nesėkminga išvyka į Latviją. Du pralaimėjimai po pratęsimų Kanda

ir Ventspils:
XNlYWN0aW9uPWdhbWVzLm1haW4mZ19pZD0yNDkz

siaip ziurisi si jauna komandaGerai

"Baltai" krito tik po 36 minučių kovos

36 minutes kaip lygūs su lygiais kovoję Kauno "Baltai" (1-2) nesugebėjo įveikti savo oponentų. Oliverio Kostičiaus auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) namuose po itin atkaklios kovos 73:91 (24:21, 16:18, 18:20, 15:32) turėjo pripažinti to paties miesto "Žalgirio" (4-0) pranašumą.

"Žalgirio" dubleriai po pirmojo kėlinio turėjo 3 taškų pranašumą (24:21), o po dvidešimties minučių pirmavo minimaliu skirtumu 40:39 ir nežadėjo lengvos kovos Lietuvos čempionams.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus (65:65), tačiau 7 taškus be atsako sumetę žalgiriečiai atitrūko nuo varžovų (72:65). Visgi "Baltų" krepšininkai nepasidavė ir kėlinio viduryje deficitą sumažino iki 3 taškų (69:72).

Tai buvo paskutinės akimirkos, kuomet laikėsi intriga. Marko Popovičius pataikė du tritaškius, Mindaugas Kuzminskas pelnė 7 taškus be atsako ir "Žalgiris" iškovojo ketvirtąją pergalę.

Puikiai šiame mače rungtyniavo Kuzminskas, kuris per 29 minutes pelnė 30 taškų (10/13 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo, gavo bloką, 3 kartus prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

"Žalgiris": Mindaugas Kuzminskas 30, Marko Popovičius 16, Milovanas Rakovičius 15, Paulius Jankūnas 11.

"Baltai": Mario Delašas ir Edgaras Ulanovas po 13, Siimas Sanderis-Vene 12, Mindaugas Kupšas 10.