Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2008 Sausis


13
~* Tau *~ (1)

2007 Lapkritis


15
~* Mano Matrica - TU!!! *~ (3)

2007 Sausis


09
~* Black katz- bad luck..one two... *~ (25)

06
~* Cruisin' *~ (21)

2006 Spalis


20
~* ::Sudaužytu Širdžių Kruizas:: Uostas*~ (108)

17
~*Tik Tik*~ ft. (7)

04
~*Amžinai*~ ft (13)

2004 Liepa


04
~*The Road To Valhalla*~ (18)

2004 Birželis


02
~*Non Stop*~ (30)

2004 Sausis


08
Why should I cry for you arba Sesi simtai sesiadesimt sestas |juodasis| perlas... +papildoma pic (7)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

~*Non Stop*~

Paskelbė: Hell_Cat, paskelbta 06-02 23:27, vizitų: 708, komentarų: 30 .

Vienas mažas žmogutis dar neseniai visai klaidžiojo tuščiomis miesto gatvėmis ieškodamas.. Ieškodamas kažko, ko taip ir nerado.. o gal ir rado, tačiau niekam nesakė, bijodamas tai prarasti.. ko jis ieškojo ir ką rado, aš net nenumanau.. tyla pasako viską, o jo tyla išvis užtemdė akis.. gal jis ieškojo paties savęs..
kažin ar tiesa tai, kad kai kažką turi, reikia tylėti ir džiaugtis tyliai, kitaip prarasi.. Aš tyliai džiaugtis nemoku.. aš noriu rėkti visam pasauliui kai man gerai, noriu išsakyti savo džiaugsmą, nuraminti viduje šėlstančias aistras, kad nebebanguotų ten pilvuke kažkas.. nors tas jausmas malonus.. noriu ir dabar šaukti Jums- Aš Myliu!!! Aš esu Mylima!!!Nereikia.. Daugumai neįdomu, kiti ir taip žino, treti patys, savo akimis matė kaip žiba mano akys.. Jos žiba taip retai.. Nes norint, kad akys žibėtų, reikia didelio, įpatingo jausmo.. Tokio, kokį žmogus jaučia retai.. Nes pasaulis nesuteikia jam tos laimės, neleidžia jo akims suspindėti taip, kad tas laimės žiburėlis, tos liepsnelės ten išliktų ilgai..


O gal ne pasaulis neleidžia, gal neleidžiame patys sau.. Galbūt.. Aplinkiniai ir aplinkybės taip atbukę, kad nebeįmanoma ilgainiui išsaugoti savo garbės, savo orumo, savo laimės ir skrydžio, laisvo kritimo pojučio... To džiaugsmo, to mielo jausmo, kai pilve skraido drugeliai, kai skrandyje kvarksi varlytės..manau kiekvienas kažkada esame jautę tai, patyrę tą jausmą ir nors trumpam pasinėrę į ekstazės būseną.. Tai idealu, tai neįtikėtina.. tai taip trapu ir trumpa.. Skauda, kai viskas baigiasi, kai bėgdamas pilna džiaugsmo gerkle šauki pasauliui apie savo laimę, o praeivis pakiša tau koją ir veidu krenti purvan...


Vėl nusileidžiame į tą pačią, jau seniai nusibodusią, sudususią ir prakeiktą, sukramtytą, nurytą ir vėl išvemtą beviltiškumo pilną kasdienybę.. Vėl liekame pilkais veidais..Kyla klausimas, kodėl žmogus žmogui linki bloga.. Kodėl nemokame netik pasidžiaugti savo laime, bet ir padėti palaikyti svetimos.. Argi dabartis tokia pilka ir niūri, kad nebegalime padėti laimingam žmogui papildyti jo džiugesio, savo nerimą, pyktį, pagiežą ir nuoskaudas nors trupam nustumiant į antrą planą, pamirštant, keičiant į svetimo džiaugsmą..

Buki ir tušti žmonės, buka ir tuščia aplinka.. Kada ateis laikas, kai nebebijodama nieko išskleisiu savo delnus pasauliui, parodysiu juose esančią gyvybės kruopelytę visiems ir žinosiu, kad vietoj neapykantos ir šiurkštumo jie skirs bent vieną švelnų bučinį..Kolkas netikiu.. Nesakau kad niekas neprivers manęs tuo patikėti, bet su priešais polkutės dar nesugebėčiau sutrypti<...> taip linksmai, kaip ją galima būtų trypti ant to pačio vadinamo priešo kūno..Kraugeriška..? Puolate šaukti ir klykti, daužyti krutines kumščiais ir plėšydami gerkles įrodinėti, kad pasaulyje to nėra, kad negalėtumėte net pagalvoti apie tokį ::siaubą::..


STOP!!! Jūs jau apie tai galvojate, mielieji.. Jūsų galvose jau krebžda kraujo ištroškusi musė kuri įkyriai zyzdama reikalauja surasti pateisinamą priežąstį kažką nuskriausti, kažką nužudyti, jei ne realiai, tai bent žodžiais, bent mintimis..

Nereikia, nusibodo visa tai.. Jau perdaug metų žemėje nėra ramybės ir jos, tikrai, žinau, niekada nebus.. Ir nors niekas taip ir neranda to tikrojo, savojo Edeno, argi negalima pasvajoti?

Kas uždraudė žmogui svajoti? Juk tik svajose randame savo pašaukimą, atsakymus į šimtus klausimų, kurių nėra surašytų net idealiausiose ::proto bokštų:: knygose.. Nusileisti į savo paties gelmes, iš ten atsinešant dar truputį nerimo, nepasitikėjimo savimi, susikaupimo, mokėjimo laiku nuptylėti ir laiku pasakyti tai kas svarbiausia.. Tyla nevisada gerai, žodžiai ne visada reikalingi..
Žmogus žmogui- priešas, ugnis ugnį gesina.. Pjudyk šunį šunimi? Ne.. Nereikia.. Kam išvis pjudyti?! Kam reikia stengtsi kraštutinėmis priemonėmis iš svetimo atimti jo paskutinę paguodą, paskutinį džiaugsmą, juo numalšinant savo kraugerišką esybę.. Ar būtina bandyti atimti tai kas brangiausia? Gal lengviau rasti savo laimę, savo mažą meilės, šilumos, paguodos, tyrumo ir švelnumo oazę, tuos Eliziejaus laukus, kuriuose gėrybių užtenka visiems ir kur visi moka jomis dalintis..
Jums, mielieji ponai kilmingieji ir didikai, kyla klausimas kas Man? Man nusibodo, kai iš Manęs reikalauja ir Man neduoda, kai moka tik atimti, negrąžinant nė lašo atgal.. Kai iš mano tuščios gertuvės pakeleivis išgrežia paskutinį lašą, kurį jam ir taip atidaviau ir dar praduria gertuvę- neduok die, surasiu šaltin ir ją pasipildysiu.. Gera gyventi svetimo skausmu?
Aš nežinau, negaliu atsakyti.. dedu ranką prie širdies ir sakau- tikrai negaliu jums pasakyti, kaip yra gera gyventi kito skausmu.. Tik žinau, kad visai negerai, kai kažkas gyvena manuoju..

O aš nemoku pykti.. Nemoku nekęsti ir kaip tai bebūtų kvaila, nemoku net pasakyti, jog nekenčiu.. Nes meluoju.. NEmoku ir meluoti.. Kiekvienas melas iš mano lūpų čia pat virsta tiesa ir mane žlugdo.. Gera mane žlugdyti? Gera.. Žinau, kad gera, nes tai turbūt taip pat gera kaip ir savęs nekęsti, kankinti, gerti kito saldų kraują ir galvoti apie mirtį.. Galvoti apie tamsą, tuštumą, šaltį.. Deginantį šalti.. Ačiū, kad karts nuo karto mane sužlugdote..

Gera ir vaikščioti svajonėmis, debesimis nuklotais Babilono sodų krašteliais, rytą stebėti kaip kyla saulė, kaip skleidžiasi gėlės, kaip pakyla paukščiai ir siusdami puola ieškoti maisto savo klykiantiems mažyliams.. Gera prigulus ant šono stebėti kaip žolės lapeliu rieda mažutis rasos lašelis ir greitai sparneliais plakdamas jį pačiuma ištroškęs ryškiaspalvis kolibris.. Gera tylėti, gera tiesiog mėgaustis saule, žiedų skleidžiamu aromatu, mažyčiais ramiais lietaus lašeliais ir žiūrėti į dangų, kuriame brėkšta pats gražiausias gyvenime rytas..Jis ne vienas, jis ne pirmas ir ne paskutinis, jie visi tokie, bet kodėl mes pakišę galvas po pagalvėmis įnirtingai daužome žadintuvus ir keikiame saulę, kad ji bučiuoja mūsų skruostus..?
Mažute mergytė su diadema, žalia suknyte ir geltonais puantais man pasakė- noriu arbūzo.. Ir jei galėčiau, dabar pat jai iš už nugaros jį ištraukus padovanočiau.. Didelį, prinokusį, sultingą.. Tokį kaip mano širdutė, pilna saldumo, gėrio ir šviesos.. Ne tos šviesos, kuri sklinda iš elektros lemputės, o tos, kuri pripildo visą kūną kai būna gera, tos, kuri pažadina cinamoninius drugelius ir braškines varlytes, leidžia jiems duotis po pilvuką...

~*Non stop*~ All day- every day..


Rytą eikime pasitikt saulės.. Tik Tu ir Aš, ten kur veda akys, ten kur atrodo ji kils ir nešis kartu mūsų sielas.. Sukurkime savą rojų, savą Edeną ir savus Eliziejaus laukus..


Aš myliu, Aš esu mylima.. Tu dovanoji man sparnus, Aš pakelsiu tave jais į dangų..
ModeSStuke | 06-02 23:56
uuu
pasaulis yra toks supistas ir beprasmis, kad kiekvienas galvojame tik apie savo uzpakali, o i kito tik taikomes ispirt. Ir as ir tu... visi tokie..
Todel geriau net nemastau ir leidziu sau apie zmones truputeli pagalvot geriau..
Ai kad ir kokie marazmai cia detusi ir beprasmybes, gyvenimas yra grazus!

Baltoji_Vilkė | 06-03 00:02
gražus iki kito karto kol kasnors užsimanys prišikt į širdį, ane?

aLaiDa | 06-03 00:05
liabai grazuTaip


argi laime pasiekiama linkint kitam nelaimes,,,??tikrai neNe

bet kaip gera, malonu globoti ta, kuris stovi ant bedugnes krasto,,,juk jis visvien nukris,,,NekaltasPavargęs

pasawlis netobulas,,,tam kad jis butu tobulas turetume atsisakyti savo idealu ir priimti visus tokius kokie jie yra,,,o sito niekada nebusNe

nes zmones irgi netobuli,,,

Baby-faced | 06-03 00:09
HmmmNekaltas

ModeSStuke | 06-03 00:10
a zinok sima... siks nesike visi.. grazus jis ar bjaurus tas gyvenimas...
tiesiog.. nereikia leisti ten sikti ir tiek.. sunku.. neimanoma.. bet anyway...
nejau tau gyvenimas nera grazus?
kaip pati sakai - byvajet zyzne zlije shutki - ar taip ne dar idomiau gyvent? tie sunkumai, kai juos iveiki? tai tas pats, kas ikopti i milziniska kalna.. pavargsti, susitrenki ranka, koja... sugelia sirdi.. bet kai pasieki ta virsune? ka darai? issauki pasauliui, kad ji myli...
Galvoti apie tas blogybes.. tiesiog.. na.. nereikia..

Baltoji_Vilkė | 06-03 07:02
elabai supratai.. aš nesakau, kad pasaulis negražus ir nors tekstas galbūt sudaro kitokį įvaizdį, aš mylių šį gyvenimąLaimingas

forever_pain | 06-03 10:39
esme mazhut kad ir ash priesh kelias dienas skrajdziau...o dabar wiskas...krentu weidu y zheme...

ir nieko negaliu pakeisti...
laime laikina...kaip ir mes patys ...

Baltoji_Vilkė | 06-03 11:21
drugeliai gyvena tik vieną dieną, vaivorykštė pasirodo trumpam, gėlės pražysta kelioms akimirkoms.. Tai nuostabu, tokie stebuklai, jie laikini, bet tai nereiškia, kad jų tokių nebebus.. Bus, dar ne kartą ir ne du, ir bus dar gražesni, įpatingesni ir nuostabesni.. nebe tokie, kokie buvo, bet nepakartojami ir vieninteliai.. laikykisGėlė

ModeSStuke | 06-03 11:35
tai ir reikia rasyti suprantamai, kad myli gyvenima, o nekenti zmoniu ir psio Šypsena

Baltoji_Vilkė | 06-03 11:36
ir ne tai.. nu nesigilinkim, nes kuo daugiau mąstai apie esmę, tuo daugiau interpretuoji, kuo daugiau interpretuoji, tuo labiau nutolsti nuo esmės, nors jos ir ieškai.. va..

ModeSStuke | 06-03 12:01
ai ir tuo giliau i depresija krenti.. ****uva krc, visks yr gerai! Šypsena

Simon_sayS | 06-03 15:25
ateik Apkabinimas

Gėlė
Bučkis

Mirkt

turbut si karta suprantu, ka nori pasakyti...bet atsakyt i klausima, kodel yra tokiu zmoniu, kurie visa laika pavydi ir tarsi vercia mus uzgniauzt jausmus savyje, neimanoma. Visokio plauko debilu plaukioja po si pasauli ir ne maza dalis tu daunasnukiu kesinasi i svetima meile, gal noredami pajusti ta jausma, kuri turi kiti...pasiskolint meile...nznau, bet tie daunai nesudaro daugumos, keista, kodel keli dauneliai gali taip itakoti musu elgesi...gal ir mes giliai sirdyje esam debilai?

Baltoji_Vilkė | 06-03 23:07
mmm.. bent vienas supratingas ir susivokiantis.. sweetApkabinimasMirkt

ačiū, kad suprantiBučkis

ugly | 06-03 23:23
jau kelintą dieną matau tave ir vis neišdrįstu pasakyt paprastą "labas" Cha cha

Baltoji_Vilkė | 06-03 23:31
mes matėmėsApakęs
Juokiasi cool

ugly | 06-03 23:33
:]] spėju nenutuoki,kuri aš :\

Baltoji_Vilkė | 06-03 23:34
dabar jau tikrai nebeNekaltas kažkaip seniau buvau primačius berods, dabar jau nebeįsivaizduojuDrovus

nemėgstu kai mane mato ir žino, o aš neIgnoruoju

ugly | 06-03 23:36
nu galiu išduot paslaptį.
Cha cha
už humanitarkės kiemely.su mėlyn treningasu buvau.
Cha cha

Baltoji_Vilkė | 06-03 23:44
žinau, kad kiemelyLaimingas Susivokiu pati, tik va nepamenu kas su kokiu trenigu buvoNekaltas gal už grafkės kur sėsdėjai?Drovus ech, nebespėliosiu..

Rytoj daug tvarkytis o vakare spėju nesusivaldžiusi ir pametusi galvą išlėksiu pas savo barškinį latviešąFlirtas prie jūros, kartu.. um.. Girtas /me perpista kažkokiaLiežuvis PoCHuiCha chaApkabinimasBučkis abanaktisMirkt

ugly | 06-03 23:46
ak.nejaugi aš tokia pilka ;/
sėkmės ;*******

Baltoji_Vilkė | 06-03 23:48
nepilka zuikyti, tiesiog aš nepastabi jau visai, ma ne tas galvojGirtasBučkis

tepte_wanderer | 06-04 00:19
wow... nuostabu... liaaabaj glaziaj aprasyta...

tepte apsivynioja nukarpytus sparnu likucius ir pasistengs, kad jie vel ataugtu. noreciau, kad ataugtu... Drovus

BučkisApkabinimasApkabinimasApkabinimasApkabinimasApkabinimasDrovus

žengte_marš | 06-04 19:42
kiekvienas gali ir net privalo buti laimingas, ir niekas kitas neturi teises jo smerkti ar teisti Nekaltas buk! Labas

Trashka | 06-04 23:31
taip kazkaip skaitau tas tavo "braskines sapaliones" (neisizeisk - cia geraja prasme. Tiesiog niekaip nesugalvojau tikslesnio zodzio ) ir norisi paneigt ta posaki :" Jei dievas but norejes, kad zmones skraidytu, butu daves sparnus (kazkas pan. ). Itariu, kad arba tu ne zmogus, arba absoliuti isskirtinybe. Nuosirdziausiai to linkiu, ir neduok die Ikaro likimo.

Vat as tai nusisapaliojau. ;/

Trashka | 06-04 23:39
Ir dar vienas sudniekiukas Nekaltas As taip vis skaitineju pas tave ir vis man kazkaip... mm Ypatingas - Y ilgoji Drovus

Baltoji_Vilkė | 06-05 00:39
ech miargos, kad jūs žinotumėtGirtas

ApkabinimasApkabinimasApkabinimasApkabinimasApkabinimasBučkisBučkisBučkisBučkisBučkisGėlėFlirtas

myliuMirkt

Simon_sayS | 06-07 18:26
GėlėGėlėGėlė

[;

reikia pradet mokytis Pavargęs

nejausk-nudėsiu | 06-07 23:00
kartais vienas žmogus pakeičia daugiau nei visas prieš tai egzistavęs pasaulis

vaikų_darželis | 06-08 17:42
spjaunu
į laikinumą
į trapumą
neriu
į akimirkas
laimingas
nevienkartines
reikalingasBučkis džiaugiuosi
kartu su tavim Apkabinimas

Baltoji_Vilkė | 06-09 23:20
asiu..Apkabinimas
Simon, jau pasimokiau, viskas, baigiauGirtas


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


Hell_Cat

Ultra šaunuolė

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: ~*Non Stop*~

Prisijungę draugai

Visi draugai