Pirkdami sporto salės abonementą, daugelis vaikinų daro dvi kvailiausias klaidas. Pirma, daugelis jų mano, kad gali tapti monstrais be steroidų ir augimo hormono. Antra, daugelis iš jų mano, kad metai sporto salėje yra viskas, ko reikia ir išlietas kraujas, prakaitas ir ašaros išnyks užmarštyje. Kad ir kaip liūdnai tai skambėtų, tačiau tokia yra žmogaus kūno prigimtis atsikratyti viso to, kas nereikalinga, o tai reikalauja energijos švaistymo.
Prezidentui užsiminus, kad skaimeninis kodas, vadinamas "Galimybių pasu" jau išsisėmė kaip vakcinavimo skatinimo priemonė ir jį reikėtų atšaukti, piestu stojo Čmilytė ir Šimonytė, o konservatorius L. Slušnys sureagavo taip:
"Galimybių pasas" veikia ir kaip kitokią funkciją turinti priemonė. Jis yra socialinio teisingumo, tam tikro socialinio sąmoningumo įrodymas. Žmogus, kuris palaiko valstybės žingsnius ir valstybės įpareigojimus, yra vertas, kad gautų daugiau galimybių nei kiti".
Ar teisingai supratote Slušnį?
Štai kas yra išgryninta, atvira segregacija.
Štai koks yra modernus diktatūros apibrėžimas.
Kinijoje tai vadinama privaloma socialinių kreditų sistema.
Nenuostabu, kad šiąnakt buvo pilnatis ir būtų gerai, kad tokios idėjos liktų tik Slušnio vaizduotėje.
Vilniuje dirbantys norvegai kartu su lietuvių kino gamybos kompanija Artbox kuria serialą apie ateities Norvegiją valstybę kurioje norisi gyventi. Apsupta didžiulės sienos ji yra apsaugota nuo teroro, pandemijų ir sukilimų, siaučiančių išoriniame pasaulyje. Tačiau šalį užklumpa paslaptinga liga, kuri naikina gyvūnus, augalus ir žudo žmones. Valdžios atstovai nusprendžia izoliuoti miestus. Siena, kuri turėjo apsaugoti Norvegiją, tampa jos pačios kalėjimu.
Prie serialo dirba tarptautinė 120 žmonių komanda, iš kurių virš 70 lietuvių kino specialistų. Seriale vaizduojamas Oslas bus nufilmuotas Vilniaus senamiestyje, Labdarių gatvėje.
Tv3 žinios kalbina naktinių maudynių dalyvius sveikuolius. Sveikuolis po intensyvių maudynių:
"Mokslininkai ištyrė, kad yra 3 naktys kai vanduo... vanduo tampa stebuklingas".
Blemba, ne. Mokslininkai tam ir skirti, kad žmonės nustotų tikėti burtais, mitais, fėjomis ir celofanu su kepeniu bei lobovu.
Nenoriu būti entuziazmo gadintojas. Šalto vandens poveikis imuninei sistemai yra gana gerai ištirtas. Neabejojama, kad grūdinimasis didina baltųjų kraujo kūnelių kiekį, nes organizmas yra priverstas adaptuotis prie besikeičiančių sąlygų. Laikui bėgant mūsų kūnas efektyviau aktyvuoja imuninės sistemos atsakus. Taip pat, plaukimas šaltame vandenyje skatina endorfinų gamybą, padeda eikvoti iš suvalgytų kebabų gautas kalorijas. Tačiau būtina suprasti, kad dar yra daug neatsakytų klausimų genetiniai skirtumai, antinksčių reakcija streso sąlygomis ir kt.
Stebuklų nėra, yra mokslas, kaip sako natūraliausias žmogus Lietuvoje - "cold water cold weather for strong man no problem" čia netinka.
Ar pastebėjote, kad kartais įėjus į kambarį tam tikru tikslu kažką paimti, pasakyti, paklausti, visiškai pamirštate, kokie buvo jūsų ketinimai? Pasirodo, dėl šių keistų atminties praradimų kaltos pačios durys. Notr Damo universiteto psichologai atrado, kad praeinant pro duris galvoje atsiranda vadinamoji "įvykio riba", atskirianti vieną minčių ir prisiminimų rinkinį nuo kitų, lygiai taip pat, kaip išėjimas pro duris filmuose rodo scenos pabaigą. Smegenys kartais pašalina mintis, kurias turėjome ankstesniame kambaryje, ir paruošia tuščią lapą naujoms mintis kitame kambaryje.
Ryškios šviesos priverčia čiaudėti vieną žmogų iš keturių. Tai vadinama "fotiniu čiaudėjimo refleksu" ir yra mažai suprantamas psichinis reiškinys. Paprastai čiaudulys (arba "krūtinkaulio refleksas") atsitinka netyčia, kai dirginančioji medžiaga patenka į nosį. Kita automatinė reakcija, kurią dažnai patiriame, yra vyzdžio šviesos refleksas, kai mūsų vyzdžiai susitraukia, kai juos stimuliuoja ryški šviesa.