Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Nakties sargyba (Tarptautinė versija)

Nochnoj dozor (Rusija - 2004)

Režisierius: Timur Bekmambetov
Aktoriai: Konstantin Khabenskij, Vladimir Menshov, Valeri Zolotukhin, Mariya Poroshina, Galina Tyunina, Yuri Kutsenko, Viktor Verzhbitskij

Filmo aprašymas:
Iš pažiūros įprastas pasaulis turi daug paslapčių, o pilkas kasdienybės šydas slepia žūtbūtines kovas...


Paprastų žmonių tarpe gyvena ypatingos kastos atstovai - Kiti. Gatvėje į juos neatkreipsi dėmesio ir nepastebėsi nieko ypatingo jų elgesyje. Jie primena tavo kaimyną arba pardavėją iš artimiausio prekybos centro. Tačiau jie gyvena visai kitokį gyvenimą, o išskirtiniais juos daro antgamtinės galios: jie magai ir raganiai, burtininkai ir kerėtojai.


Seniai seniai neatmenamais laikais, iškankinti sekinančių tarpusavio kovų Šviesos ir Tamsos magai paskelbė paliaubas. Priešiškos stovyklos susitarė bet kokia kaina palaikyti Gėrio ir Blogio pusiausvyrą Visatoje. Nuo tada diena priklauso Šviesiosioms jėgoms, o naktis – Tamsiosioms. Nė vienai iš jų nevalia peržengti plonytės ribos ir nusverti Gėrio ir Blogio svarstyklių savo pusėn. Kad taip nenutiktų, dienomis Šviesos magus prižiūri Dienos sargyba, o naktimis Tamsos magus – Nakties sargyba.


Tačiau yra tokių magų, kurie patys neįtaria priklausantys Kitiems. Juos atradę Šviesos ir Tamsos magai negali įtakoti jų apsisprendimo, kuriai pusei priklausyti. Bet... magai, nepaisant visų antgamtinių galių, taip pat žmonės – jiems taip pat nesvetimos silpnybės.


Tačiau jų silpnybę galima suprasti: senovinė pranašystė skelbia, jog ateis diena, kai pusiausvyra tarp Gėrio ir Blogio bus suardyta. Naujai atrastas magas turės galią nusverti Gėrio ir Blogio Svarstykles į vieną ar kitą pusę – nelygu, kurią pasirinks.


Antonas Gorodeckis (akt. Konstantin Khabenskij) - Šviesos magas, einantis Dienos sargybą. Jam tenka grumtis su įvairiausiais nakties padarais: vampyrais, vilkolakiais ir raganomis. Tai jo kasdienybė. Tačiau Antonas - kaip ir daugelis jo bendražygių - jaučia, kad oras pritvinkęs įtampos ir artėja nesuvokiama katastrofa. Panašu, jog Apokalipsės diena artėja...


Tiek Dienos, tiek Nakties sargyba sukrunta. Visiems maga surasti ir savon pusėn patraukti išpranašautąjį naująjį magą. Naktys tampa neramios ir Geseriui (akt. Vladimir Menshov) – Nakties sargybos vadovui, ir Zavulonui (akt. Viktor Verzhbitskij) – aukščiausio rango Dienos sargybos raganiui.


"Naktinė sargyba" – fantastinis ir kvapą gniaužiantis trileris visiems veiksmo filmų gerbėjams su gausybe specialiųjų efektų ir pribloškiančia kompiuterine grafika.
 

egzistencija |
Geras filmas. labai daug vaizdo ir garso efektu Gerai


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai