Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

BITĖS plius ir Ekstremalų klubo taisyklės


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Kitos temos Nauja tema Temą 2006 08 03 d. 10:34 pradėjo  BITĖ plius, peržiūrėta 22084 k.
Puslapiai: 1 
BITĖ plius
Banga.lt komanda

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 538

2006-08-03 10:34 1 žinutė iš 3 Atsakyti privačiai: BITĖ plius Įtraukti BITĖ plius Į adresų knygelę
BITĖS plius taisyklės:

1. Draudžiama talpinti šmeižiančio, įžeidžiančio, žeminančią žmogaus garbę ir orumą, necenzūrinio turinio informaciją;
2. Draudžiama talpinti smurtinio, rasinę, socialinę, religinę ar kitokią neapykantą kurstančio turinio nuotraukas, pranešimus bei dienoraščius;
3. Draudžiama talpinti pornografinio, erotinio pobūdžio nuotraukas, piešinius, karikatūras bei tekstinius aprašymus.

Atskirų klubų /forumų taisyklės:

1. Smulkesnes taisyklės kas galima (tematika, nuotraukos ir pan.) ir kas draudžiama (reklama, besikartojančios temos ir pan.) tam tikrame klube ar forume, nustato to klubo ar forumo moderatoriai. Taisyklės turi būti suderintos su BITE plius! Taisykles BITEI plius klubo moderatoriai turi atsiųsti privačia žinute.

Moderatorių vaidmuo:

1. Moderatoriai išrenkami klubo narių tam, kad klube ar forume nebūtų pažeidinėjamos BITĖS plius ir paties klubo nustatytos taisyklės.
2. Moderatoriai turi teisę trinti žinutes, kurios pažeidžia BITĖS plius ar jų moderuojamo klubo/forumo taisykles.
3. Moderatoriai turi teisę rakinti pasikartojančias, pažeidžiančias klubo taisykles temas.
4. Temas, kuriose pažeidžiamos BITĖS plius taisyklės, moderatoriai privalo ištrinti.
5. Apie užrakintą arba ištrintą temą moderatorius privalo informuoti temos autorių ir nurodyti priežastis, kodėl tema buvo užrakinta arba ištrinta.
6. Narius, kurie pažeidė BITĖS plius taisykles, moderatoriai privalo įspėti privačia žinute. Jei narys nekreipia dėmesio į įspėjimą ir toliau pažeidinėja BITĖS plius taisykles, moderatoriai gali jį užbaninti, tačiau privalo apie tai informuoti privačia žinute ir nurodyti priežastį, už ką narys buvo užbanintas.
7. Narius, kurie piktybiškai pažeidinėja tam tikro klubo taisykles, tačiau nė karto nėra pažeidę BITĖS plius taisyklių, moderatoriai gali laikinai (ne daugiau nei mėnesiui) užbaninti, tačiau privalo apie tai pranešti užbanintam nariui privačia žinute ir joje nurodyti užbaninimo priežastis.
8. Jei moderatorius pats pažeidinėja klubo taisykles, be pagrindo užrakino ar ištrynė temą, be pagrindo užbanino narį, iš jo laikinai bus atimamas moderatoriaus statusas. Esant trims ar daugiau tokių pažeidimų, iš moderatoriaus atimamas moderatoriaus statusas.
9. Jei BITĖ plius paprašo moderatorių pasiaiškinti, kodėl buvo ištrintas pasisakymas, ištrinta ar užrakinta tema, užbanintas dalyvis, moderatoriai privalo atsiųsti pasiaiškinimą.
10. Jei pats moderatorius pažeidžia BITĖS plius taisykles, iš jo iš karto atimamas moderatoriaus statusas.

Taisyklių papildymas

1. Apie ištrintą/užrakintą temą, uždėtą baną galima pranešti specialioje, moderatorių sukurtoje temoje (tema turi būti skraiduolė), joje nurodyti priežastis. Nebūtina pranešti privačia žinute.

2. Kodėl buvo užrakinta konkreti tema galima paaiškinti toje temoje ir tada ją užrakinti. Nebūtina autoriui pranešti privačia žinute.

3. Temas, kurios neturi pavadinimo arba kurių pavadinimas tėra vienas simbolis, veidukas arba bereikšmis žodis, galima trinti be įspėjimo.


Netas
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2837

2006-08-03 13:57 2 žinutė iš 3 Atsakyti privačiai: Netas Įtraukti Netas Į adresų knygelę
EKSTREMALŲ KLUBO TAISYKLĖS


1. Pagrindinė taisyklė

1.1. Ekstremalų klube svarbiausiai yra laikytis "BITĖS plius taisyklių" bei visų žemiau išvardintų klubo taisyklių bei rekomendacinio pobūdžio patarimų.


2. Viešoji tvarka

2.1. Klube draudžiama skleisti įvairią propagandinę informacija, vaizdinę ar tekstinę informaciją, galinčią įžeisti kitus diskusijų dalyvius;
2.2. Draudžiamą publikuoti vaizdinę medžiagą, kurioje yra užfiksuoti neestetiniai vaizdai (pvz. autoavarijų padariniai), atskiriems individams galintys sukelti sveikatos arba psichinius sutrikimus;
2.3. Draudžiama talpinti informaciją, nesusijusią su klubo veikla.


3. Temų ir tekstinių žinučių kūrimas

3.1. Temų pavadinimai privalo būti informatyvūs ir pilnai atitinkantys turinį;
3.2. Temų pavadinimai (išskyrus specializuotas temas) turi būti rašomi nenaudojant paryškinto, pabraukto teksto, didžiosiomis raidėmis ar naudojant kitus bruožus, išskiriančius jas iš kitų temų;
3.3. Tekstinės žinutės temose kaip ir temos (pagal; 3.2. punktą) tomis pačiomis savybėmis neturi išsiskirti iš kitų;


4. Kalbos reikalavimai ir rekomendacijos

4.1. Atsižvelgiant į tai, jog "BITĖ plius" yra portalas, kurio pagrindinė kalba yra lietuvių, rekomenduojame rašyti naudojant lietuviško alfabeto simbolius.


5. Apibendrinimas

Nesilaikantiems klubo bei "BITĖS plius" taisyklių, atsižvelgiant į juos, taikomos nuobaudos, laikantis "BITĖS plius" taisyklių.


6. Narystė klube

6.1. Klubo nariais turi teisę tapti "BITĖS plius" dalyviai, parašę klube ne mažiau, kaip 20 tekstinių žinučių bei nė karto akivaizdžiai nenusižengė "BITĖS plius" ir Ekstremalų klubo taisyklėms.
6.2. "BITĖS plius" diskusijų dalyviai, turėję draudimų (angl. "ban", a.k.a. Banų) negali būti klubo nariai, tačiau, vėliau, nenusižengdami taisyklėms, gali dlyvauti bendrose klubo diskusijose.


7. Naujienų skelbimo taisyklės

7.1. Naujienose yra skelbiama aktuali informacija (pvz. ape renginius, revoliucijas parašiutų gaminimo srityje ar pan.);
7.2. Naujienos privalo būti skelbiamos valstybine lietuvių kalba;
7.3. Privalu nurodyti naujienos šaltinį, kuris turi būti davęs sutikimą skelbti publikaciją "BITĖJE plius".


8. Taisyklių sudarymo taisyklės

8.1. Ekstremalų klubo taisyklės yra suderintos su "BITĖ plius" administracija, pagal "BITĖS plius" taisykles bei reikalavimus moderatoriams.
8.2. Klubo taisyklės gali būti keičiamos, atsižvelgiant į "BITĖS plius" taisyklių pasikeitimus reikalavimus klubų moderatoriams. Tokiu atveju klubo moderatoriai privalo apie tai pranešti nauja tema-skraiduole arba taisyklių temos pakeitimu, pakeičiant temos pavadinimą į pavadinimą, nurodantį apie klubo taisyklių pasikeitimus bei tikslią pokyčių datą.


9. VIP narių rinkimas bei terminai

9.1. VIP nariais klube yra skiriami dalyviai parašę klubo forume ne mažiau, kaip 200 žinučių.
9.2. VIP nario statuso galiojimas nesibaigia, išskyrus atvejus, kai to reikalauja pats vartotojas.
9.3. VIP nario statusas gali būti atimtas iš nario tuo atveju, jei narys yra gavęs daugiau negu 1 (vieną) ban'ą, tačiau tai yra neprivaloma.


10. Draudimų (ban'ų) suteikimo tvarka ir galiojimas

10.1. Ban'us suteikinėja Ekstremalų klubo moderatoriai, informacinėje moderatorių pranešimų temoje skraiduolėje, nurodę asmenį, kuriam skiriamas ban'as, jo priežastį (pageidautina su nuorodomis į įrodymus) bei ban'o galiojimo laiką (jei jis apibrėžiamas laikotarpiu).
10.2. Galiojimo laikotarpiu apibrėžtas ban'as galioja pagal 10.1 nustatytą laikotarpį imtinai. Ban'o galiojimo laiko skaičiavimo pradžia laikoma data ir laikas, kai pagal 10.1 punktą nustatytoje temoje pasirodo pranešimas apie ban'o suteikimą.
10.3. Jei pagal 10.1 punktą nustatytoje temoje ban'o galiojimo laikas nenurodytas, jo galiojimo laikas yra neapibrėžtas, t.y. ban'as galioja neribotą laiką, bet ban'as gali būti pašalinamas moderatorių, kurie pagal 10.1 punktą nustatytoje temoje turi pranešti apie bano nuėmijimą, kartu pateikiant informaciją, analogišką ban'o suteikimo informacijai.
10.4. Ban'o galiojimo laiką nustato moderatoriai pagal taisyklių pažeidimo tipą bei kitas, su tuo susijusias, aplinkybes. Bano galiojimo laikas gali būti neribojamas, tačiau tai rekomenduojama taikyti už sunkesnius pažeidimus, pavyzdžiui už reklamą arba pakartotinius pažeidimus.
10.5. Bano galiojimo laikas gali būti keičiamas klubo moderatorių, atsiradus papildomoms aplinkybėms ar išaiškėjus papildomai informacijai, tai nurodant pagal taisykles, tam skirtoje temoje.
10.6. Suteikus neriboto laikotarpio ban'ą, moderatoriai gali savo nuožiūra pašalinti vartotoją iš klubo narių sąrašo, apie tokį veiksmą nurodydami 10.1 punkte nustatytoje temoje.


11. Informacijos koregavimas

11.1. Informacija klube (temų pavadinimai bei žinutės) gali būti redaguojamos moderatorių, jei neatitinka klubo taisyklių.
11.2. Moderatorių redaguotose žinutėse privalo būti nurodytas redagavimo faktas su redagavimo laiku, pavyzdžiui "cenzūruota, 2001 01 05".


Netas
Blogiausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 10589

2008-05-05 22:41 3 žinutė iš 3 Atsakyti privačiai: Netas Įtraukti Netas Į adresų knygelę
2008 05 05. Taisyklių papildymas
Ekstremalų klubo taisyklės, 9 paragrafas, papildytos 9.3. punktu;
Ekstremalų klubo taisyklės papildytos 10 paragrafu, kuriame nurodyti 6 punktai.
Ekstremalų klubo taisyklės papildytos 11 paragrafu, kuriame nurodyti 2 punktai.


Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos
  Tema skraiduolė - svarbiausia forumo tema, kuri nuolat matosi virš naujausių temų.
  Užrakinta tema - užbaigta arba nediskutuotina tema, į kurią nebeleidžiama atsakinėti.

Statistika

Ekstremalų klubas: 103 Žinučių forume 3.305 30 Narių klube 146 Banga.lt laikrodis 03:36 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiEkstremalų klubas

Moderuoja: Netas, BangaLT
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: BITĖS plius ir Ekstremalų klubo taisyklės

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai