Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Ugnies siena

Firewall (JAV - 2005)

Režisierius: Richard Loncrain
Aktoriai: Harrison Ford, Paul Bettany, irginia Madsen.

Filmo aprašymas:
Kompiuterių apsaugos specialistas Džekas Stenfildas dirba Sietle įsikūrusiame Landrock Pacific banke. Patikimas aukščiausio rango vadovas karjeros laiptais pakilo ir puikiausią reputaciją užsitarnavo sukūręs efektyviausią pasaulyje kompiuterinę apsaugos sistemą, apsaugančią banko finansinius indėlius nuo nuolatinės kasdien tobulėjančių Interneto hakerių grėsmės. Puikus atlyginimas leidžia Džekui, jo architektei žmonai Betei ir dviems vaikams gyventi sotų ir patogų gyvenimą, kas būtinai reiškia gražų namą puikioje kaimynystėje už miesto.

Džeko sukurta apsaugos sistema yra beveik tobula. Yra tik vienas trūkumas, apie kurį Džekas nepagalvojo – tai jis pats. Tai silpnoji sistemos vieta, kuria vienas nuožmus ir sumanus vagis jau pasiruošęs pasinaudoti.

Bilas Koksas jau daugelį mėnesių atidžiai seka Džeką ir jo šeimą. Skaitmeninės vaizdo įrašymo įrangos ir miniatiūrinių mikrofonų pagalba jis smulkmeniškai seka šeimos internetinius įpročius, pasiklauso telefoninių pokalbių, stebi kasdieninę rutiną ir net pasiklauso pačios intymiausios informacijos. Jis žino vaikų draugų vardus, ligas, kuriomis sirgo vaikai, jų kaimynystę saugančios saugos tarnybos tapatybės kodą. Didžiąją metų dalį praleidęs metodiškai tyrinėdamas kiekvieną Džeko asmenybės aspektą, dabar jis yra pasiruošęs veikti.

Padedamas kelių savanaudžių bendrininkų, Bilas užima Stenfildų namą, o Betę ir vaikus jų pačių namuose paima įkaitais. Norėdamas išgelbėti šeimą, Džekas turi prieš savo valią pavogti iš Landrock Pacific banko 100 milijonų dolerių. Koksui kruopščiai numačius ir užblokavus visus įmanomus pabėgimo kelius, atkirtus ryšius su visais įmanomais draugais ir pažįstamais, o žmonai ir vaikams rizikuojant gyvybe, Džekas yra priverstas surasti spragą savo paties sukurtoje neįveikiamoje apsaugos sistemoje, kad galėtų perpumpuoti pinigus į ofšorinę pagrobėjo sąskaitą. Tokiu būdu visi kaltinimai krenta Džekui ir nelieka jokių elektroninių įrodymų, kad Bilas Koksas kada nors egzistavo.

Bilui Koksui nuolat stebint, Džekas Stenfildas turi vos kelias valandas, kad padarytų rizikingus pervedimus, tuo pat metu karštligiškai ieškant spragos paties Kokso sukurtoje nepralaužiamoje apgavysčių ir netikrų tapatybių sistemoje. Tik pergudravęs Kokso žaidimą, Džekas galės išgelbėti savo žmoną ir vaikus.
 

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai