Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Kur Vilniuje gauti pazyma,kad neteistas?


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2003 08 20 d. 08:37 pradėjo  DievoRanka, peržiūrėta 3297 k.
Puslapiai: 1 
dviveidis
Blogiausias senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3102

2003-08-20 08:37 1 žinutė iš 2 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: dviveidis Įtraukti dviveidis Į adresų knygelę
Sveiki,
prireike pazymos,kad esu neteistas,darbovietei uzsienyje pateikti.Kur jas Vilniuje isduoda.Ir kaip ja isversti,ar tiesiog paprasyti kad angliska isduotu,jei tas imanoma?


thaddeus
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3126

2003-08-20 08:51 2 žinutė iš 2 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: thaddeus Įtraukti thaddeus Į adresų knygelę

DievoRanka rašė:
Sveiki,
prireike pazymos,kad esu neteistas,darbovietei uzsienyje pateikti.Kur jas Vilniuje isduoda.Ir kaip ja isversti,ar tiesiog paprasyti kad angliska isduotu,jei tas imanoma?


vrm informatikos ir rysiu departamente, sventaragio 2.

ASMENS TEISTUMO (NETEISTUMO) PAŽYMŲ IŠDAVIMO INSTRUKCIJAI. BENDROSIOS NUOSTATOS1. Asmens teistumo (neteistumo) pažymų išdavimo instrukcija nustato asmens teistumo (neteistumo) pažymų (toliau – pažymos) išdavimo tvarką.

2. Asmens teistumo (neteistumo) pažymų išdavimo instrukcija parengta vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Žin., 1996, Nr.63-1479; Žin., 2000, Nr.64-1924; Žin., 2002, Nr.13-473, Nr.68-2769; Žin., 2003, Nr.15-597), Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių įstaigų įstatymo (Žin., 2000, Nr.10-236) nuostatomis bei kitais teisės aktais.

3. Pažymos išduodamos Lietuvos Respublikos piliečiams, asmenims be pilietybės ar užsienio valstybės piliečiams, pateikusiems atitinkamą prašymą (toliau - pareiškėjas).

4. Pažymas išduoda Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (Šventaragio g. 2, LT-2600 Vilnius).

5. Pažymos išduodamos Lietuvos Respublikos valstybine kalba.II. PAŽYMŲ IŠDAVIMO TVARKA6. Pareiškėjas, norėdamas gauti pažymą, turi pateikti rašytinį prašymą išduoti pažymą (toliau – prašymas; pavyzdys pridedamas) Informatikos ir ryšių departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos.

7. Prašymas Informatikos ir ryšių departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos pateikiamas tiesiogiai arba siunčiamas paštu ar per kurjerį. Prašymas gali būti pateikiamas ir per pareiškėjo atstovą, turintį teisę civilinių įstatymų nustatyta tvarka atstovauti pareiškėjui.

8. Pareiškėjas, tiesiogiai kreipdamasis dėl pažymos gavimo, kartu su prašymu turi pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą ir rinkliavos sumokėjimą patvirtinantį dokumentą. Siunčiant prašymą paštu ar per kurjerį, pridedama asmens tapatybę liudijančio dokumento kopija, patvirtinta notaro, ir rinkliavos sumokėjimą patvirtinantis dokumentas.

9. Jeigu dėl pažymos kreipiasi pareiškėjo atstovas, jis kartu su prašymu turi pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą, atstovavimą liudijantį dokumentą (notaro patvirtintą įgaliojimą arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės užsienyje patvirtintą įgaliojimą, jei pareiškėjas tuo metu yra užsienio valstybėje, ar kitą dokumentą, patvirtinantį jo teisę atstovauti pareiškėjui), rinkliavos sumokėjimą patvirtinantį dokumentą.

10. Prašyme turi būti nurodoma: pareiškėjo vardas, pavardė, anksčiau turėta pavardė (pavardės), asmens kodas, gimimo vieta, gyvenamosios vietos adresas, kokią informaciją nori gauti. Jeigu dėl pažymos kreipiasi pareiškėjo atstovas, nurodoma atstovo vardas, pavardė, adresas bei pareiškėjas, kurio vardu jis kreipiasi. Prašymas turi būti tvarkingai, įskaitomai parašytas ir pareiškėjo ar jo atstovo pasirašytas.

11. Jeigu prašyme nurodyti ne visi šios instrukcijos 10 punkte nurodyti duomenys, Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos atsakingas valstybės tarnautojas apie prašymo trūkumus praneša pareiškėjui ar jo atstovui ir siūlo pateikti prašymą su reikalingais duomenimis. Informacijos pateikimo terminai skaičiuojami nuo tinkamai surašyto prašymo gavimo dienos.

12. Už pažymų išdavimą renkama Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. gruodžio 15 d. nutarimo Nr.1458 "Dėl Valstybės rinkliavos objektų sąrašo, šios rinkliavos dydžių, mokėjimo ir grąžinimo tvarkos patvirtinimo" (Žin., 2000, Nr.108-3463; Žin., 2002, Nr.93-3987) nustatyta 8 litų dydžio rinkliava, kuri turi būti sumokėta į Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Vilniaus m. skyriaus sąskaitą (atsiskaitomoji sąskaita 10002458204, AB BANKAS HANSA-LTB, banko kodas 73000, įmokos kodas 5710).

13. Pažyma išduodama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prašymo gavimo Informatikos ir ryšių departamente prie Vidaus reikalų ministerijos dienos. Šis terminas gali būti ilgesnis tik tuo atveju, kai būtina gauti papildomų duomenų pažymai parengti.

14. Pažyma išduodama pareiškėjui asmeniškai ar pareiškėjo atstovui, pateikusiems atitinkamai asmens tapatybę liudijantį dokumentą ar šį dokumentą ir atstovavimą liudijantį dokumentą, arba, pareiškėjui pageidaujant, siunčiama paštu pareiškėjo nurodytu adresu Lietuvoje, jeigu prie prašymo buvo pridėtas rinkliavos sumokėjimą patvirtinantis dokumentas ir asmens tapatybę liudijančio dokumento kopija, patvirtinta notaro. Pažymos atsiimamos Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos priimamajame, Pilies g. 7, Vilnius.

15. Duomenys apie išduotas pažymas bei rinkliavas įrašomi į asmens teistumo (neteistumo) pažymų ir rinkliavų registracijos žurnalą.III. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS16. Jei išduoti pažymą atsisakoma, pareiškėjui raštu nurodoma atsisakymo priežastis ir galimybė šį atsisakymą skųsti teisės aktų nustatyta tvarka.

17. Pareiškėjas per vieną mėnesį nuo atsakymo gavimo dienos turi teisę skųsti atsisakymą išduoti pažymą Vyriausiajai administracinių ginčų komisijai arba Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

18. Informacija apie asmens teistumo (neteistumo) pažymų išdavimą teikiama telefonu (8~5) 271 86 55 bei elektroniniu paštu ( [email protected] ).


Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Teisė ir politika: 5.411 Žinučių forume 155.440 1.464 Narių klube 121 Banga.lt laikrodis 13:52 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiTeisė ir politika

Moderuoja: yessuz, Dzux, Kushlius, BangaLT, Gerasdviratis
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kur Vilniuje gauti pazyma,kad neteistas?

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai