Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

STANLEY KUBRICK


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2001 06 10 d. 21:48 pradėjo  Hitleris, peržiūrėta 8806 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 paskutinis> 
kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6449

2001-06-29 15:45 1 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Aktorius Jude’as Law sako, kad naujausias filmas, kuriame jis vaidins, yra duoklė režisieriui Stanley’iui Kubrikui.

Jis vaidins Steveno Spielbergo filme “AI” , kuris Didžiojoje Britanijoje turėtų pasirodyti rugsėjo mėnesį.
Kalbėdamas per filmo premjerą Amerikos kino ekranuose, įvykusią Niujorke, Law pasakė, kad Stanley’is Kubrikas prieš mirdamas norėjo dirbti su šiuo filmu ir jam mirus šį darbą perėmė Spielbergas.
“Aš tikiuosi, kad jis didžiuotųsi ne tik tuo, kad filmas buvo pastatytas, bet ir tuo, kad šį filmą režisavo jo draugas”, - pasakė 28 m. Law, filmo premjeroje apsilankęs su savo žmona Sadie Frost.
Mokslinės fantastikos filme taip pat vaidins trylikametis Haley’is Joelis Osmentas. Jo herojus - sugebantis mylėti robotas - susidurs su robotu, sukurtu siūlyti moterims meilę, vaidinamu Jude’o Law.
Filmas paremtas Briano Aldisso apsakymu. Kubrikas norėjo, kad pagal šį apsakymą būtų pastatytas filmas. Šį projektą jis prieš mirtį perdavė Spielbergui.
Law gyrė režisierių ir sakė, kad vaidinti šiame filme jam buvo malonumas.
“Šis filmas buvo iššūkis, tačiau jam vadovavo neeilinis žmogus”, - pasakė jis.

Ananova.com, 2001.06.29


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6449

2001-06-28 14:18 2 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Atsakymas konkretus: genijaus STENLEY KUBRICK verta VISUS filmus zhiureti!

Neziniukas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 788

2001-06-28 12:28 3 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Neziniukas Įtraukti Neziniukas Į adresų knygelę
Parasykit kokiu dar Kubriko filmu verta ziureti O ga lyra kazkas panasaus i Kaligula ir siaip domina tokie filmai su \"vaizdais\"

kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6449

2001-06-27 14:26 4 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Na, jei taip pasirode, tai gincytis iki begalybes gal ir nereikia. Taciau siu autoriu kurybine biografija jau irodo ju nesulyginamuma. Po savo virshunes \"KALIGULOS\", BRASAS \"pridirbo\" daug niekalo, tokio, kaip nuo penktadienio Lietuvoje startuojanti \"Nuodeme\" . Jo stilius: praktiskai pornografine produkcija \"vilkti ant meno kurpaliaus\". Gaunasi aiskus pseudomenas...
O CALIGULA as drasiai jaunimui irgi rekomenduociau, turetu gerai ziuretis. Be to, ir kaip legendini video eros Lietuvoje pradzios filma. Priesh gerus 15-a metu dar \"neperkandus\" TINTA BRASA, sis kinas atrode velniskai \"kietu\", ji didziuodavosi turedami savo kolekcijuose tokie \"garsieji\" kolekcionieriai kaip kunigas Ricardas Jakutis. Dabar sitie faktai kiek juokingi...


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6449

2001-06-27 13:39 5 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Neziniukas rašė:
================================
...jei kam patinka Kubriko filmai nueikit i \"Kaligula\" rezisierius kitas bet ant vaizdu meta tai vietomis arciau nei Kubrikas.
================================
Atleiskit, bet kino \"pramoneje\" STENLEY KUBRICK su italu erotomanu TINTO BRASS vertinami kaip nesulyginami \"dydziai\". Pasakei panasiai, kaip, kad teigtum, kad gera, valinga Vilniaus \"Sakalu\" kashio komanda galetu zaisti NBA lygoje...


Neziniukas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 788

2001-06-27 13:51 6 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Neziniukas Įtraukti Neziniukas Į adresų knygelę
sorry bet as ju nestatau ant vieno laiptelio, paprasciausiai jie kazkuo panasus, jei matei prisukama apelsina, placiai atmerktos akys ir kaligula, tie visi filmai kazkaip siejasi, paprasciausiai tariant \"su vaizdais\" ir tematika kazkokia erotine.

Neziniukas
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 788

2001-06-27 11:59 7 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Neziniukas Įtraukti Neziniukas Į adresų knygelę
Jo teko tuos du matyti filmai su \"vaizdais\", jei kam patinka Kubriko filmai nueikit i \"Kaligula\" rezisierius kitas bet ant vaizdu meta tai vietomis arciau nei Kubrikas.

Sven
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 34

2001-06-18 17:14 8 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Sven Įtraukti Sven Į adresų knygelę
Na taip, puikūs filmai. Kaip ir 2001 Space Oddysey. Kaip ir turbūt visi likę. O ką? Šypsena
Geriau papasakokite kas nors, kodėl Stanley uždraudė dalį (ar ne visus) savo filmus rodyti Rytų Europos šalyse. Tiesa ar pletkas?
Sven


Hitleris
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 286

2001-06-10 21:48 9 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Hitleris Įtraukti Hitleris Į adresų knygelę
plachiai uzmerktos akys , prisukamas apelsinasGerai

Abadon
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3105

2002-11-16 12:36 10 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Abadon Įtraukti Abadon Į adresų knygelę
Vienas geriausiu rezisieriu Cha cha.

kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6387

2004-01-19 09:17 11 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Nereaguoti į ketvirtadieninį LNK Snobo kiną negalima. Kodėl? Geriausiai atsakyta į tai 7 meno dienose. Kada pasirodys internete - užmesiu adresiuką.
Manau, užteks kantrybės perskaityti vertingus samprotavimus.
Stenly Kubrick vien paminėjimas šioje temoje prie nerimto italų režisieriaus, yra juokingas. Betgi kodėl JONAS ŪBIS ir pasaulio kritikai taip aukština šį Anglijos amerikoną, šalia tokių produktyviausiai kokiais 1957-1977m.m. dirbusių italų F.Fellini, R.Rossellini, M.Antonioni, etc; prancūzų J.L.Godard, F.Trufaut, mišrios tautinės priklausomybės L.Bunuel, britų A.Hitchcock, K.Rassel, Azijos simbolio A.Kurosawa ar skandinavų I.Bergman, visų Holyvudo žymūnų?
Manyčiau, jog išskirtinis S.Kubricko genialumas tame, jog jis visame savo kūrybiniame kelyje sukūrė neprilygstamus ir absoliučiai skirtingus tiek žanro, tiek panašumo, tiek kokio tai charakteringumo prasme filmus. Juk visi žinome, kad žmogus negali \"pabėgti\" nuo savęs, jis turi savo stilių, būdą, manieras. O Stenley Kubrickui tarsi tas negaliojo. Ir jeigu imdavosi visai iki tol \"nekultivuotos\" srities, sukurdavo neprilygstamą to žanro šedevrą. Taip yra ir su siaubo žanro Švytėjimu. Tolimi iki panašaus \"pabėgimo\" nuo savęs ir dabarties asai – kokie D.Lynchas, F.F.Coppola, Coenai (dėkui viešpačiui, jų naujausią filmą \"Nepakenčiamas žiaurumas\" GPĮ planuoja pradėti demonstruoti Lietuvoje nuo sausio 23-iosios!!) ar Tarantino. Jau nekalbant apie kokį W.Alleną… Tiesa, blogumas tas, jog paskutinius 2 kūrybos dešimtmečius S.Kubrickas sukurdavo naują filmą kartą per penkmetį…
Ir kaip beveik apie kiekvieną genijų pasakojama, kokių keistenybių jis turėjęs, pasakysiu, kuo stebindavo didysis Stenley Kubrick. Šis didžiai išsilavinęs ir gausiai apsiskaitęs žmogus galėtų būti pavadintas kokiu tai energetiškai intelektiniu vampyru. Jo ryškiu pomėgiu buvo pomėgis skambinti kokiam tai labai išsilavinusiam pažįstamam, dažniausiai tai būdavo jo scenaristai, prodiuseriai, ir imti klausinėti , ką tas galvoja apie Kubricko kokią tai šviežiai perskaitytą knygą, pjesę, ar šiaip kokį tai jį sudominusį reiškinį. Tai būtų nieko tokio, bet pokalbis trukdavo… 5-8 valandas. Jei gerai pamenu, kažkas atsiminimuose mini ir dviženklį valandų skaičių, bent jau dejuoja, kad kalbėdavosi su Kubricku … kiaurą naktį apie jį sudominusį dalyką Cha cha
Beje, dar vienas faktelis. Laikantis režisieriaus prieš mirtį iškelto reikalavimo, jo filmus draudžiama garsinti. Todėl net Rusijoje pagamintos Kubricko filmų kasetės yra su subtitrais. ( Cha cha Cha cha pažiūrėsime, ar laikysis to reikalvimo Rytis Zemkauskas? Kas pažįstate – perspėkite. Kitaip pateks vargšelis į kokį Hagos ar Strasbūro TEISMĄ)
Filme \"Švytėjimas\" Kubricko galią, jo didybę atspindi ir fantastiški kameros judesiai - ji pati tampa beprote. Po stambių tiesiai mums į akis žiūrinčių herojaus akių, jis mėgsta išdidinti distanciją, išplėsti regos lauką ir leisti pamatyti filmo herojų jam \"įprastoje erdvėje\".
Ir, savaime aišku, jog buvo didžiulė režsieriaus sėkmė, greičiau jo talento išdava, kad Švytėjime susidūrė su kita galinga menine siela - praskridusiu virš gegutės lizdu, zajadlu Los Angele lakers fanatu Jack Nicholson. Idealesnio pagr. vaidmens atlikėjo, rodosi, nesurasi. Beje, negalima nesutikti su S.Macaičiu - \"Vilke\" J.Nicholsonas tik KARTOJO \"Švytėjime\" atrastą vaidybos stilių...

Pabaigai radau STENLEY KUBRICK’o citatą, labai tinkančią Bangos kinomanų diskusijoms:

\"Iki sukūrimo filmas yra klausimas. Sukurtas jis tampa mano asmeniniu atsakymu. Tačiau šis atsakymas niekad neužbaigia diskusijos, greičiau ją tik pradeda.\"

Agituoti ketvirtadienį eiti miegoti vėlai, tikiuosi, nebereikia. Bet ar užmigsite?? Cha chaa2tis
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 143

2004-01-19 13:07 12 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: a2tis Įtraukti a2tis Į adresų knygelę

kertukas rašė:
Atsakymas konkretus: genijaus STENLEY KUBRICK verta VISUS filmus zhiureti!


aj blyn, nuo kubriko tai man kojos linksta kaip mergaitėms nuo bitlų šešiasdešimtaisiais. pirmas vardas, kuris šauna į galvą kai kas paklausia apie mėgstamiausius režisierius. ir visada iškart išbrokiju madingus \'top\'us, kuriuose kubriko nėr.
nori kino apie karą? -full metal jacket.
nuotaika pažiūrėt siaubiaką? -shining.
SF megėjas? -2001 space odyssey.
gabaliuką maišto ir \'šyzos\'? -clockwork orange.
\'veža\' istoriniai filmai -spartacus.
įdomu kaip ir kodėl pasaulis baigsis? -dr.strangelove.
erotikos/mistikos? -eyes wide shut.
ir t.t ir t.t.
gaila, kad dar nevisus jo filmukus pažiūrėjau, bet planuoju kuo skubiau šitą \'nesusipratimą\' ištaisyti.
Niam niam


Gendalfas
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 7671

2004-01-19 13:42 13 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Gendalfas Įtraukti Gendalfas Į adresų knygelę

kertukas rašė:

Laikantis režisieriaus prieš mirtį iškelto reikalavimo, jo filmus draudžiama garsinti.


he. beveik garantuoju kad filmas BUS igarsintas. nera ko tiketis.. beje, jus si fakta is kur atradote? as tai kazkaip pirmakart girdziu.. negalima igarsinti.. bet pagalvojus.. svytejima maciau angliskai. maciau ir rusiskai igarsinta. ir pritarciau kad jo negalima igarsinti. efektas VISISKAI KITOKS. kad ir \'all work no play makes jack a dull boy\'. fraze labai tampo smegenis. sukuriama itampa. ir tada ikisa trigrasi ir istaria sia fraze isversta rusiskai. kazkoks nesusipratimas, kitaip ir pasakyt negaleciau. o fraziu tokiu begales kurias sugadina vertinas... kaip ir \'hunny, i\'m home!\' ir pan.


Idealesnio pagr. vaidmens atlikėjo, rodosi, nesurasi. Beje, negalima nesutikti su S.Macaičiu - \"Vilke\" J.Nicholsonas tik KARTOJO \"Švytėjime\" atrastą vaidybos stilių...


taip. simtu procentu sutinku. nicholsonas tiko visais aspektais. tokiu... na... chitru (???) veidu, balsu... ir suvaidino nuostabiai. filmui trecdali efekto priduoda... o va tarkim jo \'zmonos\' vaidyba.. na, negaliu sakyti kad uzkliuvo. taciau visiskai neistrigo... anonse irgi nelogiskai pasakyta - vilko zvaigzde. taciau savaime suprantama - parode lnk neseniai vilka. kas nezinojo nicholsono vaidybos - suzinojo apie ja is vilko. dabar kad vel pritraukti prie filmo vien del nicholsono atsirado toks anonsas.

beje, sakau priduoda trecdali efekto filmui.. kas likusius?
man asmeniskai dali priduoda labai gerai parinkta muzika ir garso efektai. ir labai laiku. esme tame kad ju ten tikrai ne per daug. nervus tampo ir scenos \'be garso\'. tarkim, kamuoliuko dauzyma i siena. ir nepastebi kaip padazneja sirdies ritmas. arba sunaus klyksmas, nors pacio klyksmo negirdeti. tik klykiancio vaiko vaizdas. imho, gerai, ir taskas.

ir dar efekto priduoda, ka jau sakete, kameros. nenoriu kartoti issakytu minciu, tai taip ir nedarysiu.


ka gi, siaubo megejams pasiseke.


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6387

2004-01-19 14:10 14 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
2 a2tis: Labai aukštai kotiruojami ir jo Spartacus\'o laikmečio filmai. Pvz. juodai balta Lolita pagal A.Nabokova - žymiai daugiau vertinama psichologijos prasme už santykinai neseniai pas mus populiariai rodytą Adrian Lyne \"Lolita\"

2 Gendalfas: tą informaciją pateikė S.Macaitis viename straipsnyje. Kartoju, tokį reikalavimą S.Kubrickas išreiškęs testamente ar kitokiame palikime. Anksčiau, aišku rusai garsino...


a2tis
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 143

2004-01-19 15:04 15 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: a2tis Įtraukti a2tis Į adresų knygelę
dar atsiminiau, kad man kubriko bairiai labai \'pramuša\', kiekvieną kartą bežiūrint tam tikrose vietose pradedu isteriškai kikenti, pvz \'švytėjime\' kai žmona skundžiasi dėl prasto oro, nikolsonas sako \'what do you want me to do about it?\' bet taip pasako, kad pats nepajuntu kaip pradedu kikenti, dar juokinga labai buvo, kai \'dr.strangelove\' kareivis sugadino kokakolos aparatą, nes jį įtikino, kad taip išgelbės pasaulį, bet pridūrė \'you will answer to \'coca-cola\' company for this\', ir kaip tas dr.strangelove traukuliavosi ir su savo ranka kovojo Cha cha ir \'full metal jacket\'e bajerukai niriaalno žavesio Cha cha ir \'apelsinas\' visas persunktas keistu šyzovu juoku (pro ašaras).
o kadangi nusiteikiau pasiduoti savo sąmonės srautui tai paminėsiu kad kaipo labai keisto ir išieškoto jumoro scena stipriai įsiminė minėtos lyne\'o \'lolitos\' pasenusio porno magnato nužudymas by jeremy irons...
Liežuvis


ramios.bites
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 15260

2004-01-19 17:30 16 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: ramios.bites Įtraukti ramios.bites Į adresų knygelę
kertukas rašė:
2 a2tis: Labai aukštai kotiruojami ir jo Spartacus\'o laikmečio filmai. Pvz. juodai balta Lolita pagal A.Nabokova - žymiai daugiau vertinama psichologijos prasme už santykinai neseniai pas mus populiariai rodytą Adrian Lyne \"Lolita\"

nzhn, tai gali buti reveransas autoritetui. man tiek J.Irons\'o Humbertas Humbertas, tiek D.Swain Lolita kur kas geriau atrodo nei Mason-Lyon duetas.


V
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 3341

2004-01-19 18:38 17 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: V Įtraukti V Į adresų knygelę
Tai stengiatės, kandidatai į moderastus? Cha cha

Anyway, \"Švytėjimą\" jau senokai noriu pamatyti (kai tik sužinojau, kad kažkokio žurnalo skaitytojai vieną sceną iš šio filmo išrinko pačia baisiausia per visą kino istoriją). Tik vat vaizdajuosčių nuomoje nėra \"Shining\" Nežinau Ir blin rodys tokiu laiku, kad mažiems vaikams (kaip man) seniai reiks būt lovoje ir miegot Piktas Hrr... Nepamatysiu Liūdnas


Gendalfas
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 7671

2004-01-19 23:18 18 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Gendalfas Įtraukti Gendalfas Į adresų knygelę

V rašė:
Tai stengiatės, kandidatai į moderastus? Cha cha

Anyway, \"Švytėjimą\" jau senokai noriu pamatyti (kai tik sužinojau, kad kažkokio žurnalo skaitytojai vieną sceną iš šio filmo išrinko pačia baisiausia per visą kino istoriją). Tik vat vaizdajuosčių nuomoje nėra \"Shining\" Nežinau Ir blin rodys tokiu laiku, kad mažiems vaikams (kaip man) seniai reiks būt lovoje ir miegot Piktas Hrr... Nepamatysiu Liūdnas


logiska seka pasikliaunant, dabar turetu buti abieju kandidatu atsiribojimas nuo rinkimines kampanijos. kaip kad mineta temoj, apkaltos nesulaukt ar ko tais Cha cha


\'As tiesiog radau filma, apie kuri turiu ka parasyt, ir apie kuri noriu parasyt. ir noriu buti isgirstas.

ir apskritai, cia ne as, o aplinka kalta. ir taskas.\'


a2tis
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 143

2004-01-20 07:54 19 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: a2tis Įtraukti a2tis Į adresų knygelę

gendalfas rašė:

V rašė:
Tai stengiatės, kandidatai į moderastus? Cha chalogiska seka pasikliaunant, dabar turetu buti abieju kandidatu atsiribojimas nuo rinkimines kampanijos. kaip kad mineta temoj, apkaltos nesulaukt ar ko tais Cha cha

\'As tiesiog radau filma, apie kuri turiu ka parasyt, ir apie kuri noriu parasyt. ir noriu buti isgirstas.

ir apskritai, cia ne as, o aplinka kalta. ir taskas.\'


daladna, ko cia visi tiap sureikšmina tą moderavimą, lyg banga moderams babkes mokėtų Šypsena

kubrikas yra JĖGA ir tiek. ir tenedrįsta kas nors paprieštarauti! Cha cha


arthouse.lt
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 147

2004-01-20 11:35 20 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: arthouse.lt Įtraukti arthouse.lt Į adresų knygelę
Kubriko geniali jega Labas
nesenai paziurejau jo kosmine odiseja, prisukama apelsina, placiai uzmerktas akis, bary lyndona... ispudis pritrenkiantis!!! Nesvarbu kokio senumo filma ziuri - jis visiskai neturi senejimo pozymiu. O prasmes kiek daug as cia randu Apakęs


V
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 3341

2004-01-20 19:30 21 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: V Įtraukti V Į adresų knygelę
2 Gendalfas & a2tis , nekreipkit dėmesio, it was just a joke Mirkt Cha cha Be to, koks man skirtumas, kokios aplinkybės verčia jus rašyti Šypsena Svarbu, kad ne kokios begemotikų nesąmonės su bile kiek pasikartojančių ikonėlių...


Gendalfas
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 7671

2004-01-21 00:11 22 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Gendalfas Įtraukti Gendalfas Į adresų knygelę

V rašė:
2 Gendalfas & a2tis , nekreipkit dėmesio, it was just a joke Mirkt Cha cha Be to, koks man skirtumas, kokios aplinkybės verčia jus rašyti Šypsena Svarbu, kad ne kokios begemotikų nesąmonės su bile kiek pasikartojančių ikonėlių...Gerai
butent.
ir visgi su a2ciu turiu pilnai sutikti.
kubrikas - jega Cha cha


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6386

2004-01-22 07:33 23 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Na,pagaliau, demonstravimo parą, susitvarkė culture.lt ir galiu įmest nuorodą, kodėl aš savojoje apžvalgoje taip "pasinešiau" į "nusipelniusių režisierių vardijimą. Siūlau būtinai perskaityti:

http://www.culture.lt/7md/?leid_id=597&kas=straipsnis&st_id=28
40


Karjeriste_mire
Patyrusi blogietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 1309

2004-01-22 17:14 24 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Karjeriste_mire Įtraukti Karjeriste_mire Į adresų knygelę
As jau pasiruosus siandien vakare paziureti baisiausia visu laiku filma Taip Tikiuosi Svytejimas tikrai bus toks geras kaip visi sako Cha cha

fotografis
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 7

2004-01-22 18:09 25 žinutė iš 85 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: fotografis Įtraukti fotografis Į adresų knygelę
Kubrickas jega; o Svytejimo baisumas priklauso nuo jusu nusiteikimo; siaubakas cia daugiau psichologinis nei vizualus; nepamatysite nei vampyru, nei begalviu;
o siaip apie pati Kubricka yra susuktas biografinis filmas, kur ilgai pasakojama apie jo genialuma. Life in the pictures.


Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kinomanai: 3.105 Žinučių forume 189.303 2.241 Narių klube 3.025 Banga.lt laikrodis 17:16 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: STANLEY KUBRICK

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai