Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

"Motina ir Sunus"


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2002 05 26 d. 21:32 pradėjo  Odinas, peržiūrėta 2869 k.
Puslapiai: 1 
Viste
Patyrusi dalyvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 579

2001-12-27 17:49 1 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Viste Įtraukti Viste Į adresų knygelę
Expromtas yra zavu... taciau manau, kad bet kokiu atveju filmo kurejas turetu jausti atsakomybe uz savo darba, kuri neisvengiamai siulys ziurovams.

P.S.
Kazkodel man atrodo, kad filmavimas "vienu atsikvepimu" nera jau toks ir originalus dalykas Šypsena


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6456

2001-12-27 15:48 2 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Cia minimas rusu intelektualiojo kino korifejus, prestiziniu kino festivaliu dalyvis ir kartais laureatas ALEKSANDR SOKUROV metu sankirtoje nutare nustebinti pasauli. Atsisakes numatytos filmu apie diktatorius sekos (mateme jo "MOLOCHA&quotMirkt, sustabdes planuota tolimesniu filmO "MOTINA IR SUNUS" temu varijavimo, dabar jis baigia kurti naujaji filma, kuris, jo manymu, tures pradeti NAUJA ERA KINE .
1,5val. trukmes filma jis nufilmuoja per .... 1,5 valandos. T.y., atsisako per kino simtmeti pletotos montavimo (edition) funkcijos!
Zodziu, naujaji filma, kuri garsiojoje Sankt Peterburgo dailes galerijoje "ERMITAZAS" filmuoja vokietis operatorius, jis sukurs be jokiu PAUZIU. Veiksmas pletojamas is XIX a. iki musu dienu, istorinis, jame susitinka buves ERMITAZO direktorius su savo sunumi - dabartiniu direktoriumi, vaidina apie 900 aktoriu ir 2000 statistu(!!). Ir viskas filmuojama "vienu atsikvepimu". Net numatyta, kas pakeis operatoriu, jei jis netycia paslystu.
Kazkas gaunasi, mano manymu, panasaus lyg teatro filmavimas. Ir tik guscioti peciais telieka, kas is to gausis...
Ar neatrodo Jums, kad daug sansu del tokio rezultato: "IS DIDELIO RASHTO, ISHEITA ISH KRASHTO"


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6456

2001-11-05 12:55 3 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Netiketai prakalbus apie didyji rusu rezisieriu ANDREJ TARKOVSKY, kuris pagal "svori" sios shalies kino istorijoje, galbut, nusileistu tik Sergejui Eizenshteinui, ir kuri protingieji konomanai minejo temoje "Geriausi Jusu nuomone XXa. filmai", o neapsiribojo vardydami 2 deshimtys jiems patikusiu 1-5 metu senumo filmu, radau man nezinoma fakta.

Siejant su nepagaunamu shizifreniku-galvazudziu Zamolskiu, viena ish Lietuvos psichiatrijos korifeju, straipsnyje apie shia sunkia liga, paminejo, kad zymusis ANDREJ TARKOVSKY " beveik neisheidavo is psichiatrijos kliniku del shizofrenijos" . Tas pats su Pablp Picaso, atsieit.

SHIZOFRENIJA - tai ishkreiptas pasaulio matymas. Toje srityje, kuria butent nesveikas zmogus mato "ishkreiptai", jis gali pasiekti normaliam zmogui nepasiekiamu aukshtumu. Atsiet, del to ir Zamolski policija negalinti "ishsifruoti" - protui nesuvokiama veiksmu logika...

Drisciau priminti, kad del to, jog Maskvoje musishkis DONATAS BANIONIS sutinkamas kur kas ishkilmingiau bei shilciau negu Adamkus ar Brazauskas, kaltas butent "psichas" Tarkovsky ir jo "SOLIARIS"


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6456

2001-10-31 13:03 4 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
ALEKSANDR SOKUROV ketvirti amziaus daro TOKIUS filmus.Ka Tau parashyti? Biografija?, filmografija?, sasajas su ANDREJ TARKOVSKIJ? Pasiskaityk rusishkose svetainese...

P.S.Sokurovo filmus geriau ziureti ne namuose, bet tamsioje saleje. Todel bangieciai tuo metu ir ziurejo, kaip Keenu REEVES gelbeja pasauli nuo juodliges atmainu...


Odinas
Atkaklus dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 153

2001-10-31 09:53 5 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Odinas Įtraukti Odinas Į adresų knygelę
Tai negi niekas ir nemate??????????

Odinas
Atkaklus dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 153

2001-10-29 11:14 6 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Odinas Įtraukti Odinas Į adresų knygelę
Vakar per LTV rode Rusu-Vokieciu filma "Motina ir Sunus". Seniai maciau toki filma.
Kaip jums jis patiko?


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6456

2002-01-27 17:14 7 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Ka parashiau auksciau,ishgirdes per Rusijos laida "ITOGI", PLACIAU AISHKINA PATS Aleksandr Sokurov :

http://www.culture.lt/cgi-bin/7md/506_sa.htm

P.S. Interviu minima high-definition formato superkamera buvo filmuojamas ir nuskambejes dokumentinis filmas apie LIETUVA, skirtas Hanoverio mugei ir priklausantis UKIO MINISTERIJAI (rezisierius berods V.V.LANDSBERGIS). Norint ta filma "normaliai" ziureti - taip pat reikalinga speciali iranga, todel shio filmo ir nerodo niekur. Vienos ish triju pasaulyje esanciu shiu skaitmeniniu kameru savininke yra UKRAINA, kaip nekeista...


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6456

2002-05-06 09:04 8 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Tai va, zinuteje Nr.5. minimas Aleksandr Sokurov ekspromtinis 96 minuciu filmas Rusijos laivas itrauktas i CANNES 2002 k/f KONKURSINE programa!!! Aš nekaltas

Tai trecias is SOKUROVO trilogijos apie diktatorius filmas. Buvo "Molohas" - Hitleris, Buvo apie Lenina ("JAUTIS&quotMirkt, o dabar visus diktatorius suvaidines Leinid Mozgovoj ikunijo ir NAPOLEONA BONOPARTA !

RUSIJOS LAIVAS pirmas filmas pasaulyje, nufilmuotas į kietą diską.


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6456

2002-05-19 16:59 9 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
"Prieš kelias savaites vykusi rusų kino premijų „Nikė“ teikimo ceremonija tapo tikru Aleksandro Sokurovo triumfu. Jo filmas „Jautis“ gavo septynias „Nikes“ iš dvylikos galimų – už geriausią filmą, režisūrą, operatoriaus darbą (filmavo pats Sokurovas), Jurijaus Arabovo scenarijų, dailininkės Natalijos Kočerginos darbą ir pagrindinius Marijos Kuznecovos bei Leonido Mozgovojaus vaidmenis. Tačiau „Nikės“ už geriausią filmą Sokurovas nebeatsiėmė – salėje jį ištiko širdies smūgis. Matyt, tai taip pat mokestis už bekompromisiškumą, nesugebėjimą rinktis paprastą kelią. Sokurovas – ko gero, vienintelis rusų kūrėjas, pastaraisiais metais sugebėjęs išsaugoti moralinį autoritetą, nors jo filmai patinka toli gražu ne visiems. Jis kuria daug – kasmet po vaidybinį filmą, nepamiršta ir dokumentikos. Tie filmai nėra didelio biudžeto, todėl kurti daug, be pertraukos – vienintelis būdas išgyventi ir režisieriui, ir jo bendradarbiams. Tačiau sudėtingo, sielos ir proto darbo reikalaujančio Sokurovo kino jokiu būdu nepavadinsi marginaliniu. Mažas biudžetas visiškai nevaržo režisieriaus eksperimentų siekiant išplėsti kino kalbos, vaizduojamųjų kino galimybių ribas. Tai įrodo ir naujausias jo filmas „Rusų laivas“, kurio premjera įvyks Kanų kino festivalyje. Sukurtas Ermitaže per pusantros valandos, beveik pusantro kilometro kameros kelio filmas rodo Rusijos istoriją nuo Petro Pirmojo iki mūsų laikų. Sokurovas šiame filme siekia rasti naują meninę formą, naują reginio pobūdį"
7md


Daffy
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 879

2002-05-19 21:28 10 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Daffy Įtraukti Daffy Į adresų knygelę
Idomu niekas neturi to filmo *.avi versijos? girdejau daug geru atsiliepimu, bet nelabai isheina pamatyti Liūdna

viens
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 261

2002-05-19 23:48 11 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: viens Įtraukti viens Į adresų knygelę
Filmuoti be montazo bande dar hichkokas.
Nesekesi ten jam. Chia ishsidirbinejimas shiektiek.


audr
Patyrusi šaunuolė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 1580

2002-05-20 18:43 12 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: audr Įtraukti audr Į adresų knygelę
Kertukas rase:
P.S. Labai domina A.GERMANO įspūdis - neteko matyti jo CHRUSTALIOVO. Gal galėtumei kinomanuose, kad ir temoje apie Sokurovą, nupasakoti?
===================================================================
visai neseniai ziurejau Germano "Chrustaliovai, mashina" . KOdel sitoje temoje kalbu ne apie Sokurova? Tiesiog...ar jums neatrodo, kad rusu filmai ,ne "Karo" ar "Mentu" tipo, o tikrieji, sukurti menininku (Tarkovskio, muratovos, germano, sokurovo) suteikia kazkoki nenusakomai tragiskai poetiskai melancholishkai gilu pojuti, ko nepajunti kitu saliu filmuose,kad ir labai geruose. labai gaila, nemoku to pojucio isdestyti aiskiau, bet, let it be...
Tai va, apie Germano "Chrustaliov, mashina" . paziurejus is karto puoliau ieskot atsiliepimu apie "xrustaliov" internete. Radau labai mazai, o daugiausia "a film for mazochists, terrible, dark ir t.t." Is tikro, filmas juodai baltas (beje, labai kontrastingas juoda-balta derinys), apie 1953 ivykius- stalino mirtis.Kremliaus gydytojas, gerbiamas, didele seima, veliau arestuojamas KGB(jo prievartavimas traukiny sukele sleikstuli). Dialogai labai daznai nesuprantami. Bendra filmo nuotaika- prislegta ir depresuota - tik paryskina to meto beviltiska situacija Rusijoje (aisku, ir tada augo vaikai, buvo giedru dienu, zmones pasakojo anekdotus etc.)
Is esmes isivaizduoju, kad ta nuotaika iki galo galetu pagauti tik tuo metu gyvene rusai, ar bent tsrs gyventojai (dabar supratau, kodel Kanuose Germanas liko nesuprastas Šypsena) Beje, gal pamenate filma "Barakas" (sori, rezisieriaus neatsimenu). Kazkuo panasiai parodyta buitis ir chrustaliove (gal del to, kad panasus laikmetis ir nespalvota)- bardakelis namie, vaikai zydukai, bobutes kazkokios, zmona, surmulys ir t.t. (visai linksmai pasirode).
Ir idomus faktas (gal bus idomu tiems, kas neskaite macaicio 100 geriausiu pasaulio filmu Šypsena )- 1998 kanuose Germano buvo klausinejama "Kas tas Chrustaliovas"?(filme tokio veikejo nebuvo, ir, jei buvai nusnudes kokia minutele, galejai ir praklausyt, kai Berija, stalinui mirus sushuko "Chrustaliov, mashinu&quotMirkt. Tai va, pasirodo, tas chrustaliovas- berijos asmeninis vairuotojas, reali istorine asmenybe...is kur tiems uzsienieciams apie tai zinot? Cha cha
Taigi, reziumuodama galiu tik pasakyt, kad filmas baisiai keistas, depresovas, labai vizualus, realus (laikmecio bendru vaizdu, baldais, tipazais, madomis), kiek sarkastishkas ir LABAI RUSISKAS. O del to, ar jis ateities filmas, kaip raso s.m., nezinau...bijau, kad ateityje ji bus tik sunkiau suvokti tolstant nuo ano laikmecio ir pamirstant jo absurdiskuma.


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6456

2002-05-21 11:27 13 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
audr-e Gerai

Beje, filmas pretenduoja į rekordus - kurtas 7 ar 8-is metus. Kaunietė aktorė Nijolė Narmontaitė neužmirš, kokių pastangų reikėjo suvaidinant natūralistines scenas, nes jei scenarijus reikalauja vaizduoti skausmą, Germano kūrybinis stilius reikalauja, kad tą skausmą aktorius ... iš tikro pajustų.

Dėl A.SOKUROV. Jei ką sudomino ši tema, tai šią savaitę SKALVIJA rodo jo senesnius filmus. Mano įsitikinimo, jų būta brandesnių negu paskutiniai 9sprendžiu bent lygindamas su mano matytu MOLOCHU).
kOKIUS FILMUS RODO, GALITE PASISKAITYTI:

http://www.culture.lt/cgi-bin/7md/522_as.htm


kertukas
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6456

2002-05-30 12:49 14 žinutė iš 14 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Nors kultiniam rusų režisieriui Aleksandr Sokurov didžiai "neskyla" Kanuose, bet, nežiūrint į širdies smūgius, dirba be atokvėpių.
Dabar ruošiasi trečiajam filmui apie "imperatorius" (buvo HITLERIS, po to Leninas) - Japonijos legendą HIROHITO Scenarijų rašys vis tas pats ARBATOV, o ir visa filmavimo grupė pas SOKUROVĄ tradiciškai nekeičiama. ( Negi ir Japonijos imperatorių vaidins vėl LEONID MOZGOVOJ?)
O HIROHITO garsus tuo, kad valdė fantastiškai ilgą laiko tarpą 1926-1989m.m.


Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kinomanai: 2.976 Žinučių forume 188.537 2.220 Narių klube 3.032 Banga.lt laikrodis 06:11 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: "Motina ir Sunus"

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai