Kodėl žmonės diskutuoja apie mirtį jeigu vistiek nesužinosim diskusijos atsakymo?

Kodėl žmonės diskutuoja apie mirtį jeigu vistiek nesužinosim diskusijos atsakymo?

kodėl žmonės taip draskosi ir ginčiojasi dėl mirties ?kodėl vieni rėkia kad po mirties mes eisim dangun,kiti pragaran ,o dar kiti kad neeisim niekur?Juk mes nevelnio nezinom kas ta mirtis ,mes nežinom ka jaucia tie sustinge kunai musu artimu ,numirusiu zmoniu!galbut tie musu draskymaisi yra netikejimas ,o tiesiog viltis…tie kurie sako kad po mirties eisim dangun,to nori,nes bijo saves netekti?tie kurie kad eisim pragaran ,butent apie tai svajoja,o tie kurie sako ,kad nebus nieko,to labai tikisi nes pavargo(pvz as),bet istikruju mes nežinome nieko…

Žmonės diskutuoja apie daugelį dalykų, kurių iki galo nesupranta, nežino, nepažįsta. Galbūt tas diskusijas paskatina noras perprasti tuos dalykus Nekaltas Ir jiems nesvarbu, kad gali taip ir neišsiaiškinti kas ir kaip, jiems svarbiausia bandyti tai išsiaiškinti. Labas

bet juk patys zinome kad neissiaiskinsime.Kokia to prasme?

Bet juk mes nežinome, kas bus ateityje. Gal vieną dieną imsime ir išsiaiškinsime Nekaltas Šiandienos situacijoje mes negalime to sužinoti ir suprantame, kad negalime. Bet ką gali žinot, kas bus rytoj? Gal išaus diena, kai siauras mūsų žinių ratas prasiplės ir mes galėsime sužinoti daugiau? - štai čia ir yra visa prasmė.

Prasme ne ieskojimo rezultate o paciame ieskojime. Juk jei nebus ieskojimo tai nebus ir rezultato.

Diskutuoja todel jog tikisi kazkokiu atsakymu informacijos rupimu klausimu nori padaryti savas ishvadas

zmones traukia beprasmiai dalykai

tavo atsakymas man labiausiai prie sirdies

Kai žmogus nori sužinot, jis pradeda aiškintis. Mano nuomone miršta tik kūnas, pati butybė eina į kitas sferas gyvent. O po kažkiek laiko mes gaunam naują kūną, ir vėl dėka jo gyvenam šiame fiziniam lygmeny. Tą procesą galima daug kur pamatyt: iš ryto apsirengiam, vakare nusirengiam, gamta išaugina lapus ir t.t., paskui numeta juos. Gyvenime daug analogijų. Skaičiau kad visuose lygiuose gyvenime yra sukurta pagal analogiją, bet yra ir išimčių. Angelas

jis nera jos vertas Cha cha

nes jie bijo mirties…

Mano nuomone vienas “blogiausiu” dalyku yra nezinojimas. Ypac zinojimas, kad kazko nezinai - tai puiki priezastis susigadinti nervus ir gyvenima. Mirtis gi yra toks dalykas, kurio negali ignoruoti - negali sakyti, kad man to nebus. Taigi, zmogus bando uzpildyti shi nezinojima. Jokio skirtumo teisingai ar ne, svarbiausia, kad ta tushtuma butu uzpildyta.

Patikek, anskciau ar veliau suzinosim Mirkt

Pastebek viena bendra tu rekianciu kad kazkur nueisim bruoza - jie liepia tau elgtis pagal ju valia dabar, atgal duodami tik pazhadus kad po mirties mums bus geriau. Argi tai ne patogus savo valios primetimo budas? Zmones ish prigimties yra 1] zhingeidus ir 2] turi nora primesti savo valia kitiem. (Pirmaji nora dabar efektyviai zhudo industrine-konvejerine mokykla) Visos tos diskusijos efektyviai patenkina abu norus; diskusijos apie mirti, pasaulio sukurima (juk to irgi nepatikrinsim) yra raison d’etre visom religijom su ju paslaptingais ritualais ir hierarchijom sukurtom tam kad paslept shiuos du dalykus: 1] jie ne velnio nezhino apie ka shneka 2] jie nori kad visi elgtusi taip kaip nori jie [religiniai hierarchai], neklausinedami jokiu klausimu.“Now comes the mystery” – paskutiniai Henry W Beecher zhodzhiai

ir tu visu situ tiki?

jo pritariu…

WanderingSpirit - tikrovė nepriklauso nuo to ar mes kažkuom tikim kad taip ir taip yra gyvenime. Tikrovė yra visiem vienoda. Jei taip butu kad tikrovė priklausytų nuo to kuom mes tikim, o kuom ne, tai tada labai lengvai galima butu sau sukurt tokį gyvenimą, kokio mes norim sau, bet deja… Taip nesigauna… Kas imanoma žmogui, tai tik atrast kokia yra tikrovė, ir prie jos prisitaikyti, tik tada galima sau sukurt gerovę. Susidaro kad dalis žmonių nori kad pati tikrovė prisitaikytų prie jų, ir dar jiems neštų visokią gerovę. Dar yra dalis žmonių, kurie įsivaizduoja kad jie gali pačia tikrovę kontroliuot ir valdyt. Na visokių žmonių yra. Pvz yra siena, ir ja reik apeit, nes ji mūsų neapeis Tikrai. Na bet yra žmonių kurie mano kad daužydami savo galvą į tą sieną vistiek ją pramuš. Tikrovė - kaip nepramušama ir nepajudinama siena.

nu tu cia labai protingai suskelei ir t,t savo prota norejai aprodyt ,bet deja visai ne to taves klausiau

nezinome nieko ,bet paprastai galima daryti prielaidas is kuriu seka tam tikros isvados. Del to ir yra tiek daug religiju su skirtingais rezultatais. Cia kaip logiikoje jei turime A +B =C . Jei mes C ir nesame buve vistik yra labai stipri prielaida kad C turi buti nes mes turime A ir B. Jei neturi nieko, aisku kvaila spelioti.

Khe…Žmonės nėra matę elektros ar mikrobangų, bet vis tiek apie jas šneka. Kodėl mirtis turėtų būti išimtis?