Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

statyba pagal gulago partorgu istatymus


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2008 09 27 d. 19:30 pradėjo  TEVELIS, peržiūrėta 70431 k.
Puslapiai: <pirmas -10 12 13 14 
TEVELIS
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1490

2018-03-14 09:20 326 žinutė iš 330 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: TEVELIS Įtraukti TEVELIS Į adresų knygelę
"Paaiškino, kuo skiriasi ypatingasis, neypatingasis ir nesudėtingasis statiniai"https://www.delfi.lt/grynas/gyvenimas/paaiskino-kuo-skiriasi
-ypatingasis-neypatingasis-ir-nesudetingasis-statiniai.d?id=77399309


1000 m2 vienbutis gyvenamas namas yra ypatingas ar neipatingas? Ar tokiame vienbuciame name istatymas draudzia isikurti 20 bendrasavininkiu, kuriems atitenka po 50m2? Gal vienbutis virs 150m2 turetu buti projektuojamas kaip ypatingas? Beje, okupacijos laikais tarybiniam zmogui pokaryje buvo leidziama statyti iki 90m2 namus, o veliau iki 120m2. Griuvus CCCP ribu neliko... Gal minetos sovietines normos turetu buti taikomos nesudetingiems namams. Nes gaila ziureti kaip zmones nesutelpa i 80m2.

Turiu 80m2 pagalbini pastata. Nusprendziau irengti 15m2 mansarda. Tereikia pakloti grindis. Lentu turiu. Bet po tokio veiksmo pastatas tampa eypatingu. Grindu suprojektavimas kainuoja nuo 3,000 euru, pradedant nuo sklypo toponuotraukos.

Beje, jeigu tu noretum pasistayti dar nesudetingesni uz nesudetinga (tokie yra iki 50m2) garaza 2 masinoms 7x7m tai negalesi. Tokie garazai yra neypatingi ir ju projektavimas kainuoja tiek pat kiek ir pacio garazo statyba. Ir projektuojamas jis ilgiau, negu ji pastato. Istatymas reikalauja, kad per viduri padetum pamatus ir ismurytum siena.

nuomonė 2018-03-13 12:42 IP: 78.61.115.147
...čia tik ,,gėlytės"... Kuo toliau tuo sunkiau išlaviruoti tarp STR,ų , užsakovo ir visokio plauko biurokratų. Projektuotojai ,,apauginti" atestacijomis, privalomu SC draudimu, privaloma būti Architektų sąjungos nariais su atitinkamu nario mokesčiu... Jei namas bus virš 80m.kv., tai prasideda ,,linksmybės" : projekto kaina išauga iki nesuvokimo ribos... Ir tai suprantama: projektuotojas priverstas į projektavimo darbų kainą sudėti visus užkrautus mokesčius. Manau, kad tikrai sumažės besistatančių naujus namus ir dėl naujų energinio naudingumo reikalavimų pastatams ir dėl aukščiau aprašytų papildomų mokesčių. Nes įstatymu uždrausta dirbti daliai architektų ir konstruktorių, jei jie negali atestuotis; tai gali daryti tik turintys aukštąjį universitetinį išsilavinimą, nubraukiant daugelį metų patirties projektavime.. O vyriausybė deklaruoja: reikia kurti darbo vietas!!! Iki 2018 metų, kai buvo paskelbtas naujas statybos įstatymas, daugelis specialistų dirbo sėkmingai, neprašė pagalbos iš valstybės. Dabar gi belieka eiti į parduotuvę lentynose produktus dėlioti arba išvažiuoti. Tai tokia Lietuvos politika? Ar dabartinės valdžios politika? Kas bus toliau?
-
Toliau krize stipres ir tave pakeis ukrainieciai. Tu issirinkai valdzia ir tampi nereikalingas.fiedzia
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1539

2020-08-26 12:35 327 žinutė iš 330 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: fiedzia Įtraukti fiedzia Į adresų knygelę
Nerijus Meskauskas 2020-08-26
BENDRUOMENIŲ NAMŲ STATYBOS ŽIEŽMARIUOSE
Toliau vyksta kova dėl gyventojo nuotekų tinklų atjungimo.
"Kaišiadorių vandenys" teigia, kad asmuo nuotekų tinklus pasijungė nelegaliai, bet neatsako iš kur pas gyventoją yra galiojanti sutartis, abonentinis numeris. Taip pat nepaaiškinama, kodėl buvo imamas mokestis už išleistas nuotekas, jeigu pajungimas ir kiti procesai nelegalūs.

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTRAS
Į S A K Y M A S
DĖL NAUJŲ ABONENTŲ IR VARTOTOJŲ PRIJUNGIMO PRIE GERIAMOJO VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO INFRASTRUKTŪROS REIKALAVIMŲ PATVIRTINIMO
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/d5cb50301f0f11e585eaba3
74ef4b409?jfwid=-eb3wa2kik


KOMENTARAS: Pajungimo popieriu tvarkymas visdutiniskai kainuoja apie 1,000 euru. Tuo tarpu pats gi pasijungimas nekainuoja ne 100 euru.
Prisideda dar ir projektavimo salygu derinimas, projekto darymas, ispildomoji nuotrauka, pasleptu darbu aktai ir t.t.
PS
O ka daryti "vandenyse" sedintiems biurokratams, jeigu visu siu popieriu nepateiksi? Jie ir reikalauja.

Vandenu biurokratu darba reglamentuoja valstybines institucijos, kuriose sedi supratimo apie aplinkybes neturintys valdininkai. Siuo atveju reikalinga tik ispildomoji. Butina rasyti Aplinkos apsaugos ministerijai kodel keliami pertekliniai reikalavimai ir tegu valdininkai tuos reikalvimus pagrindzia. O ju pagristi neimanoma. Tuomet rasote uzklausas valstybes kontrolei. Is ten gausite iprasta atsakyma, kad tai ne ju reiklas. Tuomet visus atsakymus siunciate parlamentinei kontrolei. Atsakymus skelbiate FB.

"statyba pagal gulago partorgu istatymus"
https://banga.tv3.lt/lt/2forum.showPosts/698732.333-=(2505511107


fiedzia
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1541

2020-09-03 11:35 328 žinutė iš 330 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: fiedzia Įtraukti fiedzia Į adresų knygelę
https://www.facebook.com/valdas.vasiliauskas.92/posts/1262277427252901


Valdas Vasiliauskas 2018 m. rugsėjo 3 d.
Lietuva vamzdyje
Vamzdžio ilgis- 110 metrų, skersmuo- 1,2 metro. Man įveikti tokį atstumą susilenkus ir neįbridus į viduje telkšančiasa balas būtų kebli užduotis, tačiau ne vietiniams, kurie tai daro jau penkiasdešimt metų. Virš vamzdžio – magistralinis geležinkelis. Ne vienam drąsuoliui, bandžiusiam pereiti šį ruožą, stovi kryžius( paskutinysis žuvo praėjusių metų gruodžio 15 d.). Artimiausia saugi pervaža- net už 15 km. Aš neįsivaizduoju, kaio jaučiasi mažutėlis, siaurame tamsiame vamzdyje sutikęs girtuoklį.
Kai sužinojusi apie tokį barbarišką susisiekimą prezidentė Dalia Grybauskaitė sukėlė triukšmą, Vilniaus valdininkai problemą išsprendė paprastai: abu vamzdžio galus užvirino grotomis. Triukšmui nurimus grotos buvo nupjautos.
Privatus verslas siūlo koncesijos pagrindais čia įrengti požeminę automobilių pervažą ir pėsčiųjų perėję už 1 mln.eurų, Žemųjų Panerių bendruomenė dėl to kreipėsi į Vilniaus savivaldybę. Tik po trijų mėnesių Vilniaus administrsacijos direktorius Povilas Poderskis teikėsi bendruomenei atsakyti, kad transporto tunelis po magistraliniu geležinkeliu nėra Vilniaus teritorijos bendrojo plano analizės objektas. Vilniaus savivaldybė turi savo planą- dvigubai brangesnį, bet tik pėsčiųjų ir dviratininkų perėjos kitoje vietoje.
Kaip tik šiandien R.Šimašius paskelbė apie grandiozinius planus pertvarkyti pėsčiųjų perėjas, viadukus. Matant Vilniaus išrausiotas ir nebaigtas gatves, pėsčiųjų takus, akis badantį broką (tarkim, sudarkytą sostinės centre Vilniaus gatvę), norisi sušukti: "Mere, būkit žmogus, neskubėkite, palūkėkite rinkimų!.."


fiedzia
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1547

2020-11-20 08:45 329 žinutė iš 330 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: fiedzia Įtraukti fiedzia Į adresų knygelę
"Šiltoje mero užuovėjoje – Frankenšteino eksperimentas valstybės sąskaita"
delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/siltoje-mero-uzuovejoje-frankenste
ino-eksperimentas-valstybes-saskaita.d?id=79833477
170 tūkst. eurų – tiek valstybei per metus atsieina sportininkų rengimo centro Druskininkuose personalo išlaikymas (..) ištisą dešimtmetį prižiūri neveikiantį objektą.
Dėl ribotų finansinių išteklių centro statybos buvo suskirstytos etapais: ketinta pirma įrengti kompleksą su uždaromis salėmis ir baseinu, tuomet imtis stadiono. Tačiau Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija atsisakė patvirtinti pastato statybų pabaigą, kol neužbaigtas visas projektas.
-
Siandien 2 metai po sio straipsnio, o vezimas dar nepajudejo


fiedzia
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1549

2021-01-20 08:26 330 žinutė iš 330 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: fiedzia Įtraukti fiedzia Į adresų knygelę
"Laimėjo bylą EŽTT dėl neteisėtų statybų Kauno rajone"
vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2021/01/19/laimejo-byla-eztt-del-n
eteisetu-statybu-kauno-rajone#ixzz6k4B68zPW
Lietuvos Vyriausybė byloje teigė, kad namas nuo pat pradžių buvo statomas pažeidžiant sklypo detalųjį planą, tačiau Strasbūro teisėjai pabrėžė, kad nėra jokių požymių, jog per visą namo statybų laikotarpį, nuo 2004 m. gruodžio iki 2008 m. vasario, institucijos pranešė pareiškėjui apie galimus atitinkamų teisės aktų pažeidimus.
"Be to, nei per teismų procesą šalyje, nei per procesą Teisme niekada nebuvo teigta, kad pareiškėjas, gavęs atitinkamus leidimus, elgėsi neteisėtai arba kad jis kokiu nors kitu būdu prisidėjo priimant sprendimus, kurie vėliau buvo panaikinti dėl neteisėtumo. Todėl Teismas įsitikinęs, kad pareiškėjas per visą savo namo statybų laikotarpį neturėjo pagrindo abejoti, kad jos buvo vykdomos laikantis visų susijusių reikalavimų ir kad jis turėjo teisę remtis lūkesčiais, kad institucijų sprendimai nebus vėliau panaikinti jo nenaudai", – rašoma teismo sprendime.
Strasbūro teismas taip pat sukritikavo Lietuvos teismų išvadą, kad namas pastatytas pažeidžiant sklypo detalųjį planą, nes jo kolonos neatitiko reikalaujamo minimalaus atstumo nuo gretimų sklypų ir išsikišo į suplanuotą viešąjį kelią. Anot EŽTT, Lietuvos teismai nepakankamai išnagrinėjo vieną iš pagrindinių pareiškėjo argumentų, kad prokuratūros reikalavimas buvo grįstas neteisingomis žemės koordinatėmis.
T. Puišiui teismas priteisė tūkstantį eurų neturtinės žalos atlyginimo, 8.500 Eur bylinėjimosi išlaidų.Paskutinis puslapis. Atgal
Puslapiai: <pirmas -10 12 13 14 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Mano būstas: 9.908 Žinučių forume 334.724 433 Narių klube 878 Banga.lt laikrodis 02:03 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiMano būstas

Moderuoja: BangaLT, arviuz, !
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: statyba pagal gulago partorgu istatymus

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai