Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Bumeris: Antra dalis

Bumer: Film Vtoroy (Rusija - 2006)

Režisierius: Pyotr Buslov
Aktoriai: Vladimir Vdovichenkov, Andrei Merzlikin, Svetlana Ustinova, Nikolai Olyalin, Aleksandr Tsurkan

Filmo aprašymas:
Bumeris – tai klasika tapęs BMW gamyklos septintosios serijos automobilis, Rusijos keliuose dažniau vadinamas "semiorka" ar "tikro vyro mašina"…

Kostianas (akt. Vladimir Vdovichenkov) – buvęs nusikaltėlis. Žmogus, netekęs mylimos moters, artimiausių draugų ir tik per plauką kažkada išvengęs mirties, už savo maištingą sielą sėdintis kalėjime jam paskirtą laiką.

Tačiau prabėgo keletas metų, gyvenimas nesibaigė ir Kostianas, dar žinomas pravarde "Katinas" išeina iš kalėjimo. Įdomu tai, kad jau labai keistomis aplinkybėmis jo bausmės laikas buvo sutrumpintas ir matyt kažkam išties paranku vienišą "Katiną" matyti laisvėje…

Tačiau Kostianas turi vilties, jog viskas dar susitvarkys. Juk prabėgo nemažai laiko – galbūt pasikeitė Rusijos kasdienybė ? Galbūt nebeliko taip vadinamų "bachūrų" – juodos praeities vaikinų, bet kokiomis priemonėmis šluojančių visas kliūtis sau iš kelio. Galbūt keliuose nebeliko ir grėsmingų nusikalstamo pasaulio simbolių bumerių. Bet ar galėjo Rusijoje viskas taip greitai pasikeisti…

Baigęs kalėti Kostianas tapo kitu žmogumi. Jo karščiausias troškimas – pamiršti nusikalstamą praeitį ir pradėti gyventi iš naujo. Buvęs nusikaltėlis dabar tenori ramaus, niekuo iš kitų neišsiskiriančio gyvenimo. Nuo savo praeities pavargęs "Katinas" tenori būti laimingas, mylėti ir nebūti vienišas. Likimas vyriškiui negaili staigmenų - pamiršti mylimos moters netektį jam pasiruošusi padėti graži ir švelni Daša (akt. Svetlana Ustinova).

Rodos ko daugiau žmogui norėti – bausmė atlikta, naujas gyvenimas su nauja moterim prieš akis, tačiau Kostianas dar turi įvykdyti vieną paskutinį dalyką. Kadaise "Katinas" davė pažadą savo geriausiam draugui. Jis pažadėjo kai ką dėl jo padaryti ir dabar negali šio pažado atšaukti.

Kostianas vėl sėda į bumerį ir pasuka į klaidžius Rusijos kelius. Čia niekada nežinai, kas tavęs laukia kitame posūkyje, o išvažiavęs gali ne tik kad nepasiekti tikslo, bet ir nerasti kelio atgal. Bendražygiai, iš pradžių rodęsi ištikimais draugais, gali pasirodyti besą priešai, o priešai - netikėtai ištiesti pagalbos ranką ir tapti draugais.

Kita vertus ar lengva spaudžiant juodo bumerio gazo pedalą pamiršti savo praeitį ir tai, kas anksčiau taip kaitindavo kraują ? Ir koks pažadas Kostianą privertė eiti šiuo keršto keliu?  

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai