Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Prodiuseriai

Producers, The (JAV - 2005)

Režisierius: Susan Stroman
Aktoriai: Uma Thurman, Will Ferrel, Mathew Broderick, Nathan Lane, Garry Beach, Rodger Bart

Filmo aprašymas:
1959-ieji metai. Buvęs garsus Brodvėjaus prodiuseris, dabar jau nusenęs Maksas Bialystokas (akt. Nathan Lane) sunkiai suduria galą su galu, o tai prabangą mėgstančiam vyrui pati didžiausia kančia. Norėdamas prasimanyti pinigėlių, Maksas priverstas asistuoti senyvoms damoms, karts nuo karto aplankančioms jį dėl pramogos. Maksui gerokai tenka pasmailinti liežuvį, kol išpeša čekį iš garbaus amžiaus moteriškių…


Vieną dieną Makso ofiso tarpduryje pasirodo Leo Blumas (akt. Mathew Broderick) – apskaitininkas, popieriuose paskendusi ofiso pelė ir šiaip nykus tipelis. Tačiau šis pilkas buhalteris pas Maksą atėjo su idėja: "aš noriu būti prodiuseris", - yra nusprendęs Leo, - "aš noriu šlovės, jaudulio ir pinigų !" Ir visai netikėtai ši kontoros žiurkė pamėtėja genialią idėją, kaip susižerti gražaus pinigėlio.


Planas paprastas: reikia susirasti niekam tikusį scenarijų, surinkti kaip galima daugiau pinigų jo pastatymui, išpūsti reklamos burbulą ir, išleidus kuo mažiau pinigų jo pastatymui, skirtumą susižerti į kišenę. Po visiško fiasko niekas pinigėlių nepasiges. Belieka imtis šio keisto plano įgyvendinimo !


Pirmas žingsnis – scenarijus. Niekam tikusį scenaristą Maksas ir Leo netrunka surasti – tai nukvakęs "menininkas", naciams simpatizuojantis Francas Lybkindas (akt. Will Ferrel), paruošęs totaliai nevykusį miuziklo scenarijų – "Hitlerio pavasaris". Scenarijus toks nevykęs, kad naujai iškepti partneriai nė neabejoja jo nesėkme.


Kadangi apsukrusis Maksas tiesiog gimęs traukti pinigėlius iš "meno gerbėjų" – senyvų damų, belieka surinkti nevykėlių komandą miuziklo pastatymui: kuo prastesnį režisierių ir žinoma, niekam tikusius aktorius.


Maksui ir Leo nusišypso sėkmė: buvusio prodiuserio ofiso tarpduryje išdygsta "seksbomba" švedė Ula (akt. Uma Thurman). Vyrukai taip susižavi mergina, jog ji tampa ne tik pagrindine aktore, bet ir jų visų reikalų patikėtine.


Makso ir Leo planas suveikia – reikalai klostosi kaip sviestu patepta: nevykęs scenarijus, nevykęs režisierius, nevykę aktoriai. Nesėkmė garantuota. Premjeros vakarą Maksas jau trina delnais, užuosdamas pinigų kvapą, Leo svajingai sekioja akimis Ulą, labiausiai nevykusio miuziklo pažiūrėti susirinkusi sausakimša salė, pamažu kyla uždanga… Telieka sulaukti momento ir susižerti pinigėlius į kišenę.


Tačiau Makso ir Leo laukia staigmena. Įvyksta tai, ko jie visai nesitikėjo - vietoj visiško fiasko, miuziklas sulaukia milžiniškos sėkmės !


Atrodo, tai ne istorijos pabaiga, o tik pradžia...

 

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai