Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Žinomų žmonių mintys pamąstymui


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2008 04 21 d. 12:21 pradėjo  rusoo, peržiūrėta 14169 k.
Puslapiai: <pirmas 3 4 5 6 7 paskutinis> 
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 88353

2021-07-24 10:20 101 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
101

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 88418

2021-07-28 09:34 102 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
"Nors tėvelis iš išorės daugeliui atrodė rimtas ir net griežtas, jis buvo labai geras žmogus. Nepraleisdavo pro ausis kieno nors prašymo ir esant galimybei visada padėdavo: ar tai pinigų kaulytojui (buvo tokių etatinių), ar sprendžiant kokį rimtą klausimą. Namuose žinojome, jei tėvelio kabineto durys uždarytos, geriau jam netrukdyti. Užtat jei reikėdavo pagalbos sprendžiant uždavinius, jis visada padėdavo. Tėvelis norėjo, kad taisyklingai rašytume ir kalbėtume lietuvių kalba, todėl dažnai taisydavo mūsų šnekamąją kalbą."

"Mūsų namuose visada būdavo švenčiamos Kūčios, Kalėdos ir Velykos. Šias šventes tėvai atsinešė iš savo šeimų. Nors abu tėvai buvo partiniai, bet per Kūčias ant stalo visada padėdavo kalėdaičių", – prisiminimais dalinasi Kęstutis Kubilius


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 88651

2021-08-04 08:26 103 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Vysk. R. Barronas neslepia esantis J. Lennono gerbėjas, tačiau pripažįsta, kad daina "Imagine" skelbia moralinį ir politinį chaosą
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 88710

2021-08-05 10:43 104 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Mūsų apsisprendimams įtaką daro dorybių grožis ir šviesa, ir būtent tai patraukia mūsų valią, kad ir kokia jį būtų silpna. Deja, į tai, kaip sunku yra įgyti dorybę, paprastai dėmesys neatkreipiamas, nes dorybės grožio troškimas labai stipriai traukia valią; tačiau rytoj, kai panirsime į daugybės darbų sūkurį, mūsų troškimas jau nebebus toks stiprus, nors vakarykštį apsisprendimą dar prisiminsime. Silpnėjant troškimui, silpnėja ir valia arba natūraliai tampa silpna, betgi prieš akis iškyla sunkus kelias link dorybės, nes kelias link dorybių yra esmiškai sunkus, ypač pradžioje. Ir tasai, kurs vakar apsisprendė eiti naujuoju keliu, savyje jau nebeturi jokios paspirties tokiam veiksmui, troškimas išsikvėpęs, valia nusilpusi, prieš akis vieni sunkumai: mumyse būvantys, mūsų gyvenimo būde, santykiuose su artimaisiais. Žmogus nusprendžia: palauksiu, sukaupsiu jėgas; ir taip diena po dienos, o gal ir visą gyvenimą. Jei būtume darbą pradėję vakar, kai patyrėme įkvėpimą keisti gyvenimą ir kažką atlikti nauja, šiandien valia ir troškimas nebūtų tokie silpni, jog mus išgąsdintų sunkumai. Jų mes neišvengsime, bet turėdami vidinę atramą, juos įveiktume. Jei išbūtume visą dieną, stengdamiesi įveikti tai, ką nutarėme, kitą dieną pasipriešinimas būtų mažiau juntamas. Po žingsnį, po dieną ir kasdien būtų vis lengviau įsitvirtinti gerame kelyje. Geri įkvėpimai dėl nuodėmingojo įmygio ne tik kad nenoriai vėl aplanko žmogų, nes buvo apleisti, bet jei kada ir ateina, neturi mūsų valiai tokios įtakos kaip pirmą kartą; valia nenoriai paklūsta, tad ir apsisprendimas, jei ir atsiranda, būna labai silpnas ir išsikvėpęs. Bet jei patį stipriausią įkvėpimą galėjome atidėti rytdienai ir paskui jo neįgyvendinti, tai juo labiau neužteks pasiryžimo veikti kitą kartą, atėjus daug silpnesniam įkvėpimui. Kuo dažniau atidedama, tuo silpnesnis įkvėpimų poveikis, kol galop jie tampa visiškai neveiksnūs, nepastebimai ateinantys ir išeinantys. Galiausiai ir visai liaujasi mus trukdę. Žmogus atiduodamas į savo paties nuopuolio rankas. Užkietinta širdis ima bjaurėtis gerais įkvėpimais. Taip atidėliojimas tampa tiesiu keliu į galutinę pražūtį. Reikia pastebėti, kad įkvėpimą atidedame ne tik tais atvejais, kai jaučiame vidinį paskatinimą keisti blogą gyvenimą į gerą, bet net kai ir teisingai gyvename, tačiau atsiradus progai atlikti gerą darbą atidedame jį kitam laikui. Tokio pobūdžio atidėjimui tinka visa, kas buvo pasakyta prieš tai, nes ir padariniai tokie patys. Žinok, kad praleisdamas progą padaryti gera tu ne tik prarandi vaisių to gėrio, kurį būtum atlikęs, bet ir įžeidi Dievą. Tau Dievas atsiunčia pagalbos prašantįjį, o tu atsakai: Pasitrauk, vėliau... Nors sakai tai žmogui, bet tai yra tas pat, kas sakyti Dievui. Dievas suras kitą geradarį, bet tas, kuris atsisakė, liks ne be kaltės.
+ + +
Nematoma kova, Nikodemas Agiorietis.


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 88822

2021-08-06 15:18 105 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Jėzus kadaise pasakė: jus girdėti girdėsite, bet nesuprasite, žiūrėti žiūrėsite, bet nematysite

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 88879

2021-08-09 11:02 106 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
NESITEISINK

Kodėl Dievas pašaukė Adomą, kai šis paragavo uždrausto vaisiaus? Argi Viešpats nežinojo, kur slepiasi Adomas? Be abejo, žinojo! Bet Adomas slėpėsi iš baimės ir gėdos.
Panašiai elgiamės ir mes, nepaklusę Tėvui, atsitraukiame nuo Jo emociškai ir dvasiškai. Bičiuli, Tėvas nori, kad gręžtumeisi į Jį. Jis trokšta išvaduoti tave ir nuimti skausmo naštą. Dievas žino viską apie tavo praeitį, ateitį bei asmenybę, Jis mato visas tavo žaizdas ir viską, dėl ko tu tapai toks, koks esi, bet ir toliau myli tave! Todėl nesislėpk nuo Jo - grįžk pas Viešpatį. Ieškok nuostabaus Jo artumo, leisk tave išgydyti ir gyvenk.

/Charles F. Stanley/
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 88963

2021-08-10 10:33 107 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
NEPAISANT APLINKYBIŲ – DIEVAS SU TAVIMI

Tik žvelgdamas atgal žmogus dažnai suvokia, kodėl vienas iš Dievo vardų yra Atpirkėjas. Jis gali atpirkti ir išvaduoti tave nuo visko – nuo gero, blogo, bjauraus. Dievas yra šalia, net kai aplink nematyti jokių tą bylojančių ženklų. Jis eina greta tavęs. Jis darbuojasi kartu su tavimi. Jis eina priekyje, keisdamas aplinkybes tavo labui. Jo Žodyje skaitome: "Niekada aš tavęs nepamesiu ir neapleisiu. Todėl galime drąsiai sakyti: Viešpats mano gelbėtojas, aš nebijosiu! Ką man gali padaryti žmogus?" (Hebrajams 13, 5–6).

Tačiau kartais Dievo plane, prieš padėčiai pagerėjant pirmiau reikalai pašlyja. Tokiu atveju patartina susiimti ir dar labiau kliautis Dievu: "Tad nepameskite savo pasitikėjimo, už kurį skirtas didelis atlygis! Taip, reikia jums ištvermės, kad, įvykdę Dievo valią, gautumėte, kas pažadėta" (Hebrajams 10, 35–36).

DIENOS MALDA
Ačiū, kad visuomet esi su manimi, kad jokios aplinkybės neatskiria manęs nuo tavo meilės, mano Viešpatie.


/Bob & Debby Gass/


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89119

2021-08-12 10:31 108 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Signataras Audrius Butkevičius: Lietuvos valdžios pademonstruota jėga prieš savus žmones pradžiugino Lukašenką
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89195

2021-08-13 10:21 109 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Tą neramų vakarą Seimo salėje pakviečiau I. Šimonytę, G. Landsbergį išeiti į lauką ir pasikalbėti su žmonėmis, atsakyti į jų klausimus ir jokių įtampų nebūtų buvę.
Tačiau dabar už riaušes yra tiesiogiai atsakingi jie - Šimonytė ir Landsbergis. Iš esmės - visa "šaika".


D. Kepenis


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89313

2021-08-17 08:06 110 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Pamastymui galima panaudoti ir patį gyvenimą


(Ne)paprasta sutuoktinių pora: šventieji Zelija ir Liudvikas Martenai

Savo gyvenimu jie parodė, kad kasdienė meilė ir šeimyninės pareigos – ne ką mažiau svarbu už iškilius teologinius traktatus.
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89314

2021-08-17 08:08 111 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
111


8:08
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89315

2021-08-17 08:10 112 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę

Kestas ra:
111


8:08

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89367

2021-08-18 11:58 113 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Kalbos, kad ateityje darželinukai galės pasikeisti "lyties tapatybę" be tėvų sutikimo, daugeliui gali pasirodyti kaip utopija ir sąmokslo teorija. Tačiau genderizmo ideologams ribų nėra. Tokie dalykai jau vyksta Škotijoje
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89368

2021-08-18 12:41 114 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Neseniai svarsčiau, ar valdžia taisys savo klaidas, kuriomis sukiršino visuomenę, ar toliau jas kartos ir gilins. Štai atsakymas. Vyriausybės reitingai rekordiškai žemi, šįkart nesant jokios ekonominės krizės. Ar valdžia mato savo klaidų? Oi ne. Vytautas Landsbergis skelbia, kad valdžia elgiasi teisingai, Šimonytė sako, kad viskas dėl koronos ir migrantų krizių. Viskas ne dėl krizių, o dėl jų sprendimo būdo.

Sprendžiant koroną, padaryta viskas, kad visuomenė būtų kuo labiau supriešinta tarpusavyje ir su valdžia. Sprendžiant migrantus, padaryta viskas, kad krizė išaugtų kuo didesnė, nors buvo galima jų neįleisti nuo pirmųjų invazijos dienų.
Dabar belieka rudens sesijoje vėl ištraukti Stambulo konvenciją ir gėjų partnerystę - tauta bus laiminga, o valdžia tikrai nekalta. Landsbergis kaltins Rusiją.


V. Sinica


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89379

2021-08-19 09:22 115 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
"Sėkmė" nėra Evangelijos žodis. Šv. Motina Teresė iš Kalkutos tvirtino, kad ji buvo pašaukta ištikimybei, o ne sėkmei. Tai galioja visiems mums, kurie darbuojamės Viešpaties vynuogyne.

(Fr. Brett A. Brannen, "To Save a Thousand Souls: A Guide for Discerning a Vocation to Diocesan Priesthood")

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89425

2021-08-21 08:26 116 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Ar neperdėtume sakydami, kad trapistų vienuolis ir dvasinis ugdytojas Thomas Mertonas pakeitė pasaulį? Veikiausiai. Tačiau jis tikrai pakeitė žmonių gyvenimus ir, jei to negana pakeisti pasaulį, tai tuomet nė nežinau, ką tai reiškia.
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89468

2021-08-23 14:47 117 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
PROBLEMOSE REGĖK PLATESNĮ VAIZDĄ
Mūsų problemos dydis ir sunkumas labai dažnai priklauso ir nuo mūsų požiūrio į ją. Daugelis sunkumų, su kuriais susiduriame, yra palyginti nereikšmingi didžiajame gyvenimo paveiksle. Kai kas nors šalia mūsų suserga vėžiu arba patiria skaudžią artimojo netektį, suvokiame, kad mūsų problemos palyginti vieni niekai.

Suvokimas, kad aplink pilna žmonių, turinčių dar didesnių bėdų, širdyje gimdo dėkingumą ir viltį. Tai padeda į viską pažvelgti kitomis akimis. Jėzus savo mokiniams sakė: Aš jums tai kalbėjau, kad manyje atrastumėte ramybę.
Pasaulyje jūsų priespauda laukia, bet jūs būkite drąsūs: aš nugalėjau pasaulį! (Jono 16, 33).

/Bob & Debby Gass/


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89475

2021-08-24 10:04 118 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
2011 m. Styvas Džobsas mirė būdamas 56 -erių nuo kasos vėžio, palikdamas 7 milijardų dolerių turtą.
Mirties akivaizdoje jis kalbėjo taip:

Šiuo metu, gulėdamas lovoje, ligotas ir prisiminęs visą savo gyvenimą, suprantu, kad visas mano pripažinimas ir turtas yra beprasmiški artėjančios mirties akivaizdoje. Turiu pinigų, kad galėčiau įdarbinti geriausius specialistus bet kokioms užduotims atlikti, tačiau neįmanoma pasamdyti žmogaus, kuris neštų mano ligą. Už pinigus galima gauti visokių materialių dalykų, tačiau yra vienas dalykas, kurio negalima nusipirkti, tai yra GYVENIMAS.
*******

*Senstant supratau, kad 300 USD ir 3 000 000 USD vertės laikrodis rodo tą patį laiką.
*Kad su 15 000 USD automobiliu ir 15 000 000 USD automobiliu galime pasiekti tą patį tikslą.
*Kad 50 USD ar 1500 USD vertės vynas sukuria tas pačias "pagirias".
*Kad 300 ar 3000 kvadratinių metrų name, vienatvė yra ta pati.
*Supratau, kad tikroji laimė kyla ne iš materialių dalykų, bet iš meilės, kurią mums suteikia artimieji.&#10084;&#65039;
Taigi, tikiuosi, Jūs suprantate, kad kai turite draugų ar su kuo pasikalbėti, tai yra tikra laimė!&#9728;&#65039;

Supratau penkis nepaneigiamus faktus:
1 Nemokinkite savo vaikų būti turtingais. Išmokinkite juos būti laimingais. - Tada, kai užaugs, jie žinos daiktų vertę, o ne kainą.
2 Maistą valgykite kaip vaistus, kitaip vaistus turėsite valgyti kaip maistą.
3 Kas tave myli, niekada tavęs nepaliks, net jei turi 100 priežasčių pasiduoti. Nes visada ras priežastį dėl ko turi pasilikti.
4 Yra didelis skirtumas tarp būti žmogumi ir tapti žmogumi.
5 Jei nori greitai eiti, eik vienas! Bet jei nori eiti toli, eikite kartu.

- Styvas Džobsas ( 1955-2011 ) Angelas

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89478

2021-08-24 10:13 119 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
KITU KAMPU

Spręsdamas problemą pasistenk pažvelgti į ją vis kitu kampu. Biblija kalba apie "daugeriopą" Dievo išmintį. Man žodis "daugeriopas" asocijuojasi su žodžiu "daugiabriaunis", kuris vartojamas kalbant apie deimantus. Kaskart pakreipus kitu kampu deimantas suspindi vis kitokiu grožiu. Tokia yra ir Dievo išmintis, atsiskleidžianti mums per Šventąjį Raštą: ji atveria skirtingus aspektus, rodo įvairius priėjimus prie problemos.
Daugelis problemų turi net ne vieną, o keletą sprendimų. Nuosekliai ir kruopščiai apmąstęs, išeitį tikrai rasi. Tad pasitelk Dievo duotą kūrybiškumą, gerai pasuk galvą, susitelk ir atrask sprendimą. Jei reikia, kreipkis pagalbos į kitus žmones. Su Dievo pagalba žmogus gali sugalvoti net ne vieną, o daugiau problemos sprendimo būdų.

/Bob & Debby Gass/

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89574

2021-08-25 10:19 120 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Iš apaštalo šv. Pauliaus laiško 1 Tes 2, 9–13:


Jūs, broliai, atsimenate mūsų triūsą ir pastangas: dirbdami per dienas ir naktis, kad neapsunkintume nė vieno iš jūsų, skelbėme jums Dievo Evangeliją. Ir jūs, ir Dievas gali paliudyti, kaip šventai, teisingai ir nepriekaištingai elgėmės su jumis, įtikėjusiais. Jūs žinote, kaip mes kiekvieną iš jūsų, tarsi tėvas savo vaikus, raginome, kalbinome, maldavome, kad elgtumėtės, kaip dera akyse Dievo, kuris jus šaukia į karalystę ir šlovę.

Todėl mes be paliovos dėkojame Dievui, kad, priėmę mūsų paskelbtąjį Dievo žodį, jūs priėmėte jį ne kaip žmogaus žodį – bet, kas jis iš tikro yra – kaip Dievo žodį, kuris ir veikia jumyse, tikintieji


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89575

2021-08-25 10:21 121 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 2 1
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89613

2021-08-26 06:55 122 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Visiems vyrams, kurie mėgsta sakyti "kam pirkti karvę, kai gali gauti pieno veltui?", turiu naujieną. Šiandien 80 procentų moterų yra prieš santuoką. Kodėl? Nes supranta, kad nėra prasmės pirkti visą paršą dėl dešrelės".

Andy Rooney


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89614

2021-08-26 06:56 123 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 2 3

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89616

2021-08-26 07:00 124 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 2 4


(seka - geom. progresija)

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 89618

2021-08-26 07:02 125 žinutė iš 157 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
ačiū už mintis
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kitoks pasaulis: 2.120 Žinučių forume 138.211 240 Narių klube 89 Banga.lt laikrodis 03:12 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKitoks pasaulis

Moderuoja: BangaLT, ^planky^, DeathKiss
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Žinomų žmonių mintys pamąstymui

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai