Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Esminis instinktas 2

Basic Instinct 2 (JAV - 2006)

Režisierius: Michael Caton-Jones
Aktoriai: Sharon Stone, David Morrissey, Charlotte Rampling, David Thewlis, Hugh Dancy, Anne Caillon

Filmo aprašymas:
Garsiojo erotinio, atviro ir intriguojačio trilerio - "Esminis instinktas" antroji dalis.


Painių detektyvinių romanų autorė Ketrina Tremel (akt. Sharon Stone) vėl pakliūna teisėsaugos akiratin. Praeityje rašytoja buvo pagrindinė įtariamoji žmogžudystės byloje. Tąsyk jai pavyko išnešti sveiką kailį, tačiau policija tokių dalykų nepamiršta.

Žmogžudystė, kuria buvo kaltinama Ketrina, atrodė tarsi nukopijuota nuo jos knygų. O pati Ketrina neatrodė tarsi būtų nekalta avelė. Jos žavesys, aštrus protas ir šaltais žiburiukais blykčiojančios akys sakyte sakė, kad su šia moterimi geriau nejuokauti. Bendraujant su Ketrina, neapleisdavo jausmas, kad ji tobulai manipuliuoja aplinkiniais.

Po kelerių metų Londone nužudomas garsus sportininkas. Jo draugijoje keletą kartų buvo pastebėta ir seksualioji detektyvų rašytoja. Ketrina, jau turėjusi nemalonumų su teisėsauga, ir vėl tampa pagrindine įtariamąja. Bylą tirti paskiriamas detektyvas Rojus Vašburnas (akt. David Thewlis). Nors neturi jokių tiesioginių įrodymų, jis nujaučia, jog Ketrina gali būti prikišusi nagus prie sportininko žūties.

Detektyvas Vašburnas nusprendžia į pagalbą pasikviesti psichiatrą – kriminalistą Maiklą Glasą (akt. David Morrissey). Psichiatro užduotis – įvertinti Ketrinos asmenybę ir išsiaiškinti, ar ji galėjo nužudyti sportininką.

Tačiau tai ne taip paprasta. Ketrina – be proto seksuali, tačiau žiauriai šalta, emocijas ir situacijas puikiai kontroliuojanti moteris. Talentinga detektyvų autorė tobulai išmano savo amatą ir gali tuo bet kada pasinaudoti. O gal jau ir pasinaudojo – labai jau neaiškiomis aplinkybėmis buvo nutraukta ankstesnioji byla…

Maiklas nė nepastebi, kaip žavi pagrindinė įtariamoji itin mėgstanti klasikiniu tapusį įrankį – ledo kirtiklį - įtraukia jį į žaidimą "katė – pelė". Ketrina erzina jį miglotomis užuominomis, bet nieko aiškaus nepasako, audrina jo vaizduotę ir seksualiai provokuoja. Ji stumia ir traukia vyrą prie savęs vienu metu. Ir iš pasalų rezga melo voratinklį, kuriame vis stipriau įsipainioja Maiklas.

Psichiatras nė nepajunta, kaip atsiduria ties kryžkele, kurioje jo pasirinkimas nulems visą likusį gyvenimą. Staiga Maiklas suvokia, jog kelio atgal nėra ir belieka pasikliauti instinktais. Kuris iš jų – esminis ?

 

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai