Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

REIKI — universali gyvybinė energija


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2003 11 11 d. 18:40 pradėjo  alegorija, peržiūrėta 18072 k.
Puslapiai: <pirmas 4 5 6 7 paskutinis> 
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101428

2022-01-21 13:01 126 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Jei jaučiate nuolatinį mieguistumą, nors pakankamai išsimiegate, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju: tai gali reikšti, kad sergate rimta liga.


Pavyzdžiui, mieguistumas yra vienas iš pagrindinių hipotirozės (skydliaukės veiklos susilpnėjimas, kuomet organizme trūksta skydliaukės hormonų) simptomų. Sergant depresija, taip pat gali pasireikšti mieguistumas ir nuovargis. Mieguistumas dienos metu, gali būti rodiklis, kad turite miego sutrikimų – nemigą, miego apnėją, neramių kojų sindromą, kuris neleidžia gerai išsimiegoti naktį, o negydomas miego sutrikimas kelia didelę insulto ar širdies priepuolio riziką. Galiausiai, naujausi tyrimai parodė, kad vyresnio amžiaus žmogaus per didelis mieguistumas gali būti širdies ir kraujagyslių ligų simptomas.


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101626

2022-01-25 10:08 127 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
MŪSŲ NAMAI VIEŠPATYJE

"Viešpatie, tu buvai mūsų užuovėja per kartų kartas." (Psalmynas 90, 1)
Mūsų siela ieško, kur prisiglausti – kampelio, kur galėtų prigulti ir pamiršti visą savo nerimą, nuovargį ir neviltį. Trokštu ir ilgiuosi VIEŠPATIES Šventyklos kiemų; mano kūnas ir širdis gieda iš džiaugsmo gyvajam Dievui (Psalmynas 84, 3).
Pripažindamas, kad žmogaus siela ieško buveinės prisiglausti, Jėzus sako: "Gyvenkite manyje. Įsikurkite sau namus manyje." (Jono 15, 4, MSG, laisvas vertimas). Verta pastebėti, kad čia Jėzus tavęs nekviečia kaip svečio, bet pasivadina kaip šeimos narį, ragindamas mėgautis visais namų teikiamais privalumais.Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101628

2022-01-25 10:09 128 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
"O kaip man užeiti į tokią buveinę?" – paklausi tu. Jei kas nors dovanotų tau gražius namus, kaip tu juose apsigyventum? Pirmiausia, aišku, norėtum įsitikinti, ar dovanotojas yra rimtai nusiteikęs, paskui peržiūrėtum ir susitvarkytum visus reikiamus dokumentus ir tik tada persikraustytum ir džiaugtumeisi naujais namais, tiesa?
Ar Viešpats rimtai kalba, kai ragina pasilikti Jame? Taip! Ar tavo vardas figūruoja buveinės "dokumentuose" – t. y. Biblijoje? Taip! Taigi tikėjimu gali "susikrauti mantą" ir "persikraustyti" dar šiandien. Poetas S. T. Coleridge'as yra pasakęs: "Tikėjimas yra patikinimas, vidinis veiksmas, amžiną tiesą paverčiantis dabarties faktu." Paversk tikėjimą "dabarties faktu" ir skelbk: "Viešpats nuo šios dienos yra mano nuolatinis būstas, saugi buveinė." Kartok tai tiek, kiek tau reikės. Įsisavink Jo pažadą: Viešpatie, tu buvai mūsų užuovėja per kartų kartas.

DIENOS MALDA
Ačiū, Viešpatie, kad priglaudei mane, suteikei amžinus namus mano sielai, esi mano priebėga ir saugi buveinė!

/Bob & Debby Gass/

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101778

2022-01-28 09:45 129 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
ŠV. TOMAS AKVINIETIS, KUNIGAS, BAŽNYČIOS MOKYTOJAS

Šv. Tomas Akvinietis (1225–1274) gimė prie Montekasino (Italija). Po filosofijos studijų Neapolyje įstojo į brolių Pamokslininkų (dominikonų) ordiną ir tęsė studijas Paryžiuje, vėliau – Kelne, kur buvo šv. Alberto Didžiojo mokinys. 1257 m., tuo pat metu kaip ir šv. Bonaventūras, tapo teologijos dėstytoju. Šv. Tomo Akviniečio nuopelnai milžiniški. Žinoma, kad jis pritaikė krikščionybei Aristotelio filosofiją; visada skyrė pasiekiamą ir įrodomą proto sritį nuo Apreiškimu paremto tikėjimo srities. Jo teologija gimsta iš būtinybės šiuos dalykus suderinti. Šv. Tomas Akvinietis – filosofas, Šventojo Rašto komentuotojas, teologas, pasiekęs scholastikos apogėjų, mistikas – yra vienas didžiųjų religijos srities genijų.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101780

2022-01-28 09:46 130 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Skaitau
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101781

2022-01-28 09:48 131 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 3 1
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102168

2022-02-06 07:32 132 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
TIKĖK, KAD JIS YRA

"Juk be tikėjimo neįmanoma patikti Dievui. Kas artinasi prie Dievo, tam būtina tikėti, kad Jis yra ir Jo ieškantiems atsilygina." (Hebrajams 11, 6)
Kas tau suteikia viltį? Ko trokšta tavo širdis? Ar tiki Dievo pažadu, kurį Jis tau suteikė? Tikras tikėjimas - tai ne tik užtikrintumas tam tikru atsakymu, bet greičiau visiškas pasitikėjimas Dievo ištikimybe ir Jo galia nepaisant aplinkybių. Kai Jis ką nors kalba tavo širdžiai, tai reiškia būtent tai, ką Jis sako, ir būtinai ištesės, ką pažadėjo. Tikras tikėjimas yra pasitikėjimas, kad Dievas ištesės duotą žodį.
Svarbiausias klausimas, ar tu apskritai tiki, kad Dievas egzistuoja ir tau padės. Ar tiki, kad Jis tau linki tik viso ko geriausio? Pasikliauk Jo visagalybe ir patikimumu. Gali būti ramus, Jis visuomet ištesi tai, ką pažadėjo.

/Charles F. Stanley/

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102279

2022-02-08 10:41 133 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Krikštas yra pirmasis iš krikščioniškų sakramentų ir tarsi vartai į kitus sakramentus, nes per jį mes tampame mistinio Kristaus Kūno, Bažnyčios, nariais ir įgyjame teisę priimti kitus sakramentus.
Didingas Krikšto slėpinys mūsų sąmonei apskritai turi pernelyg menką reikšmę. Pirmųjų amžių krikščionys kur kas labiau suvokė, kokį perkeitimą Krikštas atneša žmogui, greičiausiai dėl to, kad dažniausiai būdavo krikštijami jau suaugę ir patys patirdavo, kaip pagonis tampa krikščioniu, o nusidėjėlis – teisiuoju. Net jei savojo krikšto sąmoningai ir neišgyvenome, privalome dažnai apmąstyti, kokią didelę dovaną anuomet gavome ir kokia mums yra garbė per Krikštą būti priimtiems į Dievo šeimą.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102280

2022-02-08 10:42 134 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Angelas

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102281

2022-02-08 10:43 135 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 3 5

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102301

2022-02-09 12:14 136 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
"Tą dieną, kai išrašė iš Santariškių [Rimas dėl COVID-19 gulėjo ligoninėje], miesto autobusas mane parvežė namo. Visiškai nusilpęs atsisėdu fotelyje, pavaikštau po kambarį ir vėl grįžtu.

Prieš savaitę buvau gavęs kvietimą į nuotolinį maldos vakarą, kuris vyko Pakutuvėnuose, kur meldžiasi charizmatai. Aš esu toks beždžionėlė, kartais suignoruoju kvietimus ar apsimetu, kad jų nepamačiau. Žmogiška. Taip buvo ir su šituo skelbimu.

Ateina vakaras, esu namuose. Į kambarį, kuriame miegam, įeina žmona su laptopu, sako: ‚Čia vyksta toks maldos vakaras, paklausyk.' Aš sakau: ‚Čia tas vakaras, kurį suignoruot bandžiau…' Bet jeigu, Viešpatie, Tu pas mane taip ateini – žmonos rankomis – tai [juokiasi]…Na, ir prasideda tas maldos vakaras. Žmogus meldžiasi: ‚Ateik, Viešpatie, siųsk savo Dvasią… Štai dabar aš matau vieną žmogų, kuriam tikrai labai reikia maldos. Reikia už jį pasimelsti. Uždėkit, jeigu galit, ant jo rankas.' Žmonai sakau: ‚Uždėk rankas' [juokiasi].Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102303

2022-02-09 12:15 137 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Jis pradeda melstis. Ir į mane per žmonos rankas pradeda veržtis karštis. Kaip skaneris – bangom, stipriai… Aš kaip prie kokio gydančio aparato prijungtas. BUM šilumos banga per mane pereina! Galvoju: ‚Žmogau, tu tik nesustok! Tu tik melskis!' Žmonai sakau: ‚Laikyk rankas!' Ir aš guliu, žmona uždėjusi rankas, per kompiuterį vyksta malda iš Pakutuvėnų.

Žmogus baigė maldą, sako, dabar pašlovinsim Viešpatį. Žmona nuima rankas. Į ją žiūriu ir sakau: ‚Aš sveikas. Jeigu grįžęs buvau dar leisgyvis, tai dabar aš pasveikau po kovido.' Žmona paragino parašyti tam žmogui, kuris už mane meldėsi, sako, reikia paliudyti. Tas žmogus buvo Aidas Markauskas."

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102442

2022-02-12 08:18 138 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Senas žmogus jau nesikelia iš lovos. Jį neša į tualetą ir ne visada spėja laiku. Tas žmogus žada pirkti naują automobilį. Jis nesuvokia, kad greitai mirs? O gal jis suvokia, kad nemirs niekada? Mano draugas Tomas, protingas, mąstantis žmogus, mokslų daktaras, sunkiai sirgo ir žinojo, kad greitai mirs, ir su tuo susitaikė. Jis pradėjo mokytis italų kalbos. Kam? Gal Dievas kalba itališkai?

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102606

2022-02-15 13:05 139 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Ar garsus rašytojas Markas Tvenas numatė savo mirtį? Na, jei jis to nepadarė, tai buvo didelis sutapimas. Rašytojas gimė 1835 m., kai pro žemę skriejo Halio kometa. Taip nutinka tik kartą per 76 metus, bet Tvenas numatė, kad kitą kartą jis mirs. "Aš atvykau su Halio kometa 1835 m.", – sakė jis 1909 m. – "Ji vėl pasirodys kitais metais, ir aš manau, kad su ja ir išvyksiu." Rašytojas mirė tą pačią dieną 1910 m.


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102608

2022-02-15 13:08 140 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Kava
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102610

2022-02-15 13:09 141 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 4 1
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102742

2022-02-18 09:52 142 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
IŠTVERTI NAKTĮ, IŠLAUKTI RYTO

"Ašaros gali lietis visą naktį, bet džiaugsmas ateina su aušra." (Psalmynas 30, 6)
Dievas lieka su mumis, kai mūsų gyvenime užslenka juodžiausia naktis. Pats pagalvok: jau kiek kartų puolei, kiek nesėkmių patyrei, bet iš Dievo malonės vėl pakilai ant kojų. Kad ir kokia tamsi būdavo naktis, kaskart išaušdavo rytas. Laikai ir santykiai keičiasi, o Dievas visuomet išlieka toks pat.
Taip, kaip pervedė tave per sunkumus praeityje, taip Jis žada pasilikti su tavimi kiekvieną dieną ir ateityje. Atkreipk dėmesį į žodžius "bet džiaugsmas ateina…". Tai reiškia, kad vėl pakilsi ir vėl džiūgausi. Troškimas nepasiduoti, išlikti kyla iš šaltinio, kuris jau yra tavo viduje. O to šaltinio versmė yra Viešpats. Leisk versmei lietis laisvai! Tau nereikia pačiam lieti srovės, tiesiog leisk jai veržtis, neužgniaužk.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 102743

2022-02-18 09:53 143 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
XVI a. gyvenęs anglų dvasininkas ir istorikas dr. Thomasas Fulleris yra pasakęs: "Širdis plyštų, jei nebūtų vilties." Kad ir ką tau tektų patirti šiuo metu, nepasiduok, kol neišauš rytas. O aušra visuomet brėkšta po kiekvienos tamsios nakties, po kiekvieno sulaužyto pažado. Rytas ateina po kiekvienos nesėkmės, išdavystės ar išsižadėjimo. Nepaliauk tuo tikėti! Dievas nušluostys visas ašaras nuo tavo akių, ir tu pabusi su nauja giesme lūpose.
Vienas didingiausių Šventajame Rašte aptinkamų pažadų skamba taip: "[...] ištikimoji VIEŠPATIES meilė niekada neišsenka, gailestingumo jam niekada nepristinga. Kas rytą jie nauji; didelė tavo ištikimybė! VIEŠPATS yra mano dalia, – sakau sau, – todėl į jį dėsiu viltis. Geras yra VIEŠPATS tiems, kurie jo laukia, žmogui, kuris jo ieško (Raudų 3, 22–25). Vakarykštė diena praėjo, baigėsi. Šiandien išaušo nauja diena. Apsispręsk džiaugtis ja!

DIENOS MALDA
Šlovinu Tave, Viešpatie, už Tavo ištikimą pagalbą, už aušros viltį, už naują dieną po nakties!

/Bob & Debby Gass/

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 103108

2022-03-03 07:49 144 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Ukrainoje gyvenantis pranciškonas: dabar labiau nei bet kada atsiskleidžia pranciškoniška charizma

Kol vyksta karas, gyvename kartodami teisiojo Jobo žodžius "Jei priimame iš Dievo gėrį, kodėl nepriimti blogio?"


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 103325

2022-03-15 12:30 145 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Benas Lyris, Mintys Tavo širdies pavasariui:

1. Mokausi gyventi ne savaite&#775;mis, bet akimirkomis.
2. Stengiuosi nenusivilti viskuo suprasdamas, kad visi dalykai vyksta Dievo valioje.
3. Mokausi melstis, kad Dievas ne sutvarkytu&#808; mano problemas ir sunkumus, bet duotu&#808; je&#775;gu&#808; is&#780;mokti gyventi su viskuo.
4. Suprantu, kad z&#780;mone&#775;s tampa blogesni ne is&#780; gero gyvenimo, bet is&#780; nevilties, pavydo, pykc&#780;io ir baimiu&#808; - mokausi ju&#808; nenuteisti.
5. Stengiuosi pamatyti z&#780;mones, kuriems is&#780; tikru&#808;ju&#808; reikia pagalbos, ir kurie neturi dra&#808;sos jos papras&#780;yti.
6. Klausau visu&#808; z&#780;moniu&#808; z&#780;odz&#780;iu&#808;, pasakytu&#808;, paras&#780;ytu&#808; man, tac&#780;iau i&#808; s&#780;irdi&#808; susidedu žodžius tų, kurie man kalba su Meile.


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 103327

2022-03-15 12:31 146 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
7. Nepretenduoju keisti kitu&#808; z&#780;moniu&#808; pasirinkimu&#808;, gyvenimo, tapatybe&#775;s ir dalyku&#808;, kurie yra ju&#808; asmenybe&#775;s dalis. Labai atsargiai žiūriu į tuos, kurie me&#775;gina mane remontuoti, keisti, barti ir aukle&#775;ti.
8. Niekada netikrinu savo Draugu&#808; z&#780;odz&#780;iu&#808;, veiksmu&#808; ir gyvenimo, neklausau z&#780;moniu&#808; gandu&#808; apie juos - as&#780; jais paprasč&#780;iausiai tikiu.
9. Neies&#780;kau problemu&#808; ten, kur ju&#808; ne&#775;ra, neies&#780;kau ju&#808; kituose - stengiuosi nei&#808;strigti detale&#775;se ir puikiai suprantu, kad problemų&#808; ir taip pakanka.
10. Kasdien vis stipriau suvokiu, kad Gyvenimas yra mano s&#780;irdies projektas, tode&#775;l tik is&#780; jos mokausi, jos klausau ir ja&#808; vertinu. Ir s&#780;iandien puikiai suprantu, kad tik tas, kuris myli savo s&#780;irdi&#808; ir vidų, gali nesuters&#780;ti kitu&#808; s&#780;irdies, gyvenimo ir svajoniu&#808;.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 103328

2022-03-15 12:32 147 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 4 7
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 104235

2022-05-13 11:06 148 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
APIE PLATŲJĮ KELIĄ

"Po pasaulį pasklido daug suvedžiotojų, kurie nepripažįsta, kad Jėzus Kristus yra atėjęs kūne." (2 Jono 1, 7)
Apgaulė – nuo seno labai paveikus ir mirtinas ginklas, ypač kai pasitelkiamas religijos srityje. Mūsų Viešpats apie tai įspėjo, kai pasakė: "Sergėkitės netikrų pranašų, kurie ateina pas jus avių kailyje, o viduje yra plėšrūs vilkai". Šie žodžiai seniai virtę patarle, skambančia visame pasaulyje, o mus ir toliau drasko tie vilkai.
O buvo toks laikas, kai Kristaus žodžiai būdavo priimami rimtai. Žmogus arba tikėdavo, arba netikėdavo Naujojo Testamento mokymu. Egzistavo labai aiškios, griežtai apibrėžtos kategorijos. Kas juoda, buvo juoda, šviesa buvo aiškiai atskirta nuo tamsos, teisingus dalykus būdavo įmanoma atskirti nuo neteisingų, tikrą tikintįjį – nuo netikinčio. Krikščionys žinojo, kad būtina palikti pasaulį, ir egzistavo bendras sutarimas dėl to, kas yra tas "pasaulis".

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 104236

2022-05-13 11:07 149 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Bet šiandien religinis vaizdas jau smarkiai pasikeitęs. Nepaneigdami nė vienos tikėjimo doktrinos, krikščionys būriais apleidžia tikėjimą. Bet kas pareiškęs, kad "priėmė Kristų", išskėstomis rankomis priimamas į didžiulę pranašų bendriją ir apštalų draugiją, nepaisant "atsivertėlio" gyvenimo pasaulietiškumo ir jo doktrininių įsitikinimų miglotumo.
Čia derėtų tiktai priminti, kad KRYŽIAUS KELIAS ir toliau lieka SIAURAS!

/A. W. Tozer/


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 104283

2022-05-20 10:21 150 žinutė iš 151 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
STIPRĖJANTYS SKAUSMAI

"Mat kūrinija buvo pajungta tuštybei (…) ir pati kūrinija bus išlaisvinta iš suirimo vergijos ir įgis šlovingą Dievo vaikų laisvę." (Romiečiams 8, 20-21)
Kartais pasilikus Dievo akivaizdoje, Jo artume, iškyla skausmingi prisiminimai ir jausmai. Taip nutinka dėl to, kad Jėzus siekia išgydyti tave ir trokšta, kad būtum visapusiškai sveikas žmogus. Tam, kad išgydytų tave, Jis turi prisiliesti prie tavo gyvenimo skaudulių, su šaknimis išrauti visus melus ir nugriauti priešo tvirtoves, kuriose buvai įkalintas.
Dėl tos priežasties tu staiga gali pasidaryti itin jautrus tam tikriems asmenybės tipams, stresą keliantiems veiksniams ir prisiminimams, kuriuos maneisi seniausiai pamiršęs. Dievas iškelia juos į paviršių ir apšviečia, parodydamas, kad jie stabdo tavo augimą, ir moko juos išgyventi. Tai sunku, bet jei pasikliausi Viešpačiu Jėzumi, patirsi lig tol nepatirtą laisvės pilnatvę, atrasi prasmę ir tikslą, dėl kurio buvai sukurtas. Todėl nebijok, pasikviesk Jėzų ir leisk Jam tave visiškai išgydyti.

/Charles F. Stanley/


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kitoks pasaulis: 2.109 Žinučių forume 140.255 240 Narių klube 88 Banga.lt laikrodis 08:38 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKitoks pasaulis

Moderuoja: BangaLT, ^planky^, DeathKiss
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: REIKI — universali gyvybinė energija

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai