kaip susitarti?

kaip susitarti?

Busiu atvira - mano Vyrai dviem savo vaikams moka po 400 lt plius dovanos, pramogos ir visa kita, kas ir priklauso is tevo. Suma gal ir neispudinga, bet… Aš nekaltas

Vyro ispudingos sumos ir nedomina, jis nori duoti tiek pinigu, kiek be jokiu issisokimu reikia vaikui islaikyti, stambesnius pirkinius linkes pirkti pasitares su vaiko motina. O be to vos ne puse savaites po darbo vaikas buna su tevu, jo namuose. Tai kaip nustatyti suma, kiek reikia? Kiek jus prasytumet?

keblus reikalas. O gal geriau susitarti teisme, kad visiems būtų ramu ir vėliau nebūtų priekaištų?

Nzn,as ir po skyrybu jauciuosi savo vaiku tevu ir kazkaip tas jausmas visiskai netrukdo.O siaip,kiek reikia:aprengiu,dovanoju,duodu savaitpinigius,moku uz ex buta ir komunalines…cia jau zinote,geriau jau as needes busiu…va.
O bendrai,tai kaip kas gali.

Pries teisma, reikia patvirtinti sutarti pas advokata, tad jau reikia apibrezti visas salygas. O tai tikrai keblu, ypac kai tai susije su pinigais. bet kaip jus manot, kiek reikia vaikui, nesvarbu kiek dabar uzdirba tevas, gal jis 100 kart daugiau duos, bet dokumentuose nori numatyti ne pacia max suma. O be to nelabai pasitiki, kur motina des tuo $

Je, klausimas labai delikatus. Priklauso nuo vyro pajamu. priklauso nuo moters pajamu. Priklauso nuo to, ar vyras turi kita seima su vaikais. priklauso nuo moters pykcio vyrui. Kol esu ne pikta ant savo vyro, tai galvoju, kad prasyciau puses jo atlyginimo (arba jei turetu dar ir vaiku kitoje seimoje), tai jo atlyginima padalinciau is visu vaiku skaiciaus +1(juk vyrui reikia ir save islaikyti) ir padauginciau is 2 (tiek vaiku mes auginame). Bet sie skaiciavimai tinka atsizvelgus i mano, i jo atlyginima ir i tai, kad mes vis dar kartu ir labai geria sutariame…

na, sunku nustatyti, kiek vaikui reikia pinigų vien pavalgymui per mėnesį. Žiūrint, koks vaikas, bet kai jam 2 metai, tai ne kažin kiek ir suvalgo, ar ne? Ne paauglys gi koks, kuris suka ir suka ratus aplink stalą Cha cha
Manyčiau, kokių 300 litų vien maistui (tyrelėm, vaisiam ir pan.) tai mažiausiai reikia. Aš nekaltas O jei dar pampersai? Dar kokio 100 Lt. O jei dar darželis? Vėl 100 Lt. Na, o jei auklė - tai ir +600 Lt.

vaiko prieziura abieju, o dar kai prades vesti i darzeli, tai gal kita kart didesne laiko dali vaikutis praleis pas teti, kuris planuoja kurti nauja seima.

susitarimas del pinigu ish principo dazhniau remiasi ne i skaichiu kiek litu reikia vaikui ishlaikyti, bet i tevo pajamas (taip pat labai svarbu ar motina dirba ir ishsilaiko savo buta ir save). Pagal senesnius istatymus buvo kad alimentai uzh 1 vaika -25% tevo pajamu , o uzh du - 33% ar tai 50% tevo pajamu. dabar atrodo pagal N civilini kodeksa jokiu procentu nustatyta nera - viskas priklauso nuo susitarimo arba kaip teismas priteisia. kiek girdejau ish teisisninku dabar teisine praktika rekomenduoja geronorishkai susitarti ir iforminti skyrybu sutarti - irashant ir finansinius isipareigojimus. nezhinau apie kokias vaiko tevo pajamas kalbame, bet ka taip pat girdejau ish teisininku, kad jeigu tevo pajamos dideles motinai palankiau susitarti apie pinigus su vaiko tevu be teismo. Pvz, jei tevo netto pajamos 7000 lt, jis motinai gali pasiulyti 2000 ar 2500lt per menesi (ypach jei motina nedirba dar), tachiau kad teismas tokia suma jai priteistu garantijos nera- laisvai gali buti mazhiau. Be to su teismais neretai buna tas atvejis, kad zhmona reikalauja eiti i teismus, vyras to nenori, grazhiuoju nesusitaria, tada vyras staigiai susimazhina pajamas (sutares su darbdaviu) ir pasilieka pvz minimuma - tuo atveju zhmona rizikuoja vietoje vyro siulytu 2000 lt tegauti 125 lt - minimalius alimentus nuo minimumo.

Jei, kaip Larsen duotam pavyzdi tevas dabar yra turtingas (arba jo dabartine zmona daug uzdirba), tai mamai geriau butu imti dideles vertes turta (vienkartine, bet didele pinigu suma, nekilnojamaji turta), nei paskui ieskoti po uzjurius ir galvoti, kaip ta sutarta/priteista suma atgauti.

O be to, nustatyta suma nera visam gyvenimui - cinktels ex zmonai, kad per maza, ir tures teise paprasyt daugiau.

Piktas Visų pirma ne kiek reikia, o kiek vyras gali, ir realiaiPiktas

Vaiko išlaikymui reikia darnios ir neišsiskyrusios šeimosPiktas

ir sveikos psichines aplinkos… o ne NEISHSISKYRUSIOS bet isterishkos, nelaimigos, formuojanchios absoliuchiai klaidinanti supratima paie vyro - moters santykius, apie meile, abipuse pagarba ir t.t…

Oi,gal aš nieko nesakysiu…Aš nekaltas

Oho…optimistai…
As va 100Lt gaunu ir dzhiaugiuosi Cha cha Cha cha Cha cha

Manau normalus tevas turetu zhinoti kiek tam vaikui reikia…O su nenormaliu reikia tartis, gal net teistis…arba dzhiaugtis kad ish viso dingo ish gyvenimo…Hm…

Pagal šią aritmetiką, jei tavo vyras naujoje šeimoje neturės vaikų, jis turėtų skirti nei daug nei mažai - 2/3 savo pajamų. Manyčiau, kad per lengvai šunsnukis išsisuktų Šypsena

Klausyk persidirbes, apsiziurek nustatyta maksimuma. Specialiai uzdejau bold’a. O be to, cia mano tik teoriniai paskaiciavimai iskile perskaicius tema.

Ačiū už išaiškinimą Tauškalytei (nesupratau, kad paminėta pusė yra maksimumas). Lieka mažytis kabliukas:
Remiantis tais pačiais “teoriniais paskaičiavimais perskaičius temą”, pusė pajamų tenka ir už vieną, ir už du vaikus. Jeigu žmona nedirba, šiaip turbūt reikėtų ir ją įtraukti į aritmetiką, tada pusė atlyginimo būtų gauta net už 0 vaikų Gerai

o jei vyras duotu daugiau pinigu, tai imtum tik vaikui ar dar suma padidintum, kad pati galetum naudotis?

Ejejei, persidirbes, sitie teoriniai pamastymai tinkami tik mano seimai. Seimoje 2 vaikiukai, mes abu dirbame, vyro atlyginimas nedaug didesnis nei mano. Juk rasiau, kad labai daug veiksniu turi itakos, o as atsizvelgiau tik i man zinomus veiksnius…

Persidirbes, kiek uzdirbi? ar nebusi tik mano vyras? Gal jau plautis sumanei? Cha cha