Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Allegro

Allegro (Danija - 205)

Režisierius: Christoffer Boe
Aktoriai: Ulrich Thomsen, Helena Christensen, Henning Moritzen

Filmo aprašymas:
Įsivaizduokite tokią situaciją, kad Danijos sostinės Kopenhagos centro kvartalas, kuriame prieš daugelį metų galutinai išsiskyrė dviejų įsimylėjelių keliai, pavirsta į mistinę Zoną. Tai vieta, primenanti gražų paveiksliuką. Jį galima matyti, bet neįmanoma paliesti. Žmogaus akiai nematomos sienos užkerta bet kokį įmanomą kelią į Zoną, kurioje gatvės yra visiškai ištuštėjusios. Ten yra saugomi svarbūs praeities prisiminimai. Būtent tokią idėją savo naujajam filmui sugalvojo talentingasis ir perspektyvus režisierius Christopheris Boe, uždaręs į Zoną populiaraus aktoriaus Ulricho Thomseno ir žaviosios manekenės Helen Christensen vaidinamų herojų jausmus.

Garsusis pianistas Zetterstromas po po labai ilgos pertraukos pertraukos sugrįžta iš Niujorko į gimtąją Kopenhagą, nes paslaptingas verslininkas pasiūlo suorganizuoti gala koncertą. Perfekcionistu vadinamas muzikantas kenčia nuo dažnų atminties praradimų. Jis visiškai neprisimena kodėl prieš 10 metų ryžosi pakeisti gyvenamąją vietą. Bet Zetterstromą pakvietęs žmogus tiksliai žino pabėgimo priežąstį, kad ambicingas vyras negalėjo susitaikyti su nelaiminga meile nuostabiai gražuolei Andrea. Būtent jis suteikia talentingajam pianistui išskirtinę galimybę įžengti į Zoną ir išsiaiškinti tikrąją tiesą.

Režisierius Christopheris Boe turėtų būti žinomas ištikimiausiems "Kino pavasario" žiūrovams, kurie nepraleido progos pamatyti jo debiutinį kūrinį "Rekonstrukcija". Naujasis filmas taip pat išsiskiria originaliomis idėjomis, išskirtiniais vizualiniais sprendimais, poetiškais dialogais ir unikaliu stiliumi. Jo pasaulinė premjera įvyko Venecijos kino festivalio programoje "Venecijos dienos", o 2006-ųjų sausį psichologinė drama jau varžėsi "Sundance" nepriklausomo kino festivalio užsienio filmų konkursinėje programoje.  

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai