Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Klubo taisykles. Moderatoriu zinios


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Kitos temos Nauja tema Temą 2004 01 30 d. 22:59 pradėjo  thaddeus, peržiūrėta 61509 k.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
thaddeus
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3122

2004-01-30 22:59 1 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: thaddeus Įtraukti thaddeus Į adresų knygelę
BITĖS plius taisyklės:

1. Draudžiama talpinti informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą;
2. Draudžiama talpinti smurtinio, rasinę, socialinę, religinę ar kitokią neapykantą kurstančio turinio nuotraukas, pranešimus bei dienoraščius;
3. Draudžiama talpinti pornografinio, erotinio pobūdžio nuotraukas, piešinius, karikatūras bei tekstinius aprašymus.

Atskirų klubų /forumų taisyklės:

1. Smulkesnes taisyklės kas galima (tematika, nuotraukos ir pan.) ir kas draudžiama (reklama, besikartojančios temos ir pan.) tam tikrame klube ar forume, nustato to klubo ar forumo moderatoriai. Taisyklės turi būti suderintos su BITE plius! Taisykles BITEI plius klubo moderatoriai turi atsiųsti privačia žinute.

Moderatorių vaidmuo:

1. Moderatoriai išrenkami klubo narių tam, kad klube ar forume nebūtų pažeidinėjamos BITĖS plius ir paties klubo nustatytos taisyklės.
2. Moderatoriai turi teisę trinti žinutes, kurios pažeidžia BITĖS plius ar jų moderuojamo klubo/forumo taisykles.
3. Moderatoriai turi teisę rakinti pasikartojančias, pažeidžiančias klubo taisykles temas.
4. Temas, kuriose pažeidžiamos BITĖS plius taisyklės, moderatoriai privalo ištrinti.
5. Apie užrakintą arba ištrintą temą moderatorius privalo informuoti temos autorių ir nurodyti priežastis, kodėl tema buvo užrakinta arba ištrinta.
6. Narius, kurie pažeidė BITĖS plius taisykles, moderatoriai privalo įspėti privačia žinute. Jei narys nekreipia dėmesio į įspėjimą ir toliau pažeidinėja BITĖS plius taisykles, moderatoriai gali jį užbaninti, tačiau privalo apie tai informuoti privačia žinute ir nurodyti priežastį, už ką narys buvo užbanintas.
7. Narius, kurie piktybiškai pažeidinėja tam tikro klubo taisykles, tačiau nė karto nėra pažeidę BITĖS plius taisyklių, moderatoriai gali laikinai (ne daugiau nei mėnesiui) užbaninti, tačiau privalo apie tai pranešti užbanintam nariui privačia žinute ir joje nurodyti užbaninimo priežastis.
8. Jei moderatorius pats pažeidinėja klubo taisykles, be pagrindo užrakino ar ištrynė temą, be pagrindo užbanino narį, iš jo laikinai bus atimamas moderatoriaus statusas. Esant trims ar daugiau tokių pažeidimų, iš moderatoriaus atimamas moderatoriaus statusas.
9. Jei BITĖ plius paprašo moderatorių pasiaiškinti, kodėl buvo ištrintas pasisakymas, ištrinta ar užrakinta tema, užbanintas dalyvis, moderatoriai privalo atsiųsti pasiaiškinimą.
10. Jei pats moderatorius pažeidžia BITĖS plius taisykles, iš jo iš karto atimamas moderatoriaus statusas.

-----
2005-07-08

Taisyklių papildymas

1. Apie ištrintą/užrakintą temą, uždėtą baną galima pranešti specialioje, moderatorių sukurtoje temoje (tema turi būti skraiduolė), joje nurodyti priežastis. Nebūtina pranešti privačia žinute.

2. Kodėl buvo užrakinta konkreti tema galima paaiškinti toje temoje ir tada ją užrakinti. Nebūtina autoriui pranešti privačia žinute.

3. Temas, kurios neturi pavadinimo arba kurių pavadinimas tėra vienas simbolis, veidukas arba bereikšmis žodis, galima trinti be įspėjimo.

****************************************

Taisykliu privalu laikytis visiems cia diskutuojantiems (ypac atkreipkit demesi naujokai)
(2004-11-07 redakcija)

Teisės ir politikos klubo taisykles:

a) Klubo temos turi buti susijusios tik su Teise ir Politika (isimtis daroma istorinems temoms bei OT temoms, kuriu kurimas suderintas su moderatoriais).
b) Temu pavadinimai turi buti informatyvus ir kiek imanoma trumpesni.
c) Pagarba klubo oponentams. Keiksmai, viesi izeidinejimai ir zeminimas netoleruojami - sankcijos: perspejimas, antras perspejimas - banas.
d) Flood'as draudžiamas. sankcijos: perspejimas, antras perspejimas - banas.
e) Leistinas tik politinis bei teisinis humoras ir karikaturos. Visas kitas bus trinamas.
f) Draudžiama kopijuoti kitų dalyvių parašytas žinutes nenurodant autoriaus. sankcijos: perspėjimas, antras perspėjimas - banas.
g) Moderatoriai apie istrinta zinute pranesa privacia zinute tam asmeniui, kuris ja parase. Privacioje zinuteje, paliekamas dalyvio pasisakymas, neatitinkantis taisykliu reikalavimu. Apie taikytas sankcijas pranesama sioje temoje.
h) Klubo nariais galima tapti parasius klube ne maziau 50 zinuciu. Neatitinkantys sio kriterijaus bus ismetami be atskiro perspejimo.
i) VIP nariais renkami tik nuolatiniai sio klubo nariai, aktyviai ir brandziai besireiskiantys klube, suteikiantis svaria ir kvalifikuota pagalba prasantiems. Maksimalus VIP nariu skaicius - 10. VIP nariu sarasas gali buti perziuretas.
j) Klubo moderatoriai shalinami ish uzimamu pareigu jei to reikalauja nemaziau kaip 3 VIP nariai ir tam pritaria dauguma klubo nariu.
k) Klubo moderatoriais gali buti renkami VIP nariai (ju kandidaturas gali siulyti bet kuris klubo narys). Moderatoriumi ishrenkamas kandidatas surinkes daugiausia klubo nariu balsu.
l) Klube banai skiriami konkrečiam asmeniui, o ne tik to asmens nickui. Pirmo bano terminas- 2 dienos, antro bano terminas - 7 dienos, trečio bano terminas - mėnuo, ketvirto bano terminas neribotas bano terminą suderinus su Bite plius. Banui taikoma vienerių metų senatis nuo bano termino pabaigos. Banas taikomas tiek nick'ui, tiek ir klonams.
m) Del atskiru pageidavimu kreiptis i moderatorius.
n) Vienas dalyvis (asmuo, ne nick'as) gali paskelbti ne daugiau nei 3 nuotraukas per parą. Limitas taikomas visoms Teisės ir Politikos galerijoms kartu. Nuotraukų skaičius visose galerijose sumuojamas. Už viršytą nuotraukų kiekį foto galerijoje dalyviui skiriamas 1 dienos ban'as. Nuotraukos šalinamos.
o) Troliai bus baninami be atskiro perspėjimo. Trolinimo sąvoka: http://zodynas.kriu.lt/zodis/trolinti
p) Teisės ir Politikos klube leidžiama skelbti informaciją ir/ar reikšti/skleisti įsitikinimus. Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais - tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.


****************************************
Draudžiama talpinti bet kokio pobūdžio informaciją, kuri užtraukia atsakomybę pagal LR BK 170-2 Straipsnį:


Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas

170-2 straipsnis.

1702 straipsnis. Viešas pritarimas tarptautiniams nusikaltimams, SSRS ar nacistinės Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos gyventojams, jų neigimas ar šiurkštus menkinimas

1. Tas, kas viešai pritarė Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos teisės aktais arba įsiteisėjusiais Lietuvos Respublikos ar tarptautinių teismų sprendimais pripažintiems genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo nusikaltimams, juos neigė ar šiurkščiai menkino, jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo sutrikdyta viešoji tvarka, taip pat tas, kas viešai pritarė SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytai agresijai prieš Lietuvos Respubliką, SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytiems Lietuvos Respublikos teritorijoje ar prieš Lietuvos Respublikos gyventojus genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo nusikaltimams, arba 1990–1991 metais įvykdytiems kitiems agresiją prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių ar joje dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikos gyventojams, juos neigė ar šiurkščiai menkino, jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo sutrikdyta viešoji tvarka,

baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

2. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.


thaddeus
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3053

2006-01-09 08:20 2 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: thaddeus Įtraukti thaddeus Į adresų knygelę
Sveiki visi po svenciu, naujos darbo savaites pradziojeMirkt

Taigi, balsavimas skelbiamas baigtu ir jo rezultatai tokie:

Pirmas variantas gavo 8 balsus
Trecias variantas gavo 2 balsus
Antras variantas gavo 1 balsa
Ketvirtas balsu negavo.

(Sorry Tourni-, bet tavo balsu negalime uzskaityti, nes tu kol kas dar ne klubo narys Drovus )

Taigi, pasirenkamas variantas Nr. 1, t.y. ikuriama nauja tema: "Skundu knyga".


Kaip suprantu yra nekantraujanciu joje pasireikti, tai jau lekiu jos kurti.

Geros dienos.


Vienišas_Vilkas
Blogas banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 9220

2008-11-11 19:35 3 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: Vienišas_Vilkas Įtraukti Vienišas_Vilkas Į adresų knygelę
Informuoju daznus prasytojus - pagal atskira uzsakyma temu netriname.

ULTRASpyglys
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1448

2009-01-23 18:35 4 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: ULTRASpyglys Įtraukti ULTRASpyglys Į adresų knygelę
Aj blyn, dar karta uzkniso moderu neveikimas. Skelbkit rinkimus, busiu pretendentas, jeigu tauta pasitikes - bent jau isvalysiu pirmaji puslapi nuo beviltisku blevyzgu ir keiksmazodziu.

Uukrul
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 548

2009-02-06 13:14 5 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: Uukrul Įtraukti Uukrul Į adresų knygelę

ULTRASpyglys rašė:
Aj blyn, dar karta uzkniso moderu neveikimas. Skelbkit rinkimus, busiu pretendentas, jeigu tauta pasitikes - bent jau isvalysiu pirmaji puslapi nuo beviltisku blevyzgu ir keiksmazodziu.

Palaikau, nes ziuriu Porsas&co jau visai isijaute. Plius thaddeus jau pora savaiciu dinges.rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 8864

2009-03-20 10:27 6 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
Vienisas Vilke ir thaddeus, jums jau laikas i uztarnauta poilsi. Jau seniai laikas.Liūdnas


Uukrul
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 612

2009-03-24 14:58 7 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: Uukrul Įtraukti Uukrul Į adresų knygelę

rechka rašė:
Vienisas Vilke ir thaddeus, jums jau laikas i uztarnauta poilsi. Jau seniai laikas.Liūdnas

Man vaidenasi, ar rechka kandidatuoja i T&P moderatorius? Apakęs Nekaip Grybauskaites pavyzdys ikvepe Klasta


90h
Senbuvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 6608

2009-04-06 17:12 8 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: 90h Įtraukti 90h Į adresų knygelę
Jei gerai suprantu, tai Spyglys ir Rechka siulosi i moderus? Klasta
O thaddeus dinges jau gera menesi...


thaddeus
Ultra dalyvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 3558

2009-04-14 10:11 9 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: thaddeus Įtraukti thaddeus Į adresų knygelę
Na tai jprst, kur tie saunieji moderai vietoj musu?

Klausima "statau krastu", Recka ir Spygli, pasirasot buti moderais? Jei taip, tai varom mes su VV i siltus krastus ilsetis, o jus cia tvarka pagaliau padarot?

Thaddeus


rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 8918

2009-04-14 15:31 10 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
Thaddeus, neu tu skiri moderus, nei tu siulyk pasirasyt, ore?Mirkt
Atrodo i siltus krastus jau senokai islekei, bo kaip ir tustoka moderatoriais musu siame politikieriu irgi teisinyku forume...


rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 8936

2009-04-20 13:49 11 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę

thaddeus rašė:
Klausyk, ne moderatore, tu geriau imkis uoliai moderuoti, uzuot uoliai moderavusi moderatorius, kaip jie blogai dirba. Kazkokie labai valstybes tarnybos bruozai ryskeja, kad aiskint kaip viskas blogai, bet nepasiulius iseities. Jau ne vienus metus ir ne viena kart sakiau, kad neturiu laiko moderuoti uoliai ir skirtitam laiko tiek kiek reiketu. galiu pasikartoti, kad mielai uzleidziu sia "silta" vieta zmogui, kutis tures daugiau laiko ir bus priimtinas daugumai cia dazniau sedinziu. Bet kur jie, auuuuu.
Kol kas tik bangu kelejai uoliai nuolat pasisako, kaip ner tvarkos, bet kas is to? Ar tvarkos padaugejo?rechka rašė:
Klausyk, moderatoriau, tu geriau taip uoliai savo pareigas atlik, kaip kad sugebi uoliai pirsti paslauga, ane?

As savo poziuri siuo klausimu esu issakiusi pries kokius 2-3 metus. Nesiruosiu nieko keisti. O T&P, kuris tapo berniuku choru, reiktu biski aktyviau padiriguoti, nemanai?

Nu va, matai, kaip daznai pastaruoju metu pradejai lankytis TirP... Mirkt
Antra, velgi, moderatoriau, taisykles numato moderatoriu rinkimo tvarka. Todel tie tavo svaisciojimai apie valstybes blablabla ir "va jamk pabuk moderatore" yra paprasciausios emocijos.
Trecia, niekas nekelia bangu del taves asmeniskai, nesusireiksmink. As paprasciausiai konstatuoju fakta - bala palaideja... Suvoki skirtumus?
Ketvirta, as nesiruosiu keisti savo asmeninio nusistatymo net tada, kai akivaizdziai moderai musa dinderi. As nepretenduoju tapti jokia moderatore ir ja niekada netapsiu. Jau praejo tie laikai, kai buvo idomu, kaip atsiranda moderu sprendimai. Siuo metu idomu, kad jie apskritai atsirastu. O neatsiranda.
Penkta, visuose klubuose moderai, suprate, kad neturi laiko auklyciu vaidmeniui, padeda pagonus ant stalo ir naujas moderas isrenkamas nustatyta tvarka.
Sesta - va ir pasiuliau iseiti. Nezinau, thaddeus, ar tu vis dar valstybes tarnyboj, bet sia iseiti bet koks valstybes tarnautojas jau butu seniai suvokes. Tik del valios vykdyti - cia kita kalba.
Septinta, patikek, nieko asmenisko (tas pats taikoma ir Vienisam Vilkui, pries kuri irgi nieko asmeniska neturiu). Visa mintis kilo stebint kai kuriu uoliu gyneju pasisakymus siame klube. Kai kurie is ju labai net stipriai nesa i tam tikrus teises pazeidimus. Teises ir Politikos klube.

Baigiau Labas


Vienišas_Vilkas
Blogas banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 9255

2009-04-22 19:32 12 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: Vienišas_Vilkas Įtraukti Vienišas_Vilkas Į adresų knygelę
jei taip norisi prasom.

galiu pasitraukti.

kas norit i mano vieta?


thaddeus
Ultra dalyvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 3564

2009-04-23 22:09 13 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: thaddeus Įtraukti thaddeus Į adresų knygelę
va ir as apie tai. jei netinka esanti tvarka, renkam pagal taisykles, naujus tvarkdarius. kaip suprantu nei VV nei as tam ne tik nepriestaraujam, bet pritarim, tik pasakykit is ko rinkt. A, tiesa, reikia kad kazkas, kazka pasiulytu.... Hmmm, as siulau, as siulauuuu...., o, as siulau rechka. Manau tai patyrusi, ambicinga, principinga, aktyvi, turinti jumoro jausma kandidate. Manau puikus variantas.Šypsena


Vienišas_Vilkas rašė:
jei taip norisi prasom.

galiu pasitraukti.

kas norit i mano vieta?
rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 8943

2009-04-25 10:53 14 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
Oj ne, apsaugok viespatie. Mes nekenciam vienas kito... Juokiasi


90h
Senbuvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 6623

2009-05-12 14:04 15 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: 90h Įtraukti 90h Į adresų knygelę

mafijus rašė:
Tu, kaip prisikelusiu partijos narys turbut nezinojai, kad zakui ivykdyta virtuali egzekucija.Klasta

Na jei zakas bent ant puses IT specas kokiu jis dedasi, tai ta virtuali egzekucija jam ne motais (yeah, right Cha cha)
Na kai ka suorganizuosim kaip nors. Pradzhiai upelis musu, kuris atkakliai ignoruoja shia tema =) Kol neuzhtvenksi, tol nieko nebus, kaip matau Klasta


rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 9761

2010-05-13 13:59 16 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
istryniau fotke su kazkokiais IMDB reitingais. Autoriaus neprisimenu Šypsena
Pirmas mano pasinaudojimas trintuku.
Pagrindas:B+ ir TP taisykliu, apibrezianciu temu ir postu turini, mutatis mutandis taikymas fotkems, nes abejos taisykles apie fotkiu turini kalba labai skystai... Mirkt

Geros dienos KietasLabas


ramios.bites
Geriausia banginė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 23257

2010-05-13 14:32 17 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: ramios.bites Įtraukti ramios.bites Į adresų knygelę
rechka, netrininek polytiniu fotkiu. ten buvo info, kada reikia zhiureti interpeliacija masiuliui.

zho, boooo-booooo, moderatoriams, kurie shvaistosi trintuku Be be be


rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 9798

2010-05-20 14:02 18 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
Uzrakinau siandien prie pietus tema apie Gruzijos pavadinima, kuri buvo virtusi eiliniu balaganu.
Grizau, tema istrinta. Wasn't me

PS: gruziniskais, arba gruziskais, arba dziordziskais, arbna wateva arabiskais (bo kaszin, kas te buvo) hieroglifais pasidziaugem i valias. Tryniau si karta as Mirkt


rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 9824

2010-05-27 19:02 19 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
B+ ir klubo taisykles sukeltos i viena tema, pirmas postas redaguotas Mirkt

rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 9843

2010-06-02 15:59 20 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
Istrinta modero porso ideta naujiena, kuri neturejo turinio (tik pavadinima) ir kurios komentarai tapo izeidinejimu arena.

rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 9844

2010-06-02 16:26 21 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
Netycia istryniau visas porso temas buvusias pirmame puslapyje, kuriose yra pazeidinejamos zmogaus teises ir skatinama taip daryti, kurstoma nesantaika, izeidinejami oponentai.

Labai atsiprasau, kartoju, netycia... Šypsena


klimazz
Senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7318

2010-06-08 11:13 22 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: klimazz Įtraukti klimazz Į adresų knygelę

rechka ra:

Poršas ra:

rechka ra:
Nus, kuris moderas istryne balsavimo tema ir nepranese sioje temoje - porsas ar gerasdviratis?


Tu, ir neapsimesk kvaile.Nemoki tvarkytis su "knopkėm"- neliesk jų visai.

PPS: as issisaugojau tema... Turiu pas save failiuka. Parodysiu kam reikia, jei reikes

Gerai-nusiūk jį "Bitė+" administracijai.


Pereini prie asmeniskumu? I klausima, kaip as galiu sumaisyti knobkes budama neprisijungusi, tu neatsakei. Kartoju, tema buvo istrinta tuo metu, kai as jau buvau atsiloginusi. Kokie pamastymai, porsai? Ar vel dagadkos, ar irodymais remsies?


Nesusiasmenink ir per daug nesusireiksmink ir nereikia cia savo draugiu burio kviestis kad rasinetu nesamones...

Taigi matosi koks nikas pastoviai diskusijose dalyvauja o koks 2 zinutes paraso y vienus vartus...

Baik klastot ir grasint


___Navigator
Gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 65

2010-06-08 14:07 23 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: ___Navigator Įtraukti ___Navigator Į adresų knygelę

rechka ra:
As irodymus turiu. Iki paskutinio posto. Pasiusiu juos B+ kai ta(s) prisilogins ir prades dometis situacija.


Kokius 'įrodymus' tu turi???Juokiasi gal ten yra ir mano žinutė kur balsavau prieš??? mano balsas buvo ištrintas ir tai man visiškai aišku tai padarei tuBlogai-nes tau jis netiko, o kai aš šitą pastebėjau-tu jau aiškinaisi su kitais dėl balsų trynimo, o po to ištrynei temą ir tik po maždaug 20 minučių-'atsiloginai', taip kad gali čia nepūst arabų-visi mato tavo išsidirbinėjimusBlogai


rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 9948

2010-06-30 12:36 24 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
Istryniau gerodviracio padziugavima del LRP mirties, kuris kazkodel buvo idetas i klubo naujienas. Tokia naujiena jau yra, nereikia kurti antros, o dziaugsmus ir asaras deklaruokime savo dienorasciuose... Mirkt

rechka
Banginė

Klube: VIP narė

Parašė žinučių: 9978

2010-07-20 08:49 25 žinutė iš 434 Atsakyti privačiai: rechka Įtraukti rechka Į adresų knygelę
Banas odinis. Terminas - dvi dienos.

Prašymas likusiems dviem moderams - kadangi bano terminas mūsų klube priklauso nuo to, kelintas banas, prašau registruoti visus banus šioje temoje


Versti kitą puslapį
Puslapiai: 1 2 3 4 5 +10 paskutinis> 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos
  Tema skraiduolė - svarbiausia forumo tema, kuri nuolat matosi virš naujausių temų.
  Užrakinta tema - užbaigta arba nediskutuotina tema, į kurią nebeleidžiama atsakinėti.

Statistika

Teisė ir politika: 5.421 Žinučių forume 155.782 1.466 Narių klube 114 Banga.lt laikrodis 07:40 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiTeisė ir politika

Moderuoja: yessuz, Dzux, Kushlius, BangaLT, Gerasdviratis
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Klubo taisykles. Moderatoriu zinios

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai