Jei operacine sistema butu alus...

Jei operacine sistema butu alus…Girtas

Jei operacinė sistema būtų alus

DOS alus
Reikia turėti savo atidarytuvą, be to, prieš atidarinėjant būtina perskaityti instrukciją. Iš pradžių buvo pilstomas į 8 uncijų talpos butelius, po to pradėtas pilstyti į 16. Tačiau 16 uncijų butelis yra padalytas į dvi dalis po 8 uncijas, iš abiejų reikia gerti atskirai. Greitai pasibaigs galiojimo laikas, nors daug žmonių jį vis dar geria. Jis jau nebepardavinėjamas.

"Mac" alus
Iš pradžių buvo pilstomas į 16, dabar jau į 32 uncijų talpos skardines. Daugelio vadinamas šviesiu alumi. Visos skardinės vienodos kaip vandens lašai. Jei išimate skardinę iš šaldytuvo, ji automatiškai atsidaro. Ant etiketės nėra nurodyta alaus sudėtis, o pasidomėjus kokia ji, jums atsakoma, kad neprivalote to žinoti. Užrašas ant šono primena, kad neužmirštumėte nunešti tuščią skardinę į šiukšlių dėžę.

"Windows 3.1" alus
Dar vis populiariausias pasaulyje. Skardinė panaši į "Mac". Prieš geriant šį alų būtinai reikia būti išgėrus DOS alaus. Jo gamintojai teigia, kad geriant šį alų, galite kartu gerti ir kelis butelius DOS alaus, tačiau patirtis rodo, kad gerti DOS alų galima, bet labai lėtai, ypač jei kartu geriamas "Windows 3.1" alus. Kartais be jokios priežasties atidaroma skardinė gali sprogti.

"OS/2" alus
Pilstomas į 32 uncijų skardines. Tikrai leidžia kartu gerti ir DOS alų. Taip pat galima gerti ir "Windows 3.1" alų, tik šiek tiek lėčiau. Reklama tvirtina, kad skardinė nesprogs ne tik atidaroma, bet ir stipriai suplakta. Niekada nematėte ką nors geriant šį alų, nors gamintojas prisiekinėja, kad parduota jau 9 milijonai skardinių.

"Windows 95" alus
Skardinė panaši į "Mac" alaus, bet skonis labiau primena "Windows 3.1". Pilstomas į 32 uncijų talpos skardines, tačiau kai jas atidarai, pamatai, kad alaus įpilta tik 16 uncijų. Vis daugiau žmonių gerią šį alų, nors atidarinėjant ar geriant jį skardinė sprogsta beveik kiekvieną kartą. Pasižiūrėjus į smulkiomis raidėmis išspausdintą alaus sudėtį, paaiškėja, kad ji labai panaši į DOS alaus, nors gamintojas tvirtina, kad tai visiškai nauja rūšis.

"Windows 98" alus
Iš tiesų jūs perkate ne alų, bet tik vamzdelius, kurie veda į gamyklą. Alus labai lėtai laša iš vamzdelio, tad visada jaučiatės ištroškęs. Skonis beveik toks pat, kaip ir "Windows 95" alaus. Tam, kad galėtumėte gerti šį alų, privalote turėti prabangų odinį krėslą.

"Windows NT" alus
Pilstomas į 32 uncijų skardines, tačiau privalote pirkti iš karto sunkvežimį. Todėl šio alaus mėgėjai dažnai perkasi didesnius šaldytuvus. Iš pradžių jis buvo labai panašus į "Windows 3.1" alų, dabar skonis primena "Windows 95". Laikomas labai stipriu alumi, siūloma juo prekiauti tik aludėse.

UNIX alus
Pilstomas į įvairios talpos ir išvaizdos skardines. Alaus skonis taip pat skirtingas. Tie, kurie jį geria, labai aršiai įrodinėja, kad jis geriausias, nors pripažįsta, kad kitų rūšių alaus skonis panašus į šio skonį. Kartais atidarinėjant skardinę nulūžta žiedas ir tada reikia pasinaudoti savo įrankiais. Tokiu atveju taip pat beveik būtinai prireiks draugo, geriančio šį alų ne mažiau nei trejus metus, pagalbos.
Girtas

kaskodel alaus uzsinorejau Mirkt

JuokiasiMirkt

Juokiasi

tada as tik ir naudociaus operacinem sistemom Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

zjb Cha chaCha chaCha cha

as visada ishtroshkusJuokiasi

manau ne tu viena esi istroskusi? kitas klausimas, ko istroskusi?Šypsena

Siaubas kiek rusiuApakęs…visiskai susipainiojauCha cha

gera studija, o kada Linux alaus plonybes bus isnagrinetos (svarbiausias klausimas - kus gaut NEMOKAMO alaus?) Cha cha

As ir Taip Šypsena

as ir

nesamoneCha cha

gerai sulyginta Juokiasi

Alus teka upeliais, aha gerasGerai

Jei ka nors suprasciau gal ir butu juokinga Cha cha

Koks skirtumas, vistiek as jo beveik visada noriu Nekaltas Cha cha

Juokinga čia, ane?
man tik taip įdomu, ar daug žmonių suprato pačius prikolus profesine prasme… pvz, kaip jūs supratote Uncijas? kox žodis į jas pakeistas? Nekaltas

Aj, prakalbus apie OS’us- mes su draugu per vieną fiziką vis svarstėm, kokia OS yra pas kiekvieną klasioką… tai vaaa… klasės dailininkas turi Mac OS 9 (nu dizainerių OS, gi).
Aš turiu turbūt OpenBSD arba NetBSD (stabilumas, saugumas, ir afygienas greitis (turbūt yra idiegti net keli procesoriai, apie Itanium 2 nesvajoju, bet jau 2x XEON p4 visai realuMirkt- matematinės/fizikinės f-jos labai gerai sprendžiamos), beje įdiegtas labai savotiškas atminties valdiklis- iš esmės visa informacija yra koduojama, prieš siunčiant į hdd, o sunkiai suspaudžiami failai (mpeg, avi, jpg, mp3 ypač, beje, doc irgi kartais problemų sukelia)siunčiami su milžiniškais nuostoliais, vis dėlto, gerai spaudžiami failai labai gerai ir lengvai įrašomi ir randami akimirksniu… turbūt veikia kokia nors sistemos valymo programa, užtikrinanti, kad nelabai svarbūs duomenys poros mėnesių bėgyje būtų panaikinti. Neigiama pusė- mažas draugiškumas su daugeliu programų Win32 platformai (ypač multimedijos terpei, tixliau, kai kuriems MP3, MPEG ir pan), nors su kitų OS adminais nesipjaunamaMirkt) Beje, dar viena rimtoka problema- suderinamumas su galežimis… radus naują geležį tenka ilgokai jai ieškoti draiverių, bet kai randi viskas veikia puikiai, nors su printeriu yra labai tragiška situacija:/
Draugas turi Linux, turbūt kokią senoką distribuciją (hakeriška aplinka labaiMirkt, jokių KDE ar Gnome)
Daugumos klasiokių galvose sukasi Win 98 (matosi pagal greitį, stabilumąMirkt, suderinamumą su softu ir šiaip pagal user interface ir populiarumą. Nemažai skiriasi softo dalis- kai kurie turi galingą atlasą arba enciklopediją… deja, stabilumas… ne verta užmiršti,. kad yra keletas ir su WinXP theme užmesta… bet tai nėra gerai- OS galimybių nepakelia, nu tik išvaizda pakeičiama… bet ant tokių vartotojų kažkodėl labai varo visi adminai)
Kai kas turi ir WinXP (šiek tiek spartesnis matematinių uždavinių sprendimas, pilna naujų pribumbasų ir naujovių, ir labai pasikėlę adminaiCha cha)…
Kelių mokinių OS’ai yra DOS’ai (labai aiškiai matosi pagal stabilumą, greitį, skaičiavimų tikslumą ypač, naudojamos atminties kiekį, vis dėlto, spėju, kad jų sistemų adminai nėra jau tokie kreivarankiai- sugebėjo įdiegti palaikymą NTFS (puikiai bendrauja su daugeliu pasikėlusiųjų win xp naudotųjų), beje, DOS’ininkai visai neblogai bendrauja su Win32 platforma, kas tikrovėje nelabai įmanoma… tikrai, adminai geri- daug darbo pridėta…), beje, klasėje dar yra vienas MailServerCha cha (tiksliai nepamenu, kokią OS jis naudoja, šiaip turbūt laaaabai apkarpytą Win 2k3, turbūt dar kokį BETA release… bet SMS’us organizaciniais tixlais tikrai gerai siuntinėjaMirkt turbūt yra įdiegta labai didelė ir pajėgi duombazė)
Šypsena

aha
Niam niam