Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2018 Kovas


20
Čia (5)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Didieji jaunystės kliedesiai

Paskelbė: LM, paskelbta 01-13 13:09, vizitų: 110, komentarų: 4 .

Be abejonės čia numeris vienas skamba panašiai taip: "Nusipirksime autobusiuką ir keliausime po pasaulį su savo draugų chėbra." Jis būna kažkur 15-25 metų amžiuje ir susijęs su tuometine draugų kompanija. Šis kliedesys išnyksta savaime, nes paauglystės kompanija dažniausiai išsikeliauja savais keliais. Kaip vėliau paaiškėja, tai ir visai gerai, nes beveik visi jie užaugo balvonais. Beje, šis kliedesys yra socialinis/grupinis.

Individualus atrodo daugmaž taip (kliedima irgi panašiai paauglystėje, t.y. iki 20 kelių). Čia kliedima, kad kokių 25-30 jau turėsi savo namą, verslą, turėsi pakankamai laiko savo veiklai ir panašiai (be abejonės ir savo išorinio ir vidinio skonio antrąją pusę turėsi). Dažniausiai šį kliedesį išblaivo pats tas atėjęs 25-30 metų amžius.

Prie šių gyvenimo spyglių dar reikėtų pridėti ir santykių kliedesį, kurs dažniau būdingos merginoms. Anos su savo geriausiomis draugėmis prisikliedi, kad štai ateityje, kai jos visos turės antrąsias pusės, tai jos visos kartu su tomis antrosiomis pusėmis sudarys viena gražią chėbrą, kuri neva kartu tusavosis.

Deja taip nebus. Visų pirma, puse tų draugių nesusiras antrųjų pusių, o antra, jei susiradusiųjų baobabai nebus padkablušnikai, tai jie nemažai laiko bus linkę skirti ne pasibuvimams su ja ir jos draugėmis, o saviems interesams/hobiams, kuriems dažnai vietos yra tik arba niekam, arba tik jų geriausiems draugams (irgi vyrams). (čia tas tipiškas dažnai pasitaikantis nesutarimas, kurį galima pavadinti: "garažo filosofija".

Tai vat tas merginų kliedesys apie būsimus jų ir draugių tūsus su savo antrosiomis pusėmis atneša nemažai kančios išsikišimą turinčiai lyčiai. Dvikojis čia kaip ir negali tiesmukai pasakyti, kad jam antrosios pusės draugės ir jų prisigalvoti planai yra visiškai pa barabanu. Kartais jie save net paprievartauja nueidami į bendrus tokius būvius ir apsimesdami, kad tai tikrai yra ta laiko praleidimo forma, kuria jie norėtų užssimti. (kartais jie tuo net save apgauna)

Aš manau, kad visai realu, kad ir merginoms yra visiškai pa barabanu jų antrųjų pusių draugai (neskaitant eroso) ir jos čia save irgi šiek tiek paprievartauja, kad pavaidinti ten įdomumą. (viliuosi čia brūkštelsit kaip ten pas jus yra)

Bet mielieji. Gal jau užteks mums vieni kitus kankinti per apsimetinėjimus? Kodėl mes tiesmukai nepasakome: "Birbink genį man tie tavo draugai ir jų interesai (šiemet reikia keiktis lietuviškai). Aš neturiu poreikio su jais susitikti. Man juk jie ne draugai". Taip būtų žymiai geriau. Na, bet jei poroje, kurioje santykių pradžioje būna beveik tik kliedesiai, tai nėra pasakoma, tai paskui laikas vistiek viską išsprendžia. Nes metafizinė formulė sako - kuo labiau sensti, tuo labiau tau didėja pahujizmas.

Ir šiaip,kuo greičiau paauglystės kliedesiai praėjus jai išnyksta, tuo geriau. Nes tada gali jausti nebe juos, o tuos naujuosius jausmus, kurių paauglystėje nebūna. O jų spektras žymiai didesnis. Tiesa, nežinau kur jis nuveda moteriškąją lytį, bet vyriškąją dažnai - būti dar ilgiau garaže.JezausLentpjuve | 01-13 15:55
ne i garaza nuveda, bet parukyti waipa usismaukus apteskes Juokiasi

debesėlis | 01-13 23:58
ooooo kokia tiesa.
tik biski pernelyg sulytinta.

Badas | 01-14 00:15
"Pernelyg sulytinta"? O gal "laikas nustoti gyventi iliuzijose kad vyrai masto kaip moterys"?

LM | 01-14 14:05
kas tas waipas?

Aš vis mįslyju, kad kas tokios iliuzijos atsiradimą lėmė ir kas ją palaiko. Na taip, niolikmečiams tai tinka. Bet po paauglystės praėjimo tiesa paprasta: vyrams beveik 100 procentų yra dzin tas moteriškas pasaulis (nebent jei reikalą turime su kokiu nors hipertrofuotu seksualumu pas bičą, ar kokią vaikystės traumą susijusią su moterimis, pvz koks pataloginis santykis su mama ar vyresne seserimi despote). Na arba vyras tesiog nėra turėjęs to gilesnio santykio su kokia moterimi, ko pasekoje ši raidos programa neužssiskaitė taip, kaip užsiskaitė anksčiau kaifavimas nuo žaidimo smėlio dėžėje. Kaip bebūtų, jei su raida daugiau mažiau viskas ok ir neturime hipertrofuotos apatines čiakros - tai priešingos lyties pasaulis kaip ir nebeaktualus. O gal tai susiję su tuo, kad vyriškame pasaulyje yra diek daug draivinių interesų (kurie niekaip nesusiję su moterimis), kad tiesiog jie užsloksniuoja mažiau įdomius moteriškus.

Tad realių priežasčių nelabai nusimanau, bet faktas tas, kad +- po ankstyvosios jaunystės (jei "smėlio dėžės" programa patenkinta) - smėlio dėžė nebedraivina.


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt


LM

Senbuvis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Didieji jaunystės kliedesiai

Prisijungę draugai

Visi draugai