Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2005 Balandis


21
mergaite kuri niekada nebus jusu (12)

2004 Gruodis


14
ramunes ziedlapiai (3)

2004 Liepa


26
Bet karaliene - tik TU... (5)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

ramunes ziedlapiai

Paskelbė: Ryskiai_Raudona, paskelbta 12-14 10:41, vizitų: 732, komentarų: 3 .

…buvo šiltas liepos vakaras. Jie ejo susikibe rankomis. Abiems šypsojosi saule, ramunes. Ta vakara jis prisimins visa gyvenima. Jiems beeinant, mergina nuskyne ramune ir tyliai suskuždejo jam: "išbursiu laime". Ir ji "bure". Jos akys cia nuliusdavo, cia vel šypsojosi. Tik ji tylejo, nieko nesake, ir tada jis suprato, kad jau išsiskiria. Kad tai yra vienas iš paskutiniu vakaru, praleistu drauge.

Po to, jis palydejes mergina namo, kiek tik turedamas jegu bego atgal, i ta pieva, kur ji "bure" jam laime. Cia jis rado ta pati nuskabyta ramunes žieda, tuos pacius žiedlapius, kuriuos visai neseniai ji liete savo rankomis. Ir jisai pasilenke, nuskyne ramune, pakele prieš save ir skindamas žiedlapius kartojo: myli, nemyli, myli, nemyli… Tuo metu vaikinas labiau už bet ka tikejo tuo nekaltu ramunes žiedu, lyg jis galetu nulemti laime. Tame žiede jis mate jos veida, jos ramu žvilgsni ir vis kartojo: myli, nemyli, myli, nemyli?… Staiga jis nuskyne antra žieda ir jau daug greiciau trauke žiedlapius: myli, nemyli, myli… nemyli. Po to jis atsiklaupe, pakele akis i dangu, lyg butu pasiruošes maldai ir pajuto, kaip jo skruostais rieda ašaros. Tada jis jau trecia karta išrove ramune ir lupo jos žiedlapius: myli, nemyli, myli, nemyli… Ant jo keliu krito lašai. Ne, tai ne lietus, tai jo ašaros. Jis niekada nesijaute toks vienišas. Niekas, niekas, net ramunes nepritare jo meilei. Jo meile geso, lyg žvake vejyje. O šalia, lyg nuotakos suknele, pabire gulejo žiedlapiai.Myli, nemyli, myli, nemyli… Daugiau ramunes žiedeliu nebuvo…

Taciau jis netikejo ir niekada netikes, kad ta laime, kuria jam suteike jinai, ta didžiule palaima, kuria jis jaute budamas šalia jos, tos akimirkos, tie vakarai praleisti drauge, kurie buvo brangesni už bet koki auksa, už bet kokia garbe, už bet kokius turtus. Jis netikejo, kad visa tai daugiau nebepasikartos, kad visa tai jau skirta ne jam, kad visa tai jau bus skirta ne jam, kad tai liks kaip susapnuotas sapnas, kuris išnyksta vos išaušus rytui. Kaip sunku atplešti nuo širdies tai, su kuo jis susigyveno, kas visai neseniai atrode neišardoma.

LoOoWesT | 12-14 10:46
Apkabinimas*@*~*~

Vitaleus | 12-14 11:17
Miaile,miaile..eh..

venacka | 07-27 17:21
ujeeeeei kaip mieeelai ir graudzei parasyta. DrovusNustebęs


*Moteris*


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


Ryskiai_Raudona

Ultra blogietė

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: ramunes ziedlapiai

Prisijungę draugai

Visi draugai