Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Prilaikyk liežuvį

Keeping Mum (Didžioji Britanija - 2005)

Režisierius: Niall Johnson
Aktoriai: Rowan Atkinson, Kristin Scott Thomas, Maggie Smith, Patrick Swayze, Emilia Fox, Liz Smith, Tamsin Egerton, James Booth, Toby Parkes

Filmo aprašymas:
Valteris Gudfelou (akt. Rowan Atkinson) nedidukės parapijos pastorius. Jis visa širdimi atsidavęs tarnystei Dievui: visa galva pasinėręs į pamokslų rašymą ir kitus dvasiškus reikalus.

Pastorius taip apsėstas parapijos reikalais, kad pamiršo, jog tarnauti Dievui dar nereiškia pašvęsti visą savo laiką ir energiją bažnyčiai. Jis pamiršo, kad rūpinimasis savo artimaisiais taip pat yra tarnystė Dievui.

Valterio žmona Glorija (akt. Kristin Scott Thomas) jau seniai neteko bet kokios vilties sulaukti dėmesio iš vyro. Ji vysta be "bažnyčioje prapuolusio" vyro dėmesio, be jaukių vakarų dviese. Kas belieka šeimyniniu gyvenimu nusivylusiai moteriai? Romanas…?!

Pačioje Valterio panosėje, Glorija užmezga romaną su patvirkusiu golfo treneriu Lencu (akt. Patrick Swayze). O pastorius nieko nė nepastebi. Tačiau tai nestebina – juk Valteris turi tiek daug svarbių reikalų: jis privalo tarnauti Dievui ir rūpintis parapijiečiais. Jis neturi laiko nei žmonai, nei vaikams.

Deja pastoriaus vaikams sekasi ne ką geriau. Jie kenčia, nesulaukdami tėviškos globos ir padrąsinančio žodžio. Valteris nė nepastebi, jog dukra Holi (akt. Tamsin Egerton) kiekvieną savaitę susitikinėja vis su kitu vaikinu, nesąmoningai bandydama kompensuoti tėvo dėmesio stoką, o jaunėlis Pytis (akt. Toby Parkes) tapo mokyklos chuliganų atpirkimo ožiu.

Glorija jaučia, kad jos gyvenimas tapo nekontroliuojamas. Nusivylusi namų šeimininkė baigia išprotėti nuo kaimynų šunų lojimo, nuo platoniškos santuokos, nuo paauglių vaikų išsišokimų ir nuo vienatvės... Pastoriaus žmona kiekvieną naktį karštai meldžia Dievo pagalbos šiam užsistovėjusiam vandeniui išjudinti. Glorijos maldos pasiekia dangų ir pagalba ateina. Tačiau labai keistu būdu...

Į pastoriaus namus atkeliauja miela senučiukė Greis (akt. Maggie Smith) – naujoji namų šeimininkė. Greis - keistoka, tačiau žavi ir išmintinga senutė.

Ji imasi šeimininkės pareigų Gudfelou namuose ir reikia pasakyti, senoji dama turi labai savita supratimą apie namų ūkio priežiūrą ir dar neįprastesnį būdą spręsti iškylančias problemas...

 

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai