Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Mafia 2


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2007 08 21 d. 21:03 pradėjo  Kovinis_Voverys, peržiūrėta 21352 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Kovinis_Voverys
Ultra šaunuolis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2776

2007-08-21 21:03 1 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kovinis_Voverys Įtraukti Kovinis_Voverys Į adresų knygelę
Šypsena)))) pagaliau! Valio

Oficialus žaidimo puslapis: - http://www.2kgames.com/mafia2/home.html (viduje screen'ai, traileris)Numatoma išleidimo data - 2008 metai.


Pirmasis žvilgsnis į Mafia II

2008 yra ypatingų tęsinių metai. Ateinančiais mėnesiais atvirų pasaulių žaidimų mėgėjai, pradžiai galės išmėginti tokius žaidimus kaip Grand Theft Auto IV, Saints Row 2, Mercenaries 2 ir Just Cause 2. Ir galiausiai išdidžiai, tačiau vis dar be paskelbtos išleidimo datos, vienas iš didžiausių tesinių bus Mafia II.

[img=http://www.2kgames.com/mafia2/screenshots/10_x.jpg][/img]

Pamirškite, ką galbūt dar atsimenate apie nekokias PS2 ir Xbox pirmosios Mafijos versijas. Kai ji atkeliavo į asmeninius kompiuterius 2002, žaidimas buvo tiesiog nuostabus. Viena pirmųjų GTA klonų, Mafia yra ir viena geriausių, su dideliu, detaliu miestu, myliomis užmiesčio kelių, su tą laikmetį primenančiais pastatais, jų interjerais ir su stipria istorija apie mafijozo Thomas Angelo gyvenimą.

Vienintelis trugdis buvo kaip kalbama lėtos mašinos, kurios tikrai netūrėtų būti problema tęsinyje. Nauja Mafia II nusikaltimų era 1940 – 1950-iais prižada greitesnius automonilius ir didelę paramą iš 2K Games o tai reiškia, kad galime tikėtis puikios kokybės produkto – kaip jau puikiai matosi iš naujausių žaidimo paveikslėlių. Kadangi prie tęsinio dirba dauguma žmonių dirbusių prie pirmosios dalies, žaidimo fanai gali tikėtis aukšto lygio istorijos ir didelio dėmesio detalėms.

[img=http://www.2kgames.com/mafia2/screenshots/18_x.jpg][/img]

Ko jie gali nesitikėti, tai tos pačios istorijos tęsinio. Bet atidesni fanai gal atpažins keletą detalių susijusių su pirmąją dalimi. Mafia II persikėlė į kitą laikmetį, į kitą, naują miestą – New Yourk'o įkvėptą Empire miestą. Beveik dvigubai didesnis miestas nei pirmoje Mafijoje bus pilnas gražių į akį krentančių vietovių, objektų, kuriuos galima pamatyti ir tikrovėje. Empire miestą valdo Clementės, Vinci ir Falconi nusikaltėlių šeimos. Kiekviena jų turi savo taisykles ir darbotvarkę, ir visos jos varžosi dėl valdžios. Žaisime už jauną chuliganą, kuris grįžo iš Antrojo Pasaulinio Karo, į kurį buvo išsiųstas dėl bandymo apiplėšti. Draugai Joe Barbaro ir Henry Tomasino, dažnai lydės Vito į užduotis istorijos bėgyje. Vito įsiskverbia į Empire miesto nusikaltėlių pasaulį ir nusprendžia kilti nusikaltėlio karjeros laiptais ir galiausiai iš mažo sukčiaus tapti galingu ir gerbiamu mafijozu.

Žinoma, žaidime bus daug vagysčių, susišaudymų ir greitų pasivažinėjimų. Kaip ir originale, šį kart taip pat didelis dėmesys yra skiriamas automobiliams, nors jūsų ryšys su jais bus kiek kitoks. Thommy Angelo turėdavo išmokti kaip įsilaužti į mašina, prieš ją pavogiant, bet dabar "žaidėjas galės pavogti bet kurią mašiną... keliais būdais," sako Mafijos scenarijaus rašytojas/režisierius Daniel Vavra.

[img=http://www.2kgames.com/mafia2/screenshots/17_x.jpg][/img]

"Mechanikas, kuris mokė kaip įsilaužti į skirtingas mašinas buvo išimtas ir pakeistas mechaniku, kuris, kaip mums atrodo yra labiau supaprastintas" – tęsia Vavra. Pasak jo, žaidėjai dabar galės pavogti mašinas keliais būdais, iš kurių kiekvienas turės skirtingų padarinių. " Mes taip pat norėtume pasakyti, kad mašinų vagystės Mafia II nebus tokios paprastos, kaip antai išmesti kažką iš mašinos ir nuvažiuoti tolyn, taip kaip yra daugumoje kitų žaidimų," pridūrė Daniel Vavra.

Dalis iššūkio be abejonės bus policija, kuri kaip ir originalioje Mafijoje kreips dėmesį į kiekvienus smulkius pažeidimus mes padarysime. Važiuosi per raudoną ar viršysi greitį ir jie bus už tavęs po sekundės. Bet jie nebus tokie kibūs kaip pirmojoje Mafijoje, jie nuspręs ar vytis tave dėl padarytų pažeidimų ar ne (tai reiškia, kad yra mažesnė grėsmė būti nušautam vien dėl to, kad trenkei policininkui). Policija taip pat persekios kitus žmones, pažeidusius įstatymus.

[img=http://www.2kgames.com/mafia2/screenshots/13_x.jpg][/img]
Kai jus užspaudė į kampą policija (ar tiesiog reikia kažką pamokyti) Mafia II leis naudoti ginybos sistemą. Su ja galėsime šaudyti aklai ar nusitaikius iš už priedangos. Verta paminėti, kad ne viskas bus gera priedanga, daug ką bus galima sunaikinti, taigi tokie daiktai kaip dėžės ar plonos sienos ilgam neapsaugos jūsų, gal net išvis neapsaugos. Žaidime bus galima išmokti naujų kovos judesių, kurių dėka paversime Vito į grėsmingą blogiuką kopiantį nusikaltėlio kopėčiomis.
[img=http://www.2kgames.com/mafia2/screenshots/14_x.jpg][/img]
Detalės daro Mafia II išskirtine. Prireikė daug jėgų, kad viskas žaidime, nuo namų apyvokos daiktų iki didelių akį traukiančių vietovių atrodytų kaip 1940 – 1950 –ieji. "Viskas žaidime yra tikra, tartum to laikmečio kopija," sako Daniel Vavra. " Mes turime biblioteką, pilną pastatų, automobilių, įvairių įrenginių, žmonių, miestų nuotraukų," tęsia Vavra. "Net jei mes norėtume, kad viskas būtų dar tiksliau nei yra, vargu ar tai įmanoma."
Mafia II žmonės vaikščios šaligatviais ir elgsis kaip tikri žmonės: kalbėsis, rūkys, skaitys laikraščius, vargšai rausis po šiukšledėžes ieškodami maisto. Jie darys, ką norės nepriklausomai nuo tavęs.
Įėjęs į kokį pastatą, galėsi įjungti/išjungti šviesas, naudotis kriaukle, išspardyti kaikuriuos baldus ar pasiimti butelį ir panaudoti jį kaip ginklą. Taip pat galėsi klausytis radijo namuose arba savo mašinoje. Gros originali tą laikotarpį atitinkanti muzika, DJ'ai ir radijo komentatoriai reaguos į žaidimo pasaulyje vykstančius pasikeitimus ir įvykius.
[img=http://www.2kgames.com/mafia2/screenshots/06_x.jpg][/img]
Mašinos turės veikiančias bagažines, kuriose galėsime laikyti ginklus, ar net lavonus. Taip pat, regis pasiskolinusi iš GTA IV, Mafia II leis naudotis taxi, su kuria galėsime greitai nuvažiuoti į bet kurią vietą mieste.
[img=http://www.2kgames.com/mafia2/screenshots/11_x.jpg][/img]
Nepaisant juokingai didelio dėmesio detalėms, Mafia II kaip ir originalo dėmesio centras yra istorija, kuri bus linijinė. "Pačiame šio projekto pradžioje, mes nusprendėme kaip komanda, kad mūsų jėga yra mūsų galimybė papasakoti stiprią, įtraukiančią istoriją su tikroviškais personažais. Nors pagrindas yra istorijos pasakojimas, mes stengiamės suteikti žaidėjui kuo daugiau laisvės," sako Daniel Vavra. "Pavyzdžiui užduotys gali būti įvygdomos skirtingais būdais, o per žaidimo eigą žaidėjo padaryti pasirinkimai gali paveikti žaidimo istoriją." Dar Vavra pridūrė, kad bus daug pašalinių užduočių, vietovių ir kitų šaunių dalykų, kuriuos bus galima pamatyti/aplankyti ir tuo pačiu atsitraukti nuo pagrindinės istorijos.
Mafia II jau atrodo nuostabiai. Jei taip ir žaidžiasi ir istorija yra bent tokia pat gera kaip pirmatoko, tai ši netolimos praeitis Mafijiška istorija gali būti būtent tai ko nusikaltimų žaidimų fanams reikia, kai išgaruos GTA IV šlovė.

http://www.gamesradar.com (už aprašymą dėkui FrIzErIs Mirkt)


draco
Dažnas šaunuolis

Klube: narys

Parašė žinučių: 659

2007-08-21 21:07 2 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: draco Įtraukti draco Į adresų knygelę
ValioValioValio be zodziu... laukiam ValioLaimingas galu gale...

Kovinis_Voverys
Ultra šaunuolis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2777

2007-08-21 21:08 3 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kovinis_Voverys Įtraukti Kovinis_Voverys Į adresų knygelę
Šypsena vienintelis geimas, kuri periodiskai pereidinejau iki db tai buvo mafia... isivaizduoju koks geris bus mafia2! Šypsena eina sau... nepamenu kada taip dziaugiausi del geimo Šypsena

Shift
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 238

2007-08-21 21:09 4 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Shift Įtraukti Shift Į adresų knygelę
aaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... blia bent kart kazka idomaus zaidimu klube radau LinksmybėsApsvaigęsŽvaigždė

Kovinis_Voverys
Ultra šaunuolis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2778

2007-08-21 21:11 5 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kovinis_Voverys Įtraukti Kovinis_Voverys Į adresų knygelę
tureciau bonke sampano - issauciau db ja! Cha cha joke joke... bet siaip super nuotaika Šypsena taip laukiau, jau taip laukiau!

draco
Dažnas šaunuolis

Klube: narys

Parašė žinučių: 660

2007-08-21 21:13 6 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: draco Įtraukti draco Į adresų knygelę
as turiu KlastaCha chaLaimingas ateik, gersim Cha chaCha cha joke... gal ryt Cha cha

Belmas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 15366

2007-08-21 21:20 7 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Belmas Įtraukti Belmas Į adresų knygelę
Soeju mano pc nepatrauks jo Nežinau

Shift
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 239

2007-08-21 21:24 8 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Shift Įtraukti Shift Į adresų knygelę
del sito daikto galima ir kampjiuteri nusipirkt JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Kovinis_Voverys
Ultra šaunuolis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2780

2007-08-21 21:25 9 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kovinis_Voverys Įtraukti Kovinis_Voverys Į adresų knygelę
mano tai faktas, bet pas draugeli pasedesiu pora dienu ir pereisiu Šypsena)) po to dar karta...

xSpirit
Geriausias senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4440

2007-08-21 21:27 10 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: xSpirit Įtraukti xSpirit Į adresų knygelę
Tikiuosi, jog dėl šio žaidimo bus verta atsinaujinti kompiuterį. Šiuo metu galvoje kvirbena viena mintis: žaidimas MAFIA yra unikalus visom prasmėm, pats geriausias, nereikia oi nereikia jam BLOGO tęsinio. Jei tęsinys tikrai bus vertas MAFIA žaidimo vardo, keliam bokalus Alus, tačiau JEIGU NE, kas labai tikėtina (mano supratimu pirmiausia kompanijos tikslas yra pasipelnyti iš gero vardo), tai iš pykčio visi kartu n-tajį kartą vėl pereisim pirmąją MAFIA dalį Šypsena

draco
Dažnas šaunuolis

Klube: narys

Parašė žinučių: 662

2007-08-21 21:29 11 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: draco Įtraukti draco Į adresų knygelę

Kovinis_Voverys rašė:
mano tai faktas, bet pas draugeli pasedesiu pora dienu ir pereisiu Šypsena)) po to dar karta...


ir dar karta... ir vel, ir vel Cha cha Cha cha kol galu gale apsigyvensi pas mane JuokiasiJuokiasiCha chaCha chaApkabinimasCha chaLabasGirtasKvankt?Valio


Kovinis_Voverys
Ultra šaunuolis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2781

2007-08-21 21:30 12 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kovinis_Voverys Įtraukti Kovinis_Voverys Į adresų knygelę
Šypsena as perejau mafia su 100 gyvybiu. netgi turiu seivus kur bet kuria vieta uzloudinus yra simtas gybyviu Šypsena ir taip kelis kartus perejau... ech...

Stryker
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 125

2007-08-21 21:36 13 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Stryker Įtraukti Stryker Į adresų knygelę
Nu ką,turiu šių metų laukiamiausią žaidimą Liežuvis Mafia buvo nepakartojamas,įdomu,kaip bus su antra dalim Laimingas

xSpirit
Geriausias senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 4442

2007-08-21 21:37 14 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: xSpirit Įtraukti xSpirit Į adresų knygelę

Stryker rašė:
Nu ką,turiu šių metų laukiamiausią žaidimą Liežuvis Mafia buvo nepakartojamas,įdomu,kaip bus su antra dalim Laimingas


Taip ir bus manau... Klasta


Xp0int
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 6453

2007-08-21 22:13 15 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Xp0int Įtraukti Xp0int Į adresų knygelę

Kovinis_Voverys rašė:
Šypsena as perejau mafia su 100 gyvybiu. netgi turiu seivus kur bet kuria vieta uzloudinus yra simtas gybyviu Šypsena ir taip kelis kartus perejau... ech...


As pamenu paskutine misija su keliom hp kankinau Cha cha teko paprakaituot Ufff


interceptor
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 922

2007-08-21 22:16 16 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: interceptor Įtraukti interceptor Į adresų knygelę
jau zinau ko labiausiai laukiu Girtas tegul kurejai neskuba ir padaro perliuka, tegul ir kitu metu gale iseina, svarbu kad bus

Xp0int
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 6454

2007-08-21 22:53 17 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Xp0int Įtraukti Xp0int Į adresų knygelę

interceptor rašė:
jau zinau ko labiausiai laukiu Girtas tegul kurejai neskuba ir padaro perliuka, tegul ir kitu metu gale iseina, svarbu kad bus


Taip Girtas


Stryker
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 126

2007-08-21 23:22 18 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Stryker Įtraukti Stryker Į adresų knygelę

Xp0int rašė:

Kovinis_Voverys rašė:
Šypsena as perejau mafia su 100 gyvybiu. netgi turiu seivus kur bet kuria vieta uzloudinus yra simtas gybyviu Šypsena ir taip kelis kartus perejau... ech...


As pamenu paskutine misija su keliom hp kankinau Cha cha teko paprakaituot UfffJoo..Su ta misija,tai nemažai teko paplušėt Taip


FrIzErIs
Atkaklus dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 154

2007-08-22 00:10 19 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: FrIzErIs Įtraukti FrIzErIs Į adresų knygelę
yeah o cia tai geimas pareina tikiuosi ji jau kuria pora metu nes db kai apie ji suzinojau neiskentesiu belaukdamas nes jau 1 geimo ir taip ilgai laukiu (Rig'n'roll) Cha cha

Shift
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 240

2007-08-22 00:16 20 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Shift Įtraukti Shift Į adresų knygelę

Stryker rašė:

Xp0int rašė:

Kovinis_Voverys rašė:
Šypsena as perejau mafia su 100 gyvybiu. netgi turiu seivus kur bet kuria vieta uzloudinus yra simtas gybyviu Šypsena ir taip kelis kartus perejau... ech...


As pamenu paskutine misija su keliom hp kankinau Cha cha teko paprakaituot UfffJoo..Su ta misija,tai nemažai teko paplušėt Taip


cia ta, kur reikejo visa ta troba isskerst? JuokiasiJuokiasi nes kiek pamenu as ir paskutine ilgai ejau MirktXp0int
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 6457

2007-08-22 00:19 21 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Xp0int Įtraukti Xp0int Į adresų knygelę

Shift rašė:

cia ta, kur reikejo visa ta troba isskerst? JuokiasiJuokiasi nes kiek pamenu as ir paskutine ilgai ejau MirktTaip Taip


Jasp
Dažnas gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 567

2007-08-22 01:38 22 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Jasp Įtraukti Jasp Į adresų knygelę
Vo čia jau rimčiau.

azus
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3564

2007-08-22 09:11 23 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: azus Įtraukti azus Į adresų knygelę
heh..senai jau nezaidziau jokio zaidimo :]...bet shitas,blemba gal net reix originalu nusipirkti Angelas

planktonas
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3309

2007-08-22 09:14 24 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: planktonas Įtraukti planktonas Į adresų knygelę
Dar vienas zaidimas be esmes Cha cha vat kada iseis man patinkantis.ex...

Vaduoklis
Senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3483

2007-08-22 09:30 25 žinutė iš 283 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Vaduoklis Įtraukti Vaduoklis Į adresų knygelę

planktonas rašė:
Dar vienas zaidimas be esmes Cha cha vat kada iseis man patinkantis.ex...


O kokio tu jau su prasme lauki?


Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Žaidimai: 10.044 Žinučių forume 574.961 2.496 Narių klube 576 Banga.lt laikrodis 12:56 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiŽaidimai

Moderuoja: muziqaz, BangaLT, Kushlius
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Mafia 2

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai