Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Kova su šešėliu

Boy s tenyu (Rusija - 2004)

Režisierius: Aleksei Sidorov
Aktoriai: John Amos, Pavel Derevyanko, Denis Nikiforov, Andrei Panin, Yelena Panova

Filmo aprašymas:
Artiomas Kolčinas (akt. Pavel Derevyanko) buvo tik vienas iš daugelio paprastų jaunuolių, bet jis norėjo daugiau - Artiomui reikėjo šlovės, todėl jaunuolis pasirinko boksininko karjerą.

Artiomas našlaitis, užaugęs vaikų namuose. Vėliau jo mokykla buvo gatvė, kurioje vaikinas išmoko pagrindinę pamoką: būti nugalėtoju, o ne nugalėtuoju. Tai jo kredo ir bokso ringe. Įveikti visus. Tapti ringo karaliumi.

Aklo ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis vedamas, tuo metu dar niekam nežinomas boksininkas Artiomas stoja į kovą su juodaodžiu planetos čempionu (akt. Gasas Redvudas). Po kovos vaikinas atsipeikėje ligoninėje ir mylimos merginos (akt. Jelena Panova) glėbyje. Nors Artiomas tik laimingo atsitiktinumo dėka liko gyvas, jo beatodairiškas šlovės troškimas apdovanojamas. Vaikinas ima kilti boksininko karjeros laiptais.

Ambicingą jauną boksininką aplanko sėkmė. Dabar Artiomas pretendentas į čempiono titulą. Jis pasaulinio garso boksininkas, gerbėjų vadinamas Didžiąją Baltąją Viltimi. Tačiau svarbiausia jo gyvenimo kova pasisuko kitaip nei jis tikėjosi...

Viskas turi savo kainą - šlovė taip pat. Kelyje į žvaigždes Artiomui sunku atsikratyti praeities šešėlių – gatvės gyvenimo ir senųjų ryšių. Ir pasirodo, kad tai priklauso ne tik nuo jo paties norų. Profesionalaus bokso užkulisiuose sukasi dideli ir nešvarūs pinigai. Čia negali pasitikėti niekuo, nes draugiški veidai dažnai slepia savanaudiškus kėslus ir juodus darbelius. Išdavystė bokso užkulisiuose jau tapusi kasdienybe.

Jaunam boksininkui tenka stoti į kitokią kovą nei ringe. Artiomas turi tik tris dienas surinkti neįtikėtiną pinigų sumą ir apsaugoti mylimą moterį nuo samdomų žudikų. Ir atsiskaityti su tais, kurie jį išdavė. Jei tik pavyks išsiaiškinti, kas jo tikrieji draugai.

Realiam gyvenime kova žiauri - be pirštinių ir be taisyklių. Ringas – priešiškos didelio miesto gatvės, kuriose nėra teisėjo, galinčio nutraukti kovą. Artiomas žino, kuo ši kova gali baigtis, jei jam nepasiseks.

Tačiau jis privalo kautis, nepaisydamas nieko. Jis privalo įveikti visus. Tapti nugalėtoju, nes tai žūtbūtinę kova. Kova dėl meilės. Dėl draugų. Dėl savo paties gyvenimo... 

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Parsisiųskite žinių laidas, filmus, serialus, sporto bei šou laidas, rodomas per pagrindinius Lietuvos TV kanalus.

Iš savo mobilaus telefono numeriu 1599 siųskite reikšminius žodžius:

TV ZINIOS – žinių laidos.
TV FILMAI – geriausi filmai.
TV SERIALAI – geriausi serialai.
TV SPORTAS – sporto laidos.
TV SOU – šou laidos.

Vienos užklausos kaina - 25 centai.

Kinomanai

Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai