Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

kino teatras Vilniuje PASAKA


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2009 08 27 d. 22:11 pradėjo  kertukas, peržiūrėta 17116 k.
Puslapiai: <pirmas 1 2 
kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11095

2011-03-16 08:34 26 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Šį trečiadienį, kovo 16 dieną, "Kino vakaruose su Izolda" svečiuosis lietuvių kino bei teatro aktorius Valentinas Masalskis.
Paskaitoje "Kino vaidybos ypatumai - aktorius vyras" viešėsiantis Valentinas Masalskis kartu su kino kritike Izolda Keidošiūte aiškinsis, kodėl kine kur kas daugiau talentingų vyrų aktorių nei moterų. Žinoma, yra fantastiškai vaidinančių moterų, tačiau jų skaičius kur kas kuklesnis nei talentingų aktorių vyrų. Tai patvirtina ir kino prodiuseriai, kurių nuomone vyrai aktoriai yra darbštesni ir patikimesni. Gal situacija yra tokia dėl to, kad vyrai kine turi daugiau ir įveiresnių vaidmenų - vairuoja sportinius automobilius, užkariauja pasaulį, vadovauja nusikaltėlių gaujoms ir sėdi kalėjimuose…

Kino vakarai su Izolda. Profesija: kino aktorius.
Kino vaidybos ypatumai - aktorius vyras.
Kovo 16 dieną, 18:30 val.


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11183

2011-05-04 11:06 27 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Vienam kino teatro "Pasaka" žiūrovų – kelionė į Venecijos kino festivalį

Dar visai neseniai kino teatras "Pasaka" džiaugėsi tapęs prestižinės kino teatrų asociacijos "Europa Cinemas" nariu. Šio pasiekimo vaisiais netrukus galės džiaugtis ir kino teatro "Pasaka" lankytojai. Vienam iš jų "Europa Cinemas" suteikia galimybę laimėti kelionę į prestižinį, seniausią pasaulyje kino festivalį Venecijoje, vyksiantį rugpjūčio 31 – rugsėjo 10 d.
Venecijos kino festivaliui "Europa Cinemas" buria jaunųjų sinefilų žiuri, sudarytą iš 27 Europos Sąjungai priklausančių šalių atstovų. Visus juos atrinks kiekvienos šalies kino teatras, priklausantis "Europa Cinemas" organizacijai. Kino teatro "Pasaka" išrinktas laimingasis kino mėgėjas kartu su kitais komisijos nariais žiūrės Venecijos festivalio filmus, dalyvaus susitikimuose su filmų kūrėjais, rašys specialų festivalio dienoraštį ir dalyvaus skiriant festivalio prizus.
"Mums didelė garbė būti šios organizacijos nariais, nes galime dalyvauti diskusijose sprendžiant svarbiausius Europos kino klausimus. Džiugu, kad šios narystės privalumus pajus ir mūsų žiūrovai", – teigia kino teatro "Pasaka" vadovė Rūta Bogužaitė.
Laimingajam kino teatro "Pasaka" žiūrovui nereiks rūpintis niekuo, išskyrus kinu: kelionės ir gyvenimo išlaidas padengia organizatoriai.
Kas važiuos į Venecijos kino festivalį, nuspręs kino teatro "Pasaka" komanda. Iki gegužės 20 d. vyksiančiame konkurse kviečiami dalyvauti 18-25 metų "Pasakos" žiūrovai.
"Norintiems vykti į Veneciją reikia padaryti tai, ką jie ir šiaip su malonumu daro: nueiti į kiną, – šypsosi kino teatro "Pasaka" projektų vadovė Andrė Jarutytė. – Kokio filmo recenziją rašyti, žiūrovai gali rinktis iš gegužės mėnesį rodomų filmų. Tarp jų – nuoširdi ir ypatingo populiarumo sulaukusi komedija visai šeimai "Mažylis Nikolia", fantastinė Kanų kino festivalio laureato Jaco Van Dormaelio drama "Ponas Niekas", trumpametražių novelių rinkinys "Magiškas Paryžius 2", net dvi lietuviškos animacijos programos ir daug kitų filmų."
Pažiūrėję bet kurį gegužės mėnesį kino teatre rodomą filmą, žiūrovai turi parašyti trumpą recenziją. Trijų įdomiausių recenzijos autorių bus paprašyta paruošti po prisistatymą anglų kalba. Iš šių prisistatymų "Europa Cinemas" atrinks vieną geriausią, kurio autorius ir dalyvaus Venecijos kino festivalyje.
Konkurso sąlygas bei dalyvio anketą rasite kino teatro "Pasaka" internetinėje svetainėje: www.kinopasaka.lt.


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11281

2011-08-06 14:03 28 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Artėja 2 metų sukaktuvės. Ta proga teatro vadovė davė interviu LR geroje laidoje "Kultūros savaitė" :

"Filmus mes stengiame parodyti kokybiškai, bet nesivaikome naujausių technologinių laimėjimų. Nes kinas yra istorija, žmogiški dalykai, o ne efektai", – įsitikinusi nekomercinio kino teatro "Pasaka" direktorė Greta Akcijonaitė. Pokalbis apie kiną po žvaigždėmis ir kitus svarbius dalykus.

http://www.lrt.lt/archyvas/?channel=234933&section=4&filter=2011-08-06
&record=24048_1312621909


Transliacija nuo 1 val. 12 min. iki 1 val. 25 min.


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11292

2011-08-23 17:52 29 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Kino teatras "Pasaka" kviečia kurti animaciją

Nuo rugsėjo 6 d. kino teatras "Pasaka" animacijos gerbėjus pakvies į dirbtuves "Sukurk savo animacinį filmą". Praėjusiais metais kino teatre debiutavęs praktinių paskaitų ciklas sulaukė didelio jaunimo auditorijos susidomėjimo. Šiais metais kino teatro edukacinių programų tinklelį papildys dar vienas su animacija susijęs paskaitų ciklas – "Skaitmeninio piešimo kursai". Rugpjūčio 27 d. 16 val. kino teatre vyks įvadinė paskaita, kurios metu visiems besidomintiems bus pristatyta būsimų paskaitų programa.

Kino teatro "Pasaka" kolektyvas džiaugiasi galimybe pakviesti į animacijos dirbtuves ir šaunia bei kūrybinga jų komanda. "Jau antrus metus dirbame su jaunu ir talentingu animatoriumi Meinardu Valkevičiumi, šiais metais komandą papildė ir skaitmeninių iliustracijų kūrėjas Vaidas Bagonas. Skaitmeninis piešimas – jauna ir Lietuvoje kol kas mažai praktikuojama sritis, tad džiaugiamės būdami vienais pirmųjų, galinčių pasiūlyti kokybiškus šios disciplinos mokymus. Meinardas ir Vaidas turi patirties, kuria mielai pasidalins su dirbtuvių lankytojais.", - teigia kino teatro edukacinių projektų koordinatorė Agnė Adomėnė.
Animacijos dirbtuvės kino teatre startuoja nuo rugsėjo 6 dienos ir vyks kiekvieną antradienį 17 valandą. Penkiolikos paskaitų ciklo metu jaunieji animatoriai susipažins su pagrindinėmis animacijos technikomis ir vieną jų išbandys kurdami savo animacinį filmą. "Po dirbtuvių, kaip ir dera, organizuosime filmų premjerą! Visus kūrėjus pakviesime į iškilmingą jų kurtų animacinių filmų peržiūrą kino teatre" – smagiomis smulkmenomis dalinasi A. Adomėnė.
Skaitmeninio piešimo kursų metu dirbtuvių vadovas Vaidas Bagonas atskleis begalines programinės įrangos galimybes ir pasidalins savo patirtimi, kaip šias galimybes panaudoti kūrybinių tikslų įgyvendinimui. Skaitmeninė iliustracija yra meno sritis, kurioje pagrindiniai įrankiai yra naudojamas kompiuteris ir planšetas. Kaip teigia dirbtuvių vadovas V.Bagonas, šioje srityje nėra nieko neįmanomo. Vienintelis galimas saviraiškos apribojimas piešiant skaitmeniniu būdu – fantazijos trūkumas. Skaitmeninio piešimo kursai vyks kiekvieną trečiadienį nuo rugsėjo 14 dienos.
Visi besidomintys animacija bei skaitmeniniu piešimu kviečiami registruotis e.paštu pasaka@kinopasaka.lt bei apsilankyti nemokamoje įvadinėje paskaitoje rugpjūčio 27 d. 16 val. kino teatre "Pasaka".


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11313

2011-09-21 17:41 30 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Holivudo legendos kino vakaruose su Izolda Keidošiūte

Nuo rugsėjo 22 dienos kino teatre Pasaka prasideda naujas paskaitų ciklas su charizmatiškąja kino kritike Izolda Keidošiūte. Šį kartą Kino vakarai su Izolda skirti išsamiam legendinių Holivudo režisierių pristatymui, tokių kaip Orson Welles, Charlie Chaplin, Alfred Hitchcock, Stanley Kubrick, Woody Allen, Bob Fosse, Francis Ford Coppola, Martin Scorsese, Steven Spielberg, Joel ir Ethan Coen.
Jau tradicija tapusiuose vakaruose kino teatre Pasaka vyksta gyva ir visuomet nauja diskusija. Kiekvieno susitikimo temą pristatyti ir savo įžvalgomis pasidalinti renginio sumanytoja I.Keidošiūtė kviečia garbius ir įdomius Lietuvos kino pasaulio svečius. Šį kartą pirmojoje ciklo paskaitoje, skirtoje amerikiečių kino legendai Orson Welles, viešės ir savo mintimis bei patirtimi su paskaitų klausytojais dalinsis lietuvių kino režisierius Gytis Lukšas. Holivudo meistrams dedikuotame kino vakarų cikle bus ir daugiau įdomių asmenybių, kurios dalinsis mintimis apie didžiųjų režisierių kūrybą bei įtaką šių dienų kultūrai.
"Praėjusiais metais paskaitų ciklai, skirti garsiausiems ir įtakingiausiems Europos kino režisieriams bei kino aktoriaus profesijai, sulaukė didelio kino mėgėjų susidomėjimo bei aktyvaus dalyvavimo. Šiais metais kino vakarų ciklą nusprendėme paskirti reikšmingiausiems Holivudo kūrėjams, ir, atrodo, neapsirikome, nes susidomėjimas paskaitomis viršijo visus lūkesčius", - projekto sėkme džiaugiasi kino teatro edukacinių projektų koordinatorė Agnė Adomėnė. Žinoma, į dešimties paskaitų ciklą sutalpinti visas Holivudo legendas neįmanoma, o kūrėjų atrankos procesas tikrai sudėtingas ir subjektyvus, todėl jau dabar galvojame šią idėją tęsti ir kitą pusmetį pristatyti tuos režisierius, kurie šį kartą nebuvo pasirinkti.
10 paskaitų ciklas Kino vakarai su Izolda prasideda rugsėjo 22 dieną ir vyks kiekvieną ketvirtadienį, 18:30 val., kino teatre Pasaka.

Daugiau informacijos apie renginį www.kinopasaka.lt arba e.paštu pasaka@kinopasaka.lt

Informacija apie renginį internete http://www.kinopasaka.lt/pamokos/kino-vakarai-su-Izolda/


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11381

2011-12-07 13:14 31 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Šiandien galima įsigyt bilietus už 6 litus. Filmai geri - daugumą mačiau:

https://beta.lt/vilnius/akcija/6317469/savaitgalis-kine-6-litai-uz-12-
litu-vertes-bilieta-i-pasirinkta-kino-savaitgalio-filma-kino-teatre-pa
saka-vilniuje?utm_source=email&utm_medium=sub


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11573

2012-05-30 13:06 32 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Birželio 1-2 d. (penktadienį-šeštadienį) Vilniuje Rotušės aikštėje pirmą kartą vyks RAMIOJO VANDENYNO šalių MAISTO šventė. Pasitelkus Azijos šalių ambasadas, iš Tailando, Kinijos, Japonijos, kt. šalių atvyks prestižinių virtuvių (garsių restoranų) šefai ir suteiks progą paragauti mums išskirtinių, neragautų valgių. Teigiama, kad vaišių kainos viršutinė riba - 12 litų.

Šalia to, dar bus pora kitokių akcentų:


1. Kovos menų demonstravimas. Dėl to Rotušės aikštėje bus pastatytas RINGAS

2. Azijos šalių kino filmų retrospektyva k/t Pasaka

Nemačiau tik Devdo. Visus kitus vertinu kaip tikrai reikšmingus:

http://pasaka.mailer.lt/forward/Pasaka-filmlaiskis-05-28-48267/2592150


3. Bus galima į valias prisižiūrėti kino nemokamai po atviru dangumi.

Daugiau tikslesnės info:

http://www.vilniuskc.lt/


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11589

2012-07-11 16:14 33 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Liepos mėn. kino teatras nedirbs.

Veiks tik KINAS PO ŽVAIGŽDĖMIS, Vokiečių 2 kiemelyje, ketvirtadienio, penktadienio, šeštadienio vakarais.

http://www.kinopasaka.lt/lauko-kinas/


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11660

2012-09-28 08:52 34 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Šį vakarą kino teatre vyks visame Vilniuje siaučianti TYRĖJŲ NAKTIS

Laba rekomenduoju pamatyti

Kelionė į Mėnulį

rugsėjo 28 d. 19:00 ir 21:00 Seansai nemokamas.

REŽISIERIUS Georges Méli&#232;s

Fantastinis, nuotykių

Prancūzija
1932
12 min.

Patikėkite, nustebins techninis 1932 m. lygis čia.
Ko gero, pirmasis mokslinės fantastikos kino filmas. Filmo "Kelionė į Mėnulį" siužetas nėra labai paprastas, nepaisant jo 14 min. trukmės. Prasideda posėdžiu Astronomijos klube, kuriame dalyvavo labai spalvingas profesorius Barbenfulis, kurį vaidino pats režisierius. Jis pasakoja apie milžiniškos patrankos projektą, skirtą šūviui į Mėnulį. Pranešimas sutiktas entuziastingai. Pagaliau įrenginys pastatomas ir labai mielos poniutės (vaidino kordebaleto šokėjos) įstumia sviedinį į vamzdį. Šūvis – ir sviedinys įsminga į dešinę Mėnulio akį. Mėnulis įsižeidęs mirksi sveika akimi... Beje, šio filmo kūrimo istorija atgimsta M. Scorsese filme "Hugo išradimas" (2011).

Frankenšteinas

Režisierius: James Whale

Vaidina: Colin Clive, Mae Clarke, John Boles, Boris Karloff, Edward Van Sloan, Frederick Kerr, Dwight Frye, Lionel Belmore, Marilyn Harris

Mokslinė fantastika, siaubo

JAV

1931
70 min.

"Frankenšteinas" – vienas žinomiausių mokslinės fantastikos filmų, sukurtas pagal pirmąjį mokslinės fantastinį romaną. Yra ne viena šios istorijos kino versija, tačiau tikrąją karjerą ekrane "Frankenšteinas"" pradėjo 1931 m. James Whale filmu. Jaunas mokslininkas, vardu Viktoras Frankenšteinas įmena gyvybės paslaptį ir pasirodo sugebantis prikelti gyvybę negyvame žmogaus kūne – sukurti didesnį ir galingesnį žmogų. Laboratorijoje sukurtas žmogus atstumtas aplinkinių, tampa žmonijos priešu...


Ir jau visai DIDŽIAI BŪTINA pamatyti štai ką:

Metropolis

REŽISIERIUS Fritz Lang

Mokslinė fantastika, drama

Vokietija

1927
153 min.

Seansas nemokamas. Žiūrėkite rugsėjo 28 d. 21:20

1927 m. išleistas nebylus mokslinės fantastikos filmo veiksmas vyksta antiutopiškame mieste. Jame nagrinėjama populiari tais laikais mokslinės fantastikos tema: socialinė krizė tarp darbininkų ir kapitalistų valdytojų, tarp "proto" ir "rankų": vieni gyvena dangoraižiuose, iškilusiuose virš žemės, kiti – požemiuose. Pirmieji mėgaujasi gyvenimo malonumais, antrieji sunkiai dirba prie mašinų. Filmo šūkis – "tarpininkas tarp proto ir rankų turi būti širdis". Miesto valdovo sūnus bando tarpininkauti tarp elito ir darbininkų: priklausydamas "mąstytojų" kastai, jis išdrįsta nusileisti į pogrindį, kur vergauja darbininkai, ir tai, ką ten pamato, jį nepaprastai nustebina. "Metropolis" buvo brangiausias savo meto filmas.

Priblokš, kiek nukopijuota dabartiniame kine nuo šios klasikos (L.Besson 5 ELEMENTAS ir panašūs). Genijai ir 1927 m. darė superinį lygį!!!


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11663

2012-09-29 11:56 35 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Džiugu, kad į tokią SENĄ klasiką prisirinko galybė labai jaunų žiūrovų - manau vyresniųjų klasių moksleivių buvo daugiausia. Kad grūdosi žiūrėti kino, tai grūdosi... Aišku, gerai, kad galėjo TAI MATYTI be tų kelių moksleiviškų litų....

kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11723

2012-11-14 16:12 36 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę

Lapkričio 16 – 20 dienomis kino teatre "Pasaka" vyks filmų apie V. Landsbergį retrospektyva.
Pirmojo seanso metu, lapkričio 16 d. 19.00 val. - susitikimas su V. Landsbergiu "fluxiškoje" aplinkoje: video instaliacijos su "Medijų ir dizaino atvejų laboratorija", filmo "Laisvės džiazas" peržiūra ir pokalbiai apie gyvenimo žaismą ir kūrybą. Vakarą veda Rytis Zemkauskas.
Visi filmų seansai nemokami.


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11745

2012-11-26 23:43 37 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Vienas iš įsimintiniausių 2008 m. Scanoramos festivalio filmų:


Kovotoja (Šiaurės šalių kino klubas)
Fighter
REŽISIERĖ Natasha Arthy
VAIDINA: Semra Turan, Cyron Melville, Nima Nabipour
Drama
Danija
2007
97'
Originalo kalba - danų
Subtitrai anglų kalba

Žiūrėkite lapkričio 28 dieną 18:30. Seansas nemokamas. Nemokami bilietai į filmą dalinami kasoje valandą iki seanso pradžios.


Aicha, vidurinės mokyklos moksleivė, yra aistringa kung fu kovos mylėtoja. Jos turkai tėvai tikisi, kad geri merginos pažymiai padės jai įstoti į medicinos mokyklą – kaip jos broliui Ali. Tačiau mokykloje ji neranda įkvėpimo. Nepaklusdama šeimai, Aicha pradeda slaptai treniruotis profesionaliame, ir vyrams, ir moterims skirtame kung fu klube. Vyrukas, vardu Emilis, padeda Aichai pasiruošti klubo čempionatui. Jaunuoliai pamilsta vienas kitą. Tačiau gyvenimo taisyklės nėra tokios paprastos kaip kung fu taisyklės, tad Aicha priversta nuspręsti, kas ji ir ko ji trokšta.


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 11811

2013-01-24 13:15 38 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Ruošiantis įtemtam kino festivalių sezonui, kino teatre "Pasaka" sumontuotas naujas skaitmeninis projektorius. "Kino pavasario", "Šeršėliafam", "Žiemos ekranų" festivalių organizatoriai ir žiūrovai turės galimybę parodyti ir pamatyti naujausius kino filmus skaitmeniniu formatu, kuris užtikrins aukščiausią rodomų filmų vaizdo ir garso kokybę. Naujojo projektoriaus privalumus galės pastebėti jau šį penktadienį į "Žiemos ekranus" susirinkę žiūrovai. Pagrindinė "Žiemos ekranų" programa bus rodoma naujuoju skaitmeniniu projektoriumi.

k/t "Pasaka"


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 12034

2013-09-27 08:32 39 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Visus vilniečius į ketvirtąjį gimtadienį kviečia kino teatras "Pasaka"

Šį kartą savo gimtadienį kino teatras "Pasaka" nusprendė švęsti netradiciškai – visus vilniečius kviesdamas į "Kaimynų dieną".

Tie, kurie dirba, mokosi, gyvena ar pramogauja senamiestyje, šį šeštadienį (rugsėjo 28 d.) laukiami kino teatre "Pasaka". Čia visą dieną filmus galėsite žiūrėti perpus pigiau, o atėjusiems į svečius su šlepetėmis – kaip ir dera pas kaimyną - filmų seansai nemokami. Šią dieną visus vaišinsime kava, arbata ir sausainiais. Gimtadienio proga kino teatras dirbs gerokai ilgiau - paskutiniai filmų seansai prasidės jau po vidurnakčio. Šeštadieniniame repertuare nauji lietuviški filmai "Laiškai Sofijai" (rež. Robert Mullan ) ir tik šį penktadienį Lietuvos ekranuose pasirodysiantis Streikas (rež. Romas Zabarauskas), naujausia režisieriaus Woody Alleno drama Džesmina, Joshua Michael Stern'o režisuotas pasakojimas apie išskirtinę asmenybę šių laikų istorijoje – technologijų amžiaus ikoną, brangiausio pasaulyje prekės ženklo "Apple" įkūrėją Steve'ą Jobsą filme Jobs. Kriminalinė komedija apie mafijozų Mandzonių šeimą ir jų bandymą pradėti gyvenimą iš naujo Prancūzijoje puikiai papasakos kultinis režisierius Luc'as Besson'as filme "Šeima", o norinčius pamatyti paskutinį Johnny Depp'o darbą kviečiame į filmo Vienišas klajūnas (rež. Gore Verbinski) seansą. Romantiškas Paryžius ar egzotiška Kuba sužavės visus, atėjusius pamatyti filmų Magiškas Paryžius 3 ir 7 dienos Havanoje. Senamiestyje įsikūręs kino teatras "Pasaka" laukia visų kaimynų jau šį šeštadienį nuo 14.00 val. Šv.Ignoto g. 4/3.


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 12069

2013-10-18 09:05 40 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
KINO NAKTIS

Spalio 18 d. kino teatras "Pasaka" kviečia visus žiūrovus praleisti naktį su geriausiomis šių metų dramomis. Naktį pradėsime nuo Woody Allen filmo "Džesmina". Kritikų nuomone, stipriausias tiek paties režisieriaus, tiek pagrindinės filmo aktorės K. Blanchett darbas, prikaustantis žiūrovus iki paskutiniųjų filmo minučių.
Kino naktį tęsime su Sergio Castellitto filmu "Gimę mylėti". Kritikų įvertintas, kaip įmantraus dialogo filmas, sukrečiantis pagrindinių veikėjų išgyvenamomis emocijomis istorinių ir politinių konfliktų fone.
Naktį užbaigsime Louis Leterrier filmu "Apgaulės meistrai". Tikra kino magija Jūsų ekrane, filmas neleidžiantis patikėti tuo, ką matote ir išlaikantis paslaptį iki pat netikėtos pabaigos.

Lauksime Jūsų kine!

22:30 Džesmina

00:30 Gimę mylėti

02:45 Apgaulės meistrai

Be nuolaidų bilietas kainuoja 26 Lt.


kertukas
Geras banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 12129

2013-11-20 13:06 41 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Lapkričio 22 d. žiūrovai kviečiami praleisti naktį su kino teatru "Pasaka"


Kino naktį pradėsim nuo Gavin Hood filmo Enderio žaidimas. Filmas pastatytas remiantis devintame dešimtmetyje išleistu mokslinės fantastikos bestseleriu, kurio autorius Orsonas Scotas Cardas tuomet susirinko visus galimus fantastinių knygų apdovanojimus. Tai pirmoji romano ekranizacija, perpildyta įtaigios mokslinės fantastikos ir įtempto veiksmo.

Kino naktį tęsime su filmu Mačetė žudo. Režisierius Robert Rodriguez virsdamas ir montažo režisieriumi ir scenarijaus autoriumi, kompozitoriumi, operatoriumi, sukurė filmą - tobulą keršto planą.

Naktį užbaigsime dviejų režisierių Rob Epstein ir Jeffrey Friedman filmu Gili gerklė. 1972 m. JAV sukuriamas garsiausias visų laikų pornografinis filmas, jame vaidinusi aktorė Linda Lovelace tampa seksualinės revoliucijos simboliu. Filmas pasakoja apie šią aktorę ir jos išgyvenimus filmuojant pelningiausią filmą kino istorijoje.
Lauksime Jūsų kine!


22:30 Enderio žaidimas

00:45 Mačetė žudo

03:00 Gili gerklė


kino teatro info


kertukas
Blogas banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 12580

2015-02-12 12:57 42 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Vasario 11 dieną kino teatre "Pasaka" startuoja naujas paskaitų apie kiną ciklas Spragt! Koks filmas esi tu?

http://www.15min.lt/naujiena/kultura/kinas/kino-edukacija-pasakoje-spr
agt-koks-filmas-esi-tu-4-484419


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 12769

2015-08-13 18:27 43 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Išsamios kino paskaitos visą sezoną:

http://www.kinopasaka.lt/pamokos/kinokursai/


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 12787

2015-08-28 13:12 44 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Psichologė A.Jasaitytė rekomenduoja kino edukaciją vaiko lavinimui

Naujiems mokslo metams sparčiai artėjant, tėveliai vis dažniau pasvarsto, kuo užimti vaikus po pamokų tamsiuoju metų laiku. Edukacijos formoms plečiantis, tėvai linkę rinktis kūrybinę edukaciją, kuri lavina visapusius vaiko gebėjimus. Psichologė, edukacinio projekto "Kūrybinės partnerystės" dalyvė Aistė Jasaitytė tvirtina, kad toks pasirinkimas yra ypač tinkamas.

"Kūrybiškos patirtys sukelia vaikui teigiamas emocijas, taip stiprėja pasitikėjimo savimi jausmas." - pabrėžia svarbią kūrybinės edukacijos naudą psichologė A.Jasaitytė.

Kinas yra viena iš puikių priemonių vaiko edukacijai. Filmai ne tik supažindina vaiką su plačiuoju pasauliu, bet ir skatina saviraišką bei asmeninės nuomonės formavimą. Vizualią informaciją vaikas dažnai priima lengviau.

A.Jasaitytė pritariamai teigia, kad filmų pagalba gali būti vystomas vaikų emocinis intelektas, kritinis mąstymas bei tinkami elgesio modeliai. Taip pat ji priduria, kad filmų žiūrėjimas skatina vaikus analizuoti situacijas ir dalintis savo asmeniniais išgyvenimais.

Kino teatras "Pasaka" kaip ir kasmet aktyviai vykdo edukacinius kino projektus. Šį sezoną šeimos su mažaisiais kino mėgėjais bus laukiami Kinozauro kino seansuose kiekvieną ketvirtadienį - sekmadienį. Kinozauras šįmet kvies kartu žiūrėti tokias nuotaikingas naujienas iš kino pasaulio, kaip "Išvirkščias pasaulis", "Troliai Mumiai Rivjeroje", "Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė" ir daugelį kitų. Mažieji žiūrovai, kaskart atėję į filmą, gaus po Kinozauro lipduką. Surinkę 3 lipdukus, 4-tą filmą galės žiūrėti nemokamai.

Daugiau informacijos:
karalaite@kinopasaka.lt
www.kinopasaka.lt
852611516


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 12821

2015-09-15 00:07 45 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Dizainerė J.Rimkutė: kūrybinė edukacija moko matyti plačiau

Pastaraisiais metais į edukaciją vis dažniau įsitraukia įvairūs Lietuvos kūrėjai. Tokiu būdu riba tarp kūrybos ir edukacijos blanksta, o požiūris į švietimą laisvėja. Žinoma Lietuvos dizainerė Jolanta Rimkutė neslepia palaikanti kitokį - kūrybišką švietimą.

Dizainerės nuomone, kūrybinės edukacijos pagalba yra ugdomas gebėjimas matyti ir galvoti kitaip, unikaliai, o tai yra didelė vertybė. Taip pat J. Rimkutė teigia, kad kūrybiškas švietimas skatina toleranciją bei padeda vaikui išsilaisvinti iš sukurtų rėmų.

"Daugiausiai naudos duoda užduotys, kurios yra iškeliamos už mokyklos ribų, - dalinasi patirtimi J.Rimkutė, edukacinio projekto "Kūrybinės partnerystės" dalyvė. - Tai vaikus sudomina ir įtraukia, o grįžus į mokyklą galima jas aptarti bei iš to mokytis."

Kino teatras "Pasaka" šį sezoną kvies vaikus į Kinozauro savaitgalio kūrybines dirbtuvėles, kurios leis vaikams išbandyti įvairias kūrybos technikas mokantis ir bendraujant su tikrais savo srities profesionalais. Artimiausias dirbtuvėles rugsėjo 20 d. bei spalio 4 d. ves perspektyvi, jauna iliustratorė bei komiksų autorė Akvilė Magicdust. Viena iš užduočių dirbtuvėlių metu bus sukurti fantastinį personažą iš antrinių žaliavų.

Dizainerė J. Rimkutė teigia, kad būtent tokios užduotys ypatingai lavina vaizduotę bei skatina įsijausti į kuriamo personažo vaidmenį, padeda suprasti, kaip jis jaučiasi ar kodėl jis toks. Tai puiki priemonė vaikui susipažinti su žmogaus charakterio bruožais bei emocijomis.

"Pasaka" kviečia 4 - 8 metų vaikus į Kinozauro savaitgalio kūrybines dirbtuvėles sekmadienį prieš vaikiško filmo seansą. Artimiausios dirbtuvėlės vyks rugsėjo 20 bei spalio 4 dienomis 15 val.


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13189

2016-09-09 09:30 46 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Kino teatro repertuaras – namuose.

Nežinau, ar jau gerai veikia, bet naujovė turėtų pagelbėti besirandantiems toli nuo Vilniaus kino teatro "PASAKA", negalintiems išeiti iš namų bei norintiems žiūrėti filmą draugų būryje.

Kokius filmus galima įsigyti, ieškokite čia:

http://e.kinopasaka.lt/home-cinema/movies#movies/a

Nerandu kitokio pristatymo, kaip atsakymai į klausimus

Kas yra e.kinopasaka.lt?

e.kinopasaka.lt - tai kino teatras internete, nuolat atnaujinama ir pildoma platforma, kurioje rasite vaidybinių ir dokumentinių filmų kolekciją, kino teatruose rodomus ar klasikinius filmus.

Kaip įsigyti filmą?

Apmokėjimą už filmo peržiūrą galima atlikti kreditine ar debetine kortele skirta internetiniam apsipirkimui bei per PayPal paskyrą. Siekiant užtikrinti saugumą, prašome suvesti kortelės duomenis įsigyjant filmą kiekvieną kartą iš naujo. e.kinopasaka.lt nesaugo jokios finansinės informacijos. Po apmokėjimo filmą galite žiūrėti iš karto ar pasinaudoti peržiūros nuoroda, gauta į nurodytą el. paštą.

Ar galiu susimokėti abonentinį mokestį ir visą mėnesį e.kinopasaka.lt žiūrėti filmus nemokamai?

Tokios galimybės nėra, už kiekvieną filmo peržiūrą mokama atskirai.

Kiek laiko po įsigijimo galioja filmo peržiūros nuoroda?

Filmo nuoma galioja 30 dienų nuo filmo įsigijimo. Filmą galima pažiūrėti vieną kartą. Pradėjus žiūrėti filmą jį reikia peržiūrėti per 48 valandas.

Ar galiu sustabdyti filmo peržiūrą ir pratęsti vėliau?

Taip, galite. Filmą sustabdyti ir atnaujinti jo žiūrėjimą galite iki keturių kartų. Po to prieiga bus užblokuota. Pradėjus žiūrėti filmą jį reikia peržiūrėti per 48 valandas.

Per kokius įrenginius galiu žiūrėti filmą?

Filmą galima žiūrėti per bet kokį įrenginį, kuriame veikia tinkamo greičio interneto ryšys, bei jo prie jo jungiamus priedus, pavyzdžiui, projektorių, TV ekraną.

Kokio greičio interneto reikia, kad galėčiau žiūrėti filmą?

Minimalus interneto greitis, kuris būtinas peržiūrai yra 2-5 Mbps. Rekomenduojamas greitis - 5-10 Mbps.

Ar per e.kinopasaka.lt galiu žiūrėti filmus ne Lietuvoje?

Dėl turinio licenzijų ribojimo platforma galima naudotis tik Lietuvos teritorijoje.

Ar galiu filmą atsisiųsti ir pažiūrėti vėliau neturėdamas interneto prieigos?

Taip, galite. Pasirinkę įsigijimo galimybę, el. paštu gausite nuorodą, iš kurios atsisiųsite filmą į savo įrenginį. Vienkartinė nuoroda galioja 30 dienų, kurioms pasibaigus ji taps nebeaktyvi, o apmokėjimas negrąžinamas.

Atsisiųstas filmas yra jūsų ir yra skirtas tik asmeniniam naudojimui. Bet koks turinio atgaminimas, modifikavimas ar viešas demonstravimas laikomas autorinių teisių pažeidimu.

Ką daryti, jei žiūrint filmą internetu, transliacija trūkinėja?

Patikrinkite savo interneto duomenų perdavimo greitį ir pasirinkite atitinkamos kokybės video parametrus:

1080p video kokybei - 10-20 Mbps;

720p video kokybei - 5-10 Mbps;

SD video kokybei - 2-5 Mbps.

Kodėl žiūrėdamas filmą negaliu pasirinkti 1080p video kokybės?

Jei nėra pasirinkimo galimybės, tai reiškia, kad šia kokybe filmas neprieinamas.

Kodėl turinys nėra lietuvių kalba?

Visi atrinkti e.kinopasaka.lt ne lietuviški katalogo filmai yra originalo kalba su lietuviškais subtitrais. Išimtiniais atvejais filmai gali būti dubliuoti (pavyzdžiui, filmai skirti vaikams).

Ką daryti, jei prie filmo su lietuviškais subtitrais, jie neatsiranda?

Jei paleidus filmą neatsiranda lietuviški subtitrai, juos aktyvuoti galite pačiame grotuve spustelėję raideles CC.

Ką daryti, jei neprisimenu lietuviško filmo pavadinimo?

Paieškos laukelyje veskite filmo pavadinimą ar jo dalį originalo kalba. Jei filmas yra platformoje, rasite jį tarp siūlomų pasirinkimų.

Ką daryti, jei neradau atsakymo į savo klausimą?

Iškilus bet kokiems su platformos naudojimu susijusiems klausimams, susisiekite el. paštu vod@kinopasaka.lt


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13716

2018-01-20 09:26 47 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Kiek nustebau, kad taip gerai lankomi naktiniai seansai. Vakar į "VANDENS FORMOS" premjerą 22 val. negavau bilieto!

kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13852

2018-06-06 07:58 48 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Tikiuosi ne vienas susidomės galimybę iš namų kompiuterio, dar geriau, prijungto prie TV ar projektoriaus, pasižiūrėti lietuviško kino klasikos pavyzdžių:

http://www.kinopasaka.lt/lt/naujienos/2018/6/5/po-sekmingo-lietuviu-ki
no-klasikos-savaitgalio-nemokamos-filmu-perziuros-internetu-visa-birze
li


Sukoncentruoju, kokius filmus galima pasižiūrėti iš k/t PASAKA internetinės platformos birželyje

http://www.epasaka.lt/lt/filmas#movies/a

"Adomas nori būti žmogumi" (rež. V. Žalakevičius, 1959 m.), "Niekas nenorėjo mirti" (V. Žalakevičius, 1966 m.), "Jausmai" (rež. A. Dausa ir A. Grikevičius, 1968 m.), "Gražuolė" (rež. A. Žebriūnas, 1969 m.), "Velnio nuotaka" (rež. A. Žebriūnas, 1974 m.), "Maža išpažintis" (rež. A. Araminas, 1971 m.), "Skrydis per Atlantą" (rež. R. Vabalas, 1983 m.) ir "Vaikai iš "Amerikos" viešbučio" (rež. R. Banionis, 1990 m.), interneto platformoje žiūrovai taip pat turėjo galimybę pamatyti režisieriaus Marijono Giedrio istorinę dramą "Herkus Mantas" (1972 m.) ir Almanto Grikevičiaus filmą "Sadūto tūto" (1974 m.).


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14043

2019-01-11 07:44 49 žinutė iš 49 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Sausio 11 penktadienis
DS
20:30 22:20 110 PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ (premjera)
MS
18:00 19:49 109 STYX (94 min) Lux viešas nemokamas seansas  (plius 15 min pristatymui)
20:15 21:46 91 Spec. Žvėrynas (Premjera)
PS
17:00 18:48 108 Per tave visos bėdos

Sausis 12, šeštadienis
DS
13:45 15:37 112 Ralfas grovėjas PREMJERA
16:00 17:55 115 The Other Side of Everything (100) viešas nemokamas seansas (plius 15 min pristatymui)
18:15 20:05 110 PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
20:30 22:40 130 Žalioji knyga (Premjera)
MS
13:30 14:55 85 Asteriksas: stebuklingojo gėrimo paslaptis
15:15 17:05 110 PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
17:30 18:40 70 Išeiti iš namų (Premjera)
19:00 20:31 91 Spec. Žvėrynas
21:00 23:30 150, Silvio
PS
14:00 16:03 123, Astridos Lindgren jaunystė
20:15 22:03 108 Per tave visos bėdos
MO
15:00 16:52 112, Ralfas Griovėjas 2 (seansas šeimai)
17:15 19:05 110, PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
19:30 21:40 130, Žalioji knyga

Sausis 13, sekmadienis
DS
14:00 15:38 98 Tarp pilkų debesų (Dubliuota versija)
16:00 17:41 101 Woman at War viešas nemokamas seansas (plius 15 min pristatymui)
18:00 20:30 150, Silvio
21:00 22:50 110, PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
MS
14:15 16:05 110, PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
16:30 17:58 88, Šaltasis karas
18:15 20:25 130, Žalioji knyga
20:45 22:59 134 Bohemijos rapsodija
PS
14:30 16:33 123 Astridos Lindgren jaunystė
16:45 18:33 108 Per tave visos bėdos
18:45 20:19 94 Izabelė ir jos vyrai
20:30 23:03 153 Namas, kurį pastatė Džekas (N-18)

Sausis 14, pirmadienis
DS
18:15 20:05 110, PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
20:30 23:00 150, Silvio
MS
18:30 19:58 88, Šaltasis karas
20:15 22:25 130, Žalioji knyga
PS
18:00 19:10 70 Išeiti iš namų
19:30 20:41 71 Nuostabieji lūzeriai.Kita planeta
21:00 22:34 94 Izabelė ir jos vyrai

Sausis 15, antradienis
DS
18:15 20:05 110, PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
20:30 23:00 150, Silvio
MS
18:30 20:40 130, Žalioji knyga
21:00 23:14 134 Bohemijos rapsodija
PS
18:45 20:33 108 Per tave visos bėdos
20:45 23:18 153 Namas, kurį pastatė Džekas (N-18)

Sausis 16, trečiadienis
DS
18:00 19:50 110, PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
20:15 22:45 150, Silvio
MS
18:30 20:01 91 Spec. Žvėrynas
20:30 21:58 88, Šaltasis karas
PS
18:15 19:25 70 Išeiti iš namų
19:45 21:48 123 Astridos Lindgren jaunystė

Sausis 17, ketvirtadienis
DS
18:15 20:45 150, Silvio
21:15 23:25 130, Žalioji knyga
MS
18:00 20:14 134 Bohemijos rapsodija
20:45 22:35 110, PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ
PS
18:30 20:18 108 Per tave visos bėdos
20:30 23:03 153 Namas, kurį pastatė Džekas (N-18)
MO
18:30 20:20 110, PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ


Paskutinis puslapis. Atgal
Puslapiai: <pirmas 1 2 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kinomanai: 3.009 Žinučių forume 188.736 2.224 Narių klube 3.031 Banga.lt laikrodis 23:34 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: kino teatras Vilniuje PASAKA

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai