Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Žaidimas mėgstantiems skaityti


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2004 06 07 d. 17:48 pradėjo  PerfectCriminal, peržiūrėta 23582 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
PerfectCriminal
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2118

2004-06-07 17:48 1 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: PerfectCriminal Įtraukti PerfectCriminal Į adresų knygelę
Siūlau tokį žaidimą: vienas žmogus apibūdina kokią knygą (romaną): apie ką maždaug ten rašoma, kokie įvykiai, kas ten ypatingo ir tt. , o kiti turi spėti knygos pavadinimą. Teisingai atspėjęs turi teisę užduoti naują mįslę.

Nauja mįslė turi būti žymima taip: # ir mįslės numeris, pvz #1. Spėjime būtina rašyti mįslės numerį, kitaip neįskaitoma.

Šiaip dar būtų gerai, jei kas nors apsiimtų skaičiuoti taškus, už atspėtą mįslę - po 1 tašką. Aš pati nelabai galiu, nes tik kartais prie interneto galiu pasėdėt.

***

Spėjimų sąrašas (ačiū F5c_wZ3_414e_X5):

1)Tai kol kas penkių tomų knyga apie tokį tipą, kuris mokėsi burtininkų mokykloje. O jo didžiausias priešas buvo toks baisus, kad net jo vardo negalima tarti. (Haris Poteris)

2)toje knygoje pasakojama apie meilės trikampį tarp mustangų gaudytojo, gražios kreolės ir jos pusbrolio.maža to, karts nuo karto ten prasišlaisto mistiškas bičas ant arklio, kuriam šio bei to trūksta...apie kokią knygą aš kalbu?palengvinimas:čia iš klasikinės literatūros. ("Raitelis be galvos)

3)..hm...joje aprasoma, kaip mergina nori nusizudyti, o veliau pateikiamas jos tolimesnis 7d. gyvenimas beprotnamyje, aprasyta jos vertybiu kaita per ta savaite, meile, jos pabegimas ir beprotnamio ir galiausiai mirtis... ("Veronika ryztasi mirti)

4)Nelabai didele knygute, kurioje rashoma apie vieno senelio gyvenima. Jis zvejys, turi Drauga berniuka. Senelis neturtingas, bet syki ishplaukia i jura ir pagauna didele zuvi... ("senis ir jura)

5)..pagrindiniai du sakiniai apibudinantys ji yra "kiek cia ponu ir kokie visi grazus " ir "ar nematet mano petriuko? "... (Biliunas "liudna pasaka)

6)teisinis romanas. jauna bebaigianti teises studijas jaunuoli istinka bankrotas. jis isidarbina 'nesvarioje' advokatu kontoroje, siaip ne taip gyvena.. taciau viena karta jam nukrinta perliukas - ir jis pradeda bylinetis su draudimo kompanija gigante, kol...(Sėkmės šauklys - J. grisham)

7)LSD, haliucinacijos, daktaras vyras, mylintis jaunesne uz save mergina, bendradarbe gydytoja, mylinti ta vyra. Ligonines, psichiatrine, ivairios operacijos. Veiksmas vyksta Belgijoj. (E. Cinzas "Raudonojo arklio vasara)

8)sios knygos autorius pasitelkia sekspyro dramos "audra" simbolius ir motyvus. siuzetas: vyras prisivilioja mergina, itempia i masina, atveza prie namu, ja uzdaro savo namo rusyje. veiksmas vyksta beveik vien name, uzdaroje patalpoje. ivairus bandymai pabegti ir t.t. uzuomina- drugeliu gaudymas. (Faulzo "Kolekcionierius)

9) istorija apie viena vyra, jo gyvenima, kuris is pradziu nesioja sventojo kauke, veliau ciniko, dar veliau supranta kad niekas neturi prasmes, pabaigoje atsispindi nihilizmo idejos...tas vyras neturi seimos, gyvena viesbuty, dirba advokatu, turi drauga ir meiluze... (John Barth "Plaukiojanti opera")

10. Visų mūsų gyvenime yra tik viena paguoda : viena kita valanda, kai mūsų gyvenimas, nežiūrint visokių negandų, netikėtai pražysta ir dovanoja mums viską, ko mes kada troškome, nors visi žinome, kad po šių valandų neišvengiamai ateis kitos, kur kas tamsesnės ir daug sunkesnės. Ir vis dėlto mes džiaugiamės gaiviu vasaros rytu, bundančiu miestu, viliamės turėti daugiau to paties...
Vienas Dievas žino, kodėl mes taip mylime tai. ("the hours" - "valandos")

11. Pasakotojas pateikia savo mintis kaip kito zmogaus apmastymus. veiksmo laikas- vokieciu okupacija. epidemija. demonstruojama laisve rinktis, ribines situacijos. bandymas priesintis absurdui. (Kamiu - Maras)

12. drama, tiksliau- komedija. veiksmas vyksta new york'e. iliuziju, sapnu pasaulis. noras uzkariauti amerika. vienas zmogus atidaro savo bizni. tampa direktoriumi, veliau pasivadina imperatoriumi. yra erotikos siek tiek. autorius lietuvis. dramos veiksmo laikas- vasara po karo, kai imigrantai atplauke i amerika. gausu ironijos. pagrindinis veikejas is pradziu gyveno lietuvoje, po to atvyko i amerika, ten ikure tokia special mokykla. veikejo vardas jumoristinis, susijes su juros gyventojo vardu (NEATSPĖTA)

13. toje knygoje vienas veikėjas labai mažo ūgio, ir jis iš pradžių gyvena su kitais tokiais pat, oo vėliau iškeliauja į vieną kelionę. (Tolkino "Hobitas arba ten ir atgal")

14. Įdomiausia vieta buvo, kai šuniukas palovy vyru užkandžiavo. (S.King - Džeraldo žaidimai)

15. Tai anglu rashytojos romanas, pelnes pasauline shlove. Jame vaizduojama XIX a. ketvirtojo ir penktojo deshimtmechio italu revoliucionieriu patriotu kova priesh Austrijos priespauda, uzh nacionalini shalies ishvadavima. Romano pagrindinis veikejas - kunigo aukletinis ir sunus, kurio slapyvardis - knygos pavadinimas. ("Gylys")

16. kultine istorija apie undergruondini vyru gyvenima, apie sventa ju gyvenima dienomis, ir visai kitoki naktimis...pagrindinis veikejas vaikinas, kuris irgi yra istraukes i ta veikla skirta TIK VYRAMS...
pagal ji yra pastatytas filmas ("Kovos klubas")

17. knyga apie mergaitę, kuri mokėsi internate.Ji sulaukė trylikos metų ir sužinojo, kad turės atrasti taurę su gyvybės vandeniu, kad išgelbėtų Šviesos Sergėtoją ir nugalėtų tamsos jėgas.Veiksmas vyksta dviejose planetose. (Peter Freund "Laura ir Aventeros paslaptis")

18. Veiksmas vyksta Islandijoje. Pagrindinis knygos herojus svajoja tapti tikru skaldu, bet jis yra neturtingas, silpnos sveikatos, keistuolis, nesiliaujantis tikėti grožiu. ( Laksneso "Pasaulio šviesa")

19. Knyga apie vidinę ir išorinę laisvę,apie tapimą savimi,išsilaisvinimą.
Veiksmas vyksta beprotnamyje,kurio prižiūrėtoja baisi moteris,užsidėjusi geruolės kaukę.Knygoje viską pasakoja indėnas,savo noru užsidaręs beprotnamyje,apsimetęs,kad yra kurčias. (skrydis virš gegutės lizdo - kesey)

20. Trilogija. 1-oje dalyje pasakojama apie dvynius, kuriuos motina paliko pas senele, vadinama Ragana, nes manoma, kad ji nuzude savo vyra. Vyksta karas. Dvyniams mazdaug 9 metai, jie dirba sode, uzdarbiauja smuklese ir atlieka pratybas. Vienas is dvyniu pabega i kita sali.
2-oje kalbama apie likusio dvynio gyvenima.
3-oje dalyje paaiskeja, kad viskas buvo herojo kuryba (kuris nelabai skiria tikrove nuo literaturos) ir pats nezino ar turi broli dvyni ,ar tai tik sugalvojo. (Agota Kristof "Storas sąsiuvinis ")

21. Veiksmas vyksta Indijoje. Pasakotojas pasakoja apie nelaimingą savo draugų vedybinį gyvenimą, kurie nei kartu nei atskirai nėra laimingi. ("Tamsus uzdari kambariai")

22. vienos mergaites niekas nemylejo,net mama,bet kitai mergaitei jos pagailo,ji iprase savo vaikino nusivest ta mergaite i isleistuviu baliu,bet ten buvo ir negeru berniuku,jie kai ka padare,mergaite supyko ir....sudegino puse miestelio. (Stephen King - Carrie)

23. Pasakojimas apie lotynu amerikieciu seima, jos tris kartas, kiekvienas skyrius pazymetas unikaliu lotynu amerikes nacionaliniu receptu. (Laura Esquivel "Kaip vanduo šokoladui")

24. Knygos autorius - britu rashytojas, parahses ashtuonias knygas. Tai beveik kultine jaunimo knyga, pasakojanti apie dvieju paaugliu [kuriu vardu [misles pasunkinimui] neishduosime]. Abu paaugliai pabega ish namu. Vaikinas - nes ji musha tevas, mergina - nes ieshko pramogu ir protestuodama del tevu griezhtumo. (M.Burgess - Heroinas)

25. Veiksmas vyksta Berlyne, Afrikoje, Javos salose. Pagrindinis knygos veikėjas susižavi Šopenhaueriu, bet vėliau grybų dėka jis atgauna gyvenimo džiaugsmą.

26. parase musu literaturos klasikas. pries kara. apie nacizma. kaip zmogas (vokietys- nacis rasiu edikas) norejo atjauneti, bet jam jau taip isejo, kad jisai pavirto ... i zyda (Ignas Šeinius "Siegfried Immerselbe atsinaujina")

27. Nobelio premijos laureto romanas apie bastūną, metusi gimnazija del merginos ir patraukusi vieskeliais, susirgusi dziova, gryzusi i teviske pries mirti pasikalbeti su Dievu. Labai jau panasu i Skerdziaus Lapino istorija.

28. Vyras rase knyga,bet sutiko velnia ir atsidure beprotnamy,jo mylimoji bando ji susigrazint,to paties velnio pagalba.Sluota suvaidino ne paskutini vaidmeni.. (Bulgakovas "Meistras ir Margarita")

29. zudikas manjakas,psihiatre grazi,jos sesuo-grazi bet to nezino,iskrypelis sesuciu tetis ir du polocininkai.Vienas is ju ir yra zudikas megstantis siurkstu sexa,poto isplesiantis aukai sirdi ir paliekantis ja kitai aukai. ( Elise "Romeo")

30. Knygoje yra vienas veikėjas, toks tipas, labai pasinešęs ant knygų. Jis kolekcionuoja knygas ir jas labai myli. Vėliau jis susideda su tokiu sukčium, kuris jį apmauna. (Elias Canetti "Apakimas")

31. Mazas miestelis ziema,keli pauksteliai tupi,paskui keliolika pauksteliu tupi,paskui daugybe pauksteliu ir visi labai alkani ir pikti ir netupi jau.. (Daphne du Maurier "The Birds")

32. Gyvena vyras,turi zmona kuria vadina mielais mazybiniais vardais,turi 2 mielus vaikus.Kazkada jis buvo pasiturintis,bet dabar dirba seno italo parduotuvej ,kuri priklause jo tevams.Jis turi drauga,zlugusi alkoholika,taigi jis nuperka draugui daug geralo,ir gauna tai kas padarys ji turtinga.Pries tai "padeda" italui isvykt namo. (Steinbeck "Mūsų nerimo žiema")

33. Herojus neturi ką valgyt, tai valkiojasi po miestą. herojus-rasytojas, o tai, kad jis neturi ka valgyt, labai is esmes siejasi su pavadinimu (Hamsunas "Badas")

34. Tai knyga, kuri vaizduoja vergija, ziaurias negru gyvenimo salygas ir vergu savininku elgesi. (Dėdės Tomo trobelė)

35. Knyga apie berniuka, kuris pradeda lankyti mokykla, bet niekaip nesugeba ismokti skaityti, todel antroj klasej ji nori pervesti i kita mokykla vadinama Beprotnamiu. Issigandes berniukas pabega is namu ir pasislepia laive. Kai ji pargabena namo, berniukas pradeda lankyti mokykla kurioje mokoma visiskai kitiaip, negu paprastose mokyklose, ir jam ten labai patinka. deja mokykla sudega... ("Jūnas")

36. Knyga apie tipą, kuris lyg ir buvo vaikinas, tik knygos gale išaiškėja, kad jis iš tikrųjų mergina . (I.Banks - sirsiu fabrikas)

37. hm..knyga idomi tuo, kad be istorijos apie merginos gyvenima yra dar ir psichologijos intarpu....tarsi "Sofijos pasaulio" analogas... (Ragnhild N. Grodal "Grobuonis!")

38. Vyrukas blaskosi po pasauli vedamas Asmenines legendos ir ieskodamas lobio... (Alchemikas)

39. Viena iš gausių tos knygos siužetinių linijų - savotiškas dviejų vyrų persikūnijimas po aviakatastrofos - vieno į angelą, kito į šėtoną. (S.Rushdie - "Šėtoniškos eilės")

40. Dvieju lietuviu nedidele dienorashchio formos necenzuruora knygiukshte. (Noriu Nobelio)

41. du broliai lakunai asai, 2 Pasaulinis Karas. vienas- vokieciu pusej, kitas- amerikieciu. po nelaimingo atsitikimo jiems tenka susikeisti vietomis. visa laika minimas pliusinis meskinas skraidantis kartu su vienu is broliu

42. Pamokantis apsakymas (knyga) apie kovą už buvį ir išlikimą. (Senis ir jura? Hemingvejaus)

43. nuo seno laikoma didzios svarbos sventrasciu. pakankamai stora knyga. Ir jos pavadinimas idomus toks... Isvertus jis reikstu "Dievo giesme".

44. knygos dedikacija: "knyga skirta atminimui visų protėvių, su kuriais jau nelemta susitikti". romanas su tokiomis keistenybėmis, kaip: mėnesį trunkančios senelio šermenys; miręs žmogus, dalyvaujantis pokalbiuose. giminės istorija nuo vaikystės iki mirties. Autorius- XX a. II pusės lietuvių rašytojas. (S.T. Kondrotas - "Zalcio zvilgsnis")

45. Žavi knygutė, virtusi legenda. Esantys pasakojimai joje yra kilę ne tik iš Arabijos, bet ir iš Indijos, Persijos, Mesopotamijos, Sirijos, Egipto ir kitų artimesnių šalių. (1000 ir 1 naktis)

46. Dideles apimties romanas. Veikeju gana daug, daug issisakojusiu siuzetiniu liniju, vienas pagrindiniu heroju - buves katorgininkas. Aprasant jo gyvenimo kelia apimamas nemazas ir audringas Prancuzijos istorijos laikotarpis. (V.Hugo "Vargdieniai")

47. Uzeiga prie juros...Joje atsiduria keisti zmones, gydytis dar keistesnes "ligas" . toje uzeigoje gyvena moteris, besigydanti nuo neistikimybes, profesorius, rasantis ribu enciklopedija ir niekaip nerandantis juros pabaigos, dailininkas, tapantis vandeniu juros akis... (A.Baricco "Jura vandenynas")

48. Knyga apie mesija (Bacho "Iliuzijos")

49. Knyga apie sudetinga zymios seimos gyvenima. Seimos tevas labai myli savo sunu, o tuo tarpu vyresniajai dukrai tenka zymiai maziau demesio. Rasytojas - tikrai labai gerai zinomas ir populiarus.

50. Lyrishkas romanas apie mergina,patyrusia tevu atsumimo skausma.Kaj mergaite buvo visai mazha,ja paliko motina,tevas dirbo dviejuose darbuose,mergyte nakti likdavo viena ir labai bijojo tamsos.17-kos metu ji nusprendzhia susirast mama.Galiausiai,herojei suvokus,kokios kanchios kamuoja jos motina,ivyxta vaikystes fantaziju ir suaugusios moters tikroves susitaikymas (Zoė Jenny "Žiedadulkių kambarys ")

51. Knyga apie maza mergaite,kuri anksti neteko tevo,buvo atiduota i prieglada,taciau likimas jai nusisypsojo,ji tapo milijoniere. Labai norejo atvykti i Lietuva,kadangi gyveno nuo 6 metu Italijoj.....taciau ji susirgo liga,kuria paveldejo is motinos..... ( A. Vienuolio "Viesnia is siaures")

52. Knyga apie triju zmoniu draugyste. Is ju vienas - zymus muzikos atlikejas, kitas - kompozitorius, trecia - abieju siu vyru mylima moteris. Visame romane ir nagrinejami siu zmoniu santykiai vieni su kitais - ka nugali draugyste ir kur pralaimi meile. ( H. Hesses Gertruda)

53. Herojus, žmogus, supratęs, "kad tapęs darbiniu guvuliu, aukščiau nepakils", tačiau kilimas baigiasi tragiškai. (Dž. Londonas "Martinas Idenas")

54. Ąžuolas, maras, vokiečiai, o vėliau Lietuva. (I.Simonaityte "Aukstuju Simoniu likimas")

55. Žmogus turėjęs daug norų ir nusipirkęs kai ką, kas tuos norus pildė. ("Šagrenes oda")

56. Argentinietis Paryžiuje. Džiazas, bliuzas ir draugų/melomanų/alkoholikų naktiniai pasisėdėjimai. Dideli kiekiai alkoholio, matė. Grįžimas į tėvynę, darbas psichiatrinėje ligoninėje, sulankstytų vinių tiesinimas. (Ch. Kortasaras "Žaidžiame klases")

57. Šventas miestas. Persikūnijęs į garsų karį seimo narys. Kosminės varlės Karoliniškėse. Destrukcijos kambarys. (R.Gavelis "Sun-Tzu. Gyvenimas sventame Vilniaus mieste")

58. Jis (dabar jau jis) gyvena su tėvu salelėje, su miestu sujungtoje siūbuojančiu tiltu. (Iein Banks, "Širšių fabrikas")

59. Knygos 'variklis' - šachmatų partija 'trijuose matmenyse', nusitęsusi per amžius. Puiki detektyvinė intriga.(Arturo Perez-Reverte Flamandų meistro paveikslas)

60. Jaunystės prisiminimuose - II pasaulinio karo pradžia, tačiau prisiminimai šviesūs, optimistiški, nes susiję su tam tikra vieta.

61. Dar vienas tapybiškas detektyvas, susiejantis 'šiaurės Florenciją' su tikrąja, šiaurinę renesanso atmainą su pietine. (Gilbert Sinoue Vaikas is Briuges)

62. Paslaptingas svetimsalis kiles is Efeso. Tik niekaip nesupranta, kodel, atsidurus keistoje salyje, visi ji laiko savu. o ir pats lyg per sapna prisimena tos salies kalba. ("Turmsas nemirtingasis")

63. Viskas prasidėjo nuo to,kad jis išvažiavo į Graikiją..
(John Fowles "Magas")

64. Knyga savo siuzetu primenanti P.Coelho "ALchemika".Pagrindinis herojus pagyvenes vienuolyne leidziasi i kelione... (H. Hesse "Narcizas ir Auksaburnis")

65. Lietuvių rašytojos knyga, veiksmas vyksta Lietuvoje, Vyras iš Vilniaus persikelia gyventi į kaimą, tampa šunlupiu, susideda su šalimais gyvenančia keistuole moterim, valgančia sienų tinką. Kita jo meiluže tampa irgi gretimai gyvenanti ištekėjusi jauna mergina. Vėliau pirmoji moteris miršta paslaptinga mirtimi, ją randa su įsmeigta sage į krūtinę. antrosios vyras sužino apie žmonos neištikimybę, o pats herojus blaškosi po laukus, apimtas nesuvokiamų vaizdinių, kol galiausiai patenka į ligoninę, kur jam diagnozuojama hidrofobija ir jis po kurio laiko miršta. (Jolita Skablauskaite Mėnesienos skalikas)

66. iš didelio miesto jis atsikrausto gyventi į mažą miesteliuką..pasirodo, ten gyvena jo jaunystės laikų meilė, tačiau ji turi luošą vyrą, kurio nesutinka palikti..jis mėgsta maudytis jūroje, rašo memuarus. (Iris Murdoch "Jūra, jūra")

67. nesveika knyga apie ishdarkyta vaika. ("širšių fabrikas")

68. knyga apie vyra, pagrobianti mergina, kuri jam patinka. rusyje jai irengta buveine. pagrobimo tikslas - ne ispirka ir ne sexualinis isnaudojimas (bent jau is pradziu). (J. Fowles, "Kolekcionierius")

69. Jeigu tiesiai šviesiai - tai 'intelektualus pornografinis romanas' , kurio centre blaškosi pusamžė moteris. (E.Jelinek "Pianistė")

70. Knyga apie atseit idealią visuomenę. Knyga paaugliams/vaikams. knygoje aprašoma ideali visuomenė, atseit visiems labai faina joje gyventi, nėra nei bado, nei skurdo, visi gauna visko po lygiai, bet paskui paaiškėja, kad tai iš tikrųjų blogai, nes visi vienodi ir nėra netgi spalvų. (Lois Lowry "Siuntėjas")

71. seima atsikelia gywenti i keista nama, i kuri vis atsikrausto nauji, gan keisti gywentojai. istorija baigiasi tragiskai Kaledu wakara. istorija pasakojama pirmu asmeniu (berniuko, tos seimos sunaus). berniukui patinka stebeti pro namus tekancia upe, kurioje kartais praplaukia keisti daiktai ir zmones. (Limacher - "Mano tėvo namas")

72. viskas prasideda, kai paauglė ima repetuoti būsimam koncertui fortepijonu. ("Grobuonis !")

73. seimos/gimines istorija. weiksmas vyksta kaime senoweje. tikrowe pinasi su sapnais, isgalwoti ivykiai aprasomi taip lyg butu realus. primena Markeso stiliu. (Zyranna Zateli "Grįžtantys su vilkų šviesa")

74. Knyga apie tokį tipą, kuris mylėjo panelę ir vis norėjo su ja "pasidulkint", bet ji jam vis neduodavo. (Darant Tai)

75. Mergina is Pietu Amerikos susigundo pasiulymu ir atvyksta i Europa... Viena is naujesniu knygu, autorius - visiems puikiai zinomas... Labaai lengva misle... (P.C. "11 min.")

76. Knyga, pavadinta nuostabaus medžio vardu - apie japoniją, papročius ir viską, kas galėtų dominti bent kiek šia kultūra besidominčius žmones. (V.Ovčinikovo "Sakuros šakelė")

77. knyga, pasakojanti apie ziurkes gywenima pirmuoju asmeniu. (Andrej Zaniewski "Žiurkinas")

78. Ziema i viebuti atvyskte seima, viesbutis tuscias, jie turi ji tik priziureti per ziema. (S.Kingas - svytejimas.)

79. Veiksmas vyksta Aleksandrijoje.
Tai knygos apie meilės ieškojimą.
(L. Durelio "Aleksandrijos kvarteto")

80. LIGA - VIRUSAS - SAVIŽUDYBĖS
šiek tiek fantastikos


81. ..1920-tieji, Pamplona, buliu begimas, korida, draugu girtuokliu kompanija, grazi moteris, protingas vyras, ju meile tvirta, ilga, bet del fiziniu priezasciu neimanoma..
("Fiesta")

82. Vtriskis zudo jaunas merginas ir renka .... visa gyvenima is surinktu dalyku kuria .... del jo kurinio zmones apima pamisimas... (Suskind - "Kvepalai")

83. samdytas zudikas keliauja su uzduotim. pavadinime yra gyvuno pavadinimas.

84. knyga apie tai, kaip savyje atskleisti genijaus galias. aprasomi septyni principai, kaip galima to pasiekti. 1 - smalsumas, 2 - ziniu tikrinimas patirtimi, 3 - pojuciu tobulinimas, 4 - daugiaprasmiskumas, 5 - pusiausvyra tarp mokslo ir meno, 6 - kuno harmonija, 7 - ivairiu dalyku tarpusavio rysiu ieskojimas.
remiamasi vieno garsaus renesanso laikais gyvenusio dailininko, anatomo, botaniko, fiziko patirtimi ir uzrasais. (Michael Gelb "Norėčiau mokėti daryti stebuklus")

85. Knyga nukreipta prieš partijas, totalitarizmą, teroro režimą dėl sveikatos netausojimo, po šios knygos išleidimo praėjus 7mėn, autorius pasimirė;] (G. Orwell - 1984)FReGaTa
Geriausia senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 5444

2004-06-07 17:50 2 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: FReGaTa Įtraukti FReGaTa Į adresų knygelę
Tai gal tu ir pradek? Nekaltas pabandysim paspeliot Laimingas

Haliucinacija
Gera senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 3785

2004-06-07 18:07 3 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Haliucinacija Įtraukti Haliucinacija Į adresų knygelę
Visai idomu. Tik tiek, kad nesu labai daug knygu perskaicius...

PerfectCriminal
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2118

2004-06-07 18:31 4 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: PerfectCriminal Įtraukti PerfectCriminal Į adresų knygelę
Gerai, aš pradėsiu nuo lengviausio, kad tik pradėti.
Tai kol kas penkių tomų knyga apie tokį tipą, kuris mokėsi burtininkų mokykloje. O jo didžiausias priešas buvo toks baisus, kad net jo vardo negalima tarti.
Šypsena


Krizenu
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2534

2004-06-07 18:45 5 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Krizenu Įtraukti Krizenu Į adresų knygelę
cia gal apie carlosa castaneda kalba eina? neskaicius mat esu, tai ir zvengiu.

tepte
Ultra šaunuolė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 449

2004-06-07 19:35 6 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: tepte Įtraukti tepte Į adresų knygelę

PerfectCriminal rašė:
Gerai, aš pradėsiu nuo lengviausio, kad tik pradėti.
Tai kol kas penkių tomų knyga apie tokį tipą, kuris mokėsi burtininkų mokykloje. O jo didžiausias priešas buvo toks baisus, kad net jo vardo negalima tarti.
Šypsena


harris potteris Cha cha ligtaj tajp rasosi NekaltasDrovus


TwoHeavens
Ultra gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2106

2004-06-07 21:09 7 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: TwoHeavens Įtraukti TwoHeavens Į adresų knygelę

PerfectCriminal rašė:
Gerai, aš pradėsiu nuo lengviausio, kad tik pradėti.
Tai kol kas penkių tomų knyga apie tokį tipą, kuris mokėsi burtininkų mokykloje. O jo didžiausias priešas buvo toks baisus, kad net jo vardo negalima tarti.
Šypsena


Na, lyg ir Haris Poteris. Am I right? Am I right? Cha cha


Krizenu
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2534

2004-06-08 16:39 8 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Krizenu Įtraukti Krizenu Į adresų knygelę
yomayo.

imogen
Geriausia senbuvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2925

2004-06-08 16:41 9 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: imogen Įtraukti imogen Į adresų knygelę
kentejau, kentejau Pavargęs ir pagaliau tai istare kazkas uz mane Cha cha

Raveriux
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 8045

2004-06-08 19:39 10 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Raveriux Įtraukti Raveriux Į adresų knygelę
eikit poteriu shneket su tuo potteriu...

Krizenu
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2534

2004-06-08 21:52 11 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Krizenu Įtraukti Krizenu Į adresų knygelę
negalima shitaip tyciotis is shventu dalyku. as dievobaiminga.

TwoHeavens
Ultra gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2106

2004-06-08 22:01 12 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: TwoHeavens Įtraukti TwoHeavens Į adresų knygelę

Krizenu rašė:
negalima shitaip tyciotis is shventu dalyku. as dievobaiminga.


O aš ne... Liežuvis Cha cha


Krizenu
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2534

2004-06-08 22:04 13 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Krizenu Įtraukti Krizenu Į adresų knygelę
eik keliais aplink baznycia, atgailauk ir melsk atleidimo. sukalbek ''teve musu'' kokius sesiasdesimt kartu, uzsidaryk i vienuolyno cele, o ishejes i gatve skelbk dievo zodi. taskas.

Raveriux
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 8045

2004-06-08 22:20 14 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Raveriux Įtraukti Raveriux Į adresų knygelę

Krizenu rašė:
negalima shitaip tyciotis is shventu dalyku. as dievobaiminga.


mush kitatiki kol jaunas...Šypsena


TwoHeavens
Ultra gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2106

2004-06-08 22:26 15 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: TwoHeavens Įtraukti TwoHeavens Į adresų knygelę

Krizenu rašė:
eik keliais aplink baznycia, atgailauk ir melsk atleidimo. sukalbek ''teve musu'' kokius sesiasdesimt kartu, uzsidaryk i vienuolyno cele, o ishejes i gatve skelbk dievo zodi. taskas.


Juokiasi Juokiasi Juokiasi

... negaliu... įkvėpti...

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Optimistė... Liežuvis Mirkt


Krizenu
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2534

2004-06-08 22:33 16 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Krizenu Įtraukti Krizenu Į adresų knygelę
chebra, ar jus tikrinotes pas gydytojus, ar jums netruksta humoro jausmo? ok, ok, man proto tai truksta, bet faktas tas, kad internete zmones neturi humoro jausmo. pvz, vienas bangietis klause manes, kodel mane pykindavo. as jam atsakiau, kad man nevirshkina spermos. jis po siol mano, kad atsakiau rimtai ir dar nusistebejo, kas man tokia diagnoze nustate.

TwoHeavens
Ultra gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2106

2004-06-08 22:36 17 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: TwoHeavens Įtraukti TwoHeavens Į adresų knygelę

Krizenu rašė:
chebra, ar jus tikrinotes pas gydytojus, ar jums netruksta humoro jausmo? ok, ok, man proto tai truksta, bet faktas tas, kad internete zmones neturi humoro jausmo. pvz, vienas bangietis klause manes, kodel mane pykindavo. as jam atsakiau, kad man nevirshkina spermos. jis po siol mano, kad atsakiau rimtai ir dar nusistebejo, kas man tokia diagnoze nustate.


A. Tai teip supratau, kad mane kaltini to jausmo... kaip ten ji... nesvarbu... neturėjimu? JEIGU taip, tai galiu pasakyti, kad juoką supratau. Liežuvis


Krizenu
Ultra gerietė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 2534

2004-06-08 22:42 18 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Krizenu Įtraukti Krizenu Į adresų knygelę
siaip ar taip, as nepajegi kazka kazkuo kaltinti, nes man truksta proto ir nevirshkina spermos Juokiasi. as tik retoriskai paklausiau.

TwoHeavens
Ultra gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2106

2004-06-08 22:43 19 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: TwoHeavens Įtraukti TwoHeavens Į adresų knygelę

Krizenu rašė:
siaip ar taip, as nepajegi kazka kazkuo kaltinti, nes man truksta proto ir nevirshkina spermos Juokiasi. as tik retoriskai paklausiau.


Visiškai sutinku...

...

...

...

Čia dėl spermos nevirškinimo... Juokiasi


Raveriux
Geriausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 8045

2004-06-08 22:50 20 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Raveriux Įtraukti Raveriux Į adresų knygelę

Krizenu rašė:
chebra, ar jus tikrinotes pas gydytojus, ar jums netruksta humoro jausmo? ok, ok, man proto tai truksta, bet faktas tas, kad internete zmones neturi humoro jausmo. pvz, vienas bangietis klause manes, kodel mane pykindavo. as jam atsakiau, kad man nevirshkina spermos. jis po siol mano, kad atsakiau rimtai ir dar nusistebejo, kas man tokia diagnoze nustate.


Leiskite pasiteirauti kiek Jums metu?


underground
Senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 8521

2004-06-08 23:25 21 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: underground Įtraukti underground Į adresų knygelę

Krizenu rašė:
chebra, ar jus tikrinotes pas gydytojus, ar jums netruksta humoro jausmo? ok, ok, man proto tai truksta, bet faktas tas, kad internete zmones neturi humoro jausmo. pvz, vienas bangietis klause manes, kodel mane pykindavo. as jam atsakiau, kad man nevirshkina spermos. jis po siol mano, kad atsakiau rimtai ir dar nusistebejo, kas man tokia diagnoze nustate.


90% bangieciu visai neturi Ne...kur jau ten turesi ta jausma, jau vien tai kad sedi Pavargęs bangoj reishkia, kad turi kazkokiu psichologiniu-sexualiniu problemu Taip...ash irgi nebeturiu to jausmo Liūdnas...


offca
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 4020

2004-06-09 08:16 22 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: offca Įtraukti offca Į adresų knygelę
Tureti jausme tolygu jausti, o kaip gali jausti kai nieks nedirgina erogeniniu zonu

NoPerfect
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 1880

2004-06-09 13:50 23 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: NoPerfect Įtraukti NoPerfect Į adresų knygelę
cia kas nros ka nors zaidzia?

XIIIiliuzija
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 5050

2004-06-09 13:53 24 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: XIIIiliuzija Įtraukti XIIIiliuzija Į adresų knygelę

NoPerfect rašė:
cia kas nros ka nors zaidzia?


atrdo kad su hariu ir issiseme...Nekaltas


Darla_Jr
Ultra šaunuolė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 1290

2004-06-09 13:54 25 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Darla_Jr Įtraukti Darla_Jr Į adresų knygelę
galvojau, kad čia koks žaidimas bus, o yra gryni pasitalai.eikit į blevyzgas arba pradėkit žaisti Kanda

nu gerai Šypsena metu jums užduotį:

toje knygoje pasakojama apie meilės trikampį tarp mustangų gaudytojo, gražios kreolės ir jos pusbrolio.maža to, karts nuo karto ten prasišlaisto mistiškas bičas ant arklio, kuriam šio bei to trūksta...apie kokią knygą aš kalbu?

palengvinimas:čia iš klasikinės literatūros.dabar tai jau kiekvienas gali atspėti Mirkt


Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kultūra: 3.155 Žinučių forume 103.360 548 Narių klube 999 Banga.lt laikrodis 19:24 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKultūra

Moderuoja: BangaLT, offca, Someone*Else
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Žaidimas mėgstantiems skaityti

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai