Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Lietuvos sexshopai


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 1970 01 01 d. 03:00 pradėjo  Martynukas, peržiūrėta 7331 k.
Puslapiai: <pirmas 1 2 
merihold
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6916

2002-05-13 15:18 26 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: merihold Įtraukti merihold Į adresų knygelę
Subtilūs klausimėliai
Sekso parduotuvių pardavėjai tikina, kad maždaug 70 proc. jų klientų — vyrai. Jie perka dirbtines vaginas, prezervatyvus, sekso lėles, kasetes — sau, falo imitatorius, vibratorius, makšties lubrikantus ir rutuliukus — sekso partnerei. Beje, pastarosios, susirengusios į sekso parduotuvę, dažniausiai prieš tai paskambina ir prašo, jog jas aptarnautų moteris. Arba ilgai mindžikuoja koridoriuje ir siunčia vyrą į žvalgybą — apžiūrėti “nepadoriųjų” prekių.
Vyrai, pirkdami sekso dovanas, paprastai nešykšti ir yra pasiryžę už falo imitatorių (vyriškojo pasididžiavimo analogas, pagamintas iš silikono, latekso ar gelio. Visai neblogas daikčiukas meilės žaidimams su partneriu. Be jo — taip pat) ar vibratorių (modernesnis falo imitatoriaus variantas. Veikia su baterijomis, gana neblogai imituodamas penio judesius) pakloti nuo 80 iki 800 litų.
Paprasčiausi vibratoriai stimuliuoja tik makšties sieneles, sudėtingesni — ir klitorį. Gali pasirinkti egzempliorių, turinčių nuožulnią galvutę, kuri turėtų dirginti mistinį G tašką. Visi žino, kad jei pavyks jį rasti — neapsakomas skrydis į dausas garantuotas. Beje, jo paieškos — taip pat neblogas užsiėmimas.
Žinovai pataria, jog perkant sekso žaisliukus, pirmiausia reikia pasidomėti, iš kokios medžiagos jie pagaminti. Pavyzdžiui, kinai intymiausias prekes dažnai gamina iš polivinilo ir plastiko, o tai ne itin higieniška, nes medžiagos paviršius akytas. Todėl tokius vibratorius ar falo imitatorius reikėtų naudoti su prezervatyvu. Informacija praktiškoms moteriškėms: toks vibratorius puikiai atstoja masažuoklį pasmakrei, paakiams, raukšlėms… Makšties rutuliukai, stimuliuojantys šios jautrios vieteles raumenis ir padedantys patirti orgazmą — irgi naudingas daiktas.
Patyrę vartotojai sako, jog lateksas ir silikonas geriau perteikia pojūčius ir primena tikrą kūną. Tuo galėjau įsitikinti ir pati: pardavėjas išėmė iš vitrinos gana nemažo dydžio vibratorių, įdėjo du mažus elementus ir priglaudė man prie rankos. Rožinio paršelio spalvos daiktas priminė mano vaikystės guminių žaisliukų paviršių, tačiau vibravo ir net galėjo keisti greitį — pagal pageidavimus. O iš latekso pagamino vibratoriaus “oda” beveik nesiskyrė nuo tikros!


merihold
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6916

2002-05-13 15:18 27 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: merihold Įtraukti merihold Į adresų knygelę
Tau — ir jam
Nors sekso prekeiviai aiškino, kad poros retai kada būna geri pirkėjai — būriu atėję smalsuoliai dažniausiai tik trepsi prie vitrinos ir kikena į kumštį — viena praktiškiausių prekių man pasirodė įvairūs komplektai šeimai. Juos sudaro vyriškas ir moteriškas vibratorius su įvairiais antgaliais, vibruojantis kiaušinis, kurį reikia įsikišti į makštį, makšties rutuliukai ir distancinio valdymo pultelis (taip, taip, nesijuok — juo galima kaitalioti vibratoriaus ar vibruojančio kiaušinio dažnį), varpos veržiklis, leidžiantis mylėtis “non stop” visą naktį. Beje, šiuo atveju tikrai neapsieisi be makšties lubrikantų. Skamba baisiai, tačiau yra labai naudingi. Rekomenduotini damoms, stokojančioms savo sekreto. Paprastas kremas šiuo atveju netinka dėl kelių priežasčių: jis gali ardyti lateksą, iš kurio pagamintas prezervatyvas, yra nehigieniškas ir tepa patalynę. Šį praktišką daikčiuką galima nusipirkti įvairios formos ir porcijų: nuo kelis litus kainuojančių vienkartinių iki keliasdešimt atsiesiančių solidžių butelių. Kvapas ir skonis — pagal pasirinkimą. Beje, sakoma, jog įvairus preparatai gerinantys potenciją, didinantys geismą, ilginantys meilės aktą be galo populiarūs. Kaip ir prancūziški kvepalai, prisotinti geismo kvapų — feromonų. Beje, prekeiviai kaip vienas tikino, jog “ispaniškos muselės”, tepaliukai ir ta****ės — natūralūs produktai, pagaminti garsių Europos firmų, sertifikuoti ir visiškai nepavojingi sveikatai. “Vaistų galite nusipirkti vaistinėse — o čia natūralūs produktai, be jokios chemijos. Žodžiu, tokie maisto papildai”, — tikino pardavėjai.
Ir tau, ir jam patiks įvairiausi varpos žiedai. Primenantys kankinimo įrankius prietaisiukai iš tiesų pagaminti iš minkšto latekso ar plunksnelių ir, sako, žada damai fantišką malonumą. Ypač — pagamintas iš ožio odos ir plaukų, vadinamas Arabijos džiaugsmu. Makšties rutuliukais irgi niekuo nenustebinsi — jie būna įvairaus dydžio plastmasiniai ir padengti lateksu, lygūs ar spygliuoti.


merihold
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6916

2002-05-13 15:19 28 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: merihold Įtraukti merihold Į adresų knygelę
Kokios asociacijos tau pirmiausia iškyla išgirdus apie sekso parduotuvę? Man — guminės lėlės. Žinoma, pas mus vargu ar pirks dirbtinę moterį už 17 000 dolerių, kiekvienai metų dienai siūlančią originalią pasismaginimo programą. Bet pati pigiausia — juodaplaukė ir raudonlūpė Debi, “kuri niekada nesako “ne” — baisi kaip mirtina nuodėmė. Ir tokia pati erotiška. Panelės oda primena guminį gelbėjimo ratą, be to, ji tegali pasiūlyti tradicinį ir oralinį seksą. Kur kas dailesnė blondinė Monika tikra sekso pirmūnė — sutiks mylėtis dar ir analiniu būdu. Tiesa, ir atsieis toks malonumas brangiau — bemaž 1000 Lt. Galima rasti ir lėlę — vyrą, kurį pardavėja meiliai vadina Jonu. Na, bet jo paslaugomis naudotis siūlyčiau tik tada, jei labai, na labai reikia… Gal todėl jis ir kainuoja pigiau.

merihold
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6916

2002-05-13 15:19 29 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: merihold Įtraukti merihold Į adresų knygelę
Specialios paskirties apatinis trikotažas
Jei manęs paklaustų, kokios erotinės dovanos norėčiau, mielai rinkčiausi virvelines kelnaites, supakuotas kaip rožės žiedas. Mylimam žmogui tiks vyriškos — jų simbolinio dydžio priekis primena, pavyzdžiui, dramblio straublį su ausimis, o užpakalinę dalį atstoja kelios virvutės. O šiaip, jei tavo išsvajotasis seksualus apdaras kiek subtilesnis nei raudonas gipiūro peniuaras, sekso parduotuvėse ne kažin ką rasi. (mano supratimu jie atrodo tiesiog beviltiškai). Kaip ir rankšluosčiai su pusnuogėmis nimfomis, labiausiai tinkantys dovanoti išprotėjusiam sekso maniakui a la naujasis Mėlynbarzdis. Žodžiu, kokių nors “Shirley of Holyywood” čia tikrai nėra.
Tiesa, poroje sekso reikmenų krautuvėlėje mačiau įdomesnių apatinių drabužėlių: korsetėlį, santūriai pridengiantį sėdmenis, tačiau visiškai apnuoginantį priekinę kūno dalį, perregimą tinklinę liemenėlę, griežtą juodą glaustinukę, atidengiančią krūtis ar odinį sijonėlį ir liemenėlę. Savotiškai patraukli kičo viršūnė — ryškiai rožinės virvelinės kelnaitės su gagos pūku intymiausioje vietoje… Įvairių modelių virvelinių kelnaičių, chalatėlių ir liemenėlių verčiau ieškok garsių firmų apatinio trikotažo parduotuvėse. Aišku, jei tik nenori valgomųjų kelnaičių — būna ir vyriškų, ir moteriškų modelių. Apsimautos jos lipte prilimpa prie odos, o laižomos tirpsta burnoje. Būna įvairaus skonio — nuo šokolado iki mentolo, tačiau pas mus mačiau tik karamelines.
Neturi kur akių paganyti ir ekstremalaus sekso gerbėjai. Per visas keturias sekso parduotuves gal ir surinktum trečdalį sadomazochistės ekipiruotės: vienoje mačiau šmaikštų rimbą, primenantį mušeklį kilimams dulkinti, kitose — kaukes, iš kurių viena kažkodėl buvo rožinės spalvos, trečioje — grandinę rankoms ir kojoms. O labiausiai sužavėjo tokie rožiniu ir mėlynu kailiuku aptraukti antrankiai. Tiesa, vienoje parduotuvėje dar buvo grandinėlė, užsegama ant spenelių. Tik labai jau netikroviškai atrodė. Bijau, kad visas kitas uniformos dalis — nuo ilgaaulių batų iki odinių šortukų ir liemenėlės, prisegiotos geležinių sąsagų — teks ieškoti rokerių prekėmis prekiaujančioje parduotuvėje ar odininkų dirbtuvėse.


merihold
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6916

2002-05-13 15:20 30 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: merihold Įtraukti merihold Į adresų knygelę
“Imkit mane ir skaitykit”
Visi žino, kad moterys myli ausimis. Ir — akimis, — galiu pridėti. Sekso tyrimai rodo, kad ne vienai mūsų malonų drebuliuką sukelia klasikiniai erotiniai apsakymai (nuo Anais Nin “Paukštelių” iki Emanuelės Arsan “Emanuelės”), bei kino filmai, kiek mažiau damų alpsta nuo dviprasmiškų (tiksliau — nedviprasmiškų) paveikslėlių. Tik ne tų, kuriuos sumanūs vyrukai atsisiunčia internetu — “Kokias erotines mintis gali sukelti kompiuteris?!” Žodžiu, kibersekso mėgėjų aiški mažuma…
Erotinių vaizdo juostų ir knygų reikia ieškoti ne sekso parduotuvėse. Kasetė, kurioje įrašyti meilės žaidimėliai, čia kainuoja apie 100 litų, jei kuri nors itin atsibodo, primokėjusi gali pakeisti į naują. Pardavėjai tikino, jog lietuviai jau atsikando juodosios pornografijos ir dažniausiai renkasi italų gamybos siužetinius filmukus, ypač — istorinius, su švelniais meilės žaidimais. Arba įrašus, kurie subtiliai vadinami mokomaisiais. Tik jie moko ne kaip užsidėti dujokaukę ar padailinti figūrą iki pasaulinio standarto per 28 dienas, o demonstruoja populiariausias Kama sutros pozas ir erotinio masažo abėcėlę. Visos kasetės licencinės, todėl problemų dėl autorių teisių neturėtų kilti… Tiesa, prekeiviai skundėsi, kad šio verslo viršūnė buvo 1995-1996 m., o šiandien daug paprasčiau kokį nors filmuką nusikopijuoti iš interneto, negu laukti, kol parduotuvėje atsiras reikiamas įrašas. O žinovai siuntė pas dėdę Sašą Gariūnų turguje, 6 eilėje — jis turįs ir sadomazochistinių žaidimėlių, ir nėščių transseksualų meilės scenų, bet mes šios informacijos netikrinome.


merihold
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6916

2002-05-13 15:21 31 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: merihold Įtraukti merihold Į adresų knygelę
Vieninteliai knygų egzemplioriai, kuriuos man pavyko atkapstyti, buvo prieš keletą metų išleistos F.Zacher-Mazocho “Venera su kailiais” ir “Intymūs patarimai vyrams ir moterims”. Dar galima rasti lenkišką Kama sutros versiją, bet verčiau knygyne nusipirkti neseniai pasirodžiusią lietuvišką variantą su spalvotomis iliustracijomis. Didžioji dalis spausdintos produkcijos — lenkiški erotiniai žurnalai (mano skoniui — su pernelyg ryškiu pornografijos prieskoniu ir gerokai per brangūs; populiariausias “Extasy” kainuoja apie 40 litų). Iš lietuviškųjų — “Karščiausias pažinčių žurnalas” ne itin išradingu pavadinimu “Karštieji puslapiai”. Ji ieško jo (arba jos), jis — jo, reikalingos perspektyvios moterys erotinei šokių grupei ir šauni lietuvaitė, sugebanti iškepti vištą ir patiekti ją į stalą dešimčiai turtingų verslininkų dirbti laivo stiuardese, Rytis ieško merginos, norinčios nuskristi savaitgaliui į Italiją, aistringa pantera susipažintų su pasiturinčiu vyru, kuris galėtų paremti materialiai, už 100 litų Renas iš Kauno žada išpildyti visas erotines moterų fantazijas, Romas žada išsklaidyti kasdienius rūpesčius (tik ištekėjusioms!), o jaunas verslininkas žada materialinę paramą merginoms ir moterims, Rubenso stiliaus damai reikia gerbėjo, o 31 metų išsiskyrusiam vilniečiui — aistringo sekso… Žodžiu, kiekvienam pagal poreikius ir tik už 7 litus. Prie šios informacijos puotos dar pridedamas kompaktinis diskas su “Sado mazo” įrašais, beje, beviltiškai nulaužęs mano namų kompiuterį. Galiausiai šios nešmenos neperskaitė nė vienas CD įrenginys ir ji taip ir liko dulkėti ant mano stalo.

merihold
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6916

2002-05-13 15:22 32 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: merihold Įtraukti merihold Į adresų knygelę
Eiti ar neiti…
… į sekso reikmenų parduotuves? Jei svajoji, kad toks vizitas padės sukurti erotinę nuotaiką — verčiau nekišk ten nosies. Nei jų geografinė padėtis, nei interjeras, nei aptarnaujantis personalas erotikos nespinduliuoja. Juo labiau neverta čia užsukti su numatomu meilės partneriu — toks vizitas gali išprovokuoti diskusiją apie Lietuvos ekonomikos recesiją ir sumažėjusią vartotojų perkamąją dalią… O tu juk siekei truputėlį ne to. O štai iš anksto apsvarsčiusi, kuo galėtum paįvairinti meilės žaidimukus, susikaupk ir ženk per slenkstį. Blogiausiu atveju, jei labai nedrąsu, užsidėk juodus akinius. Šiaip visose tokio žanro parduotuvėse dirba ne davatkos, skubančios apkaltinti tave ištvirkavimu. Vienokio ar kitokio patarimo taip pat gali tikėtis, bet tavo vietoje labiau pasikliaučiau savo seksualiniu išprusimu (ir mūsų patarimais). Beje, yra išleistas intymių prekių katalogas, pagal kurį gali užsisakyti norimų žaisliukų ar apatinio trikotažo. O jų rinkimasis irgi gali tapti svaiginančia procedūra. Pati išmėginau…


Martynukas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 9779

2002-05-13 15:47 33 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Martynukas Įtraukti Martynukas Į adresų knygelę
Labai issamus straipsnis. Dekui.

Zodziu, ****s tie lietuviski sexshopai, juolab, kad jei ko nori normalesnio, vis tiek tenka kreiptis i tuo spacius katalogus. Tai gal geriau tada be tarpininku tiesiai i www....


Verute
Patyrusi gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 1294

2002-05-13 15:49 34 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Verute Įtraukti Verute Į adresų knygelę
Gimtajame mieste kazkaip ir neisdrysau perzengti parduotuves slenkscioŠypsena greiciausiai nera poreikio Šypsena.
Drauges sunus is Vokietijos seksshopo parveze (uzsakytus) naktinukus ohoho! Šypsena Ir tik 40 litu. kai tuo tarpu mugese pacio prasciausio "silko" naktinukai kainuoja 30-50 litu.


merihold
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6916

2002-05-13 15:57 35 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: merihold Įtraukti merihold Į adresų knygelę
siaip tai atmetus teksto stiliu, is tikruju savininkai nykus nykuteliai. vienintele atraktyvi tai maryte, bet stoties rajonas ne pats maloniausias ten lankytis. nuodmeiu gatve heheh.

Martynukas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 9779

2002-05-17 12:25 36 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Martynukas Įtraukti Martynukas Į adresų knygelę
Kaip tik i tema LRytas raso 2002 05 17:
Šiandien "Sostinės" skaitytojus pasieks ir priedas "Mozaika". Jame rasite rašinį "Sekso reikmenų parduotuvės - ties bankroto riba".
Sostinėje sekso reikmenų parduotuvių verslas merdėja. Pavasarį savo pirkėjus šių parduotuvių šeimininkai suskaičiuoja ant vienos rankų pirštų.
Tai pajuto ir aktorė, viena televizijos laidos "Moterų laimė" vedėjų Nijolė Oželytė - viena iš nedaugelio pavasarį sekso prekėmis susidomėjusių moterų.
Vibratoriaus N.Oželytei reikėjo erotiniam moterų klubo "6666" vakarui, pavadintam "Morčiaus svaigulyje". Klubo šeimininkės N.Oželytė, Daina Bilevičiūtė, Donalda Mieželytė, Asta Baukutė ir Jūratė Sodytė "Muzikiniame angare" nusprendė surengti sekso reikmenų ekspoziciją ir pašokti šokį su vibratoriais.


sapnu*mergelka
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 5822

2004-03-04 15:31 37 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sapnu*mergelka Įtraukti sapnu*mergelka Į adresų knygelę
sveikiCha cha
cia man pasistojo klausimasCha cha
ar kas zinote sexshopu elektroniniu adresu? per google.lt nieko neradau. pageidautina, kad patys sexshopai butu LT teritorijoje, nu dar gal kokioje Lenkijoje, Cekijoje (kainu palyginimui).
aciu uz infoAngelasCha chaCha chaCha cha


Modestas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 5707

2004-03-04 15:36 38 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Modestas Įtraukti Modestas Į adresų knygelę

sapnu mergelka rašė:
sveikiCha cha
cia man pasistojo klausimasCha cha
ar kas zinote sexshopu elektroniniu adresu? per google.lt nieko neradau. pageidautina, kad patys sexshopai butu LT teritorijoje,

Trivialu: http://www.sex-shop.lt


sapnu*mergelka
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 5822

2004-03-04 15:39 39 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sapnu*mergelka Įtraukti sapnu*mergelka Į adresų knygelę
aij nu zinau sita ErotaTaip ir dar Venera zinauTaip, bet sakau, gal dar daugiau yra sekshopu Lietuvoje?Cha cha

He||boy
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2945

2004-03-04 15:43 40 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: He||boy Įtraukti He||boy Į adresų knygelę
O man visai nieko ten, keleta kartu teko apsipirkinet, tai mergicka paaiskino kaip ka daryt patarimu dave...

epiuriene
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2594

2004-03-04 15:47 41 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: epiuriene Įtraukti epiuriene Į adresų knygelę
jeeeetau, martynuk, da tau klausimu kyla tokiu Apakęs Apakęs
yyra. aisku yra visokio gero ten Cha cha
ir kokia dooovana gavau valentadieniui Niam niam Myliu Girtas Girtas Cha cha
ir dar noriu ir noriu visko is ten Cha cha


sapnu*mergelka
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 5822

2004-03-04 15:49 42 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sapnu*mergelka Įtraukti sapnu*mergelka Į adresų knygelę
epiurienCha cha cia sena Martynuko temaTaip manau jam jau klausimu nekylaCha cha
alia ziurau mes ant visos bangos tik dviese svaigstam del visu tu zaisluCha chaCha chaCha cha


epiuriene
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2594

2004-03-04 16:18 43 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: epiuriene Įtraukti epiuriene Į adresų knygelę
Mergelkiuk Apkabinimas Cha cha mat kas daros kai pliurpt apie tokius dalykus noriu,o skaityt laiko ner Cha cha Cha cha
ale man drasiau, kad ne as viena svaigstu Cha cha Gėlė

o as ir nesupratau, kaip cia Martynukas toks didelis vyras budamas tokiu dalyku klausia Cha cha
dabar jis jau uzauges ir turbut nebekyla tokie klausimai Cha cha


Tilia
Senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6412

2004-03-04 16:38 44 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Tilia Įtraukti Tilia Į adresų knygelę
Pasižiūrėjau aš tą puslapį ir nusivyliau- viskas labai jau iš toli nufotografuota ir nieko nesimato, o kai nesimato- negali įvertint- negi pirksi katę maiše- reiks užeit kada ir pasidairytNekaltasNekaltasNekaltas

Žuvinas
Geras banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 12302

2004-03-04 16:40 45 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Žuvinas Įtraukti Žuvinas Į adresų knygelę

epiuriene rašė:
mat kas daros kai pliurpt apie tokius dalykus noriu,o skaityt laiko ner Cha cha Cha cha


ech, skaityt ner kada, o naudot?! koks naudojimasis be instrukcijos Mirkt


Mendozas
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 4

2021-04-04 17:02 46 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Mendozas Įtraukti Mendozas Į adresų knygelę
Pigiausias sexshopas https://sexjoy.lt/

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 87586

2021-06-03 13:00 47 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę

Mendozas ra:
Pigiausias sexshopas https://sexjoy.lt/
Vyrukas
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 17

2022-01-10 11:32 48 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Vyrukas Įtraukti Vyrukas Į adresų knygelę
Paskutinį kartą kai lankiausi tai žmonai visokių sexy apatinių pripirkau Cha cha https://abiem.lt/prekes-kategorija/moterims/moteriski-apatiniai/seksua
lus-apatiniai/


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 100690

2022-01-10 12:19 49 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę

Vyrukas ra:
Paskutinį kartą kai lankiausi tai žmonai visokių sexy apatinių pripirkau Cha cha https://abiem.lt/prekes-kategorija/moterims/moteriski-apatiniai/seksua
lus-apatiniai/žmona tau pasirodė su tais apatiniais ar tik kitiems?
Gaisva
Nauja dalyvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 0

2022-01-14 11:39 50 žinutė iš 50 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Gaisva Įtraukti Gaisva Į adresų knygelę
Man tai patinka šis eshopas, nes visuomet konfidencialiai atsiunčia prekes - t.y. dviguboj pakuotėj. Aš net tu pačių prezervatyvų nemėgstų pirkti, čia užisakau dežę ir žinau, kad ramu, niekas nepamatys Cha cha https://www.fantazijos.lt/pasante-ribs-dots/

Versti kitą puslapį
Puslapiai: <pirmas 1 2 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Šeima: 12.772 Žinučių forume 1.112.025 712 Narių klube 2.267 Banga.lt laikrodis 11:47 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiŠeima

Moderuoja: Erode, BangaLT, rookis, Neodime, Martynukas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Lietuvos sexshopai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai