Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Interviu su Velniu.


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2011 02 28 d. 18:59 pradėjo  Soleadas, peržiūrėta 5861 k.
Puslapiai: 1 2 paskutinis> 
Soleadas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 992

2011-02-28 18:59 1 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Soleadas Įtraukti Soleadas Į adresų knygelę
Kaip jūs gundote sielas?
Pinigais. Jeigu man siela reikalinga, aš ją gausiai apdovanoju. Jeigu ji ilgai priešinasi, aš ją dažnai apdovanoju. Tada siela dažniausiai tampa mano, bet jei ir tai nepadeda, tada aš pasiūlau labai daug pinigų. Jei neima daug, tai labai daug vis tiek paims.
Kodėl žmogus paėmęs pinigus pereina pas jus ?
Todėl, kad žmonės per pinigus degraduoja.
Ar daug tokių sielų Žemėje priklauso jums ?
Taip, labai daug. Aukštas pareigas užimantys politikai, gamyklų savininkai, firmų prezidentai, daug jų priklauso man. O paprasti žmonės ir darbininkai priklauso Dievui. Jiems neleidžiama turėti daug pinigų, nes per juos degradavę jie patektu pas mane.
Jei paprastas darbininkas uždirbtu daug pinigų ar jis iš karto pakliūtų pas jus ?
Ne, geroms sieloms neleidžiama turėti daug pinigų. Dievas savo sielas labai saugo ir jei siela gera, pinigai jai užblokuoti.
Jeigu Dievas saugo savo sielas tai iš kur jūs žinote kurioms siūlyti pinigus gundant pereiti pas jus ?
Man informacija perduoda Dievas. Sielos pastoviai išbandomos. Dievui reikalingos tik kokybiškos sielos. Būna ir tokių kurios turėdamos daug pinigų nedegraduoja, nes panaudoja juos geriems darbams. Tokie pas mane nepatenka.
Ar tai reiškia, kad ne visi turintys daug pinigų priklauso jums ?
Ne, kai kurias geras sielas apdovanoja Dievas, už nuopelnus praeituose gyvenimuose arba pats duoda pinigus kaip išbandymą.Linas_Medelis
Senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 609

2011-03-02 10:17 2 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Linas_Medelis Įtraukti Linas_Medelis Į adresų knygelę
shyza visiska

Mello
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2778

2011-03-02 15:21 3 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Mello Įtraukti Mello Į adresų knygelę
Pats sukurei?

jurgis
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 196

2011-03-03 17:15 4 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: jurgis Įtraukti jurgis Į adresų knygelę
anokia syza. svarbu visada, kas vertina. neseniai tai pastebejau. jei mane pagiria piktas zmogus, irzlus, nuolat kazkuo nepatenkintas, klastingas, melagis...ir sako "maladiec jurgi, va cia tai labai gerai, saunuolis", kaip manot-kiek vertingi jo zodziai man? tiek, kiek jis man autoritetas. o man autoritetas butu...kantrus, geranoriskas, draugiskas, tiesakalbis, lankstus...

tai va. ar cia syza? ir dar visiska? na...ka as matau? as matau komentatoriu. tik tiek. daugeliu komentaru skurda. na ka darysi...

o ka, rasinelis man patiko Šypsena. tik du dalykus pastebesiu, kurie man uzkliuvo: matyt kalbinamas velnias. ir jo atsakymai hm...labai mandagus, kantriai atsako, kelis kartus kantriai pasikartoja-atrodo, jog kalbama su kokio ofiso valdininkeliu, boseliu Šypsena , kuris normaliai daro pinigus nieko per daug neskriausdamas Šypsena. na man toks ispudis. kodel? gal todel, jog man velnias paisomas kaip baisybiu baisybe, piktumu piktumas ir klastu melu tevas, siekiantis vieno-sunaikinti mane.
kaip yra is tiesu - sunku sakyti. o kaip tikiu-kam rupi?..
ir kitas dalykas-buvo uzsimenama apie buvusi gyvenima. cia vel guzteliu peciais ir sakau "hm...". pakvimpa reinkarnacijom, tom tolimom man filosofijom, poziuriais i pasauli ir gyvenima...nes mano patirtis man sako-jurgi, nieko nezinai apie jokius buvusius gyvenimus, tau neduota nei zinoti, nei patirti to. remiantis tuo, galvok, jog tai labiau paistalai, ismislas, nei realybe.


Soleadas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 995

2011-03-11 10:27 5 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Soleadas Įtraukti Soleadas Į adresų knygelę
Greičiau kupranugaris pralys pro adatos skylutę nei turtuolis pateks į dangaus karalystę...(lygtais iš Biblijos);D

Soleadas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 996

2011-03-11 10:39 6 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Soleadas Įtraukti Soleadas Į adresų knygelę

jurgis ra:
ir kitas dalykas-buvo uzsimenama apie buvusi gyvenima. cia vel guzteliu peciais ir sakau "hm...". pakvimpa reinkarnacijom, tom tolimom man filosofijom, poziuriais i pasauli ir gyvenima...nes mano patirtis man sako-jurgi, nieko nezinai apie jokius buvusius gyvenimus, tau neduota nei zinoti, nei patirti to. remiantis tuo, galvok, jog tai labiau paistalai, ismislas, nei realybe.Sprendžiant iš tavo komentarų matosi, kad tau duota daug daugiau nei daugumai kitų. Jei kažko nežinai, tai tik informacijos trūkumas, kurį visada galima kompensuoti. Jei tik ta tema domina aišku....
Tokios knygos kaip: Gyvenimas Anapus (Sylwia Browne)
Sielų Kelionės,
Sielų lemtis (Michael Newton)
Praeiti gyvenimai, sutikti mokytojai (Brian Weiss)
gali padėti šiuo klausimu. Tų knygų pilni knygynai.
Dar mano dienoraštis....


jurgis
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 200

2011-03-13 12:16 7 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: jurgis Įtraukti jurgis Į adresų knygelę
apie kupranugari ir adatos skylute...cia kelios prasmes, nes pasirodo i jeruzale buvo tokie vartai, vadinami 'adatos skylute' ar pan. ir kita prasme tiesogine-adatos skylute, tai yra-neimanoma pralysti kupranugariui.
ir toliau, dieve mano...visam tam reikia tikejimo ir pasitikejimo tuo sakytu ir uzrasytu (ir isverstu) zodziu. tikejimo ir pasitikejimo tuo zmogaus zodziu, jog yra ar bus ar buvo butent taip.
tikejimo ir pasitikejimo, jog tai ne manipuliacijos kazkokiu grupiu su paprastais zemiskais (ir zemais) interesais, o siekis isties pasauli padaryti geresniu.

aha. pasauli padaryti geresniu.
as nelabai turiu iliuziju. del pasaulio darymo geresniu. del zmoniu galimybiu. juk milijardai musu - paprasta biomase, minia, negana to-mieganti, negana to-maustoma.

lipu is iliuziju. is paauglystes, is grazaus gyvenimo, kuris pridengtas nezinojimo skaiste. ateina globalus supratimas vykstanciu dalyku.
as islipu is smelines, kurioje praleidau vaikyste, is savo kiemo, kur losem kase su hebra ir vargo nematem, is trienkiu ir mergu vakareliu, net is seimos ir darbo ir nepasitenkinimo vyriausybe ar kylanciom kainom...net tikejimo i biblija (deja), kuri tiek metu buvo AUTORITETAS. ateina supratimas-kodel viskas taip yra, kaip yra.

is leto veriasi zmogui akys. todel, jog labai daug inf. is visur. ir sunku atsirinkti, kas tikra, o kas musu smegenu plovimas. juolab, daugybe musu ISTIES nepatikes tiesa. daugybe musu nenores net nieko zinoti apie siauba, kuris daromas cia zemeje, o ka kalbeti apie siaubus, kurie anapus musu pojuciu (po mirties, dvasios, sielos, reinkarnacijos, dievas, angelai demonai). ir daugybe musu kartos "mes nieko negalime padaryti, mes nezinome, ka daryti", lauks kazkokiu gelbetoju, vilsis, jog bus geriau.
dar rasis ir tokiu, kurie sakys-viskas gereja, kaip buvo blogai viduramziais, koks progresas.
mano lupose kreiva sypsena...

todel tas knygas, kur siulai...hm...vardan susipazinimo reiktu pasidometi. spek kiek is musu tai padarys? vienas! gal du, geriausiu atveju. kiek is ju susipazine tuo patikes? Šypsena, ivardins kaip tiesa?

ar man duota daugiau? nezinau naivesnio zmogaus uz mane. nezinau kito zmogaus, kuris laika svaistytu beviltiskiau, nei as. kuris butu buves labiau uzmiges, nei as. ar man kas duota?
duodama nebent inf, kuria pats sunkiai susirandu (aciu keletui zmoniu, kurie vis pameta si bei ta). va. viskas kas man duota-tai mano paties laiko skirimas domejimuisi tuo ar anuo. juk taip pat sekmningai ta laika as galiu leisti kaip anksciau-kasdieniai vazinejimai prie juros, megavimasis osimu, veju, ramiu pokalbiu su draugu, po to apsilankymas i svecius pas viena kita drauga-drauge, lengvas vakarelis prie arbatos, po to jaukus namai zmona vaikai tv pc, po to darbas, nuovargis ir taip visa savaite.
ir taip visa gyvenima.
siuolaikinis vergas. tik ne vienas musu saves vergu nevadinam. vadinam laisvais, nes turim iliuzija, jog turim asmenines nuosavybes, jog galim keliauti kur panoreje (praktiskai is vienos zmoniu fermos i kita), jog iseje is namu galime eiti kur norim, ir turim teises ir mus gina istatymai Šypsena
teises ir istatymai
jums reiketu susipazinti su teismu praktikom amerikoje ir teiseju pareiskimais.
praktikoje isties painiava. vienas teisejas pasake (amerikoje) "cia as istatymas" ir speju ikiso zmogu uz grotu.
kitas teisejas, uzdraude kalbeti teisiamajam "as draudziu kalbeti apie ISTATYMA mano teisme". oprisiekusiems pasake "jus turite sekti istatymu, kuri jums duodu as".
<<niekas nezino istatymo, nes istatymas yra tai, ka sako teisejas>>
na bet tai nuotrupos, daleles viso paveikslo, as nesudeliosiu bendro paveikslo.

ne i tema:

mano asmeninis uzimtumas, isreikstas darbu ar kitokia veikla keiciamas i pinigus ar kitokia nuosavybes rusi.

kas tas federalinis rezervas amerikoje(federalinis rezervas ne daugiau federalinis, nei pvz laikrastis "federal experes"), kuris katik ismete i rinka 1,5 trl niekuo neparemtu spalvotu popieriuku, vadinamu doleriais? privatus bankas. kas ji valdo?
kaip sake vienas zmogus-ne produktu kainos kyla, o nuverteja spalvoti popieriukai (viena priezasciu-aisku deka va tokiu ipumpavimu, nezabojamo spausdinimo)

kas yra pelnas? pajamos, gautos is kokios nors veiklos. taigi, pelnas tai ne uzdarbis (atlyginimas), ne pats darbas, tai pelnas nuo bendros(speju-darbdavio ir mano, susimokejus algas, padengus islaidas) veiklos!!!
darbas-tavo asmenine nuosavybe. tai LYGIAVERCIAI mainai=tu darai darba uz kuri tau sumokama!!!

taigi, tesiant ne i tema-TAI KOKI SUKNISTA PELNO MOKESTI MOKAME KIEKVIENAS MUSU, PAPRASTU DARBININKU??? negaudami jokio pelno, nes savo darba KEICIAM i alga. tai darbdavys gauna pelna, realizaves mano darbu pagaminta produkta pigiau ar brangiau (nuo to priklauso jo pelno dydis, kuriuo su mumis jis nesidalina, mokedamas mums minimalias algas ir daznai nemokedamas net vyriausybes nustatytu minimaliu algas. jei reikia ivardinti konkrecia imone-as mielai tai padaryciau, ka , tiesa sakant, jau ir esu padares VIESAI)

toliau: kas is jusu zino, kur eina is musu surinkti mokesciai?

ir toliau: per paskutinius simta metu amerikoje, bankininkai ir vyriausybe nacija peverte is laisvu pagalbininku i pavaldinius. dar vienas zingsnis ir jie bus vergais. (as apie vergove kalbu arba siek tiek uzbegdamas yvykiams uz akiu, arba...tai jau vyksta)

gana.

p.s. taigi i tema: aciu uz inf apie knygas, norint apie tai kalbeti toliau manau isties reiktu pasidometi kitu zmoniu nuomone ir nat gal ju patirtim. duok die jie tyri, tiesakalbiai ir nesuinteresuotai mus bukina ar nukreipia nuo tiesioginiu problemu.


mooze
Ultra kenkėjas

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3144

2011-03-14 10:22 8 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: mooze Įtraukti mooze Į adresų knygelę
ir *velniop*a tokias paklodes rasyt?

Karlita
Nauja dalyvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 42

2011-03-14 14:16 9 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Karlita Įtraukti Karlita Į adresų knygelę
tave kas nors vertė skaityt, dvasios ubage?
eik delfio skaityt Velniūkštis


Soleadas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1004

2011-03-16 09:04 10 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Soleadas Įtraukti Soleadas Į adresų knygelę

jurgis ra:
ar man duota daugiau? nezinau naivesnio zmogaus uz mane. nezinau kito zmogaus, kuris laika svaistytu beviltiskiau, nei as. kuris butu buves labiau uzmiges, nei as. ar man kas duota?


Ir tu vadini save užmigusiu.... turėdamas tiek informacijos ? Jei visi būtu tiek užmigę kaip tu, mums nebeliktų ką žadinti....


teNnEnx
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 653

2011-03-16 11:03 11 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: teNnEnx Įtraukti teNnEnx Į adresų knygelę

Soleadas ra:

Ir tu vadini save užmigusiu.... turėdamas tiek informacijos ? Jei visi būtu tiek užmigę kaip tu, mums nebeliktų ką žadinti....


O tu save vadini prabudusiu besikapstydamas okultiniam mešlyne?- na gali vadinti ,bet tai dėja,realybės nekeičia. interviu matai su velniu..DD. juokingai graudu- paemus bet kokį tavo teiginį ir paprašius pagrysti pradės lysti ligotų žmonių rašinėliai- kuriuos jie pakiliai ivardija knygomis, pasamonės srauto literatūra -autorius tiesa bendras


Karlita
Nauja dalyvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 43

2011-03-16 11:20 12 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Karlita Įtraukti Karlita Į adresų knygelę
o kokiam mėšlyne kapstaisi tu?

http://vimeo.com/8223907


teNnEnx
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 655

2011-03-16 22:31 13 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: teNnEnx Įtraukti teNnEnx Į adresų knygelę

Karlita ra:
o kokiam mėšlyne kapstaisi tu?

http://vimeo.com/8223907


Okultiniam,okultiniam,Brangioji)) nagrinėju-ką jus ten pribūrėt.

super video- labai pradžiugino šitas:

Valstybingumas nėra filosofija...Opozicija valstybingumo prietarams ir ideologijoms yra filosofija.


Daba žinosiu kas yra filosofija..


Na ir ką Tu čia pateikei?- pilnai sutinku kad šiuolaikinė santvarka vergvaldinė- va tik alternatyva jūsų kur kas baisiau.kaip ir kiekviena utopija taip ir "new age" utopija yra iš esmės savo-totalitarinė.Ka darysit su tais kurie nesutiks gyvent "new age" rojuje? O tokių, iš jūsų nupiešto modelio, bus dauguma. Tą ką ir artimas jums komunizmas- žudyt, o skersti teks daug-tėvus išskerst o vaikus ideologiškai apdirbti, tik apie tai video kursit vėliau ir ne forumuose dėsit-o bus riboto naudojimo, represinėm struktūrom šviesti.
Apie tai atviru tekstu,Blavackaja rašė- knygas degint,oponentus žudyt, ir sekmingai statyt totalitarinę karinę bendruomenę.
"Tikslas ir drąsa mus išlaisvins."

laisvinkitės,laisvinkitės...


Soleadas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1005

2011-03-17 09:36 14 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Soleadas Įtraukti Soleadas Į adresų knygelę

Karlita ra:
o kokiam mėšlyne kapstaisi tu?

http://vimeo.com/8223907


GeraiGeraiGerai


Karlita
Nauja dalyvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 45

2011-03-17 11:56 15 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Karlita Įtraukti Karlita Į adresų knygelę
irgi Gerai http://www.homosanitus.lt/lt/Animizmas/turinys/valstybe/pamastymas_pir
mas


ir daug kitų gerų straipsniųGerai Taip pat rekomenduoju Daniel Quinn knygą "Izmaelis" (ją rasite meniu kairėj pačiam viršuj) net jei iš pradžių pasirodys nuobodoka kol/jei suvoksite, kad skaitote ne grožinės literatūros kūrinį o savo paties netikusio gyvenimo būdo aprašymą. Ir galvoti reikia ne apie Daniel Quinn kaip rašytojo gabumus, bet reikia galvoti apie dėsnius, kuriuos Daniel Quinn aprašo, ir kuriais jis remiasi.
Labai padeda atsimerkti, prabusti ...ir pamatyt... kokiam Titanike, vadinamam civilizacija, sėdim.


jeremijas
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1791

2011-03-26 12:05 16 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: jeremijas Įtraukti jeremijas Į adresų knygelę
Graži pasaka...velniui nereikia nei vieno nusidėjėlio gundyti...jie visi yra jo nuosavybėje...visi nusidėjėliai yra velnio vaikai...tik tas, kuris patiki Jėzumi, gali išsivaduoti iš velnio valdžios...tikėjimas į Jėzų iš velnio vaiko padaro Dievo vaiku...Šventas raštas Jono evangelija 1,12...Labas

kyklos
Patyręs gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1440

2011-03-26 15:42 17 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kyklos Įtraukti kyklos Į adresų knygelę

jeremijas ra:

visi nusidėjėliai yra velnio vaikai......tikėjimas į Jėzų iš velnio vaiko padaro Dievo vaiku...


Tik blogi vaikai gali išsižadėti savo tėvų.


Linas_Medelis
Senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 610

2011-04-09 17:51 18 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Linas_Medelis Įtraukti Linas_Medelis Į adresų knygelę
tai va. ar cia syza? ir dar visiska? na...ka as matau? as matau komentatoriu. tik tiek. daugeliu komentaru skurda. na ka darysi...

ne vis del to tu genijus, tiek izvelgt is dvieju zodziu. ir net pamatyt, kad as komentatorius. Tikrai talentas!


dar berasciu isvadink..


jurgis
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 204

2011-04-17 18:59 19 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: jurgis Įtraukti jurgis Į adresų knygelę
labas visi zmones.
ne vienas jusu nesate berasciai.
o kad matau komentatoriu skurda-ai perdejau ir pazaidziau zodziais plius tuo metu turejau tam tikra busena.
todel kas vienu metu atrodo tiesa, kitu metu-paskubejimu su isvadom ir panasiai.
tad kur ismintis ir isties tiesa?
leisiu sau nieko nesakyti. nezinau ka sakyti. nes apie tai noriu sakyti.
o noriu sakyti apie zmones.
kievienas jusu nuostabus zmogus, jei sakote tiesa. arba ta isitikinima, kuriuo nuosirdziai tikite. ir kievienas jusu slykstus, jei manipuliuojate informacija kitus klaidindami siekdami juos nudurninti ar gauti naudos, patys suprasdami visa paslepta dalyka. tokiu matyt cia nera Šypsena
tokie matyt arciau pinigu srautu.
todel koki nika cia bepavadinciau-jus nuostabus zmones.
nesiekiu sau palankumo. manes cia nebuvo keleta menesiu, nebus dar tiek pat. man svarbu suvokimas, poza. tiesa. taika.
taika...
ar imanoma taika tarp tiek daug zmoniu ir nuomoniu ir isitikinimu? juk ka mes zinome is savo zmoniu istorijos-karai karai karai.

as tikiu, kad imanoma taika. as tikiu, kad ir tu taikus zmogus. ir tiesa tau vertybe. matyt beda pinigu srautuose. priezastyje meluoti, sukciauti, gviestis.
man reikia duomenu, gal kas pasakytu, kaip buvo pasaulyje, kai nebuvo pinigu. arba kaip yra bendruomeneje, kurioje nera pinigu sistemos? juk dar yra tokiu? kokios karu priezastys? (gal pvz gyvenamo ploto pletimas, nes per mazi tampa medziokles plotai seimai ismaitinti (na o zemdirbiu kulturoje matyt aisku-reikejo plesti dirbamos zemes plotus)). tai ar gali buti viena is karu priezasciu(anksciau)-nevaldomas zmoniu gausejimas? nes dabar karu priezastys man matosi kitos-piniguociu planai, scenarijai, uzmacios ir pasaulio vizijos)

ir imant dabarti (sakiau, jog tikiu, kad taika imanoma)-ar kiltu karas, jei zmogus neparduotu sazines, tiesos uz pinigus?
matyt daugybe neparduotu, bet ju protais sumanipuliuoja-pateikia iskreiptus faktus ir jie uz dyka eina ir zudo.
tad klausimas-ar reikia valstybeje zmoniu, kuriu protais nebutu galima manipuliuoti? kurie butu su tam tikrom vertybem ir pamatais? atsakymas-siukstu ne Šypsena
valstybei reikia taves vergo. be jokiu pamatu. su poziuriu i pasauli tokiu, koki jie tau piesia. plius taves reikia sergancio. ir mirsiancio iskart isejusio i pensija. plius taves reikia isiskolinusio iki ausu bankams ir uzimtu keliuose darbuose Šypsena

na as pasuoliuoju mintimis nuo tiesos prie pinigu, nuo pinigu ant karu, nuo karu ant protu dulkinimu...ir nekeikiau cia ne vieno, i ka jis betiketu ar netiketu, kiek mandagus ar grubus butu. sakiau viena-jei tu ne koks manipuliatorius-as tave gerbiu. buk tu jeremijas, linas medelis, tomas, tennenx, kyklos, soleadas, mooze ar karlita ar kas tik nori.

katik mintis i galva sove: inf turime tiek daug, kad nezinau ar susitvarkom su ja. ar atsirenkam, kas tiesa.
va pvz mokintis kataliku tikejimo metus, du tris-na tada daraisi daugiau maziau katalikas, o jei dar regejimu kokiu turejai-na tai isvis-tikejimo virsune Šypsena
arba mokiniesi medicinos kokioje siaurojesrityje, pvz koks sirdies ligu spec ar koks dantistas...na irgi metu reikia, tada kalbi ir darai ka ismanai.
o as...mane uzmete bombom apie naujaja pasaulio tvarka (NOW), apie amerikos federalini banka, apie anglijos karaliene, apie egipto simbolius ir zydu holokausta, kurio visai gali buti ne nebuvo, apie prazutinga vakcinu poveiki, apie rinkos ekonomika, apie valstybiu skolas, apie zemdirbius ir medzioklius, apie tikejima ir vatikana, regis manhetena ir london city. negana to, sulauziau savo principus ir paziurejau ceitgeist, beliko koki davincio koda paziureti-literaturos kurini. o kur arabai su savo koranu uzmetymu akmenimis, kur rusai, kinieciai, amerika ir nato? kas cia fasistai, o kas paprasti zmones?

interviu su velniu? kaip matot-manes tai nedomina Šypsena kodel? matyt rimtai neziuriu. kodel? atrodo toli ir nekenksminga nei man, nei mano zmonai ar vaikui. man kenksminga mano godus darbdavys, kuris mane stumia i skurda, man kenksminga skiepai, kuriais mane prifarsiravo, man kenksminga tabakas ir alkoholis, kuris vos ne pagrindine musu ale kulturos sudedamoji dalis, man kenksminga mano kiemo huliganai, kurie negerbia vyresnio zmogaus ir apsiginklave saltumu abejingumu, ignoru ir agresija, man nepadeda maldos, jei as pats nieko nedarau. o kad kazka daryciau-turiu zinoti ka. o kad zinociau-turiu gauti inf. o jos tiek daug. neaprepiamai. tiek daug, kad as pebegau porai menesiu is soc tinklu. o ir zmones...ne su visais bendrauti lengva. kiek pastangu reikia rasti kelia i kieviena jusu?..kiek isminties.
o ir kam visa tai? del ko?
matyt smagu bendrauti. o del ko tu esi cia? va taip, be jokiu "b"? man smagu isreiksti save ir sulaukti reakcijos. dar smagu atskleisti tiesa. juk dabar melo laikas?

juk dabar melo laikai? tiesa? vremena lzhi. beja, o kada nebuvo melo laikai?
matyt kalbu taip, nes ispuole buti sitoje barikados puseje-vergu, prispaustuju, engiamuju.
kaip kalbeciau, jei mano tevai butu turtuoliai, o pats sedeciau pvz kokio direktoriaus pareigose ir planuociau, kaip is cia is simto tukstanciu pasidarius du simtus?..
ar tikrai buciau kitoks, nei esu?

vel paklode, kaip pasakytu mooze


Zuvedr@
Patyręs kenkėjas

Klube: narys

Parašė žinučių: 102

2011-04-20 22:53 20 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Zuvedr@ Įtraukti Zuvedr@ Į adresų knygelę

Soleadas ra:
Greičiau kupranugaris pralys pro adatos skylutę nei turtuolis pateks į dangaus karalystę...(lygtais iš Biblijos);D


čia iš NT, pagal Matą


naminis
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 9480

2011-04-23 21:02 21 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: naminis Įtraukti naminis Į adresų knygelę
Tik dvasininkijos luomas gali suprast tokius paistalus...

Tomas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 24834

2011-04-23 21:52 22 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Tomas Įtraukti Tomas Į adresų knygelę
Nu jie patys juos ir supaistė. Užtat ir supranta. Nors supranta čia ne visai tinka, greičiau išmokę zubrijymo būdu tekstus ...

Taina
Nauja dalyvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 0

2011-10-06 23:03 23 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Taina Įtraukti Taina Į adresų knygelę
As manau,kad pinigai zmogaus nekeicia,tik labiau isryskina jo gerasias ar blogasias puses.

25cm
Banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 10766

2011-10-08 12:54 24 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: 25cm Įtraukti 25cm Į adresų knygelę

Taina ra:
As manau,kad pinigai zmogaus nekeicia,tik labiau isryskina jo gerasias ar blogasias puses.


Taip


'
Geriausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 17185

2011-10-09 18:15 25 žinutė iš 39 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: ' Įtraukti ' Į adresų knygelę

jeremijas ra:
Graži pasaka...velniui nereikia nei vieno nusidėjėlio gundyti...jie visi yra jo nuosavybėje...visi nusidėjėliai yra velnio vaikai...tik tas, kuris patiki Jėzumi, gali išsivaduoti iš velnio valdžios...tikėjimas į Jėzų iš velnio vaiko padaro Dievo vaiku...Šventas raštas Jono evangelija 1,12...Labas

Argumentuok, pateik pavyzdžių. Kliedesiai kažkokie Blogai.


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kitoks pasaulis: 2.130 Žinučių forume 138.505 239 Narių klube 95 Banga.lt laikrodis 23:02 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKitoks pasaulis

Moderuoja: BangaLT, ^planky^, DeathKiss
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Interviu su Velniu.

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai