Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

LittleBigPlanet - Igyvendink savo fantazijas!


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2008 10 03 d. 03:16 pradėjo  Škotas, peržiūrėta 11245 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41165

2008-10-03 03:16 1 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę
Kadangi LBP ne uz kalnu nusprendziau pakurti jam temikeŠypsena

Daugybę dėmesio susilaukęs naujasis "Media Molecule's" studijos darbas "LittleBigPlanet" turėtų pasirodyti jau šių metų spalio 24 dieną.

Kai kas jau yra isbande ir beta versijaŠypsena (pats nesiryzau - norisi gauti ji sviezia ir pabaigta be jokiu betu)Cha cha Toliau tiesiog zmogaus (Foxiz) bandziusio beta ispudziai is games.ltŠypsena

LittleBigPlanet – bene labiausiai šiemet reklamuojamas išskirtinis PS3 žaidimas. Kadangi jis orientuotas į daugelio žaidėjų režimą, savaime aišku, kad turėjo įvykti beta testavimas. Į šį traukinį suspėjau ir aš. Taigi, ką pavyko pamatyti ir išgirsti.

Visų pirma, reikėtų akcentuoti, kad tai nėra žaidimas vaikams, nors jis ir turės +3 Pegi reitingą. Jei nesutinkate, galite toliau neskaityti. Tai tiesiog linksmas ir atpalaiduojantis produktas, kurį galėsite įsijungti šaltą žiemą ir jus džiugins ryškios spalvos ir komiški žmogučiai. Čia nereikės nieko žudyti, mušti, pavogti, apgauti ar išgelbėti. Čia dominuoja tik grožis, harmonija ir linksmybės.

Kertinis žaidimo akmuo – lengvas valdymas ir paprasti lygių kūrimo įrankiai. Manyčiau taip siekiama pritraukti paprastų žmonių, nelabai ką nutuokiančių apie žaidimus, o ne rimtų geimerių.
Pats žaidimo meniu susideda iš trijų planetų. Pirmojoje jūs galėsite užsiimti savo online įvaizdžio tobulinimu, antrojoje galėsite nerti į žaidimą, o trečioji bus skirta lygių kūrimui. Pirmoji praktiškai nereikalinga. Nuo jūsų polinkio imti ar duoti, dažniausiai lankysitėse dviejose pastarosiose planetose.Pačio žaidimo tikslas labai paprastas: nueiti iš taško A į tašką B. Savaime aišku, tas kelias bus pilnas kliūčių, kurias reikės įveikti. Pradėkime nuo vieno žaidėjo režimo. Beta versijoje yra lygių sekcija, apmokanti žaisti. Taip pat yra atrakinamas mini lygis - žaidimas, kuris man pasirodė kvailokas. Tai kažkas panašaus į šokinėjimą per virvutę, renkant taškus. Kuo toliau, tuo šokinėti reikia greičiau. Keliaujant per įvairove pasižyminčius lygius, taip žaidžiant galima užmigt, jei neesi topų lentelės fanas ir žūt būt netrokšti atsidurti, tarkim, top 15 sąraše. Taigi, apie lygius. Visi lygiai sudaryti iš trijų "sluoksnių" Nors paprastai žaidžiant atrodo kad žaidimas yra dvimatis, bet taip nėra. Kiekvienas objektas gali būti padėtas skirtingame sluoksnyje ir nuo to priklausys ar jūs bebėgdamas nosimi įsirėšit į degantį kubą, ar praeisit pro šalį. Tačiau tai žaidžiant nėra sudėtinga. Viskas išeina savaime, o ir šokinėjant laipteliais, jei jie yra skirtinguose sluoksniuose, perėjimas tarp jų įvyksta automatiškai. Lygių aplinkos nėra statiškos, žaidime gausu jundačių objektų. Tai gali būti malūnai, riedlentės, ar kiti, žaidėjų sukurti mechanizmai.

Kaip jau sakiau, žaidimas orientuotas į daugelio žaidėjų režimą ir savo lygių kūrimą. Abejoju ar pats istorijos režimas su iš anksto sukurtais lygiais bus labai stiprus. Sukurti savo unikalią aplinką, joje įkomponuojant savo niką, gali būti tikras iššūkis, nes nuobodžiai "sukaltas" darbas bus neįdomus ir, savaime aišku, nepopuliarus, todėl aš net nebandžiau to daryti šypsosi Kuriant lygį mūsų fantazijai reikšti paruošta įvairių rūšių medžiagų pradedant nuo tokių paprastų kaip medis, akmuo, geležis ir baigiant kempine bei tamsiąja materija. Kiekviena jų turi savo svorį, ir jei kempinės luitą lengvai tampysite pirmyn, atgal, tai to tikrai nepavyks padaryti su dvigubai mažesniu metalo gabalu.

Be medžiagų dar galėsite naudoti ir objektus: medžius, kamuoliukus ir t.t.Taip pat yra neįprasta naujovė: lipdukai. Juos galite klijuoti bet kada, bet kur ir bet kaip. Iš pradžių jie man atrodė kaip visiškai nereikalingas dalykas, tačiau jau greitai teko juos panaudoti: Žaidžiau lygį, kurį norit pereiti, reikia palypėti į kalnelį ir užsikabinus ant besisukančio malūno sparno, užšokti ant aukštesnės platformos. Žaidžiau ne vienas – su nepažįstamuoju online. Kadangi abiejų mūsų veikėjų judėjimo greitis yra vienodas, šokdavom kartu ir vis neužsikabindavom už to nelemto sparno. Įvertinant juokingą skudurinių padarėlių judėjimo animaciją ir situacijos komiškumą, aišku, kad juoko buvo. O ką tuomet daryti? Ogi klijuot lipduką "ROFL", kuris taikliai apibūdina susidariusią situaciją. Vėliau sužinojau, kad lipdukai panaudojami ir praktiškai: lygiuose yra keletas vietų, kur prilipdžius tam tikrą lipduką, galima gaut papildomų taškų, ar naujų dalykėlių į inventorių.

Lygių kūrimo įrankis paprastas ir intuityvus, visos reikalingos medžiagos po ranka, o viską riboja tik jūsų skurdi fantazija šypsosi.

Žaidėjo valdomi veikėjai, vadinamieji Sackboy, yra ne kas kita, kaip skudurinės lėlytės, tik, aišku, atgiję. Nesunkiai galime susikurti mūsų charakterį atitinkantį veikėją. Galime keisti medžiagą, iš kurios pagaminta mūsų lėlytė, akis, nosį bei burną. Viskas persmelkta šmaikštumu ir atrodo tikrai mielai. Savo mylimai lėlytei galime parūpinti rūbelius. Tam yra teminiai rinkinukai: Muškietininkas, karalienė, futbolo žaidėjas ir t.t. Nebūtina viską suderinti. Gal jums patiks Karalienė su playboy ausytėmis ir kiškučio uodega? Žaidžiant neapsieinama be emocijų, bet ką daryt, kai online žaidimo partneris kitam Atlanto gale? Spaudyti rodyklėlės. Spausdami jas suteikiame savo veikėjui emocijas, kurių yra keturios: linksmas, lūdnas, išsigandęs ir piktas. Prisiminus, kad visas žaidimas perselktas humoro, galime įsivaizduoti žaidimo partnerio reakciją, kai belaukiant atskrendančio paukščio, išsiviepi kvaila šypsena.

Didžiausias mano dėmesys buvo skirtas online. Turiu pasakyti, kad ši dalis padaryta neblogai. Iš karto prieš mūsų akis visa centrinė planeta pasidengia apskritimais su paveiksėliais. Tai kitų žaidėjų sukurti lygiai, kuriuos iš karto galime išbandyti vieni, su šalia sėdinčiu draugu, arba online. Pastarasis būdas, aišku, yra įdomiausias, ypač tada, kai norint įveikti lygį reikia veikti išvien. Negana to, kartais gali pamatyti itin juokingai atrodančių kitų žaidėjų lėlyčių. Žinoma, lygių prikurta daugybė. Yra ir sudėtingų ir techniškai įdomių. Kaip jau matėme spore, kur galėjome kurti savo gyvūnėlį, taip ir čia be nešvankybių neapsieita. Kokių – susižinokite patys. šypsosi. Atsirado ir lygių, imituojančių kitus žaidimus. Man teko išbandyti half-life black mesa, little big uncharted lygius, internete jau kurį laiką yra įdėtas filmukas, parodantis mario apsireiškimą LBP. Turiu pastebėti, kad yra sukurta ir nemažai tikrai kokybiškų ir įdomių lygių, gaila, kad jie nebepateks į pilną žaidimo versiją. Vienas tokių – banko apiplėšimas.

Apibendrinant galėčiau pasakyti, kad žaidimas jei ir netaps milžinišku hitu, tai savo nišą tikrai ras. Tai labiau specifinis žaidimas, kaip kad Sims serija ar tas pats Spore. Vieniems jis nusibos po kelių valandų, kiti jį žais kelis metus. LBP turi tą patį šarmą kaip ir minėtieji žaidimai. Nors idėja šviežiai ir išpildyta gerai, dabar visiems reikia RPG elementų. Šiokių tokių čia yra, bet, manau, nepakankamai. Situaciją pagerina trofėjai.Žaidimas yra nutaikytas į kasdienius (casual) žaidėjus, nors į jį nespjaus ir rimtas geimeris

Primenu, kad jei žaidžiate beta versiją, galite tą daryti iki spalio 12 dienos. Žaidimas bus išleistas spalio 21 dieną, išskirtinai Playstation 3 konsolei.

Alvis
Senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 6436

2008-10-03 08:30 2 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Alvis Įtraukti Alvis Į adresų knygelę
o yra psn'e beta? nes dar nežiūrėjau Valio

Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41180

2008-10-03 18:17 3 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę

Alvis rašė:
o yra psn'e beta? nes dar nežiūrėjau Valio


Nera, cia gali toki koda gaut is kai kuriu svetainiu, kuri ivedus psn'e atsiranda galimybe parsisiust betaŠypsena
As taip motostorm'a isbandziauŠypsena Bet sito gerio tai nekilo ranka bandytCha cha


muziqaz
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4475

2008-10-04 00:28 4 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: muziqaz Įtraukti muziqaz Į adresų knygelę
na paskaiciau aprashyma, tai dar labai laukiu Cha cha
turetu but jegele Cha cha
speju, kad nuo sio zaidimo prasides bites ps3 naudotoju klubo bendravimas ps3 tinkle Šypsena


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41200

2008-10-04 01:29 5 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę

muziqaz rašė:
na paskaiciau aprashyma, tai dar labai laukiu Cha cha
turetu but jegele Cha cha
speju, kad nuo sio zaidimo prasides bites ps3 naudotoju klubo bendravimas ps3 tinkle Šypsena


Speju ir asCha chaAlvis
Senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 6621

2008-11-04 11:01 6 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Alvis Įtraukti Alvis Į adresų knygelę
Gal pradedam registraciją kas turės, kad paskui greičiau susisiekt Šypsena

Alv1s Taip + Žmona Cha cha


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41635

2008-11-04 11:28 7 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę

Alvis rašė:
Gal pradedam registraciją kas turės, kad paskui greičiau susisiekt Šypsena

Alv1s Taip + Žmona Cha cha


Skotas + busima zmona (galbutJuokiasi)


WRATH
Banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 8979

2008-11-04 21:10 8 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę

Škotas rašė:

Skotas + busima zmona (galbutJuokiasi)


po šito posto gali sumažėt šansųCha cha


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41661

2008-11-05 20:18 9 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę
na ka jau losemLaimingas pasaka o ne zaidimasGerai Story lygiu dar visai nedaug losem, bet ka kiti zmones sukure yra tai nerealuApakęs (butent to ir tikejausiŠypsena) Nuo paprastu greitu ir trumpu, bet labai smagiu lygiu iki ispudingo dydzio su daug smulkiu ir nelabai galvosukiuGirtas Vnz zaidimas tai SUPER! Pateisino ir virsijo mano lukescius.

muziqaz
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4552

2008-11-06 01:37 10 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: muziqaz Įtraukti muziqaz Į adresų knygelę
prasome ir mane priregistruoti prie turesianciu/turinciu Cha cha
6dienis - ta lemtinga diena Cha cha


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41663

2008-11-06 02:25 11 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę
Bet tai kur zmoniu kantrybe tokius gigantiskus ir sudetingus/smulkius lygius kurtVau!

Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41681

2008-11-08 02:29 12 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę
Jopsikmat... neisivaizduoju kiek laiko reiktu tokiam sukurtUfff

http://www.youtube.com/watch?v=CcYxwxbzGjc


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41682

2008-11-08 02:38 13 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę
Juokiasi Issigelebejo. Matyt koks duju nuotekis buvoCha cha

http://www.youtube.com/watch?v=TQrfrrxcAAI&feature=related


O cia siaip pavyzdukas ko prikuria zmonesŠypsenaGerai
http://www.youtube.com/watch?v=XPowuVLE7Kw&feature=related

Paprasta bet turetu but linksma jei vaziuotu visi 4 sackpersonosCha cha
http://www.youtube.com/watch?v=M3__O8OlJak&feature=related


WRATH
Banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 8988

2008-11-08 13:49 14 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: WRATH Įtraukti WRATH Į adresų knygelę
Jo, laisvė nebloga, jei galima transporto priemones iš parankinių materialų susikurtŠypsena

EcHo_O
Senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3752

2008-11-08 13:51 15 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: EcHo_O Įtraukti EcHo_O Į adresų knygelę

WRATH rašė:
Jo, laisvė nebloga, jei galima transporto priemones iš parankinių materialų susikurtŠypsena


PS3 verta pirkti vien del LBP, MGS Girtas

Baltai pavydziu PS3 ir LBP turetojams daba Šypsena geru mapu yra prikurta Cha cha su mario patiko


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41690

2008-11-08 17:38 16 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę

WRATH rašė:
Jo, laisvė nebloga, jei galima transporto priemones iš parankinių materialų susikurtŠypsena


Tik reikia daug kantrybesŠypsena


muziqaz
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4555

2008-11-08 23:09 17 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: muziqaz Įtraukti muziqaz Į adresų knygelę
nu negaliu nesizaveti Cha cha
zvengiu sitais jau pusantros valandos Cha cha
idesiu savo zmogelo fotke kai instalinsiu telefa i kompa Cha cha
dar parsisiunciau addona su kosmonauto kostiumu bei halouvino tematika. reiks isbandyt Cha cha jau turiu keleta trofiu sokiu tokiu.
bet man nedaeijna kodel visi man trofiai buna bronze? tik viena teturiu is burnouto kuris yra silver. kiti iskaitant si zaidima bronze.
aij pala daejo Cha cha nvm


muziqaz
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4559

2008-11-09 01:33 18 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: muziqaz Įtraukti muziqaz Į adresų knygelę
gerai, daba man pasakykit lopui, kaip parsisiust kitu sukurtus mapus, ir kokiu mistiniu budu pasijungt i online rezima?
ar reikia pereiti tam tikra kieki story misiju?


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41694

2008-11-09 02:08 19 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę

muziqaz rašė:
gerai, daba man pasakykit lopui, kaip parsisiust kitu sukurtus mapus, ir kokiu mistiniu budu pasijungt i online rezima?
ar reikia pereiti tam tikra kieki story misiju?


spaudi ne story o cool levels ir ten jau bus onlineŠypsena kaip parsisiust mapus dar neziurejau, zaidziau tiesiogiai, bet zinau, kad galima juos tiesiog parsisiust.


muziqaz
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4561

2008-11-09 10:49 20 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: muziqaz Įtraukti muziqaz Į adresų knygelę

Škotas rašė:

muziqaz rašė:
gerai, daba man pasakykit lopui, kaip parsisiust kitu sukurtus mapus, ir kokiu mistiniu budu pasijungt i online rezima?
ar reikia pereiti tam tikra kieki story misiju?


spaudi ne story o cool levels ir ten jau bus onlineŠypsena kaip parsisiust mapus dar neziurejau, zaidziau tiesiogiai, bet zinau, kad galima juos tiesiog parsisiust.


idomu tai, kad man ten tik story terodo, nieko kito neduoda pasirinkti


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41695

2008-11-09 12:28 21 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę
ghmmm... na gal turi pereit kiek toleliauŠypsena Kai nueisi i afrika( ? ) man rodos tures but jau ir tas cool levels pasirinkimasŠypsena

Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41696

2008-11-09 12:30 22 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę
Kitas klausimas... Niekaip nesuprantu/nerandu kaip butu galima pasidaryt privatu party, kad jokie kitokie balvoniukai nesijungtu kai zaidi onlineŠypsena

Bo kartais tokiu sudziu prilenda kurie tik kenkia arba lekia kaip akis isdegeCha cha Aisku smagu, bet kartais reik pasidairyt, pasprest galvosukius ir parinkt nauju meteriju ar objektuŠypsena


Škotas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 41700

2008-11-09 16:03 23 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Škotas Įtraukti Škotas Į adresų knygelę
Muziqas, tai busi siandien online?Cha cha

muziqaz
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4567

2008-11-09 20:48 24 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: muziqaz Įtraukti muziqaz Į adresų knygelę

Škotas rašė:
Muziqas, tai busi siandien online?Cha cha


taip kada planuojam?
as jau perejau pirmo kambario tris stage. tai atsirado online rezimai ir visa kita, ir menuli savo turiu Cha cha
ir milijona suspejau surinkti vienam kambary Cha cha
ir riedlente sulauzhyti pavyko Cha cha
laksciau siandie su halauvyninio moliugo salmu Cha cha
beje, viename levelyje man pradejo zaidimas ****elinti, kad reikia dvieju zaideju. taip ir likau nesuprates. gavau pajungt antra joistika ir siaip netaip suzaist su abiem joistikais.
kitame lygyje irgi maciau co-op zenkla, bet ta kryptimi nejau Šypsena

dar viens dalyks. skotas, temos sios pavadinime gal gali paboldinti LBP pirmas raides:
LittleBigPlanet
vo teip. lengviau bus surast Šypsena


muziqaz
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4569

2008-11-09 20:52 25 žinutė iš 363 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: muziqaz Įtraukti muziqaz Į adresų knygelę
siaip daba eijnu paesiu filma beziedamas, tai po valandos busiu 8val laisvas.

Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Žaidimai: 10.044 Žinučių forume 574.982 2.496 Narių klube 576 Banga.lt laikrodis 12:25 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiŽaidimai

Moderuoja: muziqaz, BangaLT, Kushlius
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: LittleBigPlanet - Igyvendink savo fantazijas!

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai