Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Trys epochos

Zui Hao de Shi Guang (Taivanis, Prancūzija - 2005)

Režisierius: Hsiao-hsien Hou
Aktoriai: Qi Shu, Chen Chang, Fang Mei, Mei Di, Su-jen Liao

Filmo aprašymas:
Kinijoje gimęs ir Taivanyje užugęs Azijos kino veteranas Hou Hsiao Hsienas, kurį savo didžiausiu mokytoju laiko net amerikiečių genijus Jimas Jarmuschas, naujausiame šedevre sujungė tris skirtingus pasakojimus, kurie iš pirmo žvilgsnio visiškai nėra susiję, bet pasižymi bendra harmonija ir perteikia žmogaus reinkarnacijos idėją. Atkreipdamas dėmesį į svarbiausius Taivanio istorijos įvykius režisierius intriguojančiai atskleidžia įsimylėjusios poros bendravimo ir jausmų raidą, kiekviename 45 minučių trukmės segmente vaidina tie patys aktoriai.

"Meilės epochoje" 1966-siais paslaptingasis Čenas sutinka simpatiškąją Mei prie biliardo stalo, o pernelyg greitai užgimę jausmai perteikiami ne žodžiais, bet per radiją sklindančiais to meto populiarių ir melancholiškų dainų garsais. Juos originaliai pakeičia absoliučiai tylus ir nebylaus kino tradicijomis paremta "Laisvės epocha", kai 1911-siais dėl šalies nepriklausomybės kovojantis turtingas šeimininkas dar nedrįsta suteikti laisvės savo mylimiausiai sugulovei tarnaitei ir aiškinasi santykius slaptais rašteliais. Po didingos ir ramios tylos prasideda gan chaotiškas ir šiuolaikinėmis technologijomis persmelkta "Jaunystės epocha" 2005-ųjų Taipėjuje, kur epilepsijos kamuojama populiari dainininkė stengiasi padalinti savo meilę nuo vaikystės pažįstamai merginai ir jai dėmesį rodančiam patraukliam vyrui.

Hou Hsiao Hsieno režisuoto filmo pasaulinė premjera įvyko 2005-ųjų Kanų festivalio konkursinėje programoje. Iš Prancūzijos Rivjeros šis unikalus kūrinys išvyko be jokių prizų, bet spėjo užsitarnauti daugybę gerų atsiliepimų, kurių dėka keliauja iš vieno festivalio į kitą sužavėdamas vis daugiau žiūrovų.  

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai