Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2011 Kovas


23
Šiemet keturios idomios datos: (3)

2010 Birželis


12
Saugokitės aferistu. (1)

2009 Gruodis


05
Sausio 13 įvykiams atminti. (3)

2009 Liepa


15
Parduodami marmuriniai taksiukai. (5)

2008 Sausis


17
NSO vandenyno gelmėse, arba "Kvakeriai"-kas jie? (3)

2007 Gruodis


01
Kinių meditaciniai rutuliai. (3)

2007 Liepa


12
Parapsichologijos studijų centras "Lotoso žiedas" ir Feng Shui suvenyrų parduotuvės kordinatės (3)

2006 Rugpjūtis


16
"BitTorrent" atvirai (7)

2006 Gegužė


24
Taksas Šarpėjaus veidu. (17)

08
Piknikas (15)

2006 Balandis


29
Taksiukai (20)

2006 Sausis


31
Feng Shui nuorodos (1)

26
Hipnozė saitai ir aprašymai. (6)

20
Psichoterapija ir hipnozė (3)

10
Mano megstamiausi gyvunai (4)

2005 Gruodis


27
Mano dovana Kalėdom (10)

26
Gal masazhiuko noryt? (7)

21
Gėlių horoskopas (merginoms) (2)

21
Vidutinė gyvenimo trūkmė,pagal horoskopo ženklą. (4)

21
Charakteris pagal kraujo grupę (1)

21
Medžių horoskopas. (2)

21
Tamsiųjų jėgų horoskopas. (11)

21
Dievas ir Velnias (2)

10
Parapsichologishkai apie virshsvori. (5)

2005 Rugsėjis


17
Vaidenimasis, dvasios, angelai ir demonai (11)

2005 Rugpjūtis


29
Relaksacine muzika (1)

19
Nakties šviesa (6)

16
Foto Chiudai su skaitmenine kamera. (10)

2005 Liepa


18
Va kas buna ZOO pasauly (10)

17
As tau parodysiu kaip neveikti... (4)

2005 Birželis


26
MEETAS Sventojoje. (20)

08
Uzheiti galima tik su bloga nuotaika!!! (16)

05
Na pavargau...Ir galu gale kaip noriu taip ir miegu... (9)

05
Girinis su Bites atributika (9)

2005 Sausis


10
Nauja bet lietuviska produkcija tinkanti ir Feng-Shui 2 (11)

05
Kalnu krikstolas (7)

05
Dar sis bei tas naujo Feng-Shui parduotuveje. (2)

05
Nauja bet lietuviska produkcija tinkanti ir Feng-Shui (9)

2004 Gruodis


19
Nauja Feng-Shui parduotuveje (3)

16
Veduokles 3 (5)

16
Veduokles 2

16
Veduokles 1 (2)

11
Lotoso ziedas Feng-Shui suvenyru parduotuve kordinates (11)

11
Kinietiski sviestuvai (4)

11
Kinietiski zibintai (2)

11
Dramblys (4)

10
Apsauga pagal Feng-shui tinkanti automobilyje (8)

08
Vandens ir gyvybes deive (3)

08
Kompozicija is kaulo ir ragu (5)

08
Kinietiski paveikslai (4)

08
Feng-Shui aktyvatoriai (2)

08
Vezlys (4)

07
Takse ir jos aukle (11)

06
Bagua veidrodis. (13)

06
Noru pildymo dievybes (4)

06
Pinigu zonos aktyvinimui naudojami atributai pagal Feng-Shui (1)

06
Pinigai pritraukiantys pinigus pagal Feng-Shui 2 (6)

06
Pinigai pritraukiantys pinigus pagal Feng-Shui (5)

05
Feng-Shui parduotuves vaizdeliai (8)

2004 Lapkritis


25
Seimos papildymas (9)

2004 Spalis


19
Fraktalai (17)

17
Čia straipsnis iš žurnalo Antra puse (15)

16
Paveiksliukai (14)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Čia straipsnis iš žurnalo Antra puse

Paskelbė: MISTIKAS, paskelbta 10-17 11:13, vizitų: 1970, komentarų: 15 .

Meilės burtai, mistiški tarpusavio santykiai ir
namuose gyvenantis bildukas. Tokia keturiasdešimtmečio KĘSTUČIO kasdienybė. Nuo vaikystės svajojęs tapti kunigu, vyras tapo... parapsichologu. ir nežinia, kas jo gyvenime atsirado pirmiau -dvasios ar mylimoji būrėja. Žmogus, galintis išvaryti velnią ir kontaktuoti su anuo pasauliu, savo asmeninj gyvenimą palieka aukščiausiojo valiai, tikėdamas, kad kada nors jis ir jo žmona dar bus kartu.
Prakeikta žurnalistė
Apsilankiusią Klaipėdos parapsichologijos centre nustebino Kęstučio Dubicko smagi išvaizda -apvalainas vyras visiškai nepanašėjo į rimtą parapsichologą, todėl kilo noras patikrinti jo sugebėjimus. Iš spintutės išsitraukęs du metalinius virbus, vadinamąsias virgules, Kęstutis paaiškino, kad šis daiktas nustato žmogaus geras ir blogas biosroves bei tikrina čakras. Pakilnojęs virbus man virš galvos, para-psichologas pasakė, kad aš turėčiau būti kūrybinga ir protinga, bet mane yra prakeikusi labai pavydi moteris, dėl to kartais nesiseka. Kol mintyse perkratinė-jau visas pažįstamas įtartinas moteris, Kęstutis nuramino, jog gali tuos burtus "nuimti". Prakeikimų nuėmimo ritualams neturėjau laiko, todėl paprašiau greitesnio jo sugebėjimų įrodymo. "Bet kad būtų stebuklinga", - pridūriau.
Smūgis į veidą ir skrydis į glėbį
Tada mane pastatė vidury kambario, paprašė atlydėjusį vyruką atsistoti už nugaros, o pats susikaupęs labai giliai kvėpavo. Aš užsimerkusi laukiau baisių dvasių. Niekas nepasirodė, bet staiga Kęstutis atsuko į mane delnus ir iškvėpdamas ištiesė rankas tarsi kažką stumtų. Nors manęs net nepalietė, ir atstumas tarp mūsų buvo apie porą metrų, pajutau, kaip kažkas (lyg oro srovė) bloškė atgal (va čia ir pravertė vaikinukas, stovėjęs už nugaros, nes laiku spėjo pagauti ir išgelbėti žurnalistę nuo parapsichologinės traumos). Mano tikėjimas stebuklais išaugo vos ne iki 100 procentų, bet Kęstutis laiku paaiškino, kad čia ne burtai, o tiesiog jo sukoncentruotos energijos iškrova. Gerai, kad neišsikroviau "žemiškesnių" būdu (pasitikrinu - kelnės tikrai sausos). "Na, dirbdamas mačiau ir tokių dalykų... Masažuojami žmonės labai atsipalaiduoja... aš prie to pripratęs, o jiems būna nejauku..." Daugiau įrodymų nenorėjau, bet mielai sutikau paragauti "Budos" arbatos ir paklausyti jo paragyvenimo ir parameilės istorijos.
Vietoj kunigystės - į Sibirą (už 47 kapeikas)
Kęstutis gimė ir augo nedideliame Linkuvos miestelyje. "Mūsų šeima buvo dvasinga, net gyvenome vienuolyne, kuriame sovietmečiu įkūrė butus. Ruošiausi kunigystei, turėjau dvasinį vadovą, patarnaudavau bažnyčioje. Bet kai atėjo laikas stoti seminarijon, viskas susiklostė kitaip. Jaunystėje save galėjau vadinti "ekstrymu" - tapau maištaujančia prieš sovietinę stagnaciją asmenybe, kuri "hipiavo" ir augino ilgus plaukus. Nebuvau komjaunuolis ir dažnokai jsiveldavau į muštynes - tai baisiai nepatiko miestelio milicininkams. Prisikaupė daugybė bylų ir nuobaudų, galiausiai jie man pasakė: "Būk geras, išvažiuok iš Lietuvos, nes čia tau nebus gyvenimo - mes pasistengsim". Nutariau varyti į statybas Sibire, bet prieš tai reikėjo tapti komjaunuoliu. Per kelias minutes gavau bilietą (už 47 kapeikas) ir išvažiavau. Taip ir nuplaukė mano kunigystė.
"Pirmą kartą žmoną pamačiau užburtame veidrodyje"
Penkerius metus Sibire Kęstutis dirbo įvairiausius darbus, linksminosi su vietinėmis gražuolėmis ir net išsibūrė sau žmoną! "Ten moterys nuoširdesnės, nuo jų sklinda tokia neapsakoma motiniška globa ir šiluma, kad tiesiog sunku atsispirti. Tada ne vien statybose dirbom, bet ir pabaliavodavom bei su vietinėmis mergaitėmis pabendraudavom. Na, buvom jauni, nevedę... Kartais juokauju, kad nuvažiavęs j Sibirą, turėčiau kiekvienam vaikui nuvežti po saldainiuką, nes bet kuris gali būti mano. Dirbdamas atšiauriame krašte sutikau ir savo moterį. Vieną Kalėdų naktį su draugais būrėmės - visi norėjo sužinoti, kaip atrodys jų būsimosios. Yra toks burtas su veidrodžiais. Reikia paimti du, vieną pastatyti prie sienos, o kitą pamažu kelti nuo žemės pirmojo link. Šone turi degti dvi žvakės. Kai antrasis veidrodis pasuktas reikiamu kampu, pirmajame pamatome ilgą veidrodinį koridorių, kuriuo turi ateiti išrinktoji. Aš žiūrėjau žiūrėjau ir matau - ateina mergina trumpais plaukučiais, smulkutė, graži. Labai išsigandau, o tą išburtą mergaitę prisiminiau tik tada, kai išvydau realybėje." -priburtas maistas
"Atvedė į darbą tokią gražią sibiriete Nataliją, kuri turėjo būti mano mokinė. Ją ir mačiau tame veidrodyje - panaši kaip du vandens lašai. Pradėjau mokyti. Mokiau, mokiau, kol susituokėme. Dažnai pykdavomės ir vėl taikydavomės. Prieš pat vestuves taip pat susiriejom -visas kaimas žinojo. Taikytis nenorėjau, kol jos sūnus iš pirmosios santuokos mane pavadino "tėčiu". Tada taip širdį suspaudė, kad nutariau'kelti vestuves. Po jų kartu su Natalija grįžau į Lietuvą, čia gimė ir dukra. Tuo burtai mano gyvenime nesibaigė, o tik prasidėjo, nes Natalija pati buvo būrėja. Jos mama pranašaudavo ateitį kortomis, ir dukra, matyt, tą talentą jau turėjo genuose. Iš pradžių į žmonos pomėgį žiūrėjau kreivokai, nors naudos buvo nemažai - į parduotuvę galėjo eiti visai be pinigų. (Užburdavo pardavėjas ir vogdavo prekes?) Visada žinojau, kad parneš daug ir deficitinių prekių, net pinigų. Juk tik nuėjusią ją užpuldavo geros ateities ir meilės ištroškusios pardavėjos, kurios už pabūrimą ir sumokėdavo, ir maisto duodavo."
"Tu turi paranormalių savybių", arba būsimo "šamano" darbų pradžia
Kęstutis į žmonos veiklą pradėjo rimtai žiūrėti tik tada, kai pats susidomėjo magiškais dalykais. O tas susidomėjimas atėjo visai netikėtai.
"Grįžęs iš Sibiro susirgau inkstų tuberkulioze. Gydytojai pasakė, kad gyvensiu tik trejus metus. Kaip skęstantis griebiausi šiaudo - supratau, kad tradicinė medicina niekuo nebepadės, ir puoliau pas ekstrasensus. Valgiau visokiausias žoleles, dariau masažus, valymus... viską, ką siūlė. Aplankiau net Kijevo netradicinio gydymo centrą, ten ir pastebėjo, kad pats turiu bioenergetinių sugebėjimų. Pamenu, privedė prie tokio aparato, kuriame tikrinamos žmogaus bioenergetinės srovės bei paranormalūs sugebėjimai. Liepė ant jo uždėti rankas, ir rodyklė iškart šoktelėjo iki aukščiausios padalos. Maniau, tai tik triukas, ir tą gali kiekvienas, bet kiti parapsichologai pademonstravo, kad jiems rodyklė vos siekia vidurį - ir tai jau buvo ženklas, jog gali gydyti!"
Bildukas - gelbėtojas
Patikėjęs Kijeve dirbusių specialistų žodžiais, Kęstutis kibo į netradicinės medicinos mokslus. "Net 8 metus įvairiuose Sąjungos miestuose mokiausi pas žymius parapsichologus, o žmona Natalija manęs laukė Lietuvoje. Kai grįžau, su Natalija atidarėm būrimo saloną ir parapsichologijos-diagnostikos centrą. Pradėjus dirbti, dvasios, bildukai ir kitokie nepaaiškinami dalykai tapo gyvenimo kasdienybe. Pirmiausiai mūsų namuose apsigyveno bildukas. Tikriausiai jis atsirado po kontakto su dvasiomis. Gal kokį ritualą namie ne taip atlikau, ir jis pasiliko. Buvo piktoko būdo - pradėjo dingti daiktai, jis slėpdavo įrankius, varstė duris. O kai išvažiavau į komandiruotę ir palikau žmoną vieną su vaikais, bildukas visus labai išgąsdino. Baisiai trankė duris, girgždino vyrius, šlepsėjo basomis kojomis ir garsiai kosėjo. Žmona vos nepražilo. Kitą naktį ji į namus pasikvietė senelį, kad būtų drąsiau. Ryte tas žmogelis skubiai išmovė, pareiškęs, kad daugiau čia niekad nenakvos. Ir tik vėliau prie degtinės butelaičio senelis papasakojo, kad tąnakt lovoje kažkas jį griebė už gerklės ir visą naktį purtė... Turėjau ieškot kompromisų. Pradėjau bilduką maitinti - palikdavau jam pieno ir duonos. Ir ką manot - visi pokštai baigėsi. Kartą jis net išgelbėjo mano dukrą! Mat ji palietė sugedusį jungtuką, ir nutrenkė elektros srovė. Išgirdęs klyksmą radau mergaitę nublokštą į kitą kambario pusę. Vėliau ji paaiškino: "Elektra trenkė, o paskui atsirado keistas dėdė ir paėmęs metė mane į kampą". Maniau, kad tai tik vaiko fantazijos, bet pradėjęs logiškai mąstyti, supratau, kad elektra žmogaus nublokšti negali, jei pradeda krėsti, traukia į save.
Darbo diena-meilės kerų nuėmimas ir velnio išvarymas
Dirbdamas parapsichologijos centre Kęstutis stengiasi padėti žmonėms, turintiems keistų problemų. "Per pilnatį ateina labai daug žmonių ir pasakoja tokias istorijas, kad net man ausys linksta. Viena moteris skundėsi santykiaujanti su dvasiomis, kitai vaidendavosi, kad ją kaimynai nori nunuodyti ir leidžia į kambarį per rozetę dujas. Tenka ir blogą energiją ar velnią išvyti, meilės susirgimus gydyti. Prisimenu, kartą vaikinukas pasiskundė, kad su kitomis moterimis jis visiškas impotentas, o štai su viena - sekso gigantas. Tos moters visiškai nemylėjo, tačiau ji buvo vienintelė, traukusi kūniškai ir kėlusi aistrą. Ištyręs vaikiną supratau, kad gudri mergina panaudojo magišką ritualą jam prisivilioti. 0 tai padaryti paprasta, tereikia į arbatą įlašinti kelis lašiukus menstruacijų kraujo (štai dar viena pateisinama priežastis, dėl ko alus yra geriau...) ir pasakyti tam tikrą užkalbėjimą. (Užkalbėjimo, dėl visiems vyrams suprantamų priežasčių, neparašėm...) Tada užkeikimą "nuėmiau", ir jis galėjo pasimylėti su mylima mergina. Labai dažnai ateina ir moterys, norinčios sužadinti vyrų meilę ar sukelti geismą. (Joms papasakoji apie menstruacijas ir pasakai užkeikimų?) Tokiais dalykais neužsiimu, nes meilė turi ateiti pati, o priviliota baigiasi blogai. Savo moters nei magija, nei kokiais burtais niekada neviliojau."
Paranormalios skyrybos
Gal ir be reikalo Kęstutis jokių meilės burtų nenaudojo savo žmonai vilioti, nes kartu gyvenusi ir paranormaliais darbais užsiiminėjusi pora nusprendė išsiskirti. Bet ir jų skyrybos buvo paranormalios (verčiant j žmonių kalbą -paprastiems mirtingiesiems nesuprantamos). "Oficialiai mes neišsiskyrę. Paprasčiausiai susipykom, nes šeimoje atsirado finansinių problemų, o vien meile sotus nebūsi. Išvažiavau į Klaipėdą ir čia atidariau netradicinės medicinos centrą. Su Natalija nusprendėm pagyventi atskirai ir taip išbandyti savo jausmus. Dažnai susieinam ir pabendraujam "kaip vyras su žmona". Bet esam sutarę, kad galim turėti kitų partnerių. Vadovaujamės tokia laisve ir kiekvienas gyvenam atskirai, su kitom antrom pusėm. (Ar pavyko santykius sutvirtinti?) Taip, šiuo metu jaučiamės išsilakstę ir matomės dažniau, Natalija žada atvykti pas mane į Klaipėdą. Nors mūsų gyvenime figūruoja kiti vyrai ir moterys, tarp manęs ir Natalijos egzistuoja nepaaiškinama trauka. Kęstutis prasitaria, kad šiuo metu gyvena vienas, nes neoficiali jo antroji pusė pradėjo nebetikėti gyvenimo džiaugsmu ir daug skųstis, todėl teko išsiskirti. "Man nepatinka nelaimingi žmonės, aš pats visą laiką optimistiškai nusiteikęs". Taip pat optimistiškai nusiteikęs jis laukia atvyksiančios tikrosios žmonos, kuri Kęstučio parapsichologijos centre atidarys būrimų kampelį. "Ji pati geriausia būrėja, kokią esu sutikęs, o jų mačiau tikrai daug", -pagiria žmoną Kęstutis.
Įkalbėtos ašaros arba beveik hipnozės auka
Prasidėjus pokalbiui apie hipnozę, suabejoju Kęstučio žodžiais, kad norint užhipnotizuoti žmogų, tereikia ramiai pakalbėti. O juk visi žino, kad rimtai hipnozei būtinas laikrodukas ant grandinėlės arba besisukantis juodai baltai juostuotas ratas! Šyptelėjęs Kęstutis pasižiūri į mane ir įdėmiai gręždamas akimis pradeda lėtai kalbėti, kad aš pavargau, noriu miego, kad akių vokai sunkūs... Skeptišką šypsenėlę mano veide nejučia iškreipė baimė - akys tikrai merkiasi (ojojoi, užhipnotizuos, visas paslaptis sužinos....). Kai sulig žodžiais: "Tavo akyse kaupiasi ašaros", apsiverkiau, radau jėgų garsiai sušukti "stop!". Įbaugintai ir visokiais burtais patikėjusiai žurnalistei parapsichologas dar spėjo sukišti nykščius į ausis ir staigiai kilstelėti nuo žemės. Visi stuburo slanksteliai skaudžiai trakštelėjo. Pirma atėjusi mintis - nužudė, kad nieko neparašyčiau. Antra - visas kūnas pasidarė lengvas. Kęstutis paaiškino, kad tai masažiukas, po kurio visos organizmo druskytės išsivaikšto. Palengvėjusių kūnu ir pasunkėjusia galva (nervino mintys apie vaiduoklius ir tų prakeikimų) grįžau iš "para" į realų pasaulį.

Po kelių dienų iš Kęstučio Dubicko gavau žinutę: "Į Klaipėdą atvyko Natalija - geriausia būrėja iš Panevėžio. Maloniai kviečiame apsilankyti."
"Lotoso žiede" sutikta nedidelė moteriškė skvarbiomis akimis ir buvo Natalija, o keisčiausia tai, kad su Kęstučiu ji elgėsi taip švelniai, jog net pradėjau abejoti, ar šie žmonės galėjo kada nors būti išsiskyrę. Paklausta, kaip apibūdintų savo keistus šeimyninius santykius, Natalija nustebo: "Kas čia keisto? Abu visada turėjom savo reikalų, bet tuo pačiu buvom šeima. (Tai gal vėl planuojate gyventi kartu?) Čia labai asmeniškas klausimas. Dabar gyvenam, taip, kaip norim. Abudu su Kęstučiu esam stiprios ir užsispyrusios asmenybės, todėl kartais mums reikia pailsėti. Laikas, praleistas atskirai, ir atstumas priverčia į antrąją pusę žiūrėti švelniau ir labiau pasiilgti. Gal išsiskyrimas ir buvo savotiškas jausmų patikrinimas? (O kodėl išsiskyrėt?) Manau, tai daugiau mano nesupratingumas. Šeimoje gyvenant - gal dėl finansinių problemų - atsirado toks moteriškas nuovargis, būtent jis užgožė visus gerus dalykus, ir reikėjo laiko problemoms išspręsti.
Kiekvienai porai, abejojančiai savo jausmais, rekomenduočiau pabūti atskirai, tada sužinosite, ar jūsų meilė gili, ar paviršutiniška. Mano jausmas Kęstučiui visada buvo stiprus, tik materialiniai dalykai viską užgožė, dabar yra kitaip..." Pažiūrėjus į Nataliją su Kęstučiu tikrai galima pagalvoti, jog viskas kitaip. Mažybiniais maloniniais vardais vienas kitą vadinanti ir besiglėbesčiuojanti pora puikiai sutaria ir kartu dirba parapsichologijos centre. Kortas metanti ir ateitį pranašaujanti Natalija savaitę paburtininkavo Klaipėdoje, paskui vėl išvyko į Panevėžį, tačiau greitai pažadėjo grįžti pas vyrą ilgesniam laikui...

MISTIKAS 12 | 10-19 10:00
Na va atrodo padariau normaliai Juokiasi

+++ | 10-19 23:44
neįtikėtina Šypsena

Rita | 10-21 10:29
... tai stai kaip jumi gyvenate.... Nekaltas

Mirkt Žvaigždė

Gluosnė | 11-04 23:07
Oho..straipsniukas Šypsena Įdomu.. Laabai netgi įdomu.. Nekaltas

O aš savo vyrą pamačiau vizijoje..kai buvau 15 metų. Sutikau jį po 11 metų..

P.S.turbūt visos Natalijos vienaip ar kitaip raganos..mane taip daug kas vadina..Nors net nežinau kodėl Nekaltas

RVandene | 11-17 22:25
Gerbiu uzh drasa Gerai ...Buda !

MISTIKAS 12 | 11-18 23:03
Anokia cia drasa. Korespondente parase ir tiek. Zinoma kai ka iskraipe na bet tiek jau to, juokingiau ir linksmiau gavosi. Juokiasi

RVandene | 11-19 10:02
Ash ne apie korespondente, o apie Tave Tūsas ...

rutao | 11-26 13:33
Galintis isvaryti velniaNekaltas o prakeiksma nuimti???

MISTIKAS 12 | 11-26 16:10
Cia tik liaudiska traktacija "Velnio isvarymas". O taip tai "Negatyvios energijos itakos lokalizavimas" tai ir prakeiksmo ir nuziurejimo bei energetinio vampyrizmo atjungimas ir apsaugos uzdejimas.

rutao | 11-27 19:34
Man labai nesiseka jau eile men Žliumbia kazkas pasake kad prakeikta esu Nekaltas vienos nelaimes ir nemalonumai Liūdnas

MISTIKAS 12 | 12-05 13:11
Svarbu savyje nugaleti kylancias negatyvias mintis,moduliuoti geri ir galvoti apie blogi kuris jus itakoja,kad tai laikinas nemalonumas ir kad jus ji ar taip ar kitaip iveiksite. Suzadinkite savo dvasini stipruma ir nors kuriam laikui iveiksite negatyvios energijos itaka,o gal ir visiskai atstatysite biolauko pramusimus(nuziurejimus,prakeiksmus ir kitas negatyvios energijos apraiskas). Sekmes ir stiprybes.

MISTIKAS 12 | 05-31 20:39
Visi perskaite straipsniuka kviechiami i parduotuve. Prisistate kas ir kad skaitet gausit uz kantruma koki tai siuvenyra dovanu. Juokiasi

Rita | 09-15 14:19
prisizadejai dovanas...
dabar reikalausiu Cha cha

MISTIKAS 12 | 09-15 22:43
O kas sake, kad neduosiu? Duosiu, duosiu ir dar daduosiu.Juokiasi

Rita | 09-19 14:16
nu ir gavau Taip
ir tikrai laaaabai dziaugiuosi ta grozybe Girtas aciu Bučkis

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/919
750-=(2143902324


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


MISTIKAS

Geriausias senbuvis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Siųsti SMS
Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Čia straipsnis iš žurnalo Antra puse

Prisijungę draugai

Visi draugai