Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Muitiai perkant internetu


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2009 09 05 d. 22:30 pradėjo  one, peržiūrėta 12103 k.
Puslapiai: 1 2 paskutinis> 
one
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2195

2009-09-05 22:30 1 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: one Įtraukti one Į adresų knygelę
Sveiki, nežinau ar į šitą klubą net pataikiau, jeigu ne, malonėkit nukreipti mane tinkama linkme, dėkui.

O klausimas toks: kur sužinot (o gal ir jūs papasakosit…) kokie muitai galioja perkant internetu prekes (ypač eBay). Nelabai randu informacijos. Iš ES, kiek žinau, muitų nėra. O, pvz, iš Rusijos, JAV, Korėjos, Kinijos, Hong Kong'o?

Gal tik nuo kokios nors sumos galioja, gal tik kokiem nors daiktam?


[email protected]
Ultra šaunuolis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3967

2009-09-06 04:16 2 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: B@ltutis Įtraukti B@ltutis Į adresų knygelę
Dažnai perku per eBay iš pardavėjų esančių Hong Kongo. Siuntėjas muitinės deklaracijoje pažymi kad tai dovana ir per 2 metus neteko mokėti jokių muitų.
Brangiausias daiktas pirktas iš Hong Kongo - fotoaparatas maždaug 800 Lt vertės.


one
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2196

2009-09-06 12:21 3 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: one Įtraukti one Į adresų knygelę
O pardavėjui reikėtų tiesiog tai priminti, ar jam tai sudaro kažkokių problemų ir reikėtų gražiai paprašyti, paaiškinti, kad čia muitai, taip toliau?

megejaz
Ultra gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2959

2009-09-06 21:23 4 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: megejaz Įtraukti megejaz Į adresų knygelę
kuo toliau, tuo labiau gerbiamieji iš muitinės nebijo praplėšti siuntinį ir įsitikinti, ar tikrai gali fotikas kainuoti 20$. Bet kuriuo atveju invoise paprašys atsiųsti. Bent jau tas, kas keliauja iš už Atlanto, tai labai dažnai sulauki laiško, kad atsiųstumėt invoisą iš paypal. Žinoma, vieniems pasiseka su Gift, kitiems ne. Aš už tai, kad sumokėtų mokesčius.

Autoriui: padarai paklausimą, ar gali daryti pardavėjas tokią chaltūrkę ar ne.


one
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2197

2009-09-06 21:51 5 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: one Įtraukti one Į adresų knygelę
Nelabai supratau dėl invoice. Gal galima plačiau ir nuo pradžių?

HCl
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 4009

2009-09-07 08:41 6 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: HCl Įtraukti HCl Į adresų knygelę
Priklauso nuo sumos, nuo prekės, nuo muitininko. Taip sakant laimės dalykas, gali patikrint ir uždėt muitą, gali netikrint ir tada nemokėsi muito. Sužinosi nuėjęs pasiimt prekės į paštą. Šiaip tai gali paklaust muitinėj http://www.cust.lt/ Aš kažkada klausiau dėl žurnalų, man atsakė per dvi dienas.

one
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2198

2009-09-07 23:19 7 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: one Įtraukti one Į adresų knygelę
O tai kodėl kabinėjasi? Jeigu man siunčia dovaną fotoaparatą, pvz, kodėl dėl to muitą gali dėt?

megejaz
Ultra gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2961

2009-09-09 17:12 8 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: megejaz Įtraukti megejaz Į adresų knygelę
Dėl to, kad "dovanos" keliauja labai dažnai. Ir taip slepiami mokesčiai. Ne vien kvailiai sėdi muitinėje. O kai atsiunčia fotiką už 4000$, o parašo, kad kaina yra 200$ ir kaip Gift, tai žinai..

one
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2199

2009-09-09 20:10 9 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: one Įtraukti one Į adresų knygelę

megejaz ra:
Dėl to, kad "dovanos" keliauja labai dažnai. Ir taip slepiami mokesčiai. Ne vien kvailiai sėdi muitinėje. O kai atsiunčia fotiką už 4000$, o parašo, kad kaina yra 200$ ir kaip Gift, tai žinai..


Supratau. Bet jei prekė sakykim verta iki £50, tai turbūt nelabai ir plėšo jas…


Ge-das
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 147

2009-09-15 20:45 10 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Ge-das Įtraukti Ge-das Į adresų knygelę
Esu pirkęs kelis senus objektyvus iš JAV ir du kartus paprašė invoisų. Kadangi daiktai buvo pigūs, tai su mokesčiais nesusidūriau. Daiktams iš tolimųjų rytų invoisų nereikėjo. Dėl to noriu paklausti, kokie mokesčiai yra daiktams kurie yra brangūs? Sakykim 1000 USD kainuojanti kamera. Ar reiks sumokėti tik PVM ar dar ką nors? Noriu susiskaičiuoti kas galutinam rezultate gausis?

Cukierka
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 1156

2009-09-19 12:39 11 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Cukierka Įtraukti Cukierka Į adresų knygelę
Vadovaujantis Tarybos reglamentu Nr.918/83, nustatančiu Bendrijos atleidimo nuo muitų sistemą:

Visas prekių siuntas, išsiųstas tiesiai iš trečiosios šalies gavėjui Bendrijoje, leidžiama įvežti be importo muitų, jeigu prekių savoji vertė kiekvienoje siuntoje neviršija 150 EUR. Nuo importo muitų neatleidžiami alkoholio gaminiai, kvepalai ir tualetiniai vandenys, tabakas ir tabako gaminiai.

Vadovaujantis Tarybos reglamentu Nr.275/2008, iš dalies keičiančiu Tarybos reglamentą Nr.2658/87 dėl tarifų ir statistinės nomenklatūros bei dėl Bendrojo muitų tarifo:

Importo muitais apmokestinamoms prekėms, atsiunčiamoms vienoje siuntoje, kurią vienas privatus asmuo siunčia kitam privačiam asmeniui, taikoma fiksuoto dydžio 2,5 % muito norma, jei jos importuojamos nekomerciniais tikslais ir jų tikroji vertė ne didesnė kaip 700 EUR.

Toks muito apskaičiavimas netaikomas prekėms, kurioms muito tarife nustatyta muito norma "neapmuitinama".

IMPORTO PVM TAIKYMAS PREKĖMS, ATSIUNČIAMOMS SIUNTOSE

Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymo (Žin., 2002, Nr.35-1271) 40 straipsnis:

Importo PVM neapmokestinamos prekės, kurių muitinė vertė neviršija 75 Lt, išskyrus etilo alkoholį, alkoholinius gėrimus, apdorotą tabaką ir etilo alkoholio turinčius skystus parfumerijos, kosmetikos, tualetinius preparatus.

Importo PVM neapmokestinamos prekės, atsiunčiamos nedidelės vertės nekomercinio pobūdžio siuntmenose (dokumentų siuntose, pašto siuntose ar pašto siuntiniuose). Siuntmena laikoma nedidelės vertės, jeigu jos muitinė vertė neviršija 160 Lt. Siuntmena laikoma nekomercinio pobūdžio, jeigu tenkinamos visos šios sąlygos:

· siuntmenos gavėjas - fizinis asmuo;

· siuntmeną sudarantys daiktai yra akivaizdžiai skirti gavėjo ar jo šeimos narių asmeniniams poreikiams tenkinti, t. y. nei prekių kiekis, nei jų pobūdis nesudaro prielaidos manyti, jog šie daiktai skirti ekonominei veiklai;

· siuntmenos gavėjas siuntmeną iš siuntėjo gauna neatlygintinai;

· siuntmenoje nėra prekių, kurios pagal Lietuvos Respublikos akcizų įstatymą yra akcizų objektas;

· siuntmenoje esančios kavos svoris neviršija 500 gramų (arba kavos ekstrakto ir esencijos – 200 gramų), arbatos svoris neviršija 100 gramų (arba arbatos ekstrakto ir esencijos – 40 gramų).

PREKIŲ, SIUNČIAMŲ PAŠTO SIUNTOSE, DEKLARAVIMAS IR MUITINIS TIKRINIMAS

AB Lietuvos paštas turi teisę deklaruoti su Pasaulinės pašto sąjungos nustatytos formos dokumentais atsiunčiamas arba išsiunčiamas pašto siuntas šių siuntų gavėjų arba siuntėjų vardu be atitinkamo šių asmenų įgaliojimo.

AB Lietuvos paštas pašto siuntų iš siuntėjų nepriima, jeigu pašto siuntoje yra draudžiamų išsiųsti pašto siuntomis iš Lietuvos Respublikos prekių arba nepateikti prekėms išsiųsti būtini leidimai. Jeigu pašto siunta norima išsiųsti prekes, kurioms taikoma laikinojo įvežimo, laikinojo įvežimo perdirbti arba muitinio sandėliavimo procedūra, prieš pateikiant jas AB Lietuvos paštas, turi būti atlikti visi teisės aktų nustatyti atitinkamos muitinės procedūros užbaigimo formalumai.

Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 237 straipsnyje nurodytose pašto siuntose (pašto siuntos, gabenamos su CN22, CN23 muitinės deklaracijomis ir pan.) gabenamas prekes šio straipsnio nustatyta tvarka pašto siuntų gavėjų ir siuntėjų vardu deklaruoja muitinei bei pateikia muitiniam tikrinimui AB Lietuvos paštas.

Pašto siuntose, nurodytose Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 238 straipsnyje (komercinio pobūdžio prekių pašto siuntos, kurių vertė didesnė kaip 3500 litų, komercinio pobūdžio prekių pašto siuntos, kurių siuntimas sudaro panašių operacijų sekos dalį, prekių, kurioms taikomi draudimai ir apribojimai, siuntos), gabenamas prekes deklaruoja muitinei ir pateikia muitiniam tikrinimui AB Lietuvos paštas arba atitinkamų pašto siuntų siuntėjai ar gavėjai – patys arba naudodamiesi muitinės tarpininkų paslaugomis. Jos deklaruojamos raštu arba automatinio duomenų apdorojimo techninėmis priemonėmis, pateikiant Vilniaus teritorinės muitinės Pašto poste įprastinę importo arba eksporto muitinės deklaraciją. Šių pašto siuntų gavėjai, pageidaujantys deklaruoti jų gaunamose pašto siuntose atsiunčiamas prekes patys arba naudodamiesi muitinės tarpininkų paslaugomis, apie tai iš anksto informuoja AB Lietuvos paštas. Apie tai neinformavę pašto siuntų gavėjai laikomi įgaliojusiais AB Lietuvos paštą deklaruoti jų gaunamose pašto siuntose atsiunčiamas prekes.

Muitinė tikrina pašto siuntas vadovaudamasi prekių muitinio tikrinimo tvarką reglamentuojančiais teisės aktais. Gautose pašto siuntose radusi prekių, kurias į Bendrijos muitų teritoriją galima atsiųsti tik su atitinkamų valstybės institucijų leidimais, ir nustačiusi, kad šie leidimai muitiniam tikrinimui nebuvo pateikti, muitinė apie tai informuoja deklarantą ir, vadovaudamasi Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 250 straipsnio 1 dalimi, nustato terminą, per kurį deklarantas privalo pateikti reikalingus leidimus. Jeigu per nustatytą terminą šie dokumentai nepateikiami, AB Lietuvos paštas siuntą grąžina siuntėjui arba, turėdamas disponavimo pašto siunta teisę ar siuntėjo nurodymą, priima sprendimą dėl prekių perdavimo valstybės nuosavybėn arba sunaikinimo.

Gautose pašto siuntose radusi draudžiamų gauti prekių, muitinė jas sulaiko Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Draudimai siųsti paštu tam tikras prekes nustatyti Pasaulinės pašto konvencijos 15 straipsnyje, tam tikrų prekių siuntimo paštu tvarka nustatyta šios konvencijos 16 straipsnyje (AB Lietuvos paštas tinklalapis: www.post.lt ).

Paštu iš Lietuvos Respublikos į trečiąsias šalis ir iš trečiųjų šalių į Lietuvos Respubliką siunčiamoms prekėms taip pat taikomi importo ir eksporto draudimai ir apribojimai, nustatyti Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų ir nepriklausantys nuo prekių gabenimo būdo (pvz., apribojimai, taikomi eksportuojamoms kultūros vertybėms, nykstančioms augalų ir gyvūnų rūšims, dvigubos paskirties prekėms ir kt.).


Placiau: http://www.cust.lt/lt/rubric?rubricID=724


Zhulikas Vilenskas
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2780

2009-09-29 10:44 12 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Zhulikas  Vilenskas Įtraukti Zhulikas  Vilenskas Į adresų knygelę
Viskas cia graziai surasyta ,bet supras teisingai tik tie kas susiduria su sitais terminais daznai.O tiems katrie tik praktinio kontakto "pavyks/nepavyks" budu gauna siuntas ir aiskina,kad visada siunciasi siuntas ir nieko nemoka,neisaiskinsi situ formuluociu ir galimu pasekmiu.


Cukierka ra:
Vadovaujantis Tarybos reglamentu Nr.918/83, nustatančiu Bendrijos atleidimo nuo muitų sistemą:

Visas prekių siuntas, išsiųstas tiesiai iš trečiosios šalies gavėjui Bendrijoje, leidžiama įvežti be importo muitų, jeigu prekių savoji vertė kiekvienoje siuntoje neviršija 150 EUR. Nuo importo muitų neatleidžiami alkoholio gaminiai, kvepalai ir tualetiniai vandenys, tabakas ir tabako gaminiai.

Vadovaujantis Tarybos reglamentu Nr.275/2008, iš dalies keičiančiu Tarybos reglamentą Nr.2658/87 dėl tarifų ir statistinės nomenklatūros bei dėl Bendrojo muitų tarifo:

Importo muitais apmokestinamoms prekėms, atsiunčiamoms vienoje siuntoje, kurią vienas privatus asmuo siunčia kitam privačiam asmeniui, taikoma fiksuoto dydžio 2,5 % muito norma, jei jos importuojamos nekomerciniais tikslais ir jų tikroji vertė ne didesnė kaip 700 EUR.

Toks muito apskaičiavimas netaikomas prekėms, kurioms muito tarife nustatyta muito norma "neapmuitinama".

IMPORTO PVM TAIKYMAS PREKĖMS, ATSIUNČIAMOMS SIUNTOSE

Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymo (Žin., 2002, Nr.35-1271) 40 straipsnis:

Importo PVM neapmokestinamos prekės, kurių muitinė vertė neviršija 75 Lt, išskyrus etilo alkoholį, alkoholinius gėrimus, apdorotą tabaką ir etilo alkoholio turinčius skystus parfumerijos, kosmetikos, tualetinius preparatus.

Importo PVM neapmokestinamos prekės, atsiunčiamos nedidelės vertės nekomercinio pobūdžio siuntmenose (dokumentų siuntose, pašto siuntose ar pašto siuntiniuose). Siuntmena laikoma nedidelės vertės, jeigu jos muitinė vertė neviršija 160 Lt. Siuntmena laikoma nekomercinio pobūdžio, jeigu tenkinamos visos šios sąlygos:

· siuntmenos gavėjas - fizinis asmuo;

· siuntmeną sudarantys daiktai yra akivaizdžiai skirti gavėjo ar jo šeimos narių asmeniniams poreikiams tenkinti, t. y. nei prekių kiekis, nei jų pobūdis nesudaro prielaidos manyti, jog šie daiktai skirti ekonominei veiklai;

· siuntmenos gavėjas siuntmeną iš siuntėjo gauna neatlygintinai;

· siuntmenoje nėra prekių, kurios pagal Lietuvos Respublikos akcizų įstatymą yra akcizų objektas;

· siuntmenoje esančios kavos svoris neviršija 500 gramų (arba kavos ekstrakto ir esencijos – 200 gramų), arbatos svoris neviršija 100 gramų (arba arbatos ekstrakto ir esencijos – 40 gramų).

PREKIŲ, SIUNČIAMŲ PAŠTO SIUNTOSE, DEKLARAVIMAS IR MUITINIS TIKRINIMAS

AB Lietuvos paštas turi teisę deklaruoti su Pasaulinės pašto sąjungos nustatytos formos dokumentais atsiunčiamas arba išsiunčiamas pašto siuntas šių siuntų gavėjų arba siuntėjų vardu be atitinkamo šių asmenų įgaliojimo.

AB Lietuvos paštas pašto siuntų iš siuntėjų nepriima, jeigu pašto siuntoje yra draudžiamų išsiųsti pašto siuntomis iš Lietuvos Respublikos prekių arba nepateikti prekėms išsiųsti būtini leidimai. Jeigu pašto siunta norima išsiųsti prekes, kurioms taikoma laikinojo įvežimo, laikinojo įvežimo perdirbti arba muitinio sandėliavimo procedūra, prieš pateikiant jas AB Lietuvos paštas, turi būti atlikti visi teisės aktų nustatyti atitinkamos muitinės procedūros užbaigimo formalumai.

Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 237 straipsnyje nurodytose pašto siuntose (pašto siuntos, gabenamos su CN22, CN23 muitinės deklaracijomis ir pan.) gabenamas prekes šio straipsnio nustatyta tvarka pašto siuntų gavėjų ir siuntėjų vardu deklaruoja muitinei bei pateikia muitiniam tikrinimui AB Lietuvos paštas.

Pašto siuntose, nurodytose Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 238 straipsnyje (komercinio pobūdžio prekių pašto siuntos, kurių vertė didesnė kaip 3500 litų, komercinio pobūdžio prekių pašto siuntos, kurių siuntimas sudaro panašių operacijų sekos dalį, prekių, kurioms taikomi draudimai ir apribojimai, siuntos), gabenamas prekes deklaruoja muitinei ir pateikia muitiniam tikrinimui AB Lietuvos paštas arba atitinkamų pašto siuntų siuntėjai ar gavėjai – patys arba naudodamiesi muitinės tarpininkų paslaugomis. Jos deklaruojamos raštu arba automatinio duomenų apdorojimo techninėmis priemonėmis, pateikiant Vilniaus teritorinės muitinės Pašto poste įprastinę importo arba eksporto muitinės deklaraciją. Šių pašto siuntų gavėjai, pageidaujantys deklaruoti jų gaunamose pašto siuntose atsiunčiamas prekes patys arba naudodamiesi muitinės tarpininkų paslaugomis, apie tai iš anksto informuoja AB Lietuvos paštas. Apie tai neinformavę pašto siuntų gavėjai laikomi įgaliojusiais AB Lietuvos paštą deklaruoti jų gaunamose pašto siuntose atsiunčiamas prekes.

Muitinė tikrina pašto siuntas vadovaudamasi prekių muitinio tikrinimo tvarką reglamentuojančiais teisės aktais. Gautose pašto siuntose radusi prekių, kurias į Bendrijos muitų teritoriją galima atsiųsti tik su atitinkamų valstybės institucijų leidimais, ir nustačiusi, kad šie leidimai muitiniam tikrinimui nebuvo pateikti, muitinė apie tai informuoja deklarantą ir, vadovaudamasi Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 250 straipsnio 1 dalimi, nustato terminą, per kurį deklarantas privalo pateikti reikalingus leidimus. Jeigu per nustatytą terminą šie dokumentai nepateikiami, AB Lietuvos paštas siuntą grąžina siuntėjui arba, turėdamas disponavimo pašto siunta teisę ar siuntėjo nurodymą, priima sprendimą dėl prekių perdavimo valstybės nuosavybėn arba sunaikinimo.

Gautose pašto siuntose radusi draudžiamų gauti prekių, muitinė jas sulaiko Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Draudimai siųsti paštu tam tikras prekes nustatyti Pasaulinės pašto konvencijos 15 straipsnyje, tam tikrų prekių siuntimo paštu tvarka nustatyta šios konvencijos 16 straipsnyje (AB Lietuvos paštas tinklalapis: http://www.post.lt ).

Paštu iš Lietuvos Respublikos į trečiąsias šalis ir iš trečiųjų šalių į Lietuvos Respubliką siunčiamoms prekėms taip pat taikomi importo ir eksporto draudimai ir apribojimai, nustatyti Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų ir nepriklausantys nuo prekių gabenimo būdo (pvz., apribojimai, taikomi eksportuojamoms kultūros vertybėms, nykstančioms augalų ir gyvūnų rūšims, dvigubos paskirties prekėms ir kt.).


Placiau: http://www.cust.lt/lt/rubric?rubricID=724
ramios.bites
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 23946

2013-08-26 11:42 13 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: ramios.bites Įtraukti ramios.bites Į adresų knygelę
sveiki, dalinuosi savo pirma patirtimi bendraujant su LT pashtu/muitine. kai saka, mokykites ish svetimu klaidu Pavargęs

eilinis pirkimas internetu. gaunu pranešimą, kad turiu išsiųsti pirkimo dokumentus, nes prekės iš Kinijos (mano pirmas susidūrimas su tuo - iki tol tik draugų istorijas girdėjau Šypsena). mano supratimu, prekės iš ES, nu bet maža kur sandėliai pas juos - galiu nusiųsti. žinoma, mokesčius paskaičiavo, tik... prekės tai iš UK siųstos!!!! visą siuntą namie apžiūrėjau - jokių Kinijos požymių (nors pašto laiške buvo pakliedėta apie Kiniją). šiandien kalbamės su paštu, ir ten išgirstu, kad "jūs gi pirkote internetu, o gal tos prekės iš tikrųjų iš Kinijos atsiųstos. kaip jūs galite įrodyti, kad jos iš UK???". vadinasi, aš turiu jiems įrodyti, kad ne kupranugaris!!! žo, dabar aiškinsimės kas ir kaip, ty rašysiu pretenziją ir tt ir pan. aišku, apsižioplinau, kad nepažiūrėjau iš karto, kad kopijoje UK parašyta, bet aš tiesiog nesitikėjau tokios pašto najobkės (excuse my French).


Gerasdviratis
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 21250

2013-08-26 12:45 14 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Gerasdviratis Įtraukti Gerasdviratis Į adresų knygelę
UK nepriklauso EU muitu sistemai, todel prekes is China yra apdedamos muitu.

ramios.bites
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 23948

2013-08-26 12:54 15 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: ramios.bites Įtraukti ramios.bites Į adresų knygelę

Gerasdviratis ra:
UK nepriklauso EU muitu sistemai, todel prekes is China yra apdedamos muitu.

e? Pavargęs cia kas do logishka logika? Kvankt?

beje, UK priklauso EU muitu sistemai Mirkt


Gerasdviratis
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 21261

2013-08-26 18:09 16 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Gerasdviratis Įtraukti Gerasdviratis Į adresų knygelę

ramios.bites ra:

Gerasdviratis ra:
UK nepriklauso EU muitu sistemai, todel prekes is China yra apdedamos muitu.

e? Pavargęs cia kas do logishka logika? Kvankt?

beje, UK priklauso EU muitu sistemai Mirkt


Nepriklauso, fiziniam asmeniu dar kaip praeis,o juridiniam jokio rysio. UK prekes kaip USA ir muitai panasus i USA, tikriau sakant -jokiu muitu,o jei jum nepatinka UK-isstos is EU. O dar jei kam SVARAS pries EURA nepatinka-tai isvis.


ramios.bites
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 23949

2013-08-26 18:23 17 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: ramios.bites Įtraukti ramios.bites Į adresų knygelę
dvirka, tai ne britai man mokescius paskaiciavo, o vietiniai bOklazhanai. zho, tiu by apdeited, kai pradesiu ilga ir nudna susirashinejima Pavargęs

Gerasdviratis
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 21262

2013-08-27 10:44 18 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Gerasdviratis Įtraukti Gerasdviratis Į adresų knygelę

ramios.bites ra:
dvirka, tai ne britai man mokescius paskaiciavo, o vietiniai bOklazhanai. zho, tiu by apdeited, kai pradesiu ilga ir nudna susirashinejima Pavargęs

tai britai muitu neskaiciavo,nes ju ten tokiu ner,o cia ivezei i EU sistema, tai ir skaiciuoja.Pink_Panther
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 17712

2013-09-08 14:54 19 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Pink_Panther Įtraukti Pink_Panther Į adresų knygelę
pirma. panašu, kad šio bei to neparašei. apie ankstesnius internetinius pirkimus tuo pačiu vardu.
antra. pirmiausia susimokėk. Paskui tampykis su razborkėm. Tokie Marijos Žemės išstatymai.
siakmės


Buriatas
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2733

2013-09-09 08:47 20 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Buriatas Įtraukti Buriatas Į adresų knygelę
nenori moket muitu- susirask draugu UK , pirk i UK ir tegu atveza autotransportu - tada muitu nebus plius i UK beveik visi parduoda

Pink_Panther
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 17724

2013-09-10 22:49 21 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Pink_Panther Įtraukti Pink_Panther Į adresų knygelę
pirk i UK ir tegu atveza
svarą krovinio parvežti kainuoja svarą Gerai Taip ot tai būsi muitinę apgavęs ...
o kiek kainuos skambučiai į UK tariantis dėl adreso ir vardo, kuriuo prašysi, kad pardavėjas siųstų prekę?
o dar su pardavėju aiškinkis, kodėl sumoka vienas žmogus, o gauna kitas ... o jeigu pardavėjas tvirtins, kad išsiuntė o UK rezidentas sakys, kad negavo? o...Dinas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 597

2013-09-16 14:51 22 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Dinas Įtraukti Dinas Į adresų knygelę
Jei kam įdomu esu aprašęs visą procedūrą kaip muitinausi prekes pats:
http://forum.elektronika.lt/viewtopic.php?t=97092


!
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 20893

2013-09-16 16:12 23 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: ! Įtraukti ! Į adresų knygelę
Ebay pirkau led lemputes pora 4.95$,atsiėmiau pašte.Nei kokių muitų,nei pildymų.Cha cha

Gerasdviratis
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 21361

2013-09-17 08:18 24 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Gerasdviratis Įtraukti Gerasdviratis Į adresų knygelę

! ra:
Ebay pirkau led lemputes pora 4.95$,atsiėmiau pašte.Nei kokių muitų,nei pildymų.Cha cha

Del tokiu mazu sumu nesudeliauja. Duotas prikazas is EU viska kruopsciai kratyt. Algirdas Semeta buvo atvaziaves ir dejo kalbos apie tai.!
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 20894

2013-09-17 18:33 25 žinutė iš 28 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: ! Įtraukti ! Į adresų knygelę

Gerasdviratis ra:

! ra:
Ebay pirkau led lemputes pora 4.95$,atsiėmiau pašte.Nei kokių muitų,nei pildymų.Cha cha

Del tokiu mazu sumu nesudeliauja. Duotas prikazas is EU viska kruopsciai kratyt. Algirdas Semeta buvo atvaziaves ir dejo kalbos apie tai.Bet vistiek,koks tas Š bebūtų,kaip apsimoka gaminti,pakuoti,siųsti ir visi iš to uždirba?


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Teisė ir politika: 5.421 Žinučių forume 155.783 1.466 Narių klube 114 Banga.lt laikrodis 03:18 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiTeisė ir politika

Moderuoja: yessuz, Dzux, Kushlius, BangaLT, Gerasdviratis
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Muitiai perkant internetu

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai