Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Pravda viena minutė

Pravda viena minutė (Lietuva - 2006)

Režisierius: -
Aktoriai: -

Filmo aprašymas:
Trumpų filmų festivalis "Pravda viena minutė" tampa naujų galimybių platforma jauniems kino talentams. Festivalio mecenatas mobiliojo interneto portalas "Omni Surfport" įsteigė prizą – kelialapį į Kanų festivalio "Short Film Corner". Šį apdovanojimą pelnys didžiausio populiarumo tarp wap.sp.lt naršytojų susilaukęs filmas. Pastarieji visus į programą atrinktus filmus galės peržiūrėti ir įvertinti iš anksto.


"Short Film Corner" festivalis – tai trumpo metražo filmų festivalis vykstantis kartu su Kanų kino festivaliu. Šis festivalis pradedantiesiems kinų kūrėjams sudaro puikias galimybes prisistatyti garsiausiems pasaulio kino prodiuseriams ir režisieriams. 2005 m. "Short Film Corner" metu buvo parodyta 450 filmų iš 40 pasaulio šalių.


Festivalio dalyviai gali tiesiogiai internetu matyti profesionalių kino kūrėjų atsiliepimus apie rodytus filmus. Kiekvieną festivalio vakarą vyksta susitikimai - diskusijos su garsiausiais pasaulio kino kūrėjais, kurie ieško naujų talentų. Šiais metais festivalis vyks gegužės 17 – 28 dienomis (kaip ir Kanų kino festivalis).


Jau anksčiau pranešta, kad iš viso įvairius prizus pelnys devyni trumpieji kino kūriniai. Geriausio vienos minutės filmo kūrėjai be išankstinės atrankos pateks į pirmąjį festivalio-konkurso "AXX" etapą. Kadangi pastarojo renginio dalyviai filmo kūrybai gauna tam tikrą sumą pinigų, tokiu būdu bus užtikrintas "Pravdos" festivalio nugalėtojo meninės veiklos finansavimas.


Festivalyje "Pravda viena minutė" dalyvauja filmai, trunkantys 60 sekundžių arba mažiau. Dalyviams netaikomi jokie amžiaus, lyties, tautybės ar profesionalumo apribojimai. Kūrėjų fantazija nevaržoma ir techniniais reikalavimais – filmas gali būti nufilmuotas net mobiliuoju telefonu. Kol kas nenustatyta, kiek bus atrinkta filmų – šis skaičius gali varijuoti nuo 99 iki 59, priklausomai nuo bendro lygio.
 

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai