Panikos atakos ar priklausomybė nuo alkoholio?

Panikos atakos ar priklausomybė nuo alkoholio?

Kol kas trumpai papasakosiu problemos esmę, o jei atsiras čia žmonių pakankamai apie tai nutuokiančių, gal galėsim pratęsti diskusiją… Taigi… Tik atsibudus pradeda drebėti kūnas, tarsi per žemės drebėjimą, kartais ima krėsti šaltis, kartais atvirkščiai - karštis išmuša. Darosi bloga, širdis arba labai stipriai plaka, arba širdžiai darosi silpna. Ir jeigu nesiimu jokių priemonių, širdis stoja ir sąmonė temsta, kol neatsigeriu bent 1 litro alaus. Anksčiau tokiais atvejais padėdavo raminantys, tokie, kaip Xanax, bet dabar nelabai, nes pripratau, nes vartoju jau labai ilgai. Psichiatrai diagnozuoja panikos atakas ir nemato didelės priklausomybės. O toksikologai neabejoja, kad priklausomybė yra. Ir nežinau kuo tikėti. Kiek gydytojų, tiek ir nuomonių…

matyt panikos sutrikimas, kurio pasekoje atsirado ir priklausomybė alkoholiui.

daugiau apie tai -> sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?IID=243&id=27&id2=&am p;linkID=#Scene_1

zmogau turi rimta problema. Xanax yra benzodiazepinas, jis turi priklausomybe, ypac jei vartojama kasdiem. Kokia buvo tavo dienos doze? Yra keletas iseiciu: gali bandyt kitokiu benzodiazepinu: Clonazepam(sitas veikiai gan ilgai apie para, dose turetu but apie 2mg per diena, priklausomai nuo simptomu stiprumo) Antra iseitis: Antidepresantai. nereiskia kad tau depresija, bet yra kai kurie vaistai prisikiriami antidepresantams, kurie padeda nuo panikos ataku. (kategorijos butu SSRI pagrinde, extremaliais atvejais, MAOI.) SSRI vaistai butu Paxil(paroxetine-seroxat), Effexor…ir keletas kitu. Jei kila klausimu, klausk, as turiu daug ziniu sia tema. PS: alkoholis-blogiausia iseitis, tik pablogina situacija…

kai zmogus pabunda labai pakyla spaudimas taigi galvoju kad tavo motoras nelaiko todel taip buna isitirk motora diagnostika sirdies pasidaryk

Turėkit omenyje, kad turiu kitą rimtą ligą - raumenų atrofiją. O Clonazepamą jau buvo prirašęs vienas psichiatras, ačiū, vos nenumiriau. Problema, kad man negalima vaistų, kurie slopina raumenų tonusą.

O antidepresantus irgi bandžiau - Prozaką. Po trijų dienų taip blogai pasidarė, kad vos nenumiriau, tuo metu buvo vienintelė mintis - jei tik liksiu gyvas, geriau jau gersiu alų, bet antidepresantų tikrai nebevartosiu. Bet deja alus taip pat prie gero neveda… Tai va ir sėdžiu be išeities.

Problema yra tame, kad dar reikia žinoti mano pagrindinę ligą, t.y. raumenų atrofiją, prie kurios negalima taip lengvai skirti bet kuriuos vaistus, kaip fiziškai stipriam žmogui, nes visi tie raminantys ir antidepresantai turi pašalinius poveikius, kurių mano kūnas gali netoleruoti. Svarbiausia, kad neslopintų raumenų tonuso, kuris ir taip silpnas, o vienintelis vaistas, nuo kurio aš jokio slopinimo nejutau ir jis mane gerai veikė, buvo Xanax. Tik deja, jo veikimas baigėsi, nes jį jau vartoju 1,5 metų.

O kokie visi įmanomi tyrimai yra, kuriais būtų galima ištirti širdį maksimaliai? Ir apskritai - kas tas motoras?

Na, mūsų kontoroj, kai iškyla poreikis ištirt širdis griebiamasi tokių gudrybių: veloergometrija, įvairūs ortostatiniai mėginiai, poligrafinis miego tyrimas, kurio metu visą naktį fiksuojama EKG, širdies echoskopija ir…psichoterapeuto konsultacija, jei išsiaiškinama, kad sutrikimai yra psichosomatinio pobūdžio.

visi antidepresantai turi skirtinga poveiki, ir jei vienas turi stipru pasalini poveiki(kuris isnyksta daugomoj atveju po poros savaiciu) tai kitas gali isvis pasaliniu poveikio neturet tam paciam asmeniui Mirkt

Žvaigždė manau reiktu isHsitirti priklausomybes ligu centre Žvaigždė

Gal galima būtų plačiau paaiškinti, ką reiškia veloergometrija, artostatiniai mėginiai, poligrafinis tyrimas ir EKG? Na, dėl echoskopijos maždaug aišku, tik kadangi mano režimas visiškai sutrikęs, o pas mus medicinos įstaigų darbo lygis išskyrus interjerą nelabai skiriasi nuo sovietinio, tai man ir tą pačią echoskopiją atlikti sunku, nes galiu važiuoti tik naktį, o pas mus naktį dirba tik degalinės, kur galima alaus nusipirkti, bet ne diangnostikos centrai, ko gal būt kai kam prireikia bet kuriuo paros metu, o ne tik įprastom darbo valandom. O jei bandyčiau važiuoti absoliučiai neišsimiegojęs, paprasčiausiai galiu nedavažiuoti, nes prasideda baisios panikos atakos, ir galiu net nualpti.

Žinai, visi tie centrai yra labai subjektyvūs, kaip ir gydytojai - kiek kreipiuosi į psichiatrus ir kitus gydytojus, tiek tvirtina, kad priklausomybės nėra, kiek kreipiuosi į priklausomybės specialistus, tiek visi tvirtina, kad priklausomybė neabejotina. Tai ką, tie visi psichiatrai tokie durni?

Gal kas gali paaiskinti, kas yra tas sirdies prolapsas?

Blemba siandien man beveik tas pats buvo, vakar isgeriau tik kelias taures sampano, o siandien atsikeliau ir apalpau, sirdis dauzesi, isbalau, karstis ismuse ir kritau…labai tevas issigando, norejo kviest greitaja Pavargęs, bet greit atsigavau…Tai ar cia nuo to sampano?Ar kas nors kitas?As ziauriai issigandau siandien Apakęs

Tai o ką dar apart šampano vartojai? Ar vaistų jokių nevartojai? Ir ar anksčiau nieko panašaus nėra buvę? Jei ne, gal visgi reiktų pasitikrint sveikatėlę, nes juk priežasčių gali būti labai įvairių.

siaip jo, svarbiausias klausimas ar vaistu kokiu nevartoji…

Ne Netikrai nevartojau, garbes zodis, tai sakot reiktu tikrintis?Taip nera buve

Kada ash gerdavau prisimenu isryto visada budavo izmienos tokios kad nieko negalima buvo daryt tik isgert paxmielo alaus ar ko, o nieko nepavartojus tavo mineti reiskiniai budavo. Is vakaro prigeres is ryto labai anksti pabusdavau ir nerasdavau vietos, tai budavo silta tai salta. Dabar atsisakiau alkoholio ir tas nekamuoja. Verciau pabandyk raminanciu kokiu vietoj alaus, nes alus neiseitis ir prie gero jis nepriveda.