Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Amerikietiška svajonė

American Dreamz (JAV - 2006)

Režisierius: Paulas Weitzas
Aktoriai: Hugh Grantas, Dennisas Quaidas, Mandy Moore, Willemas Dafoe.

Filmo aprašymas:
Begėdiško "Amerikietiško pyrago" kūrėjas Paulas Weitzas pristato savo naują filmą – įžūlią ir originalią satyrą, kandų žvilgsnį į intrigų kupinus televizijos užkulisius, iki ašarų juokingą pasakojimą apie karščiausią Amerikos televizijos šou!

Savo perrinkimo antrajai kadencijai rytą JAV prezidentas (akt. Dennisas Quaidas) nusprendžia pirmą kartą per ketverius metus atsiversti laikraštį. Tai, ką jis perskaito, sukrečia valstybės vadovą iki širdies gelmių. Pasirodo, viskas yra visiškai ne taip, kaip jis įsivaizdavo! Pasaulis nėra vien juodas ir baltas – toks, kokį jis buvo įpratęs matyti savo vaizduotėje, toks, apie kokį naiviajam prezidentui pasakojo jo patarėjai… Apstulbintas ir sutrikęs jis užsidaro savo miegamajame, kur kiauras dienas praleidžia apsirengęs pižamą ir įbedęs nosį į laikraščius. Baimindamasis, jog šalies vadovą ištiks nervų krizė, vienas jo patarėjų (akt. W. Dafoe) sugalvoja genialų planą. Prezidentas pasirodys visai tautai viešai… populiariausiame Amerikos televizijos šou. Šalies vadovas taps savo paties pamėgto, visus reitingų rekordus viršijančio talentų konkurso "Amerikietiškos svajonės" teisėjų komisijos nariu!

Šou vedėjas, pasipūtusi, save įsimylėjusi televizijos įžymybė Martinas Tvydas (akt. H. Grantas), garsėja stulbinančia nuojauta ir sugebėjimu atrasti naujas "žvaigždes". Jo dabartiniai numylėtiniai – talentų konkurso dalyviai: seksuali gražuolė Sali (akt. M. Moore) ir imigrantas Omeras – juokingas, pokštus krečiantis vyrukas, kuris iš tiesų yra… slaptos teroristų organizacijos narys, laukiantis savo vadeivų įsakymo veikti. Sali ir Omeras susirungs "Amerikietiškų svajonių" finale, kuriame nugalėtoją išrinks pats šalies prezidentas ir Martinas Tvydas. Tai bus išties grandiozinis šou, kurio Amerika ilgai nepamirš!
 

Manatas |
Šypsena

MarsoAlėja |
Juokingas.Patiko Šypsena


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai