Toli gražu neprilygsta, manau. Ir neturi jokio savo individualaus skonio, toks prėskas drungnas reikalas, pigi kopija. Ne kaži kiek lietuviškos mados ypatumų ir aktualijų, viską iš užsienio jamam.
Tai vis tiek viskas imama iš užsienio. Kokia čia pas mus individuali mada ar tendencijos... Kas netingi, persiskaito viską pirmiau internete nei išverčia lietuviškieji mados žurnalai
Kokia tada apskritai prasmė lietuviškų žurnalų. O manyti, kad lietuvių stiliaus ir mados tendencijos visiškai nesiskiria nuo kitų šalių yra gana trumparegiška, manau, nes akivaizdu, kad bent smulkmenos - į gera ar į bloga tai - gerokai skiriasi, o ir požiūris į madą. ir savitų reiškinių yra, apie kuriuos galėtų rašyti, o ne kopypeistinti iš užsienio žurnalų viską. Aš manau, kad nėra tiesiog pakankamai kompetentigų mados žurnalistų arba jie tingūs ir jiem paprasčiau straispnį išverst, negu savą parašyt. O gal vis bijo kvailiais pasirodyt arba kad nepirks nieks tų straipsnių.
aš labai nusivyliau šiuo leidiniu. nuoširdžiai tikėjausi kažko daug geresnio kai sužinojau, akd jis bus leidžiamas. straipsnių kokybė tiesiog apverktina. rašyti kompanija visai nemoka. pačios naujienos yra nieko naujo nepasakančios. mano manymu leidėjai turėtų gėdytis, kad tokį vardą paverčia tokia nuvalkiota ir graudžia materija.
Senokai nesilankiau Lietuvoje, todėl, deja, netikrinau L'Officiel versijos, bet turiu kitą nuomonę apie spaudą Lietuvoje. Ko tėvynėje trūksta yra mišri spauda, ne vienakryptė, kokie dabar yra lietuviški žurnalai bei laikraščiai. Nuolat skaitau itališką "Vanity Fair": žurnalas nebrangus (1,9, keli šimtai puslapių; tuo metu lietuviški žurnalai plonėja, kaina kyla ir t.t.), stoooras ir išsamus. Pradedam nuo politikos/ekonomikos apžvalgos, ją seka gyvenimo būdo straipsniai, visada galima rasti vieną kitą pasaulio pažinimo straipsnį ir paskutinis trečdalis žurnalo skirtas madai (vyrų/moterų). Kodėl patinka? 1.Skaityti vien mados žurnalą nuobodu: mada žiūrima, suvokiama ir mėgaujamasi, ne skaitoma, taigi 2/3 žurnalo ne apie madą. 2.Nereikia pirkti kelių laikraščių/žurnalų, praversti kriminalus, skelbimus ir nereikšmingus pasaulio įvykius. 3.Mada neperšama: Vanity Fair galima pirkti ir skaityti be jokio susidomėjimo mada; tiesiog prieš išmetant žurnalą po kavos pertraukėlės, perverti mados skiltį ir vizualiai pasisavini kažkiek informacijos.
Nežinau, gal situacija ir pasikeitė, bet Lietuvoje, deja, tokios mišrios spaudos aš niekada neradau.
Anemy ra: vanity fair. Įdomu. deja niekada neskaičiau, bet girdėjau daug gero. Lietuvoj jo taip paprastai negausi, net bet kurios kitos šalies.
nu tai logiška. kadangi Lietuviai jo neleidžia tai tik kitos šalies ir gali jį gauti. o šiaip tai nemanau, kad dabar gauti žurnalus yra sudėtinga Lietuvoje. tuose pačiuose Rkioskuose parduoda ne vieną ir ne du skirtingus užsienio žurnalus įvairiomis kryptimis. bent jau vasarą užmačiau tikrai nemažą pasirinkimą palyginti su tuo kas buvo ankščiau