Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

GSM klubo taisyklės, moderatorių pranešimai


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2004 03 25 d. 21:52 pradėjo  Domas, peržiūrėta 131514 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6868

2004-03-25 21:52 1 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
Bendrosios nuostatos.

1.. GSM klubo dalyviai yra visi užsiregistravę Bitėje plius ir diskutuojantys GSM klube. GSM klubo nariais galima tapti, GSM klube parašius ne mažiau kaip 100 žinučių. Parašiusieji mažiau nei nurodyta taisyklėse, bus pašalinami iš GSM klubo narių sąrašo. Diskutuodami GSM klube gerbkite vienas kito išsakytą nuomonę, o jei Jūsų nuomonės nesutampa, tarpusavio nesusipratimus primygtinai prašome perkelti į privačias žinutes (PM). Taip išvengsite tolimesnio klubo dalyvių ginčų ir flood'o. O tuo pačių apribojimų (ban'o) GSM klube. Mes netoleruosime grubaus elgesio prieš kitą asmenį. Nepriklausomai nuo jo orientacijos, religinių įsitikinimų. Mūsų tikslas gerbti kito išsakytą nuomonę, ir neįžeidinėti jo, jei jis ir su protine ar fizine negalia, čia visi yra lygūs ir nei vieno neišskirsime. Bet koks priešiškas pasisakymas prieš kita asmenį. Bus pripažintas kaip jo įžeidimas ar pažeminimas.

1.1. Temų kūrimas ir rašymas
Pieš kurdami naują temą visada pasinaudokite paieška. Galbūt tokia tema yra jau sukurta, arba jus dominantis klausimas, jau yra atsakytas. Senesnes GSM klubo temas galite surasti,
šiuo adresu:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/544219.463-=(1493609061?BI
D=i6a4n219kwq8kgumgkmel81uww9uveka

Pirmoje temos žinutėje aiškiai išdėstykite temos esmę. Venkite rašyti tik vieną ar kelis žodžius (pvz: padėkit, tai padėsit, alio kur jūs ir panašiai). Tokios temos tikrai nesulauks greito ir teisingo atsakymo. O moderatoriai bus priversti tokias temas rakinti, bei trinti. Taip pat pageidautina, kad kuo mažiau naudotumėte vienoje žinutėje emocines ikonas.

Daug kartų pasikartojančios temos, bus trinamos.

1.2. Temų pavadinimai
Ypač atkreipkit WAP vartotojai.
Temos pavadinimas turi būti informatyvus, susietas su tema ir suprantamas kitiems klubo dalyviams. venkite viena žodinių temų pavadinimų tokių kaip: "Kaip atrišti"; "Help", "Nokia" ir t.t. Tokios temos bus rakinamos, o autoriai įspėjami jų pačių kurtose temose, pirmoje temos žinutėje. Nesureagavus į moderatorių pastabas, tokios temos dienos bėgyje po sukūrimo bus trinamos be jokio įspėjimo. Temu pavadinimui koreguoti, paspauskit salia esancia piestuko ikona.

1.3. Temų citavimas
Cituodami ar pratęsdami ankstesnio komentaro mintį, necituokite kelių dalyvių komentarų kartu. Taip palengvinsite besinaudojančius WAP paslaugomis. Nepamirškite, kad ilgos citatos naršantiems Bitėje plius per WAP. Apsunkina naršymą ir tokių citatų jie nemato. Jei komentaras kurį norite cituoti yra labai ilgas, geriau rašykite naują atsakymą o ne pasirinkit "atsakyti visiems". Už tyčinį kelių komentarų citavimą bus apribotas GSM klubas.

1.4 GSM patarimų ir apžvalgos rašymas
Dėl GSM patarimo patalpinimo ar apžvalgos teiraukitės pas klubo moderatorių. Patarimas turi būti parašytas aiškiai, valstybine kalba. Taip pat, jei tai įmanoma su foto nuotraukomis prie kurių turi būti nuoroda į temą ir trumpas paaiškinimas prie jos. Kopijuoti tekstą ir talpinti kitur, be autoriaus sutikmo griežtai draudžiama. Pažeidus šiuos reikalavimus klubo narys bus pašalintas iš klubo narių sąrašo. VIP nariams nuimtas VIP statusas ir pašalinimas iš klubo.

2. Naujienų talpinimas
Netalpinkite į naujienų skyrių, tai kas nėra susiję su GSM technologijomis, naujienos ne valstybine kalba, negautas sutikimas
iš tų tinklapių, kur tai yra reikalaujama.

http://www.verslosavaite.lt
Griežtai draudžiama Verslosavaite.lt straipsnius, naujienas ar kitokią mūsų parengtą medžiagą publikuoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško Verslosavaite.lt redakcijos sutikimo. Jei toks sutikimas gautas, perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portale skelbiamą medžiagą įdėkite nuorodą į Verslosavaite.lt.

Delfi: http://www.delfi.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Elektronika: http://www.eleltronika.lt

Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją be redakcijos sutikimo.

3. Skelbimai:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/184735.463-=(1042730672

3.1. Bendros taisyklės

3.1.1 Šioje temoje gali būti talpinami TIK skelbimai ir JOKIŲ komentarų. Pastarieji bus trinami.

3.1.2 Atsakymai, klausimai, komentarai ir pasiūlymai turi būti rašomi privačiai tik skelbimo autoriui.

3.1.3 Skelbimai turi atitikti GSM klubo tematiką ir klubo taisykles;

3.1.4 Skelbimai negali kartotis. Pasikartojantys skelbimai bus trinami kartu su originalais.

3.1.5 Piktybiškai teršiant temą pasikartojančiais skelbimais ar žinutėmis, vartotojas bus išmestas (išbanintas) iš klubo.

3.2 Skelbimo rašymo taisyklės

3.2.1 Pirmas žodis turi apibūdinti veiksmą. Pvz.: PARDUODU, PERKU, KEIČIU, PERRAŠAU SOFTĄ ir pan. Pageidautina didžiosiomis raidėmis ir boldu.

3.2.2 Toliau rašomas skelbimo tekstas. Esminius žodžius (pvz.: telefono modelis, kaina) galima rašyti boldu, bet ne visą tekstą.

3.2.3 Pageidautina nurodyti miestą/vietovę bei paslaugos/prekės kainą. Taip sutaupysit savo ir skaitytojų laiko, be to tokie skelbimai yra aiškesni.

3.2.4 Skelbimo gale reikia nurodyti kontaktus. Arba telefoną, arba e-mail, arba URL, arba \"rašykit į privačiai\".

Skelbimų pavyzdžiai:

PARDUODU mobilųjį telefoną Nokia 1611. Puikus stovis, korpusas iš medžio imitacijos. Kaina 111 litų. Arba KEIČIU į Ericsson GA628. Veiksmas Vilniuje.
Kontaktai: Rokas, +37061234567

***

PERKU telefoną iki 600 litų. Reikia kad palaikytų CSD, GPRS, HSCSD, GPS, DualSIM, MMS, EMS, ir BBD. Veiksmas Raseiniuose. Rašykit į privatą.

***

ATRIŠINĖJU įvairiausiu modelių telefonus Vilniuje. Kaina nuo 10 - 20 litų (priklauso nuo modelio). Daugiau info - http://www.atrisinetojai-nelegalai.lt

P.S. Prie skelbimo galite pridėti ir savo, ne iš interneto, parduodamo modelio foto nuotrauką adresu
http://www.imageshack.us


4. Nuotraukų talpinimas

4.1 GSM įvairios
Dėkite tik tas nuotraukas kurios yra susijusios su GSM tematika. Pageidautina, kad tai būtų labiau susiję su jūsų
telefono ar programos iškilusia problema ar panašiai. Nepersistenkite su foto nuotraukom iš interneto. Jų gali kiekvienas prisižiūrėti besinaudojantis internetu.

4.2 GSM. Foto konkursas
Į šį skyrių talpinkite tik su savo telefonu darytas, meniškas nuotraukas.

4.3 GSM. Nariai ir meet'ai
Talpinkite tik savo kaip nario ar susitikimų nuotraukas.

Per dieną vienas narys gali įdėti ne daugiau kaip tris nuotraukas. Pažeidus limitą. Tą dieną negalės dėti nuotraukų visiškai.
Sumaišius vieną foto skyrių su kitu, ar pasikartojančios nuotraukos bus trinamos.

P.S. Limitas netaikomas GSM. Nariai ir Meet'ai ir GSM-Įvairios (jei foto susijusi su GSM patarimu)


5.. Draudžiama GSM klube

5.1 Talpinti informaciją susijusia su piratinės programinės įrangos (Warez) platinimu, bei naudojimu. Šis punktas nedraudžia talpinti: nemokamas ne komercinio pobūdžio, skirtas asmeniniam naudojimui, bei bandomąsias programas (shareware)

5.2 Įžeidinėti kitus klubo dalyvius, vartoti grubius necenzūrinius žodžius.

5.3 Komentuoti temose kurios visiškai nesusiję su GSM tematika. Taip tokios temos neiškils į viršų. Tokių temų autoriai bus įspėti jų pačių parašytam komentare, o temos rakinamos ir vėliau ištrintos be jokio perspėjimo.

5.4 Beprasmis ir nesusijęs su GSM tematika temų kūrimas.

5.5 Prašyti padėti pakeisti Telefono IMEI.
Suteikusiems informaciją, bus taikomos atitinkamos sankcijos. Tokių kodų prašytojai, rizikuoja užsitarnauti neribotus apribojimus GSM klube. Bet ir IP perdavimą Bitės plius administracijai.

5.6 Bet kokio pobūdžio ir formato reklamos talpinimas, įskaitant ir savo svetainės talpinimą (jei norit, kad jūsų svetainė (tik wap). Būtų įvertinta, ją talpinkite tik šioje temoje: http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/282316.463-=(2049333046

Temos susijusios su uždarbiu internete (pvz: http://www.uzsidirbkinternete.lt ir t.t.)

Už vienus ar kitus taisyklių pažeidimus numatomos atitinkamos sankcijos. Nuo įspėjimo iki apribojimų GSM klube visiems
laikams.

Taip pat galioje draudimai ir bendrose Bitės plius taisyklėse.

Taisyklės parengtos ir atnaujintos. 2006.12.05

Sveiki,


perskaiteme taisykles. Viskas labai grazu. Tik pataisykite gramatine klaidele "žinutėje emocinęs ikonas. " Kaip ir nereiketu e nosines naudoti Šypsena
Esamas klubo taisykles galite pakeisti naujosiomis.


BITE plius

=======================================

Šioje temoje nuo pat jos sukūrimo datos moderatoriai praneš apie visus uždraudimus reikštis klube. Tokiu būdu siekiama supaprastinti iki šiol šiek tiek chaotiškai vykusį draudimų reikštis klube uždėjimą ir nuėmimą.
Trumpai tariant, visą informaciją apie banus, kam, kas, už ką, rasite čia.
Šioje temoje rašo tik moderatoriai, kitų dalyvių žinutės bus trinamos.

Visų negalinčių reikštis klube dalyvių sąrašas -> http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_members_list/46
3-=(1191054107
puslapio apačioje.

GSM Klubo: užrakintos temos:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/551481.463-=(539476341

Įstojimas į klubą
GSM Klubo nariu gali būti tik tas Bitės plius dalyvis kuris yra parašęs 100 žinučių.(beprasmės temos ir komentarai bus netoleruojami!)

p.s.Šiuo metu kurie esa GSM Klubo nariu, bet neparašę 100 žinučių bus pašalinti.

GSM klubo moderatoriai Laimingas

Papildyta 2006 05 09


nesąmonė-išnyko
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 7697

2004-03-26 16:03 2 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: nesąmonė-išnyko Įtraukti nesąmonė-išnyko Į adresų knygelę
2004 03 26
aCt-i0n
neribotam laikotarpiui
už beprasmių temų kūrimą


athensmen
Ultra šaunuolis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 2925

2004-03-27 09:22 3 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: athensmen Įtraukti athensmen Į adresų knygelę

<<<V>>> rašė:
Jo lopai tie moderai


Už ižeidinėjimus <<<V>>>

neribotam laikui


nesąmonė-išnyko
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 7697

2004-03-28 16:18 4 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: nesąmonė-išnyko Įtraukti nesąmonė-išnyko Į adresų knygelę
2004 03 28
Kalyte
neribotam laikotarpiui
už pornografinių vaizdų platinimą


nesąmonė-išnyko
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 7697

2004-03-30 16:47 5 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: nesąmonė-išnyko Įtraukti nesąmonė-išnyko Į adresų knygelę
2004 03 30

gutis
neribotam laikotarpiui
už, liaudiškai šnekant, "floodą"


Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6868

2004-03-31 12:41 6 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
2004 03 31
Vanquishas
Neribotam laikui, už santykių aiškinimasį netinkamoje vietoje.

Syclone ir jo klonui. Už diskusijas netinkamoje vietoje. Neribotam laikui.


Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6868

2004-04-01 20:00 7 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
2004 04 01

SlamaZ Už dalyvių įžeidinėjimą. Neribotam laikui.


Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6868

2004-04-09 16:09 8 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
2004 04 09

FunnyBoy, neribotam laikui, už dalyvių įžeidinėjimą.
Electro,eik *velniop*j gaidys. Skaityt issimok

(nuimtas)


kostian
Ultra gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3115

2004-04-09 23:29 9 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kostian Įtraukti kostian Į adresų knygelę
2004 04 09

kkkkkkkk uz tautines nesantaikos kurstyma, neribotam laikui.


nesąmonė-išnyko
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 7697

2004-04-10 20:45 10 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: nesąmonė-išnyko Įtraukti nesąmonė-išnyko Į adresų knygelę
2004 04 10
miauxas
neribotam laikotarpiui
už forumo dalyvių įžeidinėjimą


Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6868

2004-04-11 08:44 11 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
2004 04 11

lanugo už beprasmės temos kūrimą bei dalyvių keiksnojimą. Neribotam laikui.
nu i nh prispangot ! tay negirdejot tay tylekit dalbajobay


kostian
Ultra gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3115

2004-04-11 12:11 12 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kostian Įtraukti kostian Į adresų knygelę
2004 04 11

polilas uz gsm klubo dalyviu izeidinejimus, neribotam laikui.
patys debilai,isterikai,per dienu dienas mirkstat sitam supistam gsm klube ir pievas kaip kada i pievas nusnekat.Gsm klubo supistos ziurkes


hmzzz gauna ispejima uz ta pati.
debilas, eik i skelbimus wargshas


nesąmonė-išnyko
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 7697

2004-04-23 18:12 13 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: nesąmonė-išnyko Įtraukti nesąmonė-išnyko Į adresų knygelę
2003 04 23
2525
už netinkamą elgesį,
išreikštą necenzūriniais žodžiais -}
neribotam laikotarpiui


zhee
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 4258

2004-04-29 20:18 14 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: zhee Įtraukti zhee Į adresų knygelę
2004 04 29

Nerijus75

uz temos 'zolyte' sukurima:
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/312302.46
3-=(752862667


kazin ar Biteje+ yra vieta, tinkama tokiems pokalbiams...
neribotam laikui


Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6868

2004-05-01 22:30 15 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
2004 05 01

marius - už dalyvių įžeidinėjimą.
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/311739.46
3-=(1114451306


zhee
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 4258

2004-05-04 18:59 16 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: zhee Įtraukti zhee Į adresų knygelę
2004 05 04

praniux uz pasikartojanti reklaminima bei grasinima moderatoriams :]

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/314085.46
3-=(1725189473


http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/314045.46
3-=(1040802135


[nuimtas]


kostian
Ultra gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3115

2004-05-04 19:09 17 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kostian Įtraukti kostian Į adresų knygelę
2004 05 04

kronic uz gsm klubo moderatoriu izeidinejimus. neribotam laikui.

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/314075.46
3-=(398579109


kostian
Ultra gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3115

2004-05-19 16:44 18 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kostian Įtraukti kostian Į adresų knygelę
2004 05 19

MR}{ uz gsm klubo dalyviu izeidinejima, savaitei.

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/320191.46
3-=(1838687103


nuimtas


Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6868

2004-05-19 18:15 19 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
2004 05 19

ArgiSvarbu už reklamą -> http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/320260.46
3-=(152290345


Neribotam laikui.


kostian
Ultra gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3115

2004-05-19 21:27 20 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kostian Įtraukti kostian Į adresų knygelę
2004 05 19

kvarccas uz gsm klubo dalyviu izeidinejima. profilaktiskai savaitei.

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/320355.46
3-=(1795554029


nuimtas


kostian
Ultra gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3115

2004-05-27 12:18 21 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kostian Įtraukti kostian Į adresų knygelę
Customer uz gsm klubo dalyviu izeidinejima + pasikartojanciu temu kurima. neribotam laikui.

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/323102.46
3-=(1259903676


Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6867

2004-05-27 21:09 22 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
2004 05 27

xrom už dalyvių įžeidinėjimą.
Neribotam laikui.


zhee
Geras senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 4252

2004-05-28 22:21 23 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: zhee Įtraukti zhee Į adresų knygelę
2004 05 28

besttuneCOM uz reklama. visam laikui.
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/323759.46
3-=(1216435804


Domas
Geriausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 6867

2004-05-31 22:43 24 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Domas Įtraukti Domas Į adresų knygelę
2004 05 31

omnitel už nemokėjimą reikšti minčių minimalaus etiketo ribose.
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/324822.46
3-=(1277178210


neribotam laikui


kostian
Ultra gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 3115

2004-06-01 16:56 25 žinutė iš 712 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kostian Įtraukti kostian Į adresų knygelę
2004 06 01

kirdeikiai uz beprasmiu komentaru rasyma aka perlavima. profilaktiskai trim dienom.

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/325089.46
3-=(1864750285


http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/324751.46
3-=(1713803449


nuimtas


Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos
  Tema skraiduolė - svarbiausia forumo tema, kuri nuolat matosi virš naujausių temų.

Statistika

GSM klubas: 37.434 Žinučių forume 649.802 5.535 Narių klube 451 Banga.lt laikrodis 00:35 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiGSM klubas

Moderuoja: zhee, Robis, EgisXP, BangaLT, tumis
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: GSM klubo taisyklės, moderatorių pranešimai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai