Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

FujiFilm club


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2007 03 29 d. 12:47 pradėjo  Melagis, peržiūrėta 51871 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Melagis
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 702

2007-03-29 12:47 1 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Melagis Įtraukti Melagis Į adresų knygelę
Pabandžiau visa sumest į vieną vietą:
Cha cha
FujiFilm S6500FD - pirmi įspūdžiai:
Teigiami dalykaiGirtas:
1. Išties greitas, net ir fotografuojant AUTO režimu, nenaudojant bracketing funkcijos. Realiai neskaičiavau, koks FPS gaunasi, bet mane pilnai tenkina.
2. Sužavėjo RAW, tikrai galima daug išspaust net ir iš neįtikėtinai prastų nuotraukų. Beje, RAW rezoliuciją rodo 4048x3036.
3. Objektyvas - tikrai universalus, 28 mm duoda savo.
4. Ergonomika - viskas labai gerai išdėstyta, patogus laikyti. Net dydis ir masė man asmeniškai tinka, savotiškai atlieka IS funkcijąJuokiasi
5. Dinaminis diapazonas - nors ir buvau vartęs samplus, pamačius, kaip ši matrica piešia realiai, tikrai patiko.Gerai

Kas nepatiko (nors realiai, jau prieš pirkdamas, žinojau apie šiuos trūkumus):
1. RAW neduoda fotografuot serijomis...Cha cha (to kol kas nedaro nė viena muilinė)
2. Kai kurios meniu funkcijos per giliai nukištos.Nekaltas
3. Per daug kišasi procesoriaus algoritmai išsaugant JPEG'u fotografuojant automatiniais režimais. (realiai ne visad ir pastebėsi)
4. gan greit nusodino 2500 ma akumus (tiesa, jie buvo tik pirmą kartą pakrauti, tai gal dar neprasimankštinę, tikėsimės, vėliau laikys ilgiau)Nekaltas
5. LCD/EVF nustačius 60fps, Fokusavimo patikrinimo funkcija neveikiaNekaltas
6. Laabai didelis RAW - be 2 Gb kortos nėr ko ir galvot juo pleškint.Nekaltas Be to, kiek problematiška redaguot RAW linuxuose, bet čia jau kompo problemos, nes DCRAW pluginas Gimp'ui kažkaip kreivai instaliavosi, jau pataisyta. Reikės dar paburt, kol rasiu tinkamus default nustatymus, nes ten kiek kitaip, nei su Adobe, parametrai kitaip suskirstyti...

Bendras įspūdis kol kas Gerai, gavau daugiau, nei tikėjausi, tik dar reikės daugiau padirbėt, kol gerai perprasiu. Kas ką domina, galit klaust, mielai pasidalinsiu mintimis.Cha cha

Kas supranta rusiškai, nerealus resursų apie S6500FD rinkinys, yra norodos į saitus visomis kalbomis: http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=20:20931

Čia pateikiu tai, ką išmąsčiau pats ar radau interneto platybėse apie S6500FD naudojimą ir išverčiau į lietuvių kalbą - ne viskas patikrinta ir tikrai teisinga, gali būti neatitikimų sąvokose, jei kas, pataisykit, vienok manau, tai gali Jums praversti. Iš dalies kai kas taikytina ir visai skaitmeninei fotografijai. Taigi:


1. Bendri principai

1 taisyklė: Pažinkite AUTO režimus
Scenų režimai (Scene modes) yra mažai aprašyti, tikriausiai todėl kai kurie žmonės niekada nepastebi, ką jie praranda. Scenų režimai naudotini tada, kai objektas nelauks, kol Jūs nustatysite reikiamus savo fotoaparato parametrus. Taip pat, išskyrus, jei Jūs fotografuojate RAW formatu, scenų režimai yra vienintelis būdas įtakoti kontrasto parametrus.

2 taisyklė: Nelaukite, kol suveiks veidų atpažinimo (Face detection) funkcija.
Nesitikėkite stebuklų, kai paveiksluojate judančius žmones, pvz. Per Jūsų vaiko gimtadienį. Jei veidas atpažintas, OK, jei ne, tai visiškai nesvarbu. Neleiskite, kad Jus trikdytų žali kvadratėliai, lakstantys ekrane.

3 taisyklė: kai tik įmanoma, naudokitės histograma - tai padės išvengti kai kurių grubių fotografavimo klaidų.

4 taisyklė: Jei tik leidžia galimybės, fotografuokite RAW - taip ir ištaisysite galimas klaidas, ir išsaugosite veringus kadrus ateičiai.

2. Fotografavimas lauke

Fotografuojant lauke, Ypač esant ryškiai saulei, S6500fd elgiasi taip pat, kaip ir F30. Taigi, norint pasiekti labai gerų rezultatų, o ne tik patenkinamų, Jums reikia suvokti, ką darote.


1 taisyklė: Venkite AUTO režimo.
Galite naudoti Auto režimą, bet paprastai bet kuris kitas režimas bus geriau. Peizažo/portreto (Landscape/Portrait) paprastai tiks labiausiai, arba P, S, A, M, priklausomai nuo to, kiek Jūs siekiate įtakoti procesą.


2 taisyklė: Naudokite kraštovaizdžio režimą (Landscape mode) arba SP režimus.
Fotografuojant kraštovaizdį, pastatus, bet ką kita su dangaus vaizdu dalyje kadro, rinkitės kraštovaizdžio režimą, net jei kraštovaizdis tėra neesminė dalis Jūsų nuotraukoje, fonas. Tai leis programai parinkti teisingą ekspoziciją . ISO ribojamas iki 800. Jei šešėliai per tamsūs, Jūs galite pataisyti juos lengviau nei išdegusias kadro dalis.
Saulėlydžio ar aušros metu naudokite SP saulėlydis (Sunset) vietoje kraštovaizdžio (Landscape) režimo (net jei Jūs ir nepaveiksluojate saulėlydžio). Tai pagyvins spalvas, leis naudoti blykstę ir padidins ISO iki 1600. Galop, jei jaučiate, kad Auto-ISO 1600 yra per didelis, rinkitės SP nakties režimas (Night) ir naudokite trikojį.
Kai yra sąlygos, naudokite SP sniego/paplūdimio (Snow/Beach) režimus: SP sniegas(Snow) (Auto-ISO 100-800), SP paplūdimys(Beach) (Auto-ISO 100-200).
Jei nežinote, ar Jums reikia naudoti Macro ar Super-Macro, pabandykite SP Gėlės(Flower).

3 taisyklė: Naudokite portreto nustatymus portretinėms fotografijoms lauke.
Rinkitės Portretinio fotografavimo nustatymus, nes jie duoda mažesnį kontrastą ir "aštrumą" bei ISO ribojamas iki 800.

4 taisyklė: Ryškios saulės ekspokorekcija.
Naudojant P, S, A režimus esant ryškiai saulei, naudokite -1/3 EV ekspokorekciją.


3. Fotografavimas patalpose

S6500fd puikiai paveiksluoja patalpose, netgi Auto režimu. Patalpų apšvietimas atleidžia truputį daugiau klaidų. Vis viena čia yra keletas dalykų, apie kuriuos turėtumėte bent jau būti girdėję..

1 taisyklė: Blykstė nėra blogis.
Taigi, jūs naudojate fotoaparatą nepakankamo apšvietimo sąlygomis. Visgi turėtumėte suvokti, kad fotografavimas be blykstės dažnai nėra efektyvus, taigi labai nevenkite jos naudoti. Blykstė padeda sumažinti ISO, ir pakankamai galinga S6500fd blykstė padeda gerai išryškinti aplinką. Taip pat, naudojant vidinę blykstę, raudonų akių efektas praktiškai nepastebimas (dažniausiai, nors kai kuriais atvejais to nepavyko išvengti, kodėl, dar neišsiaiškinau...).

2 taisyklė: Naudokite portreto režimą.
Dažniausiai, kai paveiksluojate žmones, Jūs paveiksluojate juos patalpose. Taigi, naudokite portreto režimą, kam jis ir skirtas. Portretiniame režime ISO ribojamas ties 800.

3 taisyklė: Mažesnis ISO.
S6500fd mėgsta naudoti ISO 800 patalpose (tai turėtų būt maksimali reikšmė, kai naudojama blykstė), ir kai kuriais atvejais, naudojant kameros triukšmų slopinimo procesorių esant ISO 800 reikšmei atsiranda šiokių tokių triukšmų, procesorius ne visada susidoroja su jais. Naudokite P, S, A, M su žemesniais ISO, arba fotografuokite RAW ir šalinkite triukšmus patys.

4. Kiti pastebėjimai:

- LCD
Nustatant ekspokorekciją per LCD, nustatykite ryškumą į -2, ir stebėkite LCD tiesiai priešais save. Kai regėjimo kampas kiek nukrypsta į šoną (ypač vertikalia kryptimi), kontrastas keičiasi beveik tučtuojau, ir Jūs galite būti suklaidintas.
Sumažinus LCD ryškumą, palyginkite kai kuriuos kadrus su tais pačiais, esančiais kompiuterio monitoriuje ir tada daugiau suvoksite apie ekspokorekciją (jos didinimą/mažinimą) naudojantis LCD ekranu. Net LCD esant -2 ryškumui (brightness), pastebėjau nuotraukas atrodant per daug eksponuotas, lyginant vaizdą kalibruotame monitoriuje ir LCD ekrane. Nebloga idėja ir sulyginti spausdintas nuotraukas su kadrais monitoriuje ir LCD ekrane.

- Blykstė
Stebėkite Jūsų blykstės nustatymus. Lėtos sinchronizacijos blykstė duoda visiškai kitą vaizdą. Blykstės nustatymai yra išsaugomi atskirai su kiekvienu režimu.
Blykstės parametrai, tokie, kokius jūs matote Fuji aprašymuose, yra esant ISO 1600 nustatymams.

ISO 100 blykstės atstumas yra apie 2.1m plačiu kampu, ir 1.15m didžiausiu priartinimu (Kadangi linzė yra daugiau nei vienu F-Stopu lėtesnė esant didžiausiam priartinimui). Iš tiesų, tai paskaičiavimai sąlygomis, kai nėra pašalinio šviesos šaltinio. Atstumas padvigubėja, jei Jūs padidinate ISO per 2 stopus.

ISO 100 kadrai gali būti nedaeksponuoti, arba galima juos pataisyti, lėtinant užrakto greitį. Aš bandžiau keletą 1/15s kadrų kur fonas rodė kameros sujudėjimą. Stebėkite apie kameros judėjimo perspėjimą.

P režimu perspėjimas atsiranda, kai mažiausias užrakto greitis esant įjungtai blykstei yra 1/45s, ir greitis turi būti didinamas didėjant transfokacijos laipsniui. Kadangi tikras blykstės veikimas yra trumpas, ilgesnis išlaikymas nepadeda labiau eksponuoti kadrą, ir taikomas tik tada, kai naudojamas papildomas šviesos šaltinis, kuris padeda bendram eksponavimui atsižvelgiant į pašalinės šviesos stiprumą ir ISO nustatymus. Kad nenaudot per didelio ISO, ką Fuji šiaip mėgsta esant automatiniams nustatymams, kai fotografuojama esant pašaliniam šviesos šaltiniui, išlaikymas neturėtų būt ilgesnis nei 1/transfokacijos skaičius (židinio nuotolis).

Kitas dalykas, jei išlaikymas lėtesnis nei 1/45 s ir didinamas židinio nuotolis, atsiranda pastebimas blur’as dėl pašalinio šviesos šaltinio. Taigi net naudojant blykstę, išlaikymai turi būti pakankamai greiti, ne mažesni nei 1/židinio nuotolis, kad išvengti blur’o.

Naudojantiems s7raw - radau internete tokius nustatymus paketiniam konvertavimui, taigi noriu su Jumis pasidalinti ir paklausti, gal Jūs naudojate kitokius? Kokie Jums optimalūs?
Natural Colors (S6500fd)
Saturation +40
R Y G C B M
Reds 0 4 14 0 20 0
Greens 0 30 30 0 0 0
Blues 16 0 0 -6 6 15
Blacks 0 -2 10 8 6 0

Camera Settings/FinepixStudio (S6500fd)
Contrast +5
Saturation +40

More satured,brighter red, reddish yellows, brighter blues, brighter/reddish magentas
R Y G C B M
Reds 10 14 14 0 20 10
Greens 0 30 30 0 0 0
Blues 16 0 0 -6 10 15
Blacks 12 -2 10 8 22 20

PS pluginas RAW atpažinimui modifikuotas S6500FD guli čia: http://genko.mylivepage.ru/file/64/730

Beje, dar vienas pastebėjimas S6500FD savininkams, liečiantis greitą fotografavimą: Fotografuojant paprastai nėra galimybės išjungt peržiūrą, todėl jei nereikalinga blykstė ir nenorite laukti, kol baigs rodyti įrašytą kadrą, galima pasirinkti fotografavimą serijomis (ištisinį); net jei Jūs ir nefotografuosite serijomis, nereikės laukti, kol parodys nufotkintą kadrą, o galėsite iš karto ieškoti naujo "taikinio"...

Kas naudoja neatimage softą triukšmų slopinimui, visų fuji modelių profiliai guli čia: http://www.neatimage.com/noise-profiles/digital-cameras/Fujifilm/downl

oad.html#FinePix-S6500FD

Viename rusų saite aptikau info, kad maitinimo šaltinis nuo Sony PSP žaidimų konsolės (jo kaina pas juos apie 100 rublių, t. y. 10 Lt) 100% tinka šiam fotikui; deja, kol kas niekur neradau tokio maitinimo šaltinio, kad patvirtint ar paneigt šį teiginį, bet kai rasiu, rezultatus pranešiu. Arba jei kažkas kitas pabandysit ir žinosit rezultatus, duokit žinot...


Dinus
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 985

2007-03-30 00:40 2 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Dinus Įtraukti Dinus Į adresų knygelę
Sveikinu įsigijus gerą fotoįrankįMirkt
Linkiu gerų foto ir malonių įspudžių darbuojantis juomLabas


NECRONOM
Patyręs dalyvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 316

2007-03-30 01:34 3 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: NECRONOM Įtraukti NECRONOM Į adresų knygelę
Teko neseniai pasizaist ir su 6500FD ir su S9600...niu ka...man per lengviCha cha. Negaliu ziuret i EVF. Tas FD tikrai veikia. Fokusuoja greit, rankinis zoom - liuks. Visumoj visai smagios muilinycios :}

Melagis
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 706

2007-03-30 08:14 4 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Melagis Įtraukti Melagis Į adresų knygelę

NECRONOM rašė:
Teko neseniai pasizaist ir su 6500FD ir su S9600...niu ka...man per lengviCha cha. Negaliu ziuret i EVF. Tas FD tikrai veikia. Fokusuoja greit, rankinis zoom - liuks. Visumoj visai smagios muilinycios :}

Dėl lengvumo, tai tikrai, kad nėr per sunkus, o jei per lengvas masės prasme, reik prisukt prie pado švino plokštelę, kaip kad aš padariau su vaizdo kamera, kad mažiau drebėtų...Juokiasi
O jei rimtai, manau kad pats turėjai omeny per daug paprastas... Na, iki DSLR aišku jam dar trūksta, tiek realiu svoriu, tiek galimybėmis... Vienok ir kaina ne ta.Cha cha


NECRONOM
Patyręs dalyvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 317

2007-03-30 12:09 5 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: NECRONOM Įtraukti NECRONOM Į adresų knygelę
Lengvuma turejau omeny mase Šypsena Bet kaip inagis pradedanciajam megejui, manau tikrai smagus fotikelis, man net kazkuom smagesnis pasirode uz S9600.

Melagis
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 708

2007-03-30 15:32 6 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Melagis Įtraukti Melagis Į adresų knygelę

NECRONOM rašė:
Lengvuma turejau omeny mase Šypsena Bet kaip inagis pradedanciajam megejui, manau tikrai smagus fotikelis, man net kazkuom smagesnis pasirode uz S9600.


Nors 9600 turi hotshoe, paverčiamą LCD ir geresnį EVF, kaikuo jis ir mano nuomone nusileidžia 6500, ypač matricaTaip


jasha
Patyręs gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 864

2007-04-03 08:25 7 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: jasha Įtraukti jasha Į adresų knygelę
antra diena turiu S9600, bet dar nebuvo laiko pazaisti su juo Liūdnas o kuo jo matrica bloga? Nekaltas

Melagis
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 714

2007-04-03 10:40 8 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Melagis Įtraukti Melagis Į adresų knygelę

jasha rašė:
antra diena turiu S9600, bet dar nebuvo laiko pazaisti su juo Liūdnas o kuo jo matrica bloga? Nekaltas


Na, matrica tikrai nebloga, nenoriu jos supeikt visai, puikus fotikas, turi daug privalumų prieš 6500, optika vienoda, tik tiek, kad 6500 man asmeniškai piešia geriau, ISO didesni palaikomi, realiai 1600 galima naudot, tiesa 3200 jau marketingo triukas, nes ten jau daug triukšmo... 6,1 Mp man per akis, nes nesiruošiu cropint daug,.... Ir pigesnis...Kietas Bet čia kiekvieno skonio ir piniginės dydžio reikalasJuokiasi Anyway, sveikinu įstojus į Fuji klubą Labas Beje, RIMI yra pirkti "Sirijus" AA Ni-Mh akumuliatorių, 2 vnt kainuoja iki 10 lt (9,98, jei neklystu), talpa berods 2400. Paėmiau komplektą, pabandysiu, jei ilgai nelaikys, ir išmest negaila...Cha cha


gincia
Patyręs šaunuolis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 703

2007-04-03 16:30 9 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: gincia Įtraukti gincia Į adresų knygelę
Kaip reikalai su bateriju laikikliu? Review skaiciau, kad prastas sprendimas ten, testuotojui buvo net iskrite baterijos tos..tipo nera kazkokio fiksatoriaus Nekaltas
Ir laikui begant, gal galetum idet paties darytu nuotrauku pavyzdziu?Mirkt


Melagis
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 717

2007-04-03 16:45 10 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Melagis Įtraukti Melagis Į adresų knygelę

gincia rašė:
Kaip reikalai su bateriju laikikliu? Review skaiciau, kad prastas sprendimas ten, testuotojui buvo net iskrite baterijos tos..tipo nera kazkokio fiksatoriaus Nekaltas
Ir laikui begant, gal galetum idet paties darytu nuotrauku pavyzdziu?Mirkt

Su laikikliu nematau jokių problemų. O nuotraukų būtinai įmesiu, kiek reikia apsiprast su juo, o vis laiko nėr kada pafotkint...Žliumbia


Spikas
Geriausias senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1764

2007-04-03 17:53 11 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Spikas Įtraukti Spikas Į adresų knygelę

Melagis rašė:

gincia rašė:
Kaip reikalai su bateriju laikikliu? Review skaiciau, kad prastas sprendimas ten, testuotojui buvo net iskrite baterijos tos..tipo nera kazkokio fiksatoriaus Nekaltas
Ir laikui begant, gal galetum idet paties darytu nuotrauku pavyzdziu?Mirkt

Su laikikliu nematau jokių problemų. O nuotraukų būtinai įmesiu, kiek reikia apsiprast su juo, o vis laiko nėr kada pafotkint...ŽliumbiaMelagis Cha cha nufotkink zmona, vaikus ar drauge ar kokia masina ir mesk fotke, nesakyk, kad net tam laiko nera Cha cha


Melagis
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 720

2007-04-03 19:55 12 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Melagis Įtraukti Melagis Į adresų knygelę

Spikas rašė:

Melagis Cha cha nufotkink zmona, vaikus ar drauge ar kokia masina ir mesk fotke, nesakyk, kad net tam laiko nera Cha cha


Yra kelios jau kompan sumestos... Tik kur tokią didelę dėt, kad matytūs, kas prie ko?..Nekaltas Na, dienorašty mano vieną` įmečiau, bet ten apkarpo...


[email protected]
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 46

2007-04-03 20:46 13 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Niek@s Įtraukti Niek@s Į adresų knygelę
Kur ideti didesnes, deja neradau.

S6500FD ISO 1600 F3.8
http://allyoucanupload.webshots.com/v/2002450326566287817

S6500FD ISO 100 F4
http://allyoucanupload.webshots.com/v/2002484117165182944

P.S. Neredaguota, nors jei ir butu kazin ar tokios kokybes foto kazka iziuretumete.


gincia
Patyręs šaunuolis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 704

2007-04-03 21:02 14 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: gincia Įtraukti gincia Į adresų knygelę
pavyzdzius galetumet man atsiust, pahostinciau shiek tiek. jei domina - mail'o klaust private.

arba dar yra alternatyva http://www.imageshack.us/ tik ten kaip supratau riboja failo dydi iki 1,5mb Nekaltas


[email protected]
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 47

2007-04-03 21:05 15 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Niek@s Įtraukti Niek@s Į adresų knygelę

gincia rašė:
Kaip reikalai su bateriju laikikliu? Review skaiciau, kad prastas sprendimas ten, testuotojui buvo net iskrite baterijos tos..tipo nera kazkokio fiksatoriaus Nekaltas
Ir laikui begant, gal galetum idet paties darytu nuotrauku pavyzdziu?Mirkt


Del bateriju laikikliu - tai tikrai problemos nera. Tikriausiai jam (dpreview) nepavyko normaliai jo uzdaryti.


Melagis
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 723

2007-04-03 22:20 16 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Melagis Įtraukti Melagis Į adresų knygelę

gincia rašė:

arba dar yra alternatyva http://www.imageshack.us/ tik ten kaip supratau riboja failo dydi iki 1,5mb Nekaltas


Va va, o pas mane JPEG 2 Mb, jau nekalbant apie RAF - 13 Mb...Paplepėkim


[email protected]
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 48

2007-04-03 22:33 17 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Niek@s Įtraukti Niek@s Į adresų knygelę

Melagis rašė:

gincia rašė:

arba dar yra alternatyva http://www.imageshack.us/ tik ten kaip supratau riboja failo dydi iki 1,5mb Nekaltas


Va va, o pas mane JPEG 2 Mb, jau nekalbant apie RAF - 13 Mb...Paplepėkim


JPEG tik 2 Mb uzima, nes tu tikriausiai fotografuoji nusistates quality - normal.


Dinus
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 997

2007-04-04 02:21 18 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Dinus Įtraukti Dinus Į adresų knygelę

gincia rašė:
...yra alternatyva http://www.imageshack.us/ tik ten kaip supratau riboja failo dydi iki 1,5mb Nekaltas

1.5MB jokia problema. Po Photoshop'o intervencijos 8mpx 1.5MB fotkė - saldainiukas be ryškių JPEG kompresijos pasekmiųMirkt


Melagis
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 724

2007-04-04 09:14 19 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Melagis Įtraukti Melagis Į adresų knygelę

Dinus rašė:

gincia rašė:
...yra alternatyva http://www.imageshack.us/ tik ten kaip supratau riboja failo dydi iki 1,5mb Nekaltas

1.5MB jokia problema. Po Photoshop'o intervencijos 8mpx 1.5MB fotkė - saldainiukas be ryškių JPEG kompresijos pasekmiųMirkt

Suprantu, bet norėjosi įmest be intervencijos iš šalies, kadrą "as is"...NekaltasSpikas
Geriausias senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1766

2007-04-04 14:07 20 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Spikas Įtraukti Spikas Į adresų knygelę

[email protected] rašė:
Kur ideti didesnes, deja neradau.

S6500FD ISO 1600 F3.8
http://allyoucanupload.webshots.com/v/2002450326566287817

S6500FD ISO 100 F4
http://allyoucanupload.webshots.com/v/2002484117165182944

P.S. Neredaguota, nors jei ir butu kazin ar tokios kokybes foto kazka iziuretumete.


kodel naudojei ISO1600 kai tokia sauleta diena? Nekaltas


[email protected]
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 49

2007-04-04 14:37 21 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Niek@s Įtraukti Niek@s Į adresų knygelę

Spikas rašė:

[email protected] rašė:
Kur ideti didesnes, deja neradau.

S6500FD ISO 1600 F3.8
http://allyoucanupload.webshots.com/v/2002450326566287817

S6500FD ISO 100 F4
http://allyoucanupload.webshots.com/v/2002484117165182944

P.S. Neredaguota, nors jei ir butu kazin ar tokios kokybes foto kazka iziuretumete.


kodel naudojei ISO1600 kai tokia sauleta diena? Nekaltas


Cia buvo tiesiog bandymas. Truputi pereksponuota, del to ir atrodo kad labai sviesu.


SergioBabajan
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 5026

2007-04-04 20:35 22 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: SergioBabajan Įtraukti SergioBabajan Į adresų knygelę

gincia rašė:
Kaip reikalai su bateriju laikikliu? Review skaiciau, kad prastas sprendimas ten, testuotojui buvo net iskrite baterijos tos..tipo nera kazkokio fiksatoriaus Nekaltasvakar kolega pirko si aparata..
dedant elementus kelias min. negalejau uzdaryt/uzfiksuot dangtelio, pagalvojau, kad cia as kazko nemoku...

dar klausimas nelabai i tema: kuo skiriasi (bendrais bruozais) DSLR nuo DSLR-live, kazkodel keletas foto megeju rekomendavo pirkt tik 1 varianta. Zinau, tik, kad pas DSLR-live nesikeicia objektyvai, nera antro ekrano... paaiskinkite diletantui.


Dinus
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1000

2007-04-04 21:02 23 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Dinus Įtraukti Dinus Į adresų knygelę

Melagis rašė:
Suprantu, bet norėjosi įmest be intervencijos iš šalies, kadrą "as is"...Nekaltas

Ne tai turėjau omeny. Atsidarau Photoshop'e netvarkytą fotkę ir tiesiog "save as..." su pasirinkta kompresija, kad tilpti į tuos 1.5MB. Koks bus nuotraukos dydis iš kart rodo renkantis kompresiją.


laysvas
Dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 156

2007-04-04 21:16 24 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: laysvas Įtraukti laysvas Į adresų knygelę

SergioBabajan rašė:

dar klausimas nelabai i tema: kuo skiriasi (bendrais bruozais) DSLR nuo DSLR-live, kazkodel keletas foto megeju rekomendavo pirkt tik 1 varianta. Zinau, tik, kad pas DSLR-live nesikeicia objektyvai, nera antro ekrano... paaiskinkite diletantui.


Ne DSLR-live, o DSLR-like. Tai tokia pat muilinė, tik turinti panašią į DSLR išvaizdą.Dinus
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1001

2007-04-04 21:18 25 žinutė iš 872 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Dinus Įtraukti Dinus Į adresų knygelę

SergioBabajan rašė:
...kuo skiriasi (bendrais bruozais) DSLR nuo DSLR-live...

DSLR-likeMirkt Tai tiesiog fotoaparatai, kurie atrodo kaip DSLR.
Kas yra DSLR:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dslr
DSLR vs. DSLR-like:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dslr#Digital_SLR_versus_SLR-like_and_comp
act_cameras


Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Foto ir video klubas: 7.468 Žinučių forume 150.189 449 Narių klube 2.281 Banga.lt laikrodis 05:07 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiFoto ir video klubas

Moderuoja: Badas, BangaLT, Galileo
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: FujiFilm club

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai