Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Roko naktys 2009


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2006 07 12 d. 00:52 pradėjo  sandrelė, peržiūrėta 16926 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
sandrelė
Dažna gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 394

2006-07-12 00:52 1 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sandrelė Įtraukti sandrelė Į adresų knygelę
Tarptautinis festivalis Roko naktys'09


Festivalį "Roko naktys 2009" sudrebins rėksmingiausi Suomijos troliai "Kropiklaani"
Rugpjūčio 7-8 d. Zaraso ežero salą (Zarasai) vyksiantį septintąjį tarptautinį roko festivalį "Roko naktys 2009" savo pasirodymu pagerbs žymiausia Skandinavijos folk metalo grupė "Korpiklaani". Šie Suomijos rokeriai šiemet yra vieni geidžiamiausių svečių žymiausiuose Europos roko festivaliuose. Rugpjūčio pradžioje, prieš pasirodymą "Roko naktyse", "Korpiklaani" koncertuos 70 tūkst. metalistų auditorijai viename didžiausių sunkiosios muzikos festivalių Wackene (Vokietija).
"Rėksmingiausiais Suomijos troliais vadinamos "Korpiklaani" pasirodymas lietuviškos gamtos prieglobstyje bus vienas svarbiausių šiemetinių "Roko naktų" akcentų. Tačiau toli gražu ne paskutinis – tebevyksta derybos su kitais žinomais Šiaurės ir Vakarų Europos roko bei metalo atlikėjais. Galutinis dalyvių sąrašas turėtų paaiškėti per mėnesį", – pranešime spaudai sakė "Roko naktų 2009" prodiuseris, festivalį organizuojančios agentūros "Overdraivas" direktorius Algirdas Barniškis – Blėka.
Lietuvos žiūrovams "Korpiklaani" pristatys naujausią, vasarą pasirodysiantį albumą "Karkelo". Lietuviškai šio albumo pavadinimą būtų galima versti "Linksminkimos", tad festivalio organizatoriai tikisi ne tik trankaus, "sunkaus", bet ir žaismingo Suomijos grupės pasirodymo Zaraso saloje.
Smuiku, suomiška lyros atmaina jouhikko ir akordeonu dainas puošianti "Korpiklaani" savo kūrybą juokais vadina "elektrinėmis gitaromis atliekama senolių muzika". "Korpiklaani" muzikinis kelias išties neįprastas: grupė pradėjo savo gyvavimą 1993 m., kai vokalistas Jonne Järvelä įkūrė "restoraninį liaudiškos muzikos duetą" "Shamaani Duo". Išleidęs vieną tradicinių samių dainų joik albumą, J. Järvelä pasuko metalo keliu. Kitas "šamanų" albumas vadinosi "Idja" (samių k. – "naktis").
Nuo 2003 m. "Korpiklaani" ("miško klanas") persivadinusi grupė ėmė dainuoti angliškai ir sulaukė nemažai pasekėjų visoje Šiaurės Europoje. Lietuvos folk metalo gerbėjams suomiai gali priminti gerokai "pasunkintą" "Žalvarinio" variantą, juolab kad "Korpiklaani" netgi turi vieną dainą pavadinimu "Beer Beer" ("Alaus alaus").
Alų ir tautosaką išpažįstančiai Suomijos rokerių šešeriukei 2009-ieji yra neeiliniai metai: grupė atsidūrė aukščiausiame savo ligšiolinės karjeros zenite. Nors naujasis "Korpiklaani" albumas pasirodys tik birželio pabaigoje, grupė jau pakviesta jį pristatyti į daugelį vasarą vyksiančių Europos roko festivalių – "Rockmarathon" (Vengrija), "Masters of Rock" (Čekija), "Rock Harz Festival" (Vokietija), "Zwarte Cross Festival" (Nyderlandai), "Woodstock Festival" (Lenkija), "Wacken Open Air" (Vokietija).
"Roko naktų 2009" organizatoriams toliau derantis su kitomis užsienio žvaigždėmis, jau aišku, kad Zarasuose tradiciškai pasirodys ir geriausių Lietuvos rokerių plejada. Tai – klasika jau tapę "Rojaus tūzai", BIX, SBS, perspektyvūs "Soul Steeler" su Jeronimu Miliumi, kiti žinomi Lietuvos ir kitų Baltijos šalių roko atlikėjai, su kuriais irgi tebevyksta derybos dėl pasirodymų.
Kaip ir pernai, "Roko naktys" padės atsiskleisti ir jauniems roko atlikėjams, suteikdamos Mažojo slėnio sceną dieniniam ateities roko žvaigždžių koncertui. Iš viso festivalio metu pasirodys daugiau nei 30 Lietuvos ir užsienio roko grupių.
Pirmasis "Roko naktų" festivalis Plateliuose įvyko 2003 m. ir iškart tapo tarptautinio masto roko kultūros reiškiniu Rytų ir Vidurio Europos muzikos padangėje. Kasmet į "Roko naktų" festivalius atvyksta 4-5 tūkst. roko, rokenrolo muzikos gerbėjų iš Lietuvos bei kitų šalių. Nuo 2008 metų, nebegalėdamas sutalpinti žiūrovų Platelių ežero pakrantėje, festivalis pakeitė dislokacijos vietą ir yra rengiamas Zaraso ežero saloje (Zarasai).

Šaltinis: www.delfi.ltRoko muzikos mylėtojus suburs internetinė televizija "Roko naktys TV" (paskelbta kovo 17 d.)
Roko gerbėjai net ir dabartinėje popmuzikos eroje retsykiais gauna progų pakratyti plaukus bei iškelti į viršų ragų ženklą. Nuo šiol tokių galimybių bus daugiau – pirmuosius akordus jau sugrojo internetinė roko televizija "Rokonaktys TV" (tv.rocknights.lt).
Tai analogų Baltijos šalyse neturintis legendinio festivalio "Roko naktys" organizatorių projektas, kurio tikslas – virtualioje erdvėje suvienyti visus tikros muzikos gerbėjus, puoselėti ir kelti gyvai grojamos muzikos kultūrą.
"Tai – ne festivalio, o būtent roko ir kitų pozityvių tikros muzikos krypčių internetinė televizija. Šis nekomercinis projektas gimė iš entuziazmo bei noro nepaskęsti papų muzikoje. "Roko naktų TV" reportažus ir vaizdo klipus rengia ne profesionalūs žurnalistai, o entuziastai, sutikę talkininkauti be piniginio atlygio. Tokių bendraminčių atsirado išties nemažai – tai rodo, kad pigių popfonogramų kultūra priimtina toli gražu ne visiems. Televiziją kuriame nuo nulio, todėl reportažų kokybė yra tobulintina, bet tikime, kad šou turi tęstis", - kalbėjo pagrindinis "Roko naktų TV" stygų brazdintojas Algirdas Barniškis–Blėka.
"Roko naktų TV" internetinėje svetainėje planuojama rengti išskirtinius interviu su Lietuvos ir užsienio roko atlikėjais, atskleisti muzikinę rokerių "virtuvę", rengti reportažus iš įvairių renginių, festivalių, įrašų studijų.
"Kol kas šis projektas žengia pirmuosius žingsnius. Toliau buriame komandą, tuo pačiu laukiame ir priimame visų tikros muzikos gerbėjų turimą vaizdo medžiagą iš koncertų, atlikėjų pasirodymų ar tiesiog roko dvasių šėlsmo gatvėse ar gamtoje. Žinoma, internetinėje svetainėje galėsime talpinti tik įstatymų nepažeidžiančius ir pakankamos kokybės reportažus – kad žiūrovai galėtų ir įžvelgti, o ne tik išgirsti, kas sugrojo "power" akordą. Bendraukime, dalinkimės idėjomis – prie šio projekto prisidėti gali visi neabejingi roko muzikai", – kvietė Blėka.Roko naktys TV (paskelbta kovo 6 d.)
Legendinis festivalis "Roko naktys" pradeda unikalų projektą - pirmąją Roko televiziją Lietuvoje.
ROKO NAKTYS TV yra pirmoji tokio pobūdžio interentinė televizija Lietuvoje, kurioje rasite video iš festivalių "Roko naktys" ir "Bliuzo naktys" archyvų, žiūrovų dienoraščius bei ROKO NAKTYS TV žurnalistų nuotykius roko koncertuose, vakarėliuose ir tiesiog gatvėje.
Viskas vienoje vietoje, viskas - http://www.tv.rocknights.ltPranešimas (paskelbta vasario 23 d.)
"Roko naktys" verčia septintąjį savo istorijos puslapį. 2009 metais legendinis festivalis "Roko naktys" vyks Zarasuose, "Zaraso" saloje rugpjūčio 7-8 dienomis.
Pernai metais sėkmingai prigijusi antroji cena šiais metais taip pat džiugins jaunų ir perspektyvių grupių fanus. Taigi atidarome jaunų grupių registraciją - siųskite savo paraiškas, su mp3, video medžiagomis, aprašymais ir motyvacija. SusisieksimeŠypsena
Taip pat atveriame duris grupėms, pretenduojančioms groti didžiojoje scenoje. Siųskite savo motyvaciją mums, o mes būtinai su Jumis visais susisieksime.
Dėl didžiosios scenos naujienų taip pat yra. Jau baigiamos derybos su keliomis Europoje žinomomis grupėmis ir greitu metų jų pavadinimai bus atskleisti ir pristatyti Jums.Roko naktys jau ieško savanorių!
(Paskelbta tinklapyje http://www.rocknights.lt sausio 21 d.)

Festivalis "Roko naktys" renka talentingų savanorių komandą naujam ir precendento neturinčiam projektui Lietuvoje!
Jei Tu esi:
o Energingas
o Charizmatiškas
o Kūrybingas
o Neabejingas kokybiškai muzikai
o Nebijantis iššūkių
Rašyk savo motyvaciją, kodėl mes turime rinktis būtent Tave ir mes būtinai su Tavim susisieksime!

Šiuo metu "Roko naktys" ieško:
o Operatoriaus – montažisto, kuris trokšta tobulėjimo.
o Žurnalistų, nebijančių parodyti savęs
o Kompiuteristo maniako, kuris gali spręsti visas bėdasŠypsena

Kontaktai: Tomas Miklovas, info©rocknights.lt 861618288

http://www.rocknights.ltEretikė
Atkakli dalyvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 229

2006-07-12 01:56 2 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Eretikė Įtraukti Eretikė Į adresų knygelę
O net nustebau. Bix'ai gros Apakęs kažkas naujo, vėl turbūt su savo "naująja" jau n-metų nesikeičiančia programa.

Thor
Patyręs gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 961

2006-07-12 11:43 3 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Thor Įtraukti Thor Į adresų knygelę
Įdomiai. Ruination dar vis ieško vokalisto, o jau skelbiasi "Roko naktyse"

Dementor
Dažnas gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 669

2006-07-12 12:46 4 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Dementor Įtraukti Dementor Į adresų knygelę
Aha, idomu kaip ten su tais Ruination...O siaip tai geras tusas nusimato, reikes varyt, jeigu tik pinigu busCha cha

Balaganas
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1986

2006-07-12 12:56 5 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Balaganas Įtraukti Balaganas Į adresų knygelę
Reiktu pamastyt apie sita toosaNekaltas

atsimerk
Ultra gerietė

Klube: narė

Parašė žinučių: 1648

2006-07-12 12:57 6 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: atsimerk Įtraukti atsimerk Į adresų knygelę
aš tai tikrai jamu šitas naktis Gerai Valio

Rauavanne
Dalyvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 125

2006-07-12 13:15 7 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Rauavanne Įtraukti Rauavanne Į adresų knygelę
Bixai - kazkas naujo? hm, nu anais metais jie ir grojo rokonaktyse, blyn, sakyciau reiketu ko nors naujo. tikejausi geresnio dalyviu saraso, sitas man primena anu metu. idomu kokios grupes, su kuriom vyksta derybos.
na bet siaip ar taip, vaziuosiu.


be-cukraus
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1228

2006-07-12 13:22 8 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: be-cukraus Įtraukti be-cukraus Į adresų knygelę
užpraeitais BIX irgi grojo ; 0
bet aš nieko prieš pasiklausyti kartą per metus tos pačios programos,juk velka jie : )
aš nežinauar lėksiu,dar nesugalvojau.
mane ir DAROM kažkaip traukia.


Fikcija
Geriausia senbuvė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 3392

2006-07-12 13:48 9 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Fikcija Įtraukti Fikcija Į adresų knygelę
jamam Myliu

Half-Dead
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 566

2006-07-12 14:29 10 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Half-Dead Įtraukti Half-Dead Į adresų knygelę
Alia kai jėga. Grupių (drįstu teigti, labai neblogų) krūva ir dar papigiai visai. Bliuzo naktis praleidau tai šitas jamam kas be ko Kietas

DomoSesė
Dalyvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 99

2006-07-12 15:12 11 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: DomoSesė Įtraukti DomoSesė Į adresų knygelę
bix yra gerai!jų nemirštantis anektodas/daina apie kiaules kiekvieną kartą priverčia pamilt iš naujo("ko čia vaikštai kaip ČIŪŪŪČELAAA?!"Mirkt.Jiem grojant vyksta didžiausias pogas.
Dar gerai yra katedra ir sbs.Bent jau anais metais buvo:}
vienžo,aš už roknaičius.


Balaganas
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1987

2006-07-12 16:38 12 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Balaganas Įtraukti Balaganas Į adresų knygelę
Na ka, pasakokit kur geriausios vietos palapinei pasistatyt, zemelapius traukim ir kryziukus pieskimDrovus susirinkim bitieciai prie bendro lauzoButelisGerai

Taikos_Balandis
Ultra dalyvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 3099

2006-07-12 17:45 13 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Taikos_Balandis Įtraukti Taikos_Balandis Į adresų knygelę
ech, kaip norėtųs... Nežinau

Lilarcor
Patyrusi gerietė

Klube: narė

Parašė žinučių: 115

2006-07-12 17:58 14 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Lilarcor Įtraukti Lilarcor Į adresų knygelę
Jei tik bus gera kompanija... Jamam Šypsena

DomoSesė
Dalyvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 100

2006-07-12 20:03 15 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: DomoSesė Įtraukti DomoSesė Į adresų knygelę
Balaganai,

oho!gera idėja!!:}em..geriausia vieta palapinei yra ten,kur tavo draugų palapinės:} visgi,siūlau aikštelę einant nuo scenos tiesiai link miškelio.ir wc netoli,ir miškelis,ir laužavietės ir scena gerai matos:}
būtų yė padaryt toki roknaitinį mytą:} I'm in!!Kietas


Wim
Blogiausia senbuvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 2960

2006-07-12 20:13 16 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Wim Įtraukti Wim Į adresų knygelę
Noriu. Bet nežinau, ar pažįstamiems pavyks išvažiuot. Jei ne, lieku be palapinės ir be kompanijos. Cha cha

Twigy
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 604

2006-07-12 21:18 17 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Twigy Įtraukti Twigy Į adresų knygelę
Dirbu rupus miltaiUžsispyręs

staralfur
Atkakli dalyvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 186

2006-07-12 23:20 18 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: staralfur Įtraukti staralfur Į adresų knygelę
nu šiais metais tikrai varysiu, tik dar ne-inau su kuo. bet laiko dar apsčiai. o bilietų ilgai dar būna, ar neribojami?
Tūsas


Rauavanne
Dalyvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 126

2006-07-12 23:56 19 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Rauavanne Įtraukti Rauavanne Į adresų knygelę
pasikeite kainu politika:
Už abi dienas – 30 Lt.
Tik už šeštadienį – 20 Lt.
Automobilio parkavimas pagrindinėje aikštėje – 20 Lt.
Automobilio parkavimas nepagrindinėje aikštėje – nemokamas.
Motociklo parkavimas – nemokamas.
Vieta palapinei – nemokama.

pabrango 10litu LiūdnasHospitalische
Ultra dalyvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 1435

2006-07-13 03:35 20 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Hospitalische Įtraukti Hospitalische Į adresų knygelę
nevažiuosiu.
geriau "DAROM".
daug geriau


Half-Dead
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 577

2006-07-13 14:22 21 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Half-Dead Įtraukti Half-Dead Į adresų knygelę
Aišku buvau labai apsidžiaugęs, kad už tiek visko tik dvidešimtukas, nors įtarimas kilo pamačius prierašą, kad kainos keisis, taigi, tikrai žinojau, kad gali tik kilti.
Nors 30 litų toli gražu nėra permokėjimas, taigi vis tiek jamam Laimingas


Balaganas
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1988

2006-07-13 16:50 22 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Balaganas Įtraukti Balaganas Į adresų knygelę
30 Lietuvisku pinigu uz toosa kuris vyks 2 paras ir dar prie ezeroGerai tikrai nera daugNe
a tinajus JAMas naktinisGirtas buna?


Balaganas
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1989

2006-07-13 16:55 23 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Balaganas Įtraukti Balaganas Į adresų knygelę
Sakyk kurioj vietoj ieskot tos tavo aikstelesMirkt
http://www.maps.lt/newmaps/DesktopDefault.aspx?tabID=3350&alias=ma
ps&lang=lt-LT
DomoSesė rašė:
Balaganai,

oho!gera idėja!!:}em..geriausia vieta palapinei yra ten,kur tavo draugų palapinės:} visgi,siūlau aikštelę einant nuo scenos tiesiai link miškelio.ir wc netoli,ir miškelis,ir laužavietės ir scena gerai matos:}
būtų yė padaryt toki roknaitinį mytą:} I'm in!!Kietas
Wim
Blogiausia senbuvė

Klube: narė

Parašė žinučių: 2966

2006-07-14 01:20 24 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Wim Įtraukti Wim Į adresų knygelę
Klausimas: kur reikia išlipt važiuojant traukiniu į R.N.?

*Kaliausia*
Ultra blogietė

Klube: narė

Parašė žinučių: 861

2006-07-14 04:55 25 žinutė iš 382 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: *Kaliausia* Įtraukti *Kaliausia* Į adresų knygelę
Davai sudaryk nedalyvių sąrašą Piktas

Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Muzika: 18.017 Žinučių forume 543.553 4.480 Narių klube 6.355 Banga.lt laikrodis 22:53 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiMuzika

Moderuoja: Clandestino, Ritzis, edmundas, BangaLT
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Roko naktys 2009

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai