Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Sveiki atvykę į "Kitokį pasaulį"


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Kitos temos Nauja tema Temą 2005 05 26 d. 16:42 pradėjo  BITĖ plius, peržiūrėta 24528 k.
Puslapiai: 1 
BITĖ plius
Banga.lt komanda

Klube: narė

Parašė žinučių: 515

2005-05-26 16:42 1 žinutė iš 3 Atsakyti privačiai: BITĖ plius Įtraukti BITĖ plius Į adresų knygelę
BITĖS plius taisyklės:

1. Draudžiama talpinti informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą;
2. Draudžiama talpinti smurtinio, rasinę, socialinę, religinę ar kitokią neapykantą kurstančio turinio nuotraukas, pranešimus bei dienoraščius;
3. Draudžiama talpinti pornografinio, erotinio pobūdžio nuotraukas, piešinius, karikatūras bei tekstinius aprašymus.

Atskirų klubų /forumų taisyklės:

1. Smulkesnes taisyklės kas galima (tematika, nuotraukos ir pan.) ir kas draudžiama (reklama, besikartojančios temos ir pan.) tam tikrame klube ar forume, nustato to klubo ar forumo moderatoriai. Taisyklės turi būti suderintos su BITE plius! Taisykles BITEI plius klubo moderatoriai turi atsiųsti privačia žinute.

Moderatorių vaidmuo:

1. Moderatoriai išrenkami klubo narių tam, kad klube ar forume nebūtų pažeidinėjamos BITĖS plius ir paties klubo nustatytos taisyklės.
2. Moderatoriai turi teisę trinti žinutes, kurios pažeidžia BITĖS plius ar jų moderuojamo klubo/forumo taisykles.
3. Moderatoriai turi teisę rakinti pasikartojančias, pažeidžiančias klubo taisykles temas.
4. Temas, kuriose pažeidžiamos BITĖS plius taisyklės, moderatoriai privalo ištrinti.
5. Apie užrakintą arba ištrintą temą moderatorius privalo informuoti temos autorių ir nurodyti priežastis, kodėl tema buvo užrakinta arba ištrinta.
6. Narius, kurie pažeidė BITĖS plius taisykles, moderatoriai privalo įspėti privačia žinute. Jei narys nekreipia dėmesio į įspėjimą ir toliau pažeidinėja BITĖS plius taisykles, moderatoriai gali jį užbaninti, tačiau privalo apie tai informuoti privačia žinute ir nurodyti priežastį, už ką narys buvo užbanintas.
7. Narius, kurie piktybiškai pažeidinėja tam tikro klubo taisykles, tačiau nė karto nėra pažeidę BITĖS plius taisyklių, moderatoriai gali laikinai (ne daugiau nei mėnesiui) užbaninti, tačiau privalo apie tai pranešti užbanintam nariui privačia žinute ir joje nurodyti užbaninimo priežastis.
8. Jei moderatorius pats pažeidinėja klubo taisykles, be pagrindo užrakino ar ištrynė temą, be pagrindo užbanino narį, iš jo laikinai bus atimamas moderatoriaus statusas. Esant trims ar daugiau tokių pažeidimų, iš moderatoriaus atimamas moderatoriaus statusas.
9. Jei BITĖ plius paprašo moderatorių pasiaiškinti, kodėl buvo ištrintas pasisakymas, ištrinta ar užrakinta tema, užbanintas dalyvis, moderatoriai privalo atsiųsti pasiaiškinimą.
10. Jei pats moderatorius pažeidžia BITĖS plius taisykles, iš jo iš karto atimamas moderatoriaus statusas.

Taisyklių papildymas

1. Apie ištrintą/užrakintą temą, uždėtą baną galima pranešti specialioje, moderatorių sukurtoje temoje (tema turi būti skraiduolė), joje nurodyti priežastis. Nebūtina pranešti privačia žinute.

2. Kodėl buvo užrakinta konkreti tema galima paaiškinti toje temoje ir tada ją užrakinti. Nebūtina autoriui pranešti privačia žinute.

3. Temas, kurios neturi pavadinimo arba kurių pavadinimas tėra vienas simbolis, veidukas arba bereikšmis žodis, galima trinti be įspėjimo.

________________________________________________


Angelas FORUMO KITOKS PASAULIS TAISYKLES: Angelas

Sveiki,
Jūs čia užsukote ir mums jau malonu. Tikrai Šypsena Tikime, kad, kaip ir kiekvienas klubas, "Kitoks Pasaulis" susikūrė tam, kad į vieną vietą galėtų suburti artimos sielos žmones. Galbūt, čia būtent ta vieta, kurios ieškojote? Niekada negali žinoti...

Kodėl "Kitoks Pasaulis"?
Vieni žmonės tiki, kad tikra yra tiktai tai, ką galima pačiupinėti, paragauti, paimti į rankas. Kiti pasaulį mato kitaip. Jame daugiau vietos tikėjimui, vidiniams potyriams, sielos kelionėms. Žiūrėdami į dangų jie mato ne tik žvaigždes ir praskrendančius lėktuvus, bet ir skraidančias lėkštes, tiki, jog kažkur yra sutvėrimai panašūs į mus, kad mes šioje visatoje ne vieni. Tą akimirką, kai nustoja kvėpuoti, jie "nepasibaigia". Vieni keliauja į Dangaus karalystę, kiti reinkarnuoja ir grįžta atgal į Žemę. Astrologija jiems ne būdas mulkinti žmonės, bet daugiau sužinoti apie save. Kai kurie domisi psichologija, nes tai jiems padeda pažinti žmogaus veiksmų priežastis. Visus juos vienija noras užčiuopti kažką neužčiuopiamo, suprasti nesuprantamo. Žinoma, yra ir skeptikų, kurie juos daro stipresnius. Galų gale yra tokių, kuriems sunku... Jie yra kitokie todėl, kad sugeba tai pasakyti/ pripažinti. Visi čia ras tai, ko ieško, nes tas kas ieško - randa.

Narystė:
Ir Tu gali prisijungti - jei nori tapti klubo nariu (-e), perskaityk klubo taisykles (jas jau skaitai), susipažink, kokiomis temomis diskutuojama (orientacinės temos), dalyvauk diskusijose - kad taptum nariu (-e), turi parašyti klube 100 žinučių (jų kiekį galima patikrinti trumpam užsiregistravus klube). Žinutes neturi būti perlavimu (tokios kaip "Aš irgi taip manau", "Pritariu", "Nežinau", "Tuo nesidomiu" ir panašiai arba vien ikonelės - tokios žinutės gali tiesiog išnykti...) - todėl, surinkęs (-usi) 100 žinučių, siųsk pageidavimą tapti nariu (-e) kuriam nors iš moderatorių, gavęs (-usi) atsakymą užpildyk anketą ir - voila! Esi Kitokio klubo narys (-ė), gali skaityti ir rašyti uždarose klubo temose, dalyvauti klubo reikaluose (klubo taryboje, rinkimuose ir t.t.)


Orientacinės "kitokios" temos:
Alchemija, Alternatyvi Medicina (aromoterapija, Tibeto, natūralioji medicina, etc.), Astrologija, Astromineralogija, Būrimai, burtai (kortos, etc.), Chiromantija, Dvasiniai ieškojimai, Feng Shui, Joga, Kamasutra, Karmos Diagnostika, Meditacija, Mistika, Mitologija, Mokslas (Astronomija, etc.) "Science" prasme, NSO, Okultizmas, Papročiai, Parapsichologija, Pomirtinis gyvenimas, Pranašystės, Prietarai, Psichologija, Filosofija, Religija, Sapnai, Sektos, Šamanizmas, Thai Chi, Tikėjimas, etc.

Kitoks bendravimas
Labai norisi tikėti, kad čia apsilankantys žmonės mėgsta bendrauti, diskutuoti, ieškoti atsakymų, ginčytis, juoktis ir verkti. Tie keli žinutėje nupiešti veidukai ir vienskiemeniai žodeliai taip mažai ką apie jus pasako.. ir taip mažai ką galima į tai atsakyt...

Dažnai čia teks matyti diskusijas susijusias su religija. Jos tikrai sukels "karštų" pasisakymų, tačiau nevertėtų persistengti. Juk tai tik virtualus pasaulis. Ar jūsų religija skatina kitaminčius išvadinti visų gyvūnų ir organų vardais? Abejoju. Tai tikrai nepriartins prie tikrosios tiesos.

Kartais žmonės pasakos apie save. Dėstys savo mintis. Negalima (o ir negražu) ant žmogaus pykti todėl, kad jis yra kitoks nei jūs. Nepykite - šypsokitės Jeigu jam sunku, mažių mažiausiai ką galite padaryti, tai neskaudinti jo dar labiau. Auksinė taisyklė - "jeigu neturi ką pasakyti, geriau patylėk".

Kažkas čia tikrai kitaip.
Ar pastebėjot? Kartais užrašai temos pavadinimą paryškintai ar DIDŽIOSIOMIS raidėmis, o greičiau nei per 24h visas formatavimas dingsta... Tas pats ir su ikonėlėmis... Lyg kokia juodoji skylė... traukia ir traukia. Jeigu tokį fenomeną pastebėsit, žinokit, kad moderatoriai čia niekuo dėti - tiesiog, taip būna. Panašiai nutinka ir su įžeidžiančiomis, ikonėlėmis ar vienu žodeliu apsiribojančiomis žinutėmis. Kreipėmės į Bitės+ administraciją, bet jie irgi nieko nesupranta Nekaltas Tai gal sakau nepykdykim čia kažkur esančių jėgų ir bendraukime gražiai, tvarkingai bei draugiškai.

ir dar..
Galbūt, į jūsų galvoje besisukantį klausimą jau yra atsakymas? Gal geriau pratęsti diskusiją, nei pradėti ją iš naujo? Jūsų patogumui svarbesnių/įdomesnių ar dažnai besikartojančių temų nuorodas sukėlėme į vieną temą, kuri nuolat papildoma (2 žinutė):

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/2214
86.245.1-=(126507658


Formuluodami temą venkite "apklausų" ir temų ką manote apie... - tokios temos, jei nėra analizės, mažai ko vertos. Geriau pamėginkite suformuluoti savo mintis, pasidalinkite žiniomis, samprotavimais, užduokite atvirus, pokalbiui kviečiančius klausimus. Drąsiai rašykite - vieno ar vos kelių sakinių žinutė gali būti per trumpa - ar kiti turės galimybę jus suprasti? Tas pats ir su temos pavadinimu - pamėginkite juo atskleisti pagrindinę temos mintį, kad temą skaitytų ir pasisakytų susidomėję ja žmonės.


Fotogalerijoje "Kitoks pasaulis: Įvairios" talpinamos nuotraukos turėtų iliustruoti tekstus (Astrologija, Astromineralogija, Būrimai, burtai (kortos, etc.), Chiromantija, Feng Shui, Joga, Karmos Diagnostika, Meditacija, Mitologija, Idomioji psichologija (iliuzijos)) ir būti informatyvios. Gražius vaizdus siūlome pasilikti dienoraščiams.


M a l o n i ų . D i s k u s i j ų

Pasiūlymų, pageidavimų ir skundų knyga:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/221024.502-=(867931038


NOTA BENE Prieš kurdami temą, priskiriamą pirmam rizikos laipsniui, devynis kartus pagalvokite, ar tikrai tema reikalinga ir dar kelis peržiūrėkite jau esamas temas - ar tikrai tokios temos dar nebuvo. Pirmam rizikos laipsniui priskiriamos temos:

1. apie meilę (jų jau tiek buvo )
2. apie depresiją, slogią nuotaiką (mes viską suprantame - kai už lango pučia šiaurys, kai namuose šąla nosis, o prie kompo sėdint pirštai bematant nušąla, sunku išlaikyti galvą aukštai ir optimistiškai šypsotis, bet vis dėlto... pasidarykite puodą karštos arbatos, išjunkite kompiuterį, atsipalaiduokite, pagalvokite apie visus tuos žmones, kuriems daug labiau nepasisekė gyvenime nei jums, ir galbūt įsijungę kompiuterį (jei vis dėlto tas noras nepraeis), labiau norėsite padėti kitiems nei patys skųstis. Mes čia nuolat bandome guosti vieni kitus. Kartais suklumpa vieni, kartais kiti, dažnai tuos pačius guodusius tenka raminti ir palaikyti gražiais žodžiais. Yra sukurta daug tokių temų, kuriose dalinamės grožio perlais, sutinkamais kasdien, daug tokių, kuriose dalijamės, kaip kovojame su apėmusiu slogučiu. Gal bandykime pasinaudoti jau esamais patarimais? )
3. apie mirtį. gal, kol esame gyvi, džiaukimės gyvenimu?


Rita
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 6710

2005-05-30 09:01 2 žinutė iš 3 Atsakyti privačiai: Rita Įtraukti Rita Į adresų knygelę
Siame forume galite rasti ir debatu skyreli.
taisykles, kas tai per diskusijos - stai cia-

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/4634
49.245-=(1122297821*Amzinybe*
Geras senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 5414

2006-08-12 20:32 3 žinutė iš 3 Atsakyti privačiai: *Amzinybe* Įtraukti *Amzinybe* Į adresų knygelę
KP Taryba:

1. Knew http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/145648-=(1079141575
2. Amzinybe http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/200813-=(639707103
3. Iliuminatas http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/175784-=(2086074243
4. Taide http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/18344-=(1076744997
5. Eolo_arfa http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/155403-=(1177373089
6. Elg http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/243854-=(100578917
7. Tir4elis http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/43084-=(2074970354

Patariamaji balsa KP Taryboje turi visi KP exmoderatoriai.

KP Tarybos kompetencija:

1. KP taisykliu pakeitimo/pildymo klausimai.
2. KP nauju funkcionalumu klausimai.
3. Kita pagalba moderatoriams.

KP Tarybos nario kadencija - 1 metai. Kadenciju skaicius neribotas.

KP Tarybos priimamasis - http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/568298.502-=(143012508


Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos
  Tema skraiduolė - svarbiausia forumo tema, kuri nuolat matosi virš naujausių temų.
  Užrakinta tema - užbaigta arba nediskutuotina tema, į kurią nebeleidžiama atsakinėti.

Statistika

Kitoks pasaulis: 2.109 Žinučių forume 140.266 240 Narių klube 88 Banga.lt laikrodis 02:56 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKitoks pasaulis

Moderuoja: BangaLT, ^planky^, DeathKiss
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Sveiki atvykę į "Kitokį pasaulį"

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai