9590Yql-QA41ZFAX883n1OrEci1Q0zUmlXvbpcpAeQCm&dispatch=5885d80a13c0
db1f8e263663d3faee8d8cdcf517b037b4502f6cc98f1ee6e5fb
]https://www.paypa
l.com/lt/cgi-bin/webscr?cm...f6cc98f1ee6e5fb


http://i.imgur.com/j9Qct.png]http://i.imgur.com/j9Qct.png

Užsiregistravus i Paypal laikas užsiregistruoti i Neobux.

http://www.neobux.com/?rh=546F6D617A61733932]http://www.neobux.com/?rh
=546F6D617A61733932


http://i.imgur.com/Urftu9u.png]http://i.imgur.com/Urftu9u.png

Sveikinu užsiregistravus. Kad pradėti dirbti paspauskite "VIEW ANDVERTISEMENTS" ir paspauskite vieną kartą ant pirmos reklamos ir antrą kartą ant raudono taškelio (Žiūrėkite po viena reklama per vieną kartą, iškart dviejų ar daugiau neįskaitys). Palaukite kol užsipildys geltona juostelė ir paspauskite close. Pražiūrėkite visas reklamas, ir laukite kol atsiras naujos. Kas valandą atsiranda po 2-5 reklamas, nepražiopsokite ir iškart jas pražiūrėkite. (Jei norite, galite atsisiųsti programėle kuri jums praneš kada atsiras naujos reklamos

http://www.neobux.com/m/ad/]http://www.neobux.com/m/ad/

Būtinai apsilankykite pagalbos puslapyje (Čia yra pelno skaičiuoklė)

http://www.neobux.com/m/a/]http://www.neobux.com/m/a/

Kad gauti rented referrals reikia susitaupyti bent 0,60$ ir tada tik galėsite nusipirkti pirmuosius 3 referalus, bet iš karto juos nepirkite, teisingiausia butu susitaupyti 3$ ir tada nusipirkti pirmuosius tris referalus. Kodėl? Jei nusipirksite referalus turėdamas tik 0,60$ po nusipirkimo neturėsi nei cento, o karts nuo karto juos reikės pakeisti naujais (refresh), geriausia refrešinti jei tas referalas nespaus 3-5 dienas ir jo reitingas mažesnis nei 1.000, refrešinti kainuoja tik 0,07$ už vieną referala. (Jei turite auksinę naryste Neobux jums nemokamai pakeis referala kuris bus neaktyvus 14 dienų, o jei turite Ultimate pakeis po 7 dienų neaktyvumo, taigi turint Ultimate sutaupysite nemažai pinigų) Ta referalą tu pakeiti nauju, bet tai referalo pasibaigimo laiko nepadidins (pasibaigimo laiko terminas – tai nuomojamo referalo pasibaigimo laikotarpis. Po referalo nusipirkimo tau duoda 30 dienų, veliau juos galima pratęsti nuo 15 iki 240 dienų. Kuo daugiau dienų pratęsiate, tuo didesnę nuolaida gaunat)

Taigi, geriausia strategija butu tokia: jei nenorite dėti savo pinigų, jums reikia spaudinėti reklamas kiekvieną dieną, kol turėsite 3.00$ ir užsisakyti pirmuosius 3 referalus (kai turėsite 3.00$ paspauskite ant "referrals" ir pasirinkite 3). Jai jau turite referalu suraskite pagrindiniame puslapyje, viršuje, dešinėje esančiame laukelyje referalo ikonėlę.
Gavus referalus būtinai padarykite kad AUTOPAY būtų enabled, (paspauskite ant žodžio "disabled" kad butu "enabled"). Su autopay jums bus lengviau, nes referalas kuris paspaus šiai dienai bus automatiškai pratęstas dar vienai dienai.

http://i.imgur.com/FZRKR.png]http://i.imgur.com/FZRKR.png

Čia jus galite kontroliuoti savo referalus, pratęsti juos ilgesniam laikotarpiui ir pakeisti naujais, tiesiog pažymėkite norima referalą ir pasirinkite norima veiksmą puslapio apačioje esančioje lentelėje.
Referalai jums duoda pinigų jei spaudžia "fixed advertisements" (oranžines reklamas) jų duoda kiekvienam standartiniam nariui po 4 į dieną (auksiniui nariui 9). Pinigų už sekančios dienos referalu paspaudimus negausite jei per visą dieną nepražiūrėsite 4 (auksiniui 9) oranžinių "fixed advertisements" .
Taigi, susitaupius 3.00$ ir nusipirkus 3 referalus, kitus užsisakyti galėsite praėjus septyniom dienom, tik prisiminkite, kad likus 20 dienų iki referalu pasibaigimo laikotarpio jus juos pratęstumėt bent 30 dienų nes AUTOPAY veikia kai iki referąlo pasibaigimo lieka daugiau nei 20 dienų! (Jei norite nepamiršti pratęsinėti referalus galite įjungti "Autorenew" kuris automatiškai pratęs referalus, tiesiog paspauskite ant "autorenew" užrašo (ji rasite šalia "autopay" užrašo) ten kur "period" pasirinkite kiek dienų pratęsite referalus (pasirinkite 15 - 240) o ten kur "before" Pasirinkite 20 kad likus 20 dienų iki referalo pasibaigimo laiko Autorenew automatiškai pratęstu referalus dar kitoms 15 - 240 dienų. Taip darote dėl to kad niekada nedingtu referalai ir visada veiktu Autopay. (Jei kartais dingtu referalai o taip nutinka labai, labai retai, žinokite kad tas žmogus kuris yra jūsų referalas panaikino savo paskyrą arba buvo išmestas už sukčiavimą arba už ilga neaktyvumą. (Jei būsite neaktyvus puse metų, tai yra, jei puse metų nežiūrėsite reklamas jus pašalins iš Neobux.)

Svarbiausi dalykai kuriuos reikia žinoti:
1. Kiekviena dieną, būtinai reikia paspausti bent 4 oranžines "fixed advertisements" (Kitaip negausite pinigų iš savo referalų) tai mažiausiai ką reikia daryti per dieną ir tai užtrūks tik minutę
2. Prižiūrėkite savo referalu galiojimo laikotarpi, kad jie nedingtu.
3. Keiskite referalus naujais jei jų reitingas bus mažesnis nei 1.000 bet jei nespaus 3-4 dienas.

Didžiausios klaidos kurias daro naujokai:
1. Gavus 0.60$ iškart perka 3 referalus. Blogai todėl, kad, reikia karts nuo karto juos keisti naujais ir pratęsti galiojimo laikotarpi, tačiau jie jau išleido visus pinigus ir neturės iš ko juos atnaujinti ir pratęsti ir galiausiai tuos referalus praras. Tą žino visi kurie šia klaida padarė, mokykitės iš kitu klaidų. Prisiminkite tai kaip taisyklę, kiekvienam referalui pasilikti po vieną dolerį.

2. Per greitai nusiperka auksinę narystę. Geriausia pirkti auksinę narystę (galima ją laimėti su "addprize") kai turite maksimalu referalu skaičių standartiniam nariui - 300. Tačiau su referalais taip pat neskubėkite, prisiminkite pirma didžiausia naujoku klaida. Be to, auksiniams nariams yra sunkiau užsisakyti referalus nes jiems galima užsisakinėti tik tam tikru laiku, du kartus per dieną (leis pasirinkti, kada). Per ta laiką (maždaug 5 sekundes) reikia spėti nusipirkti referalų. Arba galima bus sumokėti daugiau ir už tai garantuojate sau referalų.

Taigi, pabaigai pakartojame strategija:
1. Spaudinėdami reklamas, susitaupykite 3.00$.
2. Nusipirkite pirmuosius 3 referalus.
3. Kartokite, kol turėsite 300 referalu.
4. Susitaupykite 90$ ir nusipirkite 1-ėriems metams auksine naryste (arba jei pasiseks laimėkite 1-erių metų auksine naryste per "adprize") Adprize – tai loterija kurioje galite laimėti pinigines sumas nuo 0,25$ iki 50$ auksine naryste ir kitu prizu (už kiekviena pražiūrėta reklama jums duoda +3 bandymus bet turite 70 minučių kad tuos bandymus išnaudotumėt).
5. Vėl pirkite referalus kol turėsite 2000.
6. Nusipirkite Ultimate 1-ėrių metų naryste ir galėsite turėti 4000 referalu.
7. Kad turėti daugiau nei 4000, reikės už referalus mokėti papildomai.

Kad gauti Direct refferals - tiesioginių referalų – žmonės kuriuos tu pakvieti prisijungti i neobux (turi praeiti 30 dienų po registracijos) Jei norite pakviesti direct refferals, pagrindiniame neobux lange yra "Banners" su jų pagalba pakviesite kitus žmonės prisijungti prie Neobux'o)
Jei norite investuoti pinigų, reikia surišti jūsų kreditinę kortelę su el. banku. Jei naudojatės Paypal ir surišote kortelę, pirma reikia nusipirkti kokią nors Neobux paslaugą, ir tada Paypal paims iš jūsų kortelės tą tikslia suma ir automatiškai susimokės ta pačią minutę. Jei turite Payza ar Netteler tai surišti kortelę bus daug sunkiau ir mokėti už paslaugas bus daug brangiau. todėl rekomenduoju Paypal.
Tai tiek reikia žinoti apie Neobux.
Jei kyla klausimu ar kas neaišku, apsilankykite Neobux'o lietuvių forume http://www.neobux.com/forum/?/32/]http://www.neobux.com/forum/?/32/

SĖKMĖS. Šypsena


Tomas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 27918

2014-04-12 16:54 2 žinutė iš 2 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Tomas Įtraukti Tomas Į adresų knygelę
Papasakok šyvai kumelei apie savo uždarbį Cha cha ...

Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Verslas ir ekonomika: 5.209 Žinučių forume 83.262 273 Narių klube 406 Banga.lt laikrodis 04:20 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiVerslas ir ekonomika

Moderuoja: R.K., yessuz, Sniechkus, BangaLT, Gerasdviratis
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Darbas internetu.

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai