Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2007 Spalis


31
;] (5)

2006 Rugsėjis


06
PICA TEAM (14)

2006 Rugpjūtis


31
mes buvom geriausi (5)

2005 Rugsėjis


01
Svarbiausia pamoka arba myliu mylios pesciomis (12)

2005 Birželis


21
*gyvenimo drama* the beginning

19
*ok bye bye now* (23)

03
~Apocalyptica~|FOTO| (27)

2005 Gegužė


26
~|Shiandien pasakiska diena|~ (10)

12
<Zmogau|atsimerk ir nustok vaikscioti seseliuos%^ (29)

2005 Balandis


18
mazas, mielas o svarbiausia MANO (52)

2005 Kovas


31
The view from a building...it's beautiful? just jump and don't say a word anymore (34)

16
|Eilinis kartas| (22)

07
^a zone where normal things don't happen...very often^ (7)

2005 Vasaris


28
I just wanna live with the ones I love (22)

08
koks yra kersto skonis? (12)

01
What happened to my mind? (17)

2005 Sausis


27
ketvirtadienis (15)

26
trečiadienis (12)

21
penktadienis (22)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

*gyvenimo drama* the beginning

Paskelbė: silver_heart, paskelbta 06-21 19:49, vizitų: 433, komentarų: 0 .

Ji buvo tik viena is marionečių.Ji vaidino toje dramoje nuo pat mažens, bet taip jai niekas nepasake,kad tai- teatras, ir kad ji- tik aktore kuri turi daryti viska pagal scenariju. Ji to nesuprato, ji net nežinojo,kad yra toks daiktas kaip šis spektaklis. Kokia ji naivi ir neišmintinga tada buvo...

"Atėjusi į šį pasaulį gavau patį pirma savo gyvenime scenarijų. Dar nemokėjau skaityti, bet kažkaip supratau,kad jame buvo parašyta "verk- tada gausi visko ko nori". Taigi kadangi niekas man nenurodė ar tai blogai ar gerai aš dariau tai ką man liepe tas nematomas režisierius.Aš verkiau. Mane glaustinejo, maitino, darė viska,kad tik patenkintu mano pakolkas mažyčus norus. Man patiko galios skonis, man patiko tas valdingas režisieriaus balsas.Jo klausydama aš galėjau gauti visko ko noriu.Visko..Taip kilo mano sugebėjimai, aš tapau garsi aktorė, apie mane daug kas girdėjo. Po kiek laiko man jau net neprireike klausytis rezisieriaus ką man jis šnabžda į ausį kartu su vėju. Aš inkstinktyviai jaučiau ką man reika daryti,kaip elgtis kas gaučiau patenkinti savo įnorius.Man sekėsi puikiai."

Sėdėjau ant žemės ir žaidžiau su savo kaladėlėmis (gavau jas pradėjusi klykti per visą parduotuvę kol mama sutiko nupirkti), mano mažasis broliukas miegojo palei langą stovinčioje lovytėje,ir staiga išgirdau balsą. Keistą, bet tuo pačiu ir labai savą, lyg seniai pamiršto draugo balsą.
- Paimk degtukus.
- Darvenai, tu grįžai! Mano mielasis drauge režisieriau, kur tu buvai dingęs visus šiuos metus?
Deja, atsakymo nasulaukiau į pateikta klausimą.Jis įsakmiai tarė:
- Matai ant stalo tėvo degtukus?Paimk.

Niekad anksčiau nesuabejojau savo artimiausiu draugu. Aš jam net daviau vardą, kurio jau kuris laikas bandžiau jį prisišaukti naktimis.Tada jis neateidavo, bet dabar atėjo.

- Kur tu buvai?
- Nelaikas kvailiems mažos mergaitės klausimams.Daryk kaip sakau.

Niekad nebuvau girdėjusi jo tokio griežto man.Paklausiau. Atsargiai prislinkau prie stalo. Degtukų dėžutė gulėjo keli centimetrai nuo mano ištiestos rankos. Pasistiebiau. Po keliu sekundžių jau vėl sėdėjau and žemės su savo grobiu tvirtai suspaustu mano mažose rankose, priglaustu prie baisiai besidaužančios širdies.Nežinau ko išsigandau, man buvo baugu. Dar niekada taip nebuvau pasijutusi.Žvilgtelėjau į broliuko lovą. Miegojo vis dar taip pat kietai kaip ir pirma.

- Ištrauk vieną degtuką.
- Kam? Aš nenoriu. Man baisu.
- Daryk kaip sakau.Pamatysi kaip tai nuostabu.

Kitą akimirką pajutau dūrį kažkur po prie krūtinės prispaustais piršais. Negrabiai atidariau dėžutę. Nežinojau ko Darvenui reikia iš manęs.

-Laikyk vienoje rankoje degtuką, kitoje dėžutę.

Nepajutau kaip kairė ranka staiga šovė į priekį ir nubraukė degtuko viršūnę į dėžutės šoną. Pasirodė iš pradžių mėlyna,po to gelsvai raudona liepsnelė. Ji taip meiliai vikstelėjo savo blausiai geltona viršūnėle lyg kviesdama prisiliesti ir patirti tai kas buvo uždrausta. Lyg pro miglą atsiminiau mamos veidą ir jos žodžius.Ką ji man sakė apie liepsną? Tai negalėjo būti kažkas bloga, tik pažiurėk kaip ji linksmai šokčioja ant to jau spėjusio pajuoduoti degtuko. Pirštai lėtai siekė spindinčios šviesos, bet tada neatsargus per didelio susijaudinimo pastūmėtas kvėptelėjimas užgesino liepsną. Vizija išsisklaidė. Supratau esanti vis dar kambary ant grindų. Vieną minutę jau buvau pasijutusi esanti kažkur kitur. Darvenas nemelavo- tai iš tiesų buvo nuostabu. Man reikia patirti tai dar kartą. Aš privalau. Nebeatsimenu kaip rankose vėl atsidūrė degtukų dėžutė, nepamenu kaip pirštai uždegė naują liepsną, negaliu atsiminti ir to kas atsitko vėliau...
Kambarys skendėjo dūmuose. Nebuvo kuo kvėpuoti. Suklykiau nesavu balsu. Man buvo sunku kvėpuoti, be to labai karšta. Kilimas buvęs mielos smėlio spalvos dabar vietomis buvo juodas kaip anglis, vietomis jis žaižaravo ir mainėsi kaip...ugnis! Pagaliau supratau ką padariau. Aš to nenorėjau! Mama! Mama padėk man! Išgirdau tylų verksmą kuris per kelias sekundes išaugo į nepakeliamą mažo vaiko klyksmą.
Tamsa…

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


silver_heart

Patyrusi gerietė

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: *gyvenimo drama* the beginning

Prisijungę draugai

Visi draugai